Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Oj Izuś, zobaczysz ani się obejrzysz to i dla Ciebie ten okres szybko minie :)Niedługo wszystkie będziemy czekały na Twojego bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa a Ty gdzie zginęłaś po tym swoim śniadanku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , własnie ..... wstałam:OPo śniadaniu sie połozyłam i spałam :o Mnie sie juz dziewczyny nic nie chce. Choc nie powiem juz zdazyłam sobie pranie wstawic, i zaraz zaczne sobie prasowac. Zupke juz wstawiłam. Okazuje sie ze wiecej energii mam po południu niz rano ... Evika dla Ciebie i tak wielki SZACUN ze pracujesz do teraz. Ja takie miałam ambicje zeby pracowac do samego konca, ale nieststy Maluszka był wazniejszy i jest jak jest. Za to przynajmniej do konca jeżdźe samochodem. Tego sobie nie odmawiam. Kurcze z truskawkami masz racje. Troche nas ominie, ale co tam... Iza Ty korzystaj jak przyjdzie sezon truskawkowy. O kondycje sie nie martw. Wszystkie dojdziemy do swojej formy. Ja w to wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu nie ma dziewczynek :( Zajadam juz zupke i dalej cisza uuu:( Zapracowane pewnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa uczciwie dzisiaj pracujemy ;) A jak Twoje samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza :) Dobrze dobrze. Staram sie nie wyczekiwac porodu , bo jobelka mozna dostac , zyję normalnie. Skurcze sie pojawiaja ale nieregularne i niebolące. Tylko wiesz co opuchła mi ciut lewa ręka. Normalne to juz przy koncówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprostowanie: dłon nie ręka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie miałam już dzisiaj czasu kliknąć do Was z pracy. Kisa, dobrze że jesteś, zawsze to raźniej :) Kurczę nie wiem jak to jest jak puchnie dłoń, może przejdzie Ci do rana:) Daj znać koniecznie :) A co do pracy? To zdrowie maleństwa jest najważniejsze pamiętaj :) Zdążysz jeszcze się napracować :) Zobaczysz . Ja mam nadzieję że jeszcze dziś nie urodzę, bo jutro czeka mnie w pracy bardzo pracowity dzień. I kolejne ważne spotkanie. Kurczę, jak tak dalej pójdzie, to jeszcze z porodówki będę uciekała i wrzeszczała że nie mam czasu rodzić i muszę wracać do pracy :D :D :D mAAm - A Ty kochana gdzie się podziewasz??????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? POla ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? BIGMAM????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? A gdzie reszta kobietek??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja dopiero do domku wpadłam i padam :O normalnie gicołek nie czuje cały dzień miałam bieganinke po miescie :( kotki całuski 👄 dla wszystkich jutro poklikam bo padam i marzę juz tylko o goracej kompieli :)A i rzodkieweczki tez schrupałam :D 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kwiatki dziewczynki tak szybciorkiem bo szyje teraz szaliki pilkarskie i chce szybko szkonczyc pozniej zajrze wstawć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo juz siódma pobudka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! Ale znów dziś okropnie zimno :( U mnie nocka super, spałam jak niemowlaczek :) Wstawać śpiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) U mnie też dalej zimno brrr ale w sobote ma już być ładnie - oby :) Ale dobrze, że już czwartek i doktor Haous w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - łeb mi peka!!!!! zaczęłam dzień od ibupromu - boze jakie to koszmarne, jak stara baba która zaczyna dzień od przeciwbólowego procha !!!! Ale już piję kawusię i już mi lepiej. Wczoraj byłam taka dumna, że uda mi się ograniczyć jedzenie - i padło wszystko. Wczoraj byłam u sąsiadki na urodzinach i trochę poszalałam. Serki pleśniaczki (dawno już nie jadłam) zapiekanki z pomidorowym sosem i serkiem, no i dwie lampeczki winka (chyba po nich tak główka boli) JEśłi chodzi o dzionek, to piękny jest - choć znowu troszkę zimno. Ale dziś już wskoczyłam w białe spodenki i od razu jakoś inaczej siat widzę :-)) Dziś temperatura Dzień 1 - 36,8 okesik Dzień 2 - brak Dzień 3 - brak Dzień 4 - 36,5 Dzień 5 - 36,4 Dzień 6 - 36,4 - śluz mętny, żółtawy Dzień 7 - 36,5 - sucho od jutro zaczynam robić testy ;-) no i zobaczymy dziewuszki To okropne, że każdego miesiąca mam takie myśli, że to już właśnie w tym miesiącu sie stanie !!! Wiem że znowu sie nakręciłam- ale co zrobić??? Ściskam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan - zazdroszczę Ci tych białych spodenek :) Moja garderoba teraz składa się z trzech par spodni i kilku tunik. Już nie mogę patrzeć na te same wielgachne ciuchy :) Marzę o tym, by móc już wskoczyć w swój przedciążowy rozmiarek i latać iak dawniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ...szybko wrócisz do figury laski :) Ja na wszelki wypadek wziełam namiary na dobrą dietetyczkę i jak samej mi się nie uda to działam z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Iza mam nadzieję że tak będzie. Ty też napewno szybciutko dojdziesz do siebie po porodzie. Musimy w to wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze teraz maleństwa najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ma pewnie jakiś projekt do zrobienia albo słodko śpi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i stronka mi sie trafiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam śniadanko :D wląsnie . Iza u mnie gra i buczy. Bez zmian:) Pogoda ładna ale zimnawo, dobrze ze mi ciągle gorąco wiec sie nie przejmuję:) Wczoraj wymyłam , wyszorowałam wysprzatałam wszystko co sie dało w domu. Tak mnie wzieło ze dzisiaj nie wiem co bede robic :D Chyba balkon umyje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa zapraszam do mnie...przydaly by się generalne porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa masz już imię na 100% wybrane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Izunia ja juz przed poczeciem wiedziałam ze bedzie Martusia albo Dawidek. No i jest Martusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty jak? Jeszcze niezdecydowaliście? Duzo ładnych imion....cięzko wybrac nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa dokladnie ...a dajesz drugie imię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po spotkanku i mogę do Was poklikać :) Kisa - dobrze że jeszcze jesteś. A te sprzątanie? Hm, podejrzana sprawa :) Dla niektórych kobiet w taki sposób własnie rozpoczyna się poród, więc kochana uważaj na siebie. Właśnie uśmiechają się do mnie moje rzodkieweczki i znowu ta coca - cola :) Kisa ja od dzisiaj będę chyba piła herbatkę z liści malin, gin mi polecił, podobno skraca poród przygotowując szyjkę macicy i sprawiając że podczas porodu szybciej się rozwiera. Kazał mi pić dwie szklaneczki dziennie. Po południu zamierzam kupić gdzieś te liście, mam nadzieję, że znajdę je. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×