Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Wiesz Mulan ja myślę że Kisa do nas napisze jeszcze dzisiaj gdzieś tak w godzinach popołudniowych. Tak mi się wydaje :) Jestem pewna że wtedy będzie już szczęśliwą mamusią :) A u mnie w pracy przepowiadają mi termin porodu. Co jeden to ciekawszy, terminy mam według nich bardzo różne - od poniedziałku począwszy a skończywszy na 31 maja :) No i mam wprowadzony zakaz rodzenia do poniedziałku :) hi hi Ale ja bym chętnie ten zakaz w weekend złamała, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się wydaję...że Kisa się odezwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie...idę już bo jeszcze o ZUS muszę zaczepić - i najważniejsze kupić prezent córci :) Kisa kochana mam nadzieję że już po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki no ja w sumie mówię o sobie, bo ja jutro dopiero zobaczę jak tam Kisia się spisała :-) Ale już nie mogę się doczekać aby wyjść już z pracy. Nie za dobrze się czuję, jakoś brzuch mnie pobolewa i głowa boli :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mulan ja też nie mogę się doczekać końca dzisiejszego dnia w pracy. Nie potrafię dzisiaj na niczym się skupić i troszkę dziś jestem rozleniwiona. Mulan - może wypij kawkę, to przejdzie Ci ból głowy. Pogoda nie za ciekawa, może ciśnienie spada??? Ciekawe jak tam nasza kisa??? Pewnie to już końcówka, pewnie jest już bliziutko finału. A może już po???? Kisa trzymamy kciuki aby poszło jak najszybciej i bezboleśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) to ja jestem:) z wywalonym :p ale jestem :) Kupiłam chłopu torbe na laptopa i perfumki :) Za chwileczke biorę sie za obiadek :) dzisiaj dewolaje z serem i ziemniaczki + pomidorek z cebulka koperkiem i smietaną :) A zupka na piersi kurczaka z młodej włoszczyzny i 2 kalarepek :) ze smietanka i koperkiem :) MULAN - a może juz tam fasolka zaczyna dawac znac o sobie :) EVIKA- no co ty miałas w moje płodne dni rodzic :D a wekendzik jest wolny od pracy to lepiej zacznij tak w niedziele koło 2 w nocy :)a własciwie to juz poniedziałek :) Siedze jak na szpilkach co tam u KISY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- tak sobie pomyslałam że patrzec KISA dzisiaj a ty Jutro:D ale by było fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ja ucieam do garów jeszcze naturalnie wpdnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Maam - tak myślałam (liczyłam), ze któraś to powie co ty. No mam nadzieję, wiesz nie chciałabym sie nakręcać - ale niestety nie łatwo opanować emocje. Jak ja to wytrzymam ???? Myślę ze w następnym tygodniu będę robić test :-)) bo nie wyrobię dłużej. U mnie dziś spagetti w domciu, ale na szczęście maż gotuje, wiec będę mieć z głowy jak przyjadę. Jeszcze tylko z małym na angielski - ale może to tez maż za mnie zrobi (ale tutaj wątpię) no ale zobaczymy. Ale powiem wam że ledwo siedzę a kawusię piłam rano i następną piję dopiero w domu - więc muszę poczekać bo jak teraz zrobię to nie będzie to samo. Cały czas myślę o tym porodzie Kisi - mam nadzieję zę już naprawdę jest po wszytkim. Ostatnio żona kolegi moje męża rodziła drugie dziecko. I podobno urodziła jedną nogą w poczekalni a mianowicie jak przyjechali (a podobno jechali nawet po krawężnikach) to od razu na łóżko i okazuje sie ze już parte były - FAJNIE CO NIE ??????? No ale to niestety nie na wszystkie tak działa :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam - ale masz dzisiaj pyszny obiadek :) Normalnie palce lizać :) A co do mego rodzenia to kto to wie,kiedy to będzie .............. Ale dzisiaj skurczyki pierwszy raz się pojawiły co 30 minut przez 2 godzinki, więc może już niedługo...... Oczywiście już wszystko ustało, już po skurczykach, no i jest jedna wielka cisza jak makiem zasiał :) Jutro wizyta u gina, zobaczymy co mi powie..... Ja też siedzę jak na szpilkach, czekam i mam nadzieję, że Kisa da nam znać jak będzie miała już maleństwo przy sobie. Biorąc pod uwagę fakt, że to jest już 7 godzina rodzenia odkąd nam napisała, to pewnie biedaczka już nieźle się męczy. A może już jest po wszystkim?????? Super by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan - poczekaj spokojnie na teścik, może pod koniec następnego tygodnia spróbuj zatestować? Życzę Ci oczywiście dwóch kreseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to a tak ekspresowo miedzy siekaniem miecha na dewolaje :) Dziewczyny poradzcie bo się zdenerwowałam zmywam sobie patelnię i jakos tak mnie jak by jajniki bolec zaczeły poszłam sie wysikac i mam taki jak by brazowo mentny sluz( raczej jasny nie ciemny) jak bym ciuteńke plamiła nie wiem jak wam to wyjasnić :O dzisiaj mam 13dc i tempka rano spadła bo wczoraj miałam 36.7 a dzisiaj 36.4 ale to przeciesz nie owulka bo ja mam cykle raczej co 34 dc:( Kuźwa powinnam do lekarza leciec :o Bo i cycki tez mam napompowane :o???? ?????????????????????????????????????????????????????????????????? A @ mi sie skończyła własciwie w niedziele wieczorem w poniedziałek była juz tylko kilka kropek na wkładce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam może owulacja się zbliża, nie wiem czemu taki śluz zabrązowiony, może jakieś pęcherzyki były i pękły ? Ja tak mam. ALe spadek tempki masz dziś więc może to właśnie zbliżają sie twoje magiczne dni :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAn - nie mam pojecia co to :o bo u mnie wynika ż eniby owulka ma byc w 20dc :o nie wiem może to jakies pozostałosci po @ sama nie wiem ale się wystraszyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On własciwie jest nie przejrzysty zarózowiony chyba tak bedzie trafniej :( nie wiem może to końcówka @ bo brałam 2 dzni temu stoperan bo do WC latałam to może to odpusciło :o sam ajuz nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze normalnie stresa mam :( A POLA jest w pracy ale tez razem z kISĄ krzyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan - według mnie to też owulka, no i ta tempka. Wszystko wskazuje na owulke. Poczekaj spokojnie, poobserwuj siebie i zobaczysz. Napewno wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spokojnie maam - pewnie to nic poważnego ale my już wariujemy i zwracamy uwagę na wszystkie nietypowe reakcje naszego organizmu. myślę ze to może tak w organizmie ci się ułożyło i poleciało coś po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam teraz w kibelku i szyjaka jest wysoko jest jak by to powiedziec w pół otwarta i sama juz nie wiem czy jest mieka czy twarda zgłupiałam :o boli mnie jajnik z prwaej strony :o, cycki napompowane a sluz jest taki mhy... nie przejrzysty powiedziała bym ż ejest biały lekko podbarwiony rózowo:o bo wczesniej to myślałam ż eja plamic zaczynam :( kurde ale dzisiaj dopiero 13dc sama juz nie wiem co mam myślec :( dopiero się cieszyłam że cyto ok a tu znów cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- masz całkowita rację ż emy warjujemy :( Byle gówno to juz w stresie :( Ja za pierwszym razem zaszłam równo 14dc wiem to na 100% ale miałm cykle co 32dc a teraz mam od 8miesięcy co 34 :o jeden był tylko w lutym po 26dc ale gin powiedziała ż eto przez zmiane mojego jedzenia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kochana nie panikuj !!!! Moim zdaniem jest wszystko ok, tak jak powinno być Zbliża ci sie owulacja !!!! Ja wczoraj jak byłam u mojego gina to powiedział mi "Organizm kobiety jest do dupyyyy" ciągle coś innego wyskakuje, ciągle coś się dzieje. Ale może własśnie tak jest, że być może owulka ci wcześniej przyszła, może cieplej sie robiło i może organizm inaczej reaguje - SPOKOJNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zapraszam na basen -
INTRO NURKOWE Z SIREN DIVING Oglądając podwodne filmy i zdjęcia, marzysz o zdobywaniu głębin, obcowaniu z pięknymi morskimi zwierzętami, groźnymi rekinami czy zabawie z delfinem ? Praktycznie od zawsze chciałeś nurkować, nie miałeś jednak możliwości sprawdzić osobiście, czy w zetknięciu z prawdziwą, a nie wirtualną wodą i prawdziwym nurkowaniem w pełnym sprzęcie, dasz sobie radę? Czy będziesz potrafił oddychać pod wodą z aparatu powietrznego? Zadawałeś sobie pytanie jak to jest, gdy człowiek unosi się w toni, nie odczuwając ciążenia? Czy nurkowanie nie spowoduje zbyt dużego stresu, pewnego rodzaju paniki czy klaustrofobii? Czy setki razy zastanawiałeś się: czy Ja także mogę przeżyć tą wielką, życiową przygodę, jaką jest nurkowanie? Wychodząc naprzeciw tym pytaniom oraz wielu innym wątpliwościom zespół Centrum Nurkowego Siren Diving proponuje wspólne nurkowanie zapoznawcze, które odbędzie się: 29 maja na basenie „Muszelka” przy ul. Balkonowej 2/4 w Warszawie pomiędzy godziną 18:30 a 20:30. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem, ale nie wiesz jak będziesz mógł bezpłatnie wykonać tzw. intro nurkowe z instruktorem. W pokazach mogą uczestniczyć również osoby niepełnoletnie (od 10 roku życia), za osobistą zgodą rodzica, lub opiekuna prawnego. Na czym to będzie polegać? • Każdy chętny zostaje ubrany w podstawowy sprzęt nurkowy. • Po krótkim przeszkoleniu, oddychając z aparatu powietrznego, uczestnik pokazu, zanurza się pod wodę w basenie. • Pod czujnym okiem kadry, oraz instruktora prowadzącego nurkowanie, możemy zawisnąć w toni i rozkoszować się stanem podwodnej nieważkości. Przyjdź, spróbuj i zostań naszym partnerem w nurkowaniu. Osoby, które tego dnia zgłoszą się na intro dostaną 10% zniżki na podstawowy kurs nurkowy. Wszelkich informacji udzieli Ci również certyfikowany instruktor Zbyszek Broler pod numerem 509-696-961 oraz Ewelina Ziaja pod numerem 516-038-665. Zadzwoń i dołącz do nas. Tak zaczyna się Twoja wielka przygoda….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam wiem, każda z nas tak ma, że jak coś się dzieje to szok, myślimy i myślimy !!! Myślę ze od jutra zaczynaj intensywny maraton seksualny i będzie dobrze !!!!! - chociaż może poczekaj jeszcze z jeden dzień ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane lecę - jutro z rana się odezwę. Buziak :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA temp to 1dc-36.65-plamienie 2dc-36.20 -plam 3dc-36.3-plam 4dc-36.6-plam-krw 5dc-36.4( w ustach)krwa 6dc-? 7dc-? 8Dc-? 9dc- ( koniec @) 10dc-36.4 11dc-36.3- ale spałam bardzo niespokojnie budziłam się co rusz 12dc-36.7 13dc-36.4 ( no i ten sluz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie wkładeczka czyściutka :) Śluz znkł więc nie wiem co to było:O KISA-👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ❤️ NAJWIĘKSZA NOWINA NA NASZYM TOPIKU 🌼 ❤️ DZISIAJ O GODZINIE 16.05 PRZYSZŁA NA ŚWIAT CÓRECZKA KISY - MARTUNIA - NASZE PIERWSZE TOPIKOWE DZIECIĄTKO!!!!! 🌼 ❤️ NARESZCIE JESTEŚMY CIOTKAMI. ALE SIĘ CIESZĘ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Największe gratulacje Kisa!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto treść smska od Kisy: "16.05. Martunia przyszła na świat. Jestem szczęśliwa." JESZCZE RAZ GRATULACJE KOCHANA 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm według mnie to owulka, wszystko jest ok. tempkę masz ok. Moim zdaniem to wkrótce będziesz miała owulkę i stąd te objawy :) Zobaczysz, wszystko się uspokoi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×