Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej hej! Ale tu pustki, weszłam dziś rano na forum, myślałam, że poczytam sobie co u Was a tu nic :( Zero czytanie :( W każdym bądź razie ja witam się z Wami raniutko i zapraszam na delikatną kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ Ja jeszcze tydzień z Natalka w domu bo o ile oskrzela juz ok to uszko jej sie nie chce goić ;( jutro do laryngologa idziemy i zobaczymy co powie . mAAm-Ja jak znów dostane ten nieszczęsny okres to kupuje testy owulacyjne.... krop.ka-Ja sie przepisałąm z młoda do tej Pani dr jak mała miała 10 miesiecy bo poprzedni lekarz to daremny był....wmawiał nam ze mała ma nieprzyswajalność pokarmową.....ale skieropawnia do gastrologa dac nie chciał...teraz jest ok..jestem zadowolona z naszej pani doktor :) Evika77-mi by sie tez przydał jakis ładny obrus....na świeta sobie sprezentuje chyba jakiś nowy :) Ja chce kawke jezeli masz cappucinko bo Ja uwieliam zamiast kawy....a za rumowe to sie dam pokroic :) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Niestety Norbert musi nosić poduszkę hmmm Paulinka też nosiła podobno to już genetycznie...niby wszystko w porządku ale jedno bioderko mniej rozwinięte- położenie pośladkowe też ma na to wpływ- jakoś wytrzymamy ...tylko dzisiaj do nfz i do sklepu a jutro do lekarza.... Ale za to wieczorkiem idę z Paulinką na pokaz makijażu :) Evika mi też by się przydał ładny obrus :) I bedę musiała kupić na święta hmm z 3 ... bo wtedy chrzciny na 30 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI :D W Wawce słoneczko ale piorunująco zimno wrrwrrwr..... Ja juz mam kobniec @ więc pewnie chłopa dzisiaj zbałamucę :) Bo juz sama chcice mam :) DZIEWCZYNKI MOJE KOCHANE❤️ teraz robimy przerwe w pracy, domu i zapraszam Was na imieninowe ciacho {888} i (''''')o i kieliszeczek naleweczki z pigwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. \u nas wizyta z bioderkami następna za 6 tygodni na razie podwójnie pieluchować.Kiedyś w szpitalu było pierwsze badanie a teraz nie robią tego.I wszystkie matki które były pierwszy raz muszą przyjść na drugie. Iza pewno chrzciny na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam wszystkiego najlepszego :) No to teraz muszą być dwie kreseczki :) Poproszę kawkę kochana :) Nuśka u Paulinki byłam przerażona tą pieluchą ale teraz spokojniej do tego podchodzę....lepiej teraz jak Norbert jest mały niż później... Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-wszystkiego dobrego !!! izka-Natka tez miala cos nei tak z bioderkiem....4 razy na wizycie byłysmy...ale wszystko dobrze sie skończyło...była tylko dłuzej pieluchowana biore sie za sprzatanko buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI DZIĘKUJE BARDZO👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Co do bioderek to mój był taki maleńki że pieluche (pampers) miał miedzy kolanami więc w tetrówki nie musiałam się bawić a i bioderka były ok więc nie pomogę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA dwoch kreseczek życzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lasencje. Maam 👄 Evika pycha naleweczka:) Nuśka👄 Kikiki👄 Iza moja Kinga miała poduszke frejke, tez wtedy byłam "zrozpaczona" a dzisiaj pieknie tanczy. Trzeba tego przypilnowac. Naszczęście Martka ma bioderka teraz ok. Mnie troszke przeziębionko dopadło. Jutro wracam na stałe do pracy:) Z nowości u Tusi to: wkłada duzy palec u nogi do buzi :D, no i kąpiel przeniesiona do łazienki , bo pokój był zawsze cały schlapany :) Ide dzisiaj do fryzjera . Trzeba jakosik w pracy wygladac :P Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu tłoczno tu się zrobiło:) mAAm - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA 🌼 🌼 🌼 A naleweczka - pychota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja dzisiaj obowiązkowo świętuję! MÓJ KRÓL - BARTUNIO SKOŃCZYŁ DZISIAJ 5 MIESIĘCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny 👄 KISA- no , no gibka Tusieńka :D nie ma co palucha do buzi hihii:) MAGDALENKA- pamietaj jak ja to ty też :D EVIKA- tylko pij tak by prezes nie widział hihiihhi:) i ciachem zagryś hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baruś wszystkiego dobrego :) Coś czuje ze ta wstretna @ jednak przyjdzie bo brzuch mnie pobolewa i piersi :( buuuuuu Jak dostane to w tym miesiacu tez kupuje testy owulacyjne i zobaczymy co z tego wyniknie...mam nadzieje ze do lutego zajde i omina mnie te wszystkie wstretne leki typu clo....ech Ja pije własnie kawke oczywiście cappucinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - Prezes pojechał właśnie na obiad, więc kochana wyciągaj tę nalewkę, co by my mogły ją skończyć hi hi. Tylko ja o 14.00 wracam samochodem do domciu :( A co tam, pojadę taksówką , wyciągaj naleweczkę :) kikiki - daj nam znać kochana co z @, ja mam nadzieję że jednak nie przyjdzie ta wstrętna @. magdalenka - gratuluję stronki :) kisa - ale Tusia już zdolna hi hi :) Kochane a jutro mnie nie będzie z Wami, bo jadę z Bartuniem do Białegostoku do lekarza na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- a proszę cię bardzo CAŁA NALEWECZKA już na stół trafia hihii:D Napisz jutro wieczorkiem koniecznie jak u lekarza było , co powiedział choc wiem że na 100% wszystko będzie ok :) KIKI- łobuzico :D nie kracz jeszcze @ nie ma i nie będzie :D wkońcu komuś muszą paść II krechy i coś czuję że padnie na ciebie hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-jakie miłe okreslenie hi hi hi : uwielbiam Cię :) Ja mam cicha nadzieje ale wątpie w to...jakoś nie czuje sie inaczej ;/;/ ALE BARDZO BYM CHCIAŁA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trochę już wypiłam tej naleweczki i muszę stwierdzić stanowczo: "CZEKAM NA DWIE KRESECZKI"!!!!MUSI COŚ SIĘ RUSZYĆ NA NASZYM TOPIKU! Wkrótce zostaniemy znowu ciotkami naszej Kropeczki! Trza się brać do roboty czekamy na kolejne dwie kreseczki!!! Chyba naślę Wam swojego Bartunia, coby pomógł pozytywne fluidki rozprowadzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po piciu, wrócił Prezes. Dobrze, że już naleweczka prawie skończona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naleweczka wypita :D ale sernik z brzoskwinią jeszcze mam :D więc zagryzamy % by nie było ich czuć hihihihi:D {8888} :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- zaciskaj nogi z całych sił i ni bata nie wypuszczaj @ maja być II krechy i kropka :) A Apropo KROPKI to kochane jakie to picie topikowe będzie bo juz tyle mam rozsypanych hhihihi:D Mam nadzieję tylko że nam topiku nie skasuja za hałasy hihihihi:D No a w lutym MULAN nasza kochana i znów picie hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj dla naszego małego kawalera!!! Ale się wpieniłam godz. temu już mi przeszło na szczęście. Zbieram się do zerówy, wszyscy zebrani, w końcu zebrana na czas i spokojnie spacerkiem a tu gumę złapałam w wózku (powietrza mało w kole) dzwonie do swojego gdzie pąpka???Po 5 min znalazłam ale cholera nie umiem tego podłączyć do koła.Myślę małą do domu został mi rower...a tam łańcuch spadł.Na nogach nie dojdę na czas do tego mały do błota wpadł. Mówię wam wpieniłam się równo...zadzwoniłam do chłopka że mnie nic nie obchodzi że ma przyjechać i zawieść syna do zerówki.Skoro wszystko szwankuje i tylko ja ponoszę tego konsekwencje może na chwilę urwać się z pracy (ma teraz fuchę dwa tygodnie) Przyjechał, a ja popołudniu w końcu będę miał naprawiony rower i wózek. Co jak co ale kobietki na technice się nie znają przynajmniej ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×