Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie! Pyszna kawa Evika Super że u was wszystko dobrze a dół finansowy niech szybko minie! Iza Trzymam kciuki za bilans! Ogólne stwierdzenie na dziś: Głupia baba ze mnie!!! Mój mąż kocha mnie baaaaaaaaaaaaardzo! i nie przejmujcie się jakimiś uśmieszkami, ja po tylu latach łapie się na takie rzeczy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama :D Sama tak mam ale nie można dac się zwariowac bo mozna oszaleć - tylko łatwo powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane i owszem ja takze z kawy skorzystam no u mnie juz po bolu jestem na koncowce meczarni hehehe evika zdjecia sliczne widzialam wlasnie przedchwilka, co do zakopow nie przejmuj sie czasem nam sie nalezy ja tez poszalalam kupilam nowa maszyne do kawy wielofunkcyjna, dla corki zabawki ciuszki dla nas to samo, zeszaw talerzy dekoracyjnych i jeszcze mnostwo, ale czasem trzeba u nas kochana co nieprawdopodobne cieplutko ja juz na krotki rekawek do pracy jechalam Pola-co u ciebie? iza33 no samopoczucie dobrze a co u mnie kochane wiecie ze co weekend mam moj projekt a akurat w sobote tak mi sie bol nasilil , zee myslalam ze umre, i bol w sercu co dzieciaki pomysla jak odwolam spotkanie no ale zebralam sie w sobie zacisnelam zeby i wszystko odbylo sie jak mialo byc, momenty mialam tak straszne ze slabo mi sie robilo, maz byl troszke zly a raczej denerwowal sie ze cos moze sie stac ale kochane te dzieci tak mi ich bylo szkoda zostawic, ale jak napisalam wszystko sie odbylo co prawda wrocilismy do domu to lezalam z termoforem na podbrzuszu padnieta jak niewiem pozatym mielismy z mezem kolacje w niedziele sam przygotowal dla mnie jak mi sie milusio zrobilo, piekne zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czołem Dziewczyny ! Evika witaj dzięki za kawusie. Lu szacun normlanie za to co robisz i silną wolę :) Mama super ze z Wami okej , ach super :) Tak Iza dzisiaj pierwszy dzien mojej diety , jestem taka zmotywowana ze hej. Ciekawe kiedy kryzys przyjdzie .. ale nie myslę o tym narazie. Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa Trzymam kciuki!!! Ty zaczynasz dietę a ja zaczynam walkę o powrót "wesołej mamy i szczęśliwej żony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Ty mnie motywujesz bardzo , te Twoje zaparcie jest zadziwiające. Mam tez zestaw fajnych cwiczen , więc co drugi dzien jeszcze ruch + basen no ale ten to raz w tygodniu. jakos bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika właśnie obejrzałam blogowe foty .... Zaparło mi dech ... jestem zakochana ... Fantastyczne !!!! Kobietko wpisz mnie na listę osób oczekujących na prywatne sesje ... Ja Cie nawet przywioze na Slask ale stzrel mi takie foty. Ukłony , ukłony do ziemi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa :P u mnie nawet biegły zauważył że zeszuplałam ale jaja :P chociaż w końcu biegły to też facet :P Kisa ja piłam rano zawsze dwie kawy bez cukru i mleka żeby oszukac głód- później koło 12 jadłą śniadanie i koło 17 obiad- 13 dni szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza własnie koncze kawe i poźniej własnie sniadanie no i 17 tak jak mówisz obiad , wczesniej i tak nie ma mnie w domu. Jeju jeju tak bym chciała zeby dobzre poszło. A słuchaj pic moge tylko wode? Czy herbatka tez wchodiz w gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - woda :) herbatę tylko jak jest w jadłospisie - zamiast kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze , musze :) Jak pomysle ze na tym slubie same laski pewnie bedą a jak taka ... ech ... Oj motywacja duza. Poza tym tesknie za moimi ubraniami, tak lezą w szafce i mówią : ponoś nas troche ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i kawke chwytam i wam rozlewam :D> :D Dziewczynki a wiec wczoraj spedziłam ponad 2 godz na wybieraniu zdjęć do ramek i przegladałm pliki i płyty i co ....tylko doła złapałm bo dupa coraz bardziej mi się tłusta robiła :( normalnie wieloryb ze mnie a tu wiosna i lato tuz , tuż i strój kąpielowy trzeba bedzie przywdziac i co i fałdy tłuszczu w gaciach upychać :O normalnie wstyd mam tylko nadzieję że morze na mój widok się nie cofnie :O więc IZA❤️ KISA zaczynam walkę ODCHUDZAJACĄ z WAMI :D bo już na moje cielsko patrzeć nie mogę :( POLA- u mnie własnie ten progesteron najważniejszy :D bo mam niski w fazie lutealnej a co za tym idzie nawet zapłodnione jajeczko się nie zagnieździ :( a po odstawieniu luteiny jest z tym teraz jeszcze większy problem bo sie wszystko poblokowało i teraz trzeba to doprowadzic do stanu normalności :o wiec w moim przypadku jest cholernie ważny i mam to już potwierdzone badaniami i to u niejednego lekarza :( trzymam poslady za ciebie kochana :D EVIKA- foteczki cudne :D moja ty artystko :D czekam na wiecej :D i dzięki za miłe słowa odnośnie bratanicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- gratuluje stronki :D a co do amerykańskich slubów to wcale tam lasek nie będzie :p bo jesli juz jakas się trafi to wypacykowana :) i plastikowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA oj chętnie tylko ja nie z ducanem :) Ja kochane dzisiaj jem tak :) śniadanko już pochłonełam 2 łyzki musli z jogurtem naturalnym teraz pije kawke o 11.00 , jabłko i mandarynka ( PAMIĘTAJCIE KOCHANE OWOCE TYLKO DO 12.00 JEMY ) na obiadek o 13.30 dzisiaj kawałeczek gotowanego wołowego bo chłopaka rosołek gotuje ( miecho oczywiście bez tłuszczu) i do tego sałata lodowa z pomidorem i świezą bazylia i balsamiko skropiona o 16.30 sałata lodowa kilka oliwek pomidor kawałek papryki i vinegret :) a o 18.00 jogurt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, jak dobrze, że jesteście:) Cieszę się ogromniaście, że podobają się wam zdjęcia:) To daje mi siłę, energię i chęć do dalszego fotografowania:) Iza - mówisz, ze ja szczupła, no nie wiem, ważę 62 kg, a zawsze ważylam góra 55 i źle się czuję z tą obecną swoją wagą.... Powiedzcie mi proszę czy na rowerze można dużo schudnać? czy tylko wyrobić sobie mięśnie? Gdybym tak jeździła codziennie po 10 -15 km? Normalnie mam bardzo stary rower ale zamierzam nabyć nowy jeśli tylko utwierdzicie mnie w przekonaniu, że schudnę:) Nawet do pracy chcę jeździć rowerem a nie samochodem, nie wiem czy to dobry pomysł, bo musiałabym brać ubrania na przebranie itp. ale czego się nie robi dla diety.... Iza - spokojnie, jeszcze do komunii zostało troszkę czasu, napewno znajdziecie coś ładnego:) Lu -teraz mnie dopadła ta sama dolegliwość, dziś dopiero pierwszy dzień, więc brzuch boli jak nie wiem co:( No i zazdroszczę ej cieplutkiej pogody:) No i ja po raz kolejny składam pokłony dla Twojej działalności. kisa, Iza, mAAM - kochane to ja razem z Wami wezmę się za tą dietkę, razem raźniej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wszystkim wam zycze powodzenia w dietkach , zapewne efekty beda imponujace co najwazniejsze musicie same dobrze czuc sie we wlasnej skorze ja nie musze jak narazie heh moj tryb zycia jest taki ze sport to u mni9e codziennosc po pracy corka z przedszkola wspolny rodzinny obiadek i heja na dlugi spacer troche mam zawrot w pracy 2 dni mnie nie bylo i papierow mnostwo, i jak na zlosc szef ma dzisiaj handre , niewiadomo dlaczego kazdy go lukiem omija a ja jak zwykle prosto z mostu do niego do biura i mowie co jest , bo myslalam ze o mnie poszlo alebo cos ze mialam chorobowe , ale nie no i wyszlo szef sie zalil ze juz ma dosc samotnosci itd itd, i ze jak spotka kogos to ten ktos tylko na wzgledy finansowe , dosc czesto spotykane u norweskich kobiet... wiec ja do niego na zarty ze mam duzo znajomych kolezanek heheh i myslalam ze on to wezmie tez na zart ale dziewczyny on teraz chce numery do tych kobiet hehehe ale sie wpakowalam .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika mnie bolal strasznie a najgorsze jest u mnie ze mi leki przeciwbolowe wcale nie pomagaja , niewiem czemu boli zawsze jak niewiem az sie czasem slabo robi i to nie tyle co mi leci ale to obkurczanie najbardziej, jak juz poleci to loozik wiecie kochane my kobiety to mamy naprawde z tymi naszymi sprawami az czasem glowa pelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- to witamy w klubie :D LU-oj zgadzam się w porównaniu z chłopami to mamy przesrane :o delikatnie mówiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale kochane co mamy poradzic, tylko meczyc sie ale musze wam przyznac ze w te dni moj maz jest bardzo kochany jak zawsze ale w te dni wyrecza mnie we wszystkim i brzusio mi masuje choc to nic nie pomaga ale jest mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Dziewczyny widzę że dietkowo na topiku to ja Wam z Polą pokibicujemy ;) Evika rower super sprawa ma pewno każda forma ruchu sprzyja zdrowiu. Mój m też zamierza do pracy jeździć na rowerze ze względów finansowych ;) Tylko Evika nie wiem jak to z organizujesz bo czy będziesz miała możliwość wzięcia prysznica bo na początku na pewno będziesz sporo się pocić. I jeszcze fryzura każdy włos w swoją stronę. Może uda Ci się zorganizować trochu czasu po pracy na nabranie kondycji. Ja jak siadłam na rower po długiej przerwie po drodze 3 km nogi mi się trzęsły i tchu nie mogłam złapać ;) Niby łatwa jazda a jednak przygotowanie tez musi być. Ogólnie teraz w modzie jazda na rowerze , u nas niektóre kobiety mają super duże rowery z koszykami i w spódnicach na luzaczka sobie pedałują;) Maam bo się zagłodzisz kochana ;) Widziałam wczoraj twoją bratanice;) Normalnie zespół z nich zrobili Kisa ja widziałam fotki ze ślubu w Ameryce znajomej , podejrzewam że największą gwiazdą będziesz Ty. Mama nie ma miłości bez zazdrości. Ale tak na poważnie nie analizuj , nie roztrząsaj tylko zrób sobie salon piękności w domciu , albo idź do fryzjera lub zrób coś co bardzo ;lubisz;) Jak Ty nabierzesz pewności siebie to i zobaczysz zmianę u męża wręcz on będzie zazdrosny o ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam 🖐️ no moj jadłospis troche uboższy dzisiaj , ale kolejne dni troche ciekawsze :D Lu masz racje te nasze sparwy to ech i to temat rzeka zresztą. A tak apropos to ja dostałam @ wczoraj wieczorem i tym bardziej cięzko mi bedzie z dieta ale dam rade , co nie dam .... Evika oczywiscie fun club czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×