Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Macie rację :) Jeszcze na doodatek coś dzisiaj kiepsko się czuję :( Znowu koszmary mi się śniły :( Obudziłam się w nocy i nie mogłam zasnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- a ja wręcz przeciwnie spałam jak dzidzia nie licząc bara, bara;) i nawet teraz mi sie oczy zamykają :) Czekam cały czas na wieści od żony mojego brata ciotecznego bo na 17.04 miała termin i nadal nic :)Coś tam Lennce dobrze w brzuszku u mamy :) EVIKA- no własnie tak cieszko mi wytłumaczyc pisemnie łatwiej by było pokazać :) Ale może faktycznie przejdz sie do lekarza albo apteki z tym twoim myśle ż eci pokarza bo przeciesz cięzarnej się nie odmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do evika
🖐️mAAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - to daj znać nam jak już żona Twojego brata ciotecznego urodzi malutką Lenkę :) To jej pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Ja juz od 7 30 na nogach,a zaspalismy ale na szczescie mlody miał na 8 30 do szkoły no a na 10 jechalismy podpisac umowę na działkę:D:D jest fajna i zdałam sobie sprawę,że juz jest wiadome gdzie spedzimy resztę naszego życia...,ach sentymentalna sie robie;) Evika- rozumiem,że założyc aparat tzn mankiet umiesz...nad zgięciem łokciowym, na mankiecie jest narysowana strzałka.Pompuje się manket do wartosci np 200 (u ciebie wystarczy bo az takigo cisnienia nigdy chyba nie miałas;)Słuchawki do uszu,przkładamy membranę słuchawek w środku zgięcia łokciowego i pomalutku spuszczamy powietrze z mankietu. Patrzysz na skalę,czy ten zegar nagle słyszysz bicie pulsu i -pierwszy usłyszany dzwięk pulsu to cisnienie skurczowe(bije,bije,bije..nagle znow cisza - i własnie ostatani usłyszany dzwięk to wartość ciśnienia rozkurczowego. Nauczycie się,to bardzo proste,wystarczy troszkę pocwiczyc.Taki cisnieniomierz Evika jest najlepszy,najbardziej wiarygodny.My nie wierzymy tymi atomatycznymi,elektronicnymi bo często przekłamują.Pocwicz dzis na mężu on na tobie i w trzy sekundy bedziecie umiec, po co wywalac 300 zł skoro macie dobry cisnieniomierz:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- dobrze,że już po wszystkim i wrociłasdo żywych a zębisko nie dokucza:) pisz koniecznie jak u gina jutro..ja tez sie wybieram na ten monitoring ale cholernie mi sie nie chce:( Poki co działamy tez ile sił;) Bigmama- trzymam kciuki i zaklinam @@@ zeby nie przylała!!! kropka-biedaczko,żadne sposoby nie działają???migdały,banany, moze przekąska przed wstaniem z łóżka?? lec do gina,niech ci cos da,nie mozna sie tak meczyc,to tez ci nie służy👄 Iza,Magdalena,juli 🌻🌻👄:D lecę z młodym do dentysty i potem do nauki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie KOTECZEK..............13.08.2009.........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie krop.ka.................14.12.2009...........34.............śląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................18.04.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BIGmam.................01.04.2009..........35........... ...ŁÓDZKIE mAAm....................09.05.2009..........29.......... . ....W-wa.. PROPOZYCJE IMION DZIECI ( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************** ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - to jej drugie dziecko a pierwsze jej i mojego brata bo oboje sa rozwodnikami :) ona ma juz córkę 16 lat a brat ma syna 21 lat Wcześnie zaczeli sa małżeństwem od 9 lat i tak nie byli pewni czy chca dzidzie az wkońcu 3 lata temu obydwoje tego zapragneli i wkońcu się udało :) Teraz cała rodzinka im kibicuje i już doczekac sie nie możemy :) Dodam że mój synek i córa mojej ciotecznej siostry ( jest w wieku mego syna) sa najmłodsi w naszej rodzinie więc wszyscy czekamy na malutka :) POLA- gratuluje działeczki :)Czekam na jakies foteczki twojej ostoi :) I napisz jak mina tego developera co z tej działki koło tartaku zrezygnowaliście :) Co do monitoringu toJakos się nie nastawiam w tym cyklu :) Chcę zrobic sobie cytologie moze hormonki jeszcze raz tak dla pewnosci i oczywiscie poproszę o ten monitoring tylko czy to nie bedzie zapóźno tego juz nie wiem :o jutro 17dc więc mam nadzieje że jestem po albo tuz przed więc może uda się cos ustalić :) własciwie licze na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszkę mam zaległości, a dzisiaj już lepiej się czuję. kobietki, mam leki przeciwwymiotne bo zanim weszłam do gina to wymiotowałam i jak weszłam, on spojrzał na mnie i od razu tabletki i czopki przepisał. ale to na mnie średnio działa, tak jak w pierwszej ciąży. w pierwszej to wam pisałam że trafiłam do szpitala z odwodnieniem, nie umiałam przestać wymiotować. więc teraz i tak o niebo lepiej ;-) dzięki kochane za troskę pozdrawiam fankę! :-D pola- gratuluję zakupu działeczki!!!! mAAm - super, cieszę się że ząb nie bolał, a powiem ci że jestem w temacie bo mnie też to czeka - jeszcze nie teraz ale w niedalekiej przyszłości... na razie próbuję go ratować ale coraz mniejsze szanse... to przykre że twój brat chce wyjechać i to tak daleko! ale wiesz, to nie jest droga bez odwrotu. zawsze mogą wrócić jak im się tam nie ułoży... eviczko - przykro mi że masz kłopoty z ciśnieniem! kurka, to już prawie meta... ja też o tym pomyślałam, żebyś poszła albo do swojego gina jeszcze raz albo do przychodni z tym swoim sprzętem, niech sprawdzą z tobą, pokażą ci. myślę że nie powinni robić żadnego problemu!! trzymaj się kochana i obniżenia ciśnienia ci życzę! iza - nie daj się sprowokować ;-) tylko spokojnie a wszystko będzie na pewno w porządku!! BIGmam - trzymam kciuki!!!!!!! july - gratuluję córeczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj miałam rano straszne mdłości, ale potem odeszły i tylko smak metaliczny mam w ustach, wstrętny i drażnią mnie jakiekolwiek zapachy. Wczoraj się wykąpałam i nasmarowałam takim delikatnym masłem to po pół godzinie musiałam iść się znów kąpać bo nie mogłam znieść tego zapachu. A on prawie wcale nie pachnie. Strasznie jestem wrażliwa i drażliwa ;-) Dzisiejszy dzień to dla mnie straszna ulga!! Taki "oddech" po tych wszystkich dniach... Sądzę że mdłości na pewno wrócą ale to już dla mnie jest b. dużo taki dzień jak dziś. kupę spraw pozałatwiałam! Byłam u gina po L4 a on mi zrobił USG przy okazji i jest mały bąbel a serducho nagina jak szalone :-D Potem pojechałam do pracy, wszystko pozdawałam, poinformowałam szefostwo, przyjęli to naprawdę bardzo serdecznie, gratulowali mi - powiem Wam szczerze że czy będę nadal pracować czy mnie zwolnia po powrocie to i tak jestem im ogromnie wdzięczna za to jak przyjęli tą wiadomość. Nie spodziewałam się. A szef aż wręcz mnie zapewniał że o pracę mam się zupełnie nie martwić, będzie na mnie czekała, mam uważać na siebie teraz, to najważniejsze i takie tam. Uwierzycie?? Potem odebrałam młodego z przedszkola - no tryska humorkiem! Buzia mu się nie zamyka i wreszcie się nie rozpłakał jak mnie zobaczył ;-) Teraz są z mężem na badaniu słuchu, trzymam kciuki żeby wszystko było ok po tej operacji wycięcia migdałka, chociaż to mało prawdopodobne bo przerostowi 3-go migd. zawsze towarzyszy jakiś ubytek słuchu. Tylko oby był wyleczalny. Oki laseczki spadam bo zaczyna mi się w głowie kręcić, jeszcze potwornie słaba jestem i wszyscy w pracy zgodnie orzekli że źle wyglądam i mi współczuli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola jesteś kochana, dziękuję za pomoc. Podobnie mierzy ciśnienie mój mąż - nauczył się z instrukcji choć ona jest tak nieczytelnie napisana. Dziękuję że mi wytłumaczyłaś. Jak zaraz mąż wróci z pracy to sobie poćwiczymy.dziękuję jesteś kochana :) POla gratuluję działeczki, napewno jesteś szczęśliwa :) Super że jesteś zadowolona :) mAAm życzę powodzenia rodzince twojego brata. Super że po tylu latach znów będą mieli maleństwo :) Jakie to wspaniałe :) kropeczko trzymaj się mam nadzieję że przy pomocy tych leków będzie o wiele lepiej :) Super że szefostwo zadowolone, to teraz i Ty będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Evika jak ciśnienie dzisiaj ? Kropka sama widzisz - ale fajnie ułożyło Ci się w pracy ...i serduszko maleństwa słyszałaś :) Pola dobrze, że zmieniliście działkę - całe życie byś żałowała a teraz masz swoje miejsce na ziemi :) Maam daj znac jak po wizycie u gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Iza - moje ciśnienie w normie 130/80 także cieszę się że jest w miarę ok. Pola tak fajnie mi wytłumaczyła zasadę działania tego mechanicznego ciśnieniomierza, że naprawdę zrezygnowałam z kupna drogiego sprzętu a te pieniądze spokojnie zainwestuję w maleństwo. mAAm napisz nam koniecznie co powiedział ginekolog. Czekamy z niecierpliwością. PO-la klikaj do nas jak tylko znajdziesz wolną chwilę. Sama przecież widzisz, że ten topik bez Ciebie i Twojej nieocenionej pomocy jest momentami po prostu nieporadny. Potrzebujemy Cię bardzo bardzo mocno :) kropka - jak dzisiaj Twoje samopoczucie? Jak się czujesz? Kisa a Ty gdzie się podziewasz??? BIGmam co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) cieszę się Evika że lepiej z tym ciśnieniem i wygląda na to że Twoje samopoczucie też lepiej :) ja dzisiaj oddelegowałam syna i męża do pracy i leniuchuje do południa ( na 15 idę do pracy ) jak troszkę się ociepli to chyba pójdę na spacerek bo mam niedotleniony organizm . bez przerwy chce mi się spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie KOTECZEK..............13.08.2009.........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie krop.ka.................14.12.2009...........34......... ....śląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................18.04.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE mAAm....................09.05.2009..........29.......... . ....W-wa.. porawiłam się w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- widac jeszcze niteczki :) po szwie ,ale chyba powoli wychodza bólu nie czuje wogle i już wczoraj wieczorkiem zjadłam normalnie :) KOCHANA A TWOJA SENNOŚĆ JEST DLA MNIE PODEJRZANA:Dchyba II krechy sie szykują :) KROPKA- bardzo sie ciesze kochana że juz mdłości ci mniej dokuczają:) No i ze dzidziolkę widzaiłas i że SERDUCHO GŁOSNO BIJE :) to cudne muc je usłyszeć :) Fajnie że załatwiłas wszystkie sprawy w pracy i że szefostwo tak to przyjeło :D masz juz spokojną głowę :) bardzo się cieszę :) EVICZKA- super z tym ciśnieniem :) Moze z nerwów czy dobrze mierzycie tak ci podskakiwało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - brzuch zawsze boli jak na @. Ale ona może wcale nie przyjść. Nie martw się, objawy jak najbardziej prawidłowe. Każda z nas tak miała. Trzymamy kciuki aby @ nie przyszła. mAAm jak się czujesz? Co powiedział gin? Ja ledwo żyję przeszłam się dwa razy do innego budynku i dostała zdyszki że ledwo siedzę. Ludzie, coraz gorzej normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie wielkie zmiany i w związku z tym niewiele mam czasu na pisanie, ale staranka prawie rozpoczęte :D ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie KOTECZEK..............13.08.2009.........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie krop.ka.................14.12.2009...........34......... ....śląskie MARTUNIADIABLICA............................32..............W -wa ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................18.04.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE mAAm....................09.05.2009..........29.......... . ....W-wa.. WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ..ZACH-POM Poprawiłam tabelkę :) Pozdrawiam wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzisiaj mam 17 dc i o 17.15 wizytę u gina :) Troche się boje tego co mi powie :o mam nadzieje że wszystko jest ok ze mną i że nie ma przeszkud bym była mamą :) EVIKA- dziękuję - oni tak naprawde sa ludzmi młodymi bo brat ma lat 36 lat a cioteczna szwagierka 35 :) więc akuracik na druga dzidzie gdysz pierwszy syn mojego barata to była bardzo wczesnna w padeczka ale ma z synem cały czas kontakt i widzi sie z nim prawie co dzień :) choc z jego mama mu sie nie udalo bo go zdradzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×