Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

July odzywaj się częsciej jak możesz...czekamy na wieści od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po pracy :) Jutro piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - te ceny są za pokój czy za osobę? a jak jest z wyżywieniem? Ile wogole kosztuje samo wyżywienie jak się chce wykupić np. na tydzień? bo my myślimy się z mężem wyrwać chociaż na tydzień nad morze w tym roku ze względu rzecz jasna na malego. macie jeszcze jakies fajne namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Ale tu pustki od wczoraj. Gdzie się podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ale dobrze, że piątek :) Idę dzisiaj po pracy z córcią na gofry ...otworzyli nową cukiernie podobno gofry jak marzenie ...i już za mną chodzą :) Hmmm z bitą śmietaną i borówkami mniam mniam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! dziś znowu słonko, wiec żyć sie chce - no i piątek !!!! Mam nadzieję, że jutro tez słońce będzie świecić to się poopalam troszkę, bo wstyd spódnicę założyć :-)) Dziś temperatura Dzień 1 - 36,8 okresik Dzień 2 - brak Dzień 3 - brak Dzień 4 - 36,5 Dzień 5 - 36,4 Dzień 6 - 36,4 - śluz mętny, żółtawy Dzień 7 - 36,5 - sucho Dzień 8 - 36,6 - śluz jest już \"prawie\" fajny zaraz będzie spadek temperatury i skok - dziewczyny pilnujcie mnie !!!!!!! zaraz maraton seksualny będzie !!!!!! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem :D Coś mi sie spac nie chce. Słoneczko pięknie świeci..... Całuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula987
Cześć Kobity... Wy tu takie oblatane w temacie jesteście - może któraś z Was wie jak to jest z pregnylem? Podobno do 14 dni po podaniu testy ciążowe wychodzą dodatnie, ja robiłam test po 7 (nie wiedziałam, że pregnyl daje taki efekt) i test wyszedł ujemnie... DLACZEGO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie jutro sądny dzień.. Dziś ostatni dzień cyklu, temp. jeszcze nie spadła, brzuszek pobolewa, ale poza tym nic szczególnego się nie dzieje.. Właściwie dziś wieczorem będę wiedzieć, bo zawsze przed @ mam plamienie wieczorne :) Nie mam kiedy pisać, bo praca mnie pochłania. Mam złe godziny tej pracy, bo od 10-ej do 18-ej, a z pracy jeszcze nie mogę klikać, bo jestem jeszcze na etapie testowania :D i muszę się starać :) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM MULAN...................03.06.2009.........34........... .....W-wa mAAm....................11.06.2009..........29.......... .....W-wa PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................REMIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............RÓŻA/LUKRECJA...........MIKOŁAJ....... ............. ******************************************************** ******************************* magdalena28 - a Ty po terminie.. czy coś przegapiłam.. :) Pozdrawiam kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia kibicuje Ci z całego serca:) Fajnie ze mimo braku czasu zagladasz do nas👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------(▒)(▒) -------(▒)(█)(▒) ---------(▒)(▒) ---(▒)(▒) -(▒)(█)(▒) ---(▒)(▒) ---------(▒)(▒) -------(▒)(█)(▒) ---------(▒)(▒) ||▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒|| ||▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒|| ||▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒||█████ ||▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒||██████ ||▒▒▒(██)(██)▒▒▒||.......███ ||▒▒(██)(██)(██)▒||.......███ ||▒▒▒(██)(██)▒▒▒||.......███ ||▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒||.....███ ||▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒||..███ ||▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒||███ ||▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒||██ ||▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒||█ ||███████████ Częstuję kawką, capuccinko lub herbatką :) WSTAWAĆ śpiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie do końca wyszedł mi ten kubeczek z kawką, a był taki ładny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia trzymamy kciuki i oczywiście napisz kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa, Iza, Mulan kobietki jak się czujecie? Jak samopoczucie? Mulan - bierz się kochana za staranka, bo chyba dużymi krokami nadchodzą Twoje magiczne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nie wazne ze taki kubek, kawka wyśmienita, Ja juz sie pozwoliłam poczestowac:D Jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie troche w mocy cięzkawo , niby spie jak susełek , ale z przerwami na sisusi , no i ten ból uda jednego i drugiego. Tylko na bokach spac moge a raczej na lewym , bo na prawym mała kopie nózeczkami:) I cos apetyt straciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa :) Super, że kawka Ci smakuje, bo z tego mojego kubka to chyba troszkę się wylewa, jakiś ten kubek niestabilny :D :D Kisa - czuję się dobrze, nic mnie nie boli, nic się nie dzieje. Cisza, cisza i jeszcze raz cisza..... Wczoraj oblatałam całe miasto za tymi liśćmi z malin, niestety moje miasto jest piękne turystycznie, ale pod względem zakupów - totalna porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W * nocy oczywiście nie w mocy :O wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też kisa ciężko się śpi a jeszcze ciężej się wstaje z łóżka. Czuję się jak słoń, normalnie jak wstaję na nogi to słyszę jak mi kości w nogach strzelają od tego ciężaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiesz ze ja mam te liście malin , w pierwszym zielarskim kupiłam - ostatnią paczke ... kurcze szkoda ze daleko mieszkasz ode mnie podrzuciłabym Ci połowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIsa ja wstaję w nocy tylko jeden raz na siqu , a śpię jak niemowlak. Normalnie padam o 21 i smacznie śpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa ale wiesz co ciekawe Evika, na opakowaniu pisze ze to liscie do kąpieli jakichs relksacyjno- odpręzających :P czy cós takiego, ale pan oczywiście zapewnił ze to mozna pic i podał w jakich proporcjach. Ale rozsmeiszyły mnie te kąpiele heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Ci kisa, że kupiłaś te liście malin, ja byłam w swoim zielarskim sklepie, ale niestety Pani powiedziała, że nie ma :( i że będzie je miała w czerwcu :( Tak sobie pomyślałam w duchu, że w czerwcu to ona sama może je sobie pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa kochana to uważaj, bo jak się w nich wykąpiesz to może od razu na porodówkę pojedziesz hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci zazdroszcze tych nocy :) Ja w staję minimum 4 razy na siusiu. Ja czasami czuje na samym dole jak mała mi tak sie gnieździ nie wiem czy główką tak keci czy co:D. Tyle ze ja tez poźno spac chodze , przewaznie po połnocy no dlatego w dzien odsypiam moimi drzemkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Evika no moze strzele sobie kapiel i jeszcze ze szklaneczka posiedze w tej kąpieli hehheehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kisa ja rano wstaję, o godzinie 5.40 więc może dlatego wieczorem jestem już taka wyczerpana i padam jak kawka. W nocy wstaję raz, a jak idę w nocy do łazienki to z przymrużonymi oczyma, bo normalnie jestem tak zaspana, że nie mam ochoty ich otwierać :) A potem prawie po omacku do łózka i w sekundzie zasypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym zaspaniem to mam tak samo jak juz wstane na sisusiu to ciagne za sobą nogi normalnie a poźniej jak wracam to tez szybko zasypiam , ale samo budzenie tyle razy jest wkurzajace. I tak sobie zawsze mysle ze niechciałabym zeby mnie zapało rodzenie w nocy bo ja normlanie sił nie mam i wygladam jak Zombi , lepiej rano lub w dizen , ale ja sobie moge wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kisa ja tak samo myślę, że nie chciałabym aby złapało mnie to rodzenie właśnie w nocy. Też wyrwana ze snu i na wpół przytomna wyglądam jak 7 nieszczęść. Ja chciałabym tak po południu, przyjść do domu z pracy, zjeść obiadzik, położyć się na godzinkę odpocząć i wtedy najlepiej, żeby odeszły mi wody i do szpitala. Hi hi hi ale marzenia......... Chociaż z moją córeczką miałam właśnie dokładnie taki przebieg porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, pomarzyć..................... nic nie kosztuje prawda kisa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×