Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

wiecie im bliżej do tych "Moich" dni tym mam większy mętlik w głowie. Wcześniej działałam w dni jak pokazywał test owulacyjny, potem jak była niska temperatura tuż przed skokiem i tez nic już sama nie wiem kiedy to ma być ten dzień kiedy dać ognia ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska to w sierpniu my obie będziemy się męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska będzie dobrze- najwyżej będziemy w piwnicy siedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze będzie dziewczynki z tymi upałami, pić tylko (wodę :-)) ) i będzie dobrze. Ja urodziłam w sierpniu - fakt było ciężko pod koniec ale dało się przeżyć. Wam tez się uda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może lato będzie zimne i mokre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki poradzicie sobie,silne jesteście, dacie radę :) Do sierpnia już niedaleko :) A wiadomo, że latem zawsze ten czas leci jakoś szybciej :) No i jeszcze pół godzinki i będę miała weekend :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja już spakowana jestem ;) Do domku :) hmm a właściwie na gofry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja za godzinkę do domciu - trzymajcie się ciepło i życzę udanego weekendu. Do zobaczenia w poniedziałek :-)) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mulan - ja bym na twoim miejscu dzialala od dnia kiedy test wyjdzie pierwszy raz owulac. co dwa dni przez jakiś tydzień, chociaż nam gin kazał jeszcze wcześniej zacząć się starać żeby nie \"celować\" bo powiedzial że to nie jest dobrze że się wstrzymuje para z przytulankami do tego czasu. ja też stosowalam testy owulac. wczesniej i nic dopiero po jego radach nam sie udało. no ale też do tego brałam globulki dopochw. na poprawę śluzu, robiłam dodatkowo świecę po przytulankach pł godziny no i dostalam po owulce progesteron. acha, no i powiedział żeby po owulce nie przestać przytulanek ale jeszcze ze dwa, trzy razy sie poprzytulać. I co dwa dni, nie co dzień bo facet nie zdąży wytworzyć plemniczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie fasoleczki i staraczki ! dzisiaj dopiero miałam chwile żeby przeczytać wpisy z ostatniego tygodnia.oj było tego :) ja czekam na @ lada dzień się rozkręci ( mam wszystkie typowe objawy ) .mam ostatnio taki zapi...... że nawet za dużo nie myślę o tym że znów się nie udało .trudno .odczekam kilka dni i do roboty ( sama przyjemność )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja już nie mam siły.. @ przylazła. Daje sobie spokój, przynajmniej na jakiś czas.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia przykro mi , ale nie poddawaj sie. Przesyłam Ci buziaki i przytulam mocno🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pitunie kochane :) W piatek mnie nie było bo miałam imieninki mamusi :)I jeszcze na imieniny wpadł mój cioteczny braciszek i postawił pepkowe więc w sobote zdychałam :p:O i główka bolała bo ja razczej wódeczki nie pijam a za zdrówko małej wypiłam 3 kieliszki i jeszcze dzinem z tonikiem doprawiłam :o masakra:oA co do piatkowej cytologi to pani doktórka powiedziała że cytologia jest super i że mam działac ile wlezie :) i teraz z tym monitoringiem to u mnie jest dupowato bo 22.05 to bedzie zawczesnie i powinnam miec 26-27-28 ale nie mam miejsc więc pójdę 29.05 to bede wiedziała czy cialko pekło :) bo to bedzie 21 dc a niby 20 dc przypada u mnie owulka :) I 29.05 robie jeszcze progresonik :) i zobaczymy co mi tam wyjdzie :O WODNISIA- kotek przykro mi bardzo :( Ale prosze cie nie załamój sie i nie odpuszczaj !!!!!!I nie zostawiaj nas !!!!!!! Buziaczki dziewczynki uciekam na śniadanko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja już nie daję rady, ciągle chudnę, nie umiem nic zjeść, mam straszny wstręt piję tylko wodę i tak od miesiaca i lekarz i mój mąż wysyłają mnie do szpitala więc nie będzie mnie przez kilka dni. no i te ciągłe wymioty. Odezwę się po powrocie! trzymam za Was kciuki i starczki nie możecie sie poddawać a dziewczynkom które czekają na rozwiązanie - szybkiego i łatwego porodu. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- ja trzymam kciukasy za ciebie :) I jak masz taki jadło wstręt to idz do szpitala niech cie kroplówkami pod tucza pamietaj DZIDZIA JEST NA 1 MIEJSCU:) My tu spokojnie poczekamy na Ciebie :)👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Przepłakałam cały dzień wczoraj, bo coś już we mnie pękło... ale dziś już lepiej i powoli zbieram siły na następne starania i oczekiwania... Oby tylko mój mąż był akurat w domu w moje dni płodne 25 - 27 maj :) Kisa ❤️ - dziękuję :D mAAm ❤️ - będę walczyć do końca i muszę zobaczyć Twoją radość, jak obwieścisz cudowną nowinę :D Kropka ❤️ - życzę Ci dużo zdrówka. EVIKA77 - ❤️ JULY - ❤️ IZA - ❤️ NUSKA27 - ❤️ MONIA MAMA - ❤️ BETA32 - ❤️ BIGmam - ❤️ POLA - ❤️ magdalena28 - ❤️ MULAN - ❤️ ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... ******************************************************** ************************** MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. MULAN...................03.06.2009.........34........... .....W-wa mAAm....................11.06.2009..........29.......... .....W-wa WODNISIA..............11.06.2009..........36............ ...ZACH_POM PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............RÓŻA/LUKRECJA...........MIKOŁAJ....... ............. ******************************************************** ******************************* mAAm - to 11 czerwca razem testujemy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNISIA:) O tak 11 widzimy II KRECHY :) musowo innej opcji nie ma :)Cieszę sie że juz humorek lepszy :) Nie ma się co załamywac trzeba działac a ja już u Bozi wyproszę aby twój mężuś był w domku w te dni :) a ja juz u ja czekam na męzusia bopojechał z moim tatą i tesciem na mazurki przewiesc skifa bo sobie mój chłopinka nabył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Jak miło was poczytać :) krop.ka - biedaczynko Ty nasza, bądź dzielna, w szpitalu napewno wzmocnią Twój organizm i od razu poczujesz się lepiej. Kliknij do nas jak będziesz mogła. BIGmam - zastanawiałyśmy się co u Ciebie? Pisz do nas jak tylko znajdziesz chwilkę. Wodnisiu - przykro mi że @ przylazła. Wiem z własnego doświadczenia jak bardzo to dołuje i zniechęca do wszystkiego. Też płakałam nieraz, gdy widziałam że @ nadeszła. Ale mimo wszystko musisz być silna. Nie trać wiary i nadziei kochana, musimy wierzyć, że się uda :) mAAm - to super weekendzik rozpoczęłaś :) Cieszę się że cytologia super :) :) Ja wiedziałam że tak będzie :) :) :) Jeszcze tylko pełny monitoring i w końcu będziemy mogły wszystkie opijać dwie kreseczki.hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) I znowu poniedziałek :( U mnie sobota - tyle razy sobie powtarzam, że sobie odpuszczę i odpocznę...ale nie - znowu porządki, duże zakupy i o 16:00 jak odprowadziłam córcię na urodziny do koleżanki to padłam i ledwo wstałam o 19:00, nogi mnie tak bolały...kostki spuchły i taki skurcz mnie w kostce złapał.... Fajnie przynajmniej, że kwiatki zasadziłam w doniczkach ale też nie byłam zadowolona bo mały wybór był na targowicy - najwyżej coś dosadzę. Córcia przezadowolona z imprezki u koleżanki a teraz w tą sobotę urodzinki mojej córci- już myślę cały tydzień jakie atrakcję jej zapewnić :) Zeby pogoda dopisała to byłoby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia wszystkie to przechodziłyśmy ale nie podawaj się kochana :) Maam a widzisz, mówiłyśmy że wszystko dobrze :) Teraz tylko działaj :) Jak mała Lenka ? Kropka napewno w szpitalu ciebie wzmocnią, wracaj szybko do nas :) Majóweczki jak się dzisiaj czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki ja ledwo co wstałam, pogoda oczywiście piękna a w weekend lało !!!!! ech !!!!!!!! Dziś słabo sie czuję, moje dni rozpoczęte ale nie wiem coś dziś jakaś jestem przygaszona, niby działamy ale nie wiem co to będzie. Moja temperatura Dzień 1 - 36,8 okresik Dzień 2 - brak Dzień 3 - brak Dzień 4 - 36,5 Dzień 5 - 36,4 Dzień 6 - 36,4 - śluz mętny, żółtawy Dzień 7 - 36,5 - sucho Dzień 8 - 36,6 - śluz jest już \"prawie\" fajny (tes ow. negatywny) Dzień 9 - 36,5 - kiepski śluz (test ow. słaba druga kreseczka) Dzień 10 - 36,2 - kiepski śliz (test ow. pozytywny) Dzień 11 - 36,4 - ładny śluz Pozdrawiam mocno i przyjemnego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kwiatki a wiec zaczne od tego ze te okropne małpisko mnie nawiedzilo wczoraj ale coz nic nie poradze tylko jak sie skonczy to lece do lekarza bo niby teraz tak legalnie moge sie starac bo jest trzy miesiace wiec zobaczymy co ona mi powie i czy wogole cos mi da bo leki na owulacje bierze sie jak sie ma miesiaczke wiec dupa bo tego nie dostane chyba ze od nastepnego cuklu juz sie nie moge doczekac jak bedzie koniec i polece do niej moj mąż formatowal komputer i niby zapisał mi ta karte na plyte ale nie zapisal instalacji i cała karta mi sie skasowała bylam tak zla bo chcialam wydrukowac i pokazac lekarzowi ale trudno nic nie zrobie moj synuś byl w sobote na zawodach w krakowie i musze wam powiedziec ZA ZAJECIE 1 MIEJSCA W KONKURENCJI UKLADOW FORMALNYCH DOSTAL ZLOTY MEDAL I PUCHAR wrzuce zdjecie na nk to sobie zobaczycie tak bylam szczesliwa w sobote ze nie macie pojecia a tak wogole to w sobote szylam szaliki mialam 200 szt, jeszcze wczoraj do poludnia konczylam kropka misiu kochany troszke cie podkarmią i wyjdziesz po co masz sie tak meczyc wodnisia wiem co czujesz ja tez kiedys mialam takie zle dni trzymaj sie kochanie UDA SIE ZOBACZYSZ:) maam misiu w koncu sie pojawilas na topiku:) iza 🖐️ mulan🖐️ witam was z rana ja dzisiaj tez bede miala szycie tylko nie wiem jeszcze co bo dopiero mi przywiezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Iza - ten tydzień ma być bardzo ładny więc Twoja planowana imprezka w sobotę napewno się uda :) O jakich atrakcjach dla dzieciaczków myślałaś? Moja córcia ma urodziny za dwa tygodnie, więc dlatego podpytuję :) Mulan - super :) Działaj kochana bo widzę że Twoje dni w pełni :) A ja czuję się dobrze. Nic nie boli, nic się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena - smutno że @ przyszła. Ale najważniejsze to się ni poddawać i działać dalej. Napisz co na to ginekolog i jak po wizycie. Kiedy dokładnie idziesz do gina? GRATULUJĘ świetnego synka :) Musisz być z niego dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika..pożyczę sztalugi - zrobię konkurs malarski, balony z kartkami z zadaniami do wykonania, mumia z papieru toaletowego, kalambury z tytułami bajek, hmmm a może Ty masz jakiś pomysł i koniecznie foundi z czekolady i owocami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×