Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Cze kochaniutkie !!!! Dzisiaj tylko dwie nowe kropki nie jest źle. Rano sypło śniegiem ale teraz pada deszcz. Maam fajnie masz u was śnieg a w górach chlapa. Kropka początki są ciężkie.Mówią że najgorsze pierwsze trzy miesiące. Ty też zmęczona po porodzie a i i maluszek musi się przystosować. Do tego jeszcze kolki. Ale zobaczysz tak to szybko minie że nawet się nie obejrzysz i wszystko się unormuje. Teraz mała tak się nauczyła że sama usypia ale w swoim łóżeczku. Evika ja rozważam przywleczenie do domu chodzika ale tak na 80 % chciałabym w ogóle z niego nie korzystać.Te 20 % to tak jak mówisz fajna frajda dla dziecka i spokój dla mamy. Do przemyślenia temat jeszcze trochu czasu mamy. Nasza babcia znowu gadaniem mnie dobija he he. Wymyśliła że Donia przez świeta tak strasznie urosła i to tylko dlatego że przez święta dużo jadłam i mleko było bardziej tłuste..,.. Teraz ide domek trochu ogarnąć bo mam nalot teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- hihihi:D dobra ta twoja babcia :D powiedz jej że bedziesz samą słoninkę wcinac to mleko bedzie tłuściutkie i Donia momentalnie 1,50 bedzie mieć hihih:D no i ciesze sie że więcej niun i nie wysypało :) Jedyny plus tej całej sytuacji to taki że w przedszkolu i szkole już ci chorować nie bedzie :) A co do sniegu to juz nie pada słonko swieci i jest mrozik więc śnieg się trzyma i dzisiaj znów sanki :O chyba normalnie jakies kalesony sobie kupie bo chyba z kumpelą przymarźniemy do tej gory :) Ale puki co to zakupiłam ciacho tofi kukułkę ( kruche ciacho z pysznym tofi czekoladą i bitą smietaną ) OCZYWISCIE WYSYŁAM WAM PO KAWAŁECZKU :D wiec pod kawcie będzie jak znalazł :) Co do chodzika to moje dziecko nie raczkowało tylko jak miał 10 miesiecy to sam latał :) więc ja go czasem wsadzałam do chodzika ale tylko po to by chwilke faktycznie oddechu złapać i nie mieć głowy do okoła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam kochane nie korzystać z chodzika, ale skoro już był po córce postanowiłam choć na chwilę, mały go uwielbia i naprawdę troszkę oddechu mam :) nuska- dobrze że mala tak łagodnie przechodzi tę ospę super :) nuska świetna ta Twoja babcia :) przepraszam, że ja tak haotycznie piszę, ale trzymam na kolanach swego króla i on nie daje mi spokojnie popisać. Właśnie wróciliśmy z podwórka z sanek :) Teraz Bartuś rwie się do klawiatury, więc może pozwolę mu kliknąć kilka słów do ulubionych ciotek :) Proszę bardzo: cccccxkm nb m n mnb ;. b nb nb kb vb ,m jh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mAAm
To,że się zaloguję pod pseudonimem to niby akt odwagi? Żeby wyrazić swoją opinię nie muszę się logować ,bo to nie ma akurat znaczenia.I to i to jest w każdym przypadku pseudonimem jak widzę.Poza tym post był nie do ciebie skierowany więc nie wiem po co odpisywałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Was witam w przedostatni dzień starego roku. Właśnie wróciłam ze spaceru z moją kochaną dwójeczką :-) Czekam aż zupa się odgrzeje i piszę do Was...My jutro spotykamy się z naszymi przyjaciółmi i ich miesięczną Lenką więc będzie dzieciowo ;) Tak czy siak do jedzenia coś mamy przygotować i już..teraz siedzę i zastanawiam się co - coś na ciepło i szybko...no i żeby było mało skomplikowane i szybko się robiło - znaczy się trudny temat! Nie wiem czy jutro zajrzę i już dzisiaj składam Wam życzenia z okazji Nowego Roku, oby był lepszy niż ten co się kończy, żeby spełniły się Wasze wszystkie marzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) nie denerwujcie się na pomaranczową:);) do pomarańczowej Przeczytałam tę wypowiedz sprzed około roku w tą i z powrotem i nie znalazłam w niej niczego złego.Pisałam to wtedy zupełnie anonimowo,na temat z załozenia anonimowej osoby,na pewno nie z zamiarem wyrządzenia komus krzywdy,zresztą smiejąc sie z całej tej sytuacji (wstawiałam tam :) ktorych juz nie przepisałas) i wyraziłam jakies tam wolne przemyslenia, do ktorych zresztą nigdy więcej nie wracałam... Jesli widzisz w tym siebie i jest ci przykro to bardzo przepraszam ze sprawiłam ci przykrosc. ... Tak,swiat jest mały ale prawdopodobienstwo przypadkowego znalezienia znanej osoby na jednym z wielu tysięcy roznych forów jest bardzo małe więc nie pisz tak, jakbys przypadkiem tu trafiła bo bardzo chciałas tu trafic,tym bardziej ze problemow z zajsciem w 2 ciąże nigdy nie miałas wrecz przeciwnie (i jeszcze raz gratulecje :). Nie rozumiem jednak ze sledzac mnie tu tak długo,tyle miesiecy ,nigdy o tym nie wspomniałas choc tyle razy sie spotkałysmy.. przynajmniej wiele teraz z tych swiat rozumiem....:( Powodzonka,zdrowia,lekkich dalszych miesiecy ciążowych i wszystkiego najlepszego w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO POMARAŃCZOWEJ-co do twojej opini to sory za słowo ale gówno mnie obchodzi a zareagowałam dla tego bo naskakujesz na kogos kogo znam wiem jakim jest człowiekiem itd.i to czepiasz się czegos co było napisane dawno ,dawno temu :O Ale ok miałaś do tego prawo ...a ja mogę podobnie jak inne dziewczyny ignorowac i na 100% bedę :D Mim to to pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY luknijcie w forum NK napisałam coś wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Pola
Czekanie cztery lata nie jest nieproblemowym zachodzeniem ale na forum można mnie było dopingować i pocieszać.Jakbyś miała stracić pracę nie mając wsparcia finansowego ,a każdego męża może to spotkać to też szukałbyś opieki dla dziecka i poszła szybko do pracy a w wakacje szukała wytchnienia tylko żeby nie zwariować nawet jeśli dziecko było wyczekiwane strasznie.A forum całe mogę czytać ile chcę nie jest zabronione.Mnie oceniali też jak rodzine z Bydgoszczy więc trzeba się następnym razem zastanowić,żeby komuś nie zrobić strasznej przykrości.Jak bratowa miała problem ten sam to myślisz ,że nie mogła jak inni szukać wsparcia na kafeteria? Ja czytam wszystkie z tym związane topiki,ty też bo były wpisy i może ona też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany!! to nie ta osoba o ktorej myslałam! wcale mnie nie sledziła! tfu,odszczekuje moją pierwsza odp do pomaranczowej,wzielam ja autentycznie za kogos innego!:) alez jestem stuknięta!!! masz racje mAAm- to moze byc "Klaudia" ;) dzieki dziewczyny za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Na początek gratuluję tym które już posiadają kolejnego bobasa i tym którym się udało zafasolkować. Trzymam kciuki za te które się nie poddają i ciągle walczą o fasolkę. Niestety należę do tej ostatniej grupy. Walczę o fasolkę już ok. 10 m-cy i nic. Teraz mi się spóźnia okres, ale dwa razy robiłam test i wyszedł negatywnie niestety... Piszę bo powoli zaczynam się podłamywać i potrzebuję wsparcia..a może po prostu potrzebuję się wyżalić...Piszę już drugi raz dzisiaj, ale chyba wcześniejszy tekst źle wpisałam bo nic się nie wyświetliło. Pozdrawiam słodziutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- hihihi :D no to kamień z ❤️ hihihi:D wiadomo ile ludzi tyle podobieńst :) jak by coś to tak jak pisałam Ci na NK :D JULY- witaj kotek zupełnie cie przeoczyłam przez pomarańczówe :( sorki kochana 👄 Dziekuje bardzo za życzonka 👄 w takim razie szampańskiej zabawy Wam życze tylko szmpana z kieliszka a nie dzieciecej butelki pijcie hiihihi:) zartuje oczywiście :) My tez mielismy wychodzic ale zostajemy w domciu z moimi rodzicami a młody na imprezke leci do kolegi :) NIKE_M- witaj u nas :) Ja tez należę do tych z drugiej grupy :( czekających na fasolinke :) co do testu to róznie bywa moż ena bete polec :o Napisz nam czy juz masz jakąs dzidzie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, nike_m - witaj. grunt to się nie załamywać. wiem, ktoś może mi powiedzieć, że dobrze mi mówić, bo moje maleństwo sobie teraz ślicznie śpi w łóżeczku ale ja też o nie walczyłam jakiś czas więc wiem, co czujesz... ale też wiem że te dwie upragnione krechy są REALNE! I wyskakują w najmniej oczekiwanym momencie. nuska - życzę żeby malutka jak najłagodniej przeszła tą ospę. I oby Twoje słowa były prorocze bo w tej chwili nie mogę się doczekać soboty, wtedy malutki skończy 3 tygodnie... A gdzie tam 3 miesiące!! ;-) Eviczko - duuży buziak dla Bartunia że dał mamusi chwilkę wytchnienia :-) mAAm - mam nadzieję że głowa przestała boleć? I samopoczucie lepsze? july - dzięki za życzenia. I ja Wam dziewczynki już dzisiaj składam najlepsze życzenia noworoczne coby ten Nowy Rok był lepszy od poprzedniego oraz szampańskiej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za słowa otuchy. mAAm- w takim razie trzymam kciuki za fasolkę. Jeśli chodzi o dzidzię to mam cudnego 4-letniego Adasia. Jest bardzo mądrym, ale jedynym i baaardzo rozpieszczonym dzieckiem. Więc przydałoby mu się towarzystwo. Zresztą zawsze marzyłam o przynajmniej parce, na więcej też bym się nie pogniewała :) krop.ka- Cieszę się, że tobie się udało. Dobrze jest wiedzieć, że starania mogą zakończyć się sukcesem. Życzę jak najwięcej wyspanych nocy:) Jeszcze raz dziękuję za słowa otuchy. Przynajmniej wiem, że w tym wszystkim jest ktoś kto potrafi mnie zrozumieć :) Niestety mój małżonek kiepsko się uzewnętrznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKE_M- pisz do nas :) Musze przyznac z etopik jest szczęsliwy bo w sumie wiekszosci juz się udało i maja dzidzie przy sobie albo lada moment beda mieć :) Ja za trzymanie kciuków nie dziekuje ;) by nie zapeszyć :) Wierz co do podłamania to chyba kazda z nas je ma jak nawiedzia nas ta cholera@ ale jak to mówia w kupie łatwiej i momentalnie stajemy zawarte i gotowe na comiesięczne staranka :) Ja mocno wierzę że nam wszystkim się uda czego i Tobie oczywiscie życze :D Ja tez bardzo bym chciała 2 dziecko i marzy mi się córa :) Ale z synka cieszyła bym się równie tak samo :D Ja mam 10,5 letniego syna :) KROPKA- oj kochana zobaczysz jak szybciorem czas leci i ani sie nie obejrzysz ajuz 3 miesiace Aleks skończy :) A co do główki to przestała bolec szczesliwie chyba mocna kawka mi pomogła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. nike witaj, powiadasz 4 latka rozpieszczonego:) moj taki sam jest i jak słyszał słowo rodzenstwo to wył na odległosc:) kiedy w koncu sie udało cała ciaze przygotowywalam go ze bedzie miał rodzenstwo najlepsze ze okazało sie dziewczynka( co z mezem bardzo pragnełam)ale synek chciał brata pawełka i on nie chciał siostry i ciagle to powtarzał ze chce brata, a na słowo siostra wył a nawet kilka razy dostałam w brzuch bo np. miałam mega mdłosci i nie chciałam sie bawic tylko lezałam.kupowalismy ciuszki razem , imie wybierał angazowalismy go co chwile , ale bałam sie na maksa ich spotkania. jego dorosłe podejscie do zycia zmieniło sie wraz z porodem majki, zaczał ja karmic, smoczka wkładac do buzi, kapac itd, jest kochanym bratem wydoroslał w jednej chwili. ale lubi sie tez dasac bo np,karmie majke a onn chce wtedy jesc mowie poczekaj a on ze nie moze bo brzuszek mu wklesł:))) albo majka go złapie za bluzke czy włosy a ten chce nia szarpnac... oj jak łobuziarka zacznie chodzic w domu zacznie sie piekło:)))) a i najwazniejsze, czasem warto sie poddac zeby stał sie cud, ja starałam sie ok.roku juz nawet clo brałam na jajeczkowanie, nadzerke wymroziłam, wszystko zaleczyłam ale nic sie nie udawało. powypisywałam sie z tabelek staraczek na innym forum , straciłam nadzieje ze sie uda.i stał sie cud, za 5 dni moj cud a raczej cudeńko skończy 5 miesiecy i jak patrze na nia do tej pory mam łezke w oku. dobra rada podczas seksu nie myscie tylko o dziecku, wypijcie wczesniej lapke wina czy innego alkoholu, pomaga:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike_m witam w naszych szeregach. Dla mnie ten topik jest szczęśliwy jestem mamą 4 miesięcznej córy, i oczywiście mojego 6 letniego urwisa. Piszecie że synkowie rozpieszczeni, szczerze to mój był takim jedynakiem przez 6 lat i mówię wam nic się nie zmieniło bo urodzeniu siostry. Dalej takie oczko w głowie i rozpieszczone na maksa. Zresztą wychodzę z założenia że dzieci do puki pozwalają to trzeba rozpieszczać, czas tak szybko leci a one nie długo będą mieć swoje sprawy i rodzice nie będą aż tak potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jejku jaka u mnie piękna zima, jak z bajki :) Nie wytrzymałam dziś rano obleciałam całe okolice z aparatem, tak ślicznie. Śniegu pełno,słoneczko świeci i mróz -12 stopni. Cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- cudne :) Kochane ja dzisiaj młodego odstawiam do kolegi o dziesiatej idziemy do koleżanki przychodzi tez druga z naszymi synami ( bo chłopcy baluja u nich ) i jeszcze razem świętujemy :) Ja oczywiscie skromnie z wiadomych powodów :o Ale juz teraz życzę WAM Już niedługo Nowy Rok przed nami sylwestrowa noc, strzelą korki od szampana,tańce będą aż do rana. Z balonami, z petardami Nowy Roczek powitamy. Wszyscy złożą sobie życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia! I ja życze tobie skromnie 12 miesięcy zdrowia 53 tygodni szczęścia 8760 godzin wytrwałości 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości w Nowym Roku 2010 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czesc czołem dziewczynki.:)U nas tez przepiękna zima,mnostwo sniegu i w miarę ciepło,super:D Evika zdjęcia bardzo ładne. Masz fajnie,ze wychodzisz z domu i masz takie piekne widoki:) mAAm- nasz mały w tym roku jeszcze z nami imprezuje ale w przyszlym tez gdzies pewnie bedzie chciał leciec:) Teraz to mega domator i wcale nie narzekam z tego powodu hihi mam go na oku:) witam nową kolezankę:) ja tez czekam na 2 kreski (za 2 dni @ wrr),wiec nie jestes sama:);)\ Za pol godz zapraszam wszystkie na sylwestrowy serniczek,ktory pachnie juz z piekarnika:D i wszystkim dziewczynkom życzę wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzen i planow w nowym 2010 roku 👄:D szampanskiej zabawy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech na co dzień, nie od święta, gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba, tyle ile będzie trzeba. Do Siego Roku! p.s fasolinek w brzuszku dla nie zafasolkowanych jeszcze , o to najbardziej trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze że u nas na topiku ospa !!!! - ja juz przeszlam z synem ją i nie bylo tragedii. Za to ja dzis czuję się kiepawo. Sama nie wiem co mam myśleć o tych wsztstkich wizytach lekarskich. Bylam we wtorek u tego co to do szpitala bedzie mnie kierował i powiedział, ze mój lekarz prowadzący źle wyliczył termin że wg nigo termin nam na 7 lutego a po przeanalizowaniu wszystkich usg na 1 lutego. niestety skurcze mnie nachdzą coraz cześciej. Dziś w nocy nie mogłam spać takie miałam bóle. Wykupiłam receptę co mi przepisał i jakieś tabletki zaczełam brać. Smiech mnie ogarnął jak zobaczylam moje tabletki: różowa, żólta, biala i niebieska :-)) niestey jak siedze jest wszystko ok ale jak tylko wstanę to dopada mnie skurcz i to taki mocny jakby ktoś szpilke mi w brzuch wbijal. Jak szłam do apteki to miałam z 4 szkurcze w ciągu 10 minut. KURCZE!!!!! nie miałam tak z Boryskiem. W ogóle tych skurczy to nie czulam i na siłe jechałam do szpitala. Mam nadzieję ze się zorjętuję jakoś kiedy poród się zacznie. Dziś jeszcze muszę zrobić sushi na wieczór (na szczeście pomaga mi sasiadka). Sylwester domowy ale po japońsku ;-)) Kochane życze wam udanej zabawy sylwestrowej i do zobaczenia za rok !!!!!!!! BUZIALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) No więc wyniki w miare ok....tz TSH ok w normieczyli tarczycy nie mam :) z czego sie ciesze ale prolaktyna przekroczona....norma do 30 a Ja mam 44....wiec blokuje mi to jeszcze owulacje ;( ale myśle ze wieksza dawka zwalczy to paskudztwo i zafasolkuje..... :) po swietach reszta wyników....a wczoraj okres dostałam,\..i juz nei płakałam juz nie byłam zła...bo pomyślałam...ze teraz znów mam szanse zeby zajść :) i teraz takie chce miec podejscie :) nie bede juz mierzyc tem,robic testów owulacyjnych .....chce pare miesiecy iść na zywioł...bede brać leki i sie kochac :) a nie płodzic :).....:) DZIEWCZYNY Z OKAZJI NOWEGO ROKU TAKIEGO MAGICZNEGO 2010 ŻYCZE WAM DUZO SUKCESÓW SPEŁNIENIA MARZEŃ TYCH NAJSKRYTSZYCH I TYCH OCZYWISTYCH,ZYCZE WAM ZDROWIA I POGODY DUCHA I SAMYCH PIĘKNYCH CHWIL :) Dziękuje ze jesteście :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
✬⋰ Z Okazji (.•´`*.✬⋰ Nowego *.*✬⋰´¨) Roku .•´,•*´¨)¸.•*¨)✬⋰ ¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬⋰ (¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*´¨)✬⋰ ......~~~~~/.....~~~~~/ .......~~~~/.......~~~~/ ........~~~/.........~~~/ .........~~/...........~~/ ..........~/.............~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****........../ ****. Życze Ci zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana... .....Szcześliwego Nowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwester już za pasem, bawmy ostro się w tym czasie;) Życzę Wam zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana;) Choć nie jestem z Wami w noworoczną noc, pamiętajcie o mnie przez następny rok!!! ...._§§§§§§____§§§§§§ *.*´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ......\~~~~~/.....\~~~~~/ .......\~~~~/.......\~~~~/ ........\~~~/.........\~~~/ .........\~~/...........\~~/ ..........\~/.............\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\........../ ****\ SZCZĘŚLIWEGO WSKOKU DO NOWEGO 2010 ROKU:))) ja tak szybciutko całuje was mocno oby ten nowy rok był lepszy dla nas staraczek a juz mamą ktorym sie udało pociechy z dzidzi DO POMARANCZOWA PO CO TY WOGOLE DO NAS PISZESZ TO FORUM JAK SAMA NAZWA MOWI JEST DLA KOBIET KTORE MAJĄ PROBLEM Z ZAJŚCIEM W DRUGĄ CIĄŻE WIEC RACZEJ TO NIE JEST TWOJ TEMAT WIEC PO CO SIE WYPOWIADASZ MY TAKICH OSOB NIE CHCEMY TUTAJ I TYLE CI MOGE POWIEDZIEC I NIE ODPISUJ BO I TAK NIE BEDE CZYTAŁA dziwczynki jesli jeszcze ktos taki do nas napisze to trzeba to zgłosic na kafe buziolki dla was kochane moje 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×