Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny!!!! Dziękuję Wam bardzo za ten rok. Byłyście mi wsparciem. Ten rok dla mnie był cudny , bo urodziłam swoje drugie dzieciątko:) Mam nadzieje ze wszystkim czekajacym na dzidzie i II krechy wszystko pojdzie po mysli. Trzymam nadal kciuki za Was, czesto mysle i nadal mam nadzieje na dalsze klachy na topiku. Kocham Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•. ****** Dzień Dobry ****** •°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜_˜”*°•.˜”*°•.˜¬¬ Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi. Kufel piwa to za mało, litr szampana by się zdało. Trzeba opić wszystkie troski, by następny ROK był BOSKI! ____________$$$$ ____________$__$ ___________$___$ __________$_____$ _________$_______$ ________$_________$ _______$___________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$___SZAMPAN__$ ___$$$$$$$$$_______.$ __$_________$______$ _$___________$_____$ $_______~~_~~_$$$$$$$$$$$ $____~2009~~~~$________.$ _$__~~~_~~_~~$___~~__~~_$ __$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$ ___$_~~~~~~$_$___~2010~.~~$ ____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$ ________$$_____$_~~.~_~~~$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ ..Do _______$$$$$________$$..siego _____$$$$$$$$_______$$..Roku __________________$$$$$ ________________$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziorek- dzięki kikikiki - trzymam kciuki, ja też w tym miesiącu opanowałam się od płaczu (ale duża w tym wasza zasługa dziewczyny, gdyż wczoraj miałam kryzys) Mulan - pierwszą ciążę nękały mnie skurcze, i lekarz zabronił mi chodzić, musiałam leżeć, więc może też się zastanów czy nie warto by było? Może za bardzo się forsujesz? U nas też sushi, tylko mój małżonek lepiej potrafi ukręcić maki...więc on organizuje przyjęcie. Zorganizowaliśmy w domu kolację we dwoje + nasz 4-latek. Mam nadzieję, że następny sylwester będzie w większym gronie. Evika- pięęęęęęękne zdjęcia. nuska27- gratuluję parki. mAAm- mi także marzy się córcia, ale co wyjdzie będzie tak samo kochane. KOTECZEK19833- mój synek także nie chce słuchać o siostrze, ale bratem nie pogardzi...hehehe...zobaczymy co się uda. Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam jeżeli tak to przepraszam. Wszystkim Wam kobietki z okazji Nowego 2010 roku życzę spełnienia marzeń. Zdrowia i radości dla was oraz dla dzieci które już są lub wkrótce będą, a także rychłego zafasolkowania wszystkim mamom, które marzą o rodzeństwie dla swoich bobasów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nike_m - miło że od nas dołączyłaś :-) mam nadzieję pewnie jak reszta dziewczyn że zostaniesz z nami na dłużej. Ja mam łobuziaka 3 latka i jak na razie grzeczną prawie 6 miesięczną niunię :) U nas goście już poszli, dzieciaki śpią, małż śpi, ja pozmywałam, posprzątałam i mam chwilkę więc klikam. Wierzę że Wasze imprezki zarówno te w większym jak i mniejszym gronie się udały a Wasze marzenia noworoczne spełnią się w najbliższym czasie! Evika zdjęcia piękne - byłam w Twoich okolicach w zeszłym roku na weselu i wiem że macie tam super miejsca na spacery. Zresztą nasi dzisiejsi sylwestrowi przyjaciele też pochodzą stamtąd - on z Augustowa a ona z Suwałk :) Kisa miłe to co napisałaś odnośnie naszego topiku i dziewczyn i zgadzam się z Tobą w 100%. Pola ja chętnie poczęstuje się serniczkiem - odkąd urodziła się Zocha mam fazę na nabiał - nie ma dnia żebym nie zjadła białego sera... Mulan uważaj na siebie bo tak czy siak nie zależnie od tego na kiedy termin to teraz powinnaś bardzo na siebie uważać i wytrzymać jeszcze troszkę. Swoją drogą spore chyba te rozbieżności w terminach u Ciebie? I główka do góry - będzie dobrze. kikikiki - oby ten nowy rok był dla Ciebie rokiem udanym i dzieciowym :-) mAAm i Tobie życzę żeby Wasza rodzinka się powiększyła! Ja czekam na śnieg bo obiecałam Antkowi sanki - i mam nadzieję że do rana coś napada i jutro skoczymy. Tatusiowi przyda się po dzisiejszym troszkę ruchu na świeżym powietrzu ;-) A i żeby było wesoło to dzisiaj po 1,5 rocznej przerwie na 3 dni przed moim wielkim powrotem do pracy nawiedziła mnie szanowna pani @!! No bosko po prostu!! Zmykam spać - no i super - wyjrzałam właśnie przez okno i pada! Antoś będzie miał frajdę. Łoj na pewno kogoś przeoczyłam ale już ledwo patrzę na oczy - musiałam jednak skrobnąć ze dwa zdania (znaczy się jakąś powieść napisać) - także pominięte wybaczcie - obiecuję poprawę następnym razem! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM W 2010 roku :) i jak pobalowałyście troszke :) ?? DO POMARAŃCZOWEJ-No Ty chyba jestes jakas dziwna....dziewczyna 16 czy nawed 18 lat to sama jeszcze dziecko...wiec za przeproszeniem nie pie...prz ze taki dziewczyny maja miec dzieci.....jezeli same nimi są..... Ide robic sniadanie :) miłęgo dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym 2010 roku... osoba ktora napisała to na pomaranczowo to osoba niezrownowazona, jak duzo straciła wydajac go na swiat.... dziecko jest po to aby cos z siebie komus dac...a nie tylko brac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczyny w Nowym Roku :) Dziękuje kochane za to , że jesteście...że potrafimy mówić o wszystkim i wspierać się w trudnych chwilach...życzę Wam dużo miłości i spełnienia wszystkich marzeń :) U mnie sylwester domowy ale cudny bo z dzieciaczkami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM NOWOROCZNIE. U nas imprezka domowa też z dzieciakami. Były tańce i nawet szampan picolo he he. Mała też prawie obudziła się przed 24 to świętowaliśmy w czwórkę. Na spanie zebrało nas po 1 w nocy. Jedyny minus to że nie widzieliśmy ani jednej petardy ( mgła taka ze domu sąsiada nie było widać) jedynie odgłosy. Jestem zadowolona chociaż przed wieczorem mała miała kryzys z ospą (strasznie płakała chyba bardzo ją swędziało i była marudna nie szło jej uspokoić) ale po paracetamolu przeszło. Całuski dla WAS KOCHANE **** ps. ostatnio po pomarańczach niestrawności dostaje ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja się melduje że żyję HIHI:D mój M gorzej hhihihi:D bledziuteńki lata :) Al;e za to z młodym juz na sankach byli :D CO DO POMARAŃCZOWYCH TO OLEWAJCIE JE I NIE KOMENTUJCIE BO BĘDA NAS ZASYPYWAĆ :O IGNORUJMY JE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane w Nowym Roku! U mnie Sylwester minął domowo i rodzinnie. Dziś cały dzień byliśmy u moich rodziców. A co moich okolic to rzeczywiście jest tu piękne. :) Zapraszam więc:) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ...ależ cudne te dni lenistwa wspólnego...wczoraj graliśmy w eurobiznes i inne gry ...Paulinka przeszczęśliwa :) że mamy wspólny czas ..dzisiaj idziemy oglądać szopki i mam nadzieję na kolejny miły dzień ...miłej soboty kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! halo! jest tu kto???? cisza,ze az w uszach dzwoni. I ja sie melduję w nowym roku pełnym nadziei:) U nas podobnie jak u was rodzinna imprezka,tzn my z małym, nasi przyjaciele-para,u mojej siostry na wsi.Cisza spokoj,sniegu po kolana, morze wódy,fajerwerki,dzieciaki wniebowzięte,karaoke sobie na ps3 urzadzilismy i darły sie na całego i my razem z nimi, hihi, gry w lotki,tance hulanki swawole, super imprezka:D Ja z drinami byłam bardzo ostrozna,saczyłam cos tam ale bałam sie ze w razie czego to mialabym wyrzuty ale okazalo sie zupelnie niepotrzebnie bo dzis rano nawiedzila mnie znienawidzona @@,po prostu....bez komenterza....:(:O:O:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la ja jestem:) Nie przejmuj się kochana. Nowy Rok to nowe możliwości, nowe nadzieje, nowe szanse. W tym roku uda się wszystkim, ja w to głęboko wierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) wstawać! kawkę parzę!:) Evika- dzieki,ja tez w to wierzę. Siedzę dzis do 19 w pracy ale juz od swiata i od was nie jestem odcieta bo dostałam pod choine laptopika małego z internetem i moge byc z wami na bierząco:D A tak apropos pracy to miałam na 7 00,nastawilam sobie budzik i nie zadzwonił mi,obudzilam sie o 7 25:( :P U nas mrozno,mnostwo sniegu i przebija sie słonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze jest to ,że auta na parkingu są tak zasypane ze nie mogłam znanlezc swojego,bo nigdy nie pamietam gdzie postawilam i musiałam zadzwonic po taxi hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane w 2010 roku !!!!! Ja teraz znalazłam czas aby odpalić komputer. I tak naprawdę to musze poszukać parę informacji w necie ale najpierw chciałam przywitać się z wami :-)) Ja staram się ospoczywać ale nie zawsze to jest możliwe. Dziś mąż wyjechał i wróci dopiero we wtorek. Więc znowu wszystko na mojej głowie. Ale trudno - takie życie :-)) Dziś w nocy nie moglam spać. Skurcze straszne mnie łapały i to takie jak na pocżatku, ze brzuch twardy się robił i takie jak na miesiączkę. I jeszcze jakiś dziwny ból wlazł mi w bok - nie mogłam leżeć. Siedziałam wieć na łóżku chyba z pół godziny. Ale nad ranem usnęłam i w miarę się czuję. Nie wiem co z tym magnezem - brałam go zawsze 1 dziennie a teraz lekarz przepisał mi 3 razy dziennie magnez, 2 razy dziennie zelazo z kwasem foiowym, 3 raqzy dziennie urosept (chyba pomylilam nazwę ale nie chce mi się schodzić na doł i patrzeć) ale mysle ze większość wie co chciałam napisać i 3 razy dziennie witaminę C. kupa czarna jak węgiel, no i jeszcze te cholerne hemorojdy!!!!! Czuję że się powiększają i naprawdę zaczynają mi doskwierać. Muszę sprawdzić cym mogę smarować bo przyporodzie (a także po) będzie katastrofa!!!! To tyle u mnie. Jutro poniedziałek i od poczatku szkoła i jazda w tą i spowrotem. Ale na szczęście mąż wraca we wtorek i będzie do końca tygodnia z nami. Wiec to mnie trzyma aby nie upuścić trochę łez. Kochane jutro się odezwę - buziaki i jeszcze raz wszystkiego najlepszego w nowym roku - aby spełniły sie nasze wszystkie marzenia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta babek? Mulan- witaj::)Wspolczuje ci z tymi hemoroidami,mam sama i jak mi od czasu do czasu wywali to poezja,tak sie czuje. Kiedy widze ze cos juz sie szykuje tzn pobolewa,nabrzmiewa,biore hemorectal czopek i aspirynke doustnie 2x dziennie i lagodzi to bardzo fajnie objawy.2 dni i po sprawie. Ty aspiryny nie mozesz ale hemorektal mysle ze spokojnie mozesz. Trzymaj lekką dietke by zaparc nie było-to najwazniejsze. I nasiadówki z rumianku albo szałwi tez spokojnie mozesz sobie przy nasilonych dolegliwosciach robic.Magnez ci zwiekszył bo działa rozkurczowo na mięsien macicy.Tez wszystkiego najlepszego w nowym roku:) trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) U mnie ok...Natalka i mezus spią po obiedzie :) a około 16 jedziemy do kolezanki na kawke :) i winka sie napijemy :) Sylwester minoł suoer...pobawilismy sie potańczyli i było ok :) Wypiłąm 2 lampki wina i szampana...wiec na 2 dzień głowa nie bolała w przeciwieństwie do niektórych :) Mulan....Ja tez miałam w ciazy hemoroidy...i mam dalej....spróbuj posiedzic w naparze z kory dębu..mi czopki nie pomagały tylko maści.... Mg bierz bo jest w ciązy zalecany :) dziewczynki miłego niedzielnego popołudnia :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane robaczki:) Jutro pora do pracy po dwutygodniowym "byczeniu się". współczuję tych hemoroidów. Ja tylko po ciąży kilka dni miałam takie problemy i spokój. kikiki - gratuluję stronki:) Po-la - witaj kochana:) Mulan - wytrzymaj jeszcze troszkę:) A gdzie reszta kobietek?????? Kochane chcę Wam pokazać, co stworzyłam ładnego:) Jednak abyście to zobaczyły, można to tylko wysłać mailem na konkretny mail. Inaczej po prostu się nie da, już sprawdziłam. Zatem weszłam na NK i przesyłam na Wasze prywatne maile coś ładnego:) Jestem ciekawa czy Wam się spodoba:) Bo dla mnie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- ja juz jestem po lekturze twojego dzieła:) Jest super,ogląda sie i czyta z zapartym tchem no i oczywiscie bez łez sie nie obyło..ale warto było:D cudny pamiętnik ale co najwazniejsze ekstra bohater- narrator🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI :D Ja telexpresem :) bo młody kompa okupuje więc jak siadam to tylko na sekundke by Was poczytac :) u mnie ok zima pełna gebą latamy cały czas z młodym na sanki :)klikłam mu pare zdjęc to może wkleję kilka na NK jak mnie za to nie ubije mój mały dzidziuś hihihi:D MULAN- kotek witaj u nas :) co do hemoroidów to nie pomogę bo odpukac ale nigdy ich nie miałam :) ale dziewczyny juz ci jakies rady dały więc mam nadzieję że poskutkują :)Ucałuj Bruna od ciotki 👄 POLA- super że masz laptopika to będziesz teraz z nami czesciej :D:D:D:D:D przykro mi że Cię nawiedziła :( ta holera @ :( dla pocieszenia moge tylko napisać że mnie niebawem tez nawiedzi :( Ale cóz nowy rok i nowe staranka :D DONIA- trzymam kciuki :) KIKI- miłej imprezki u znajomych :) IZA- my tez leniuchujemy na całego :D NUSKA- ciesze się z esylwek sie udał :) I zdróweczka dla małej biedroneczki życzę duzo ❤️ No i zgadzam się że niestrawnosc to po pomarańczkach hihihi:D EVIKA- sliczny ten pamiętniczek :) pokazałam męzulkowi i też powiedział ż efantastyczny i cytacik znajomy się pokazała ;) Ja mam cos podobnego ale sama robiłam technika scrobingu:) ALE BARDZO MI SIĘ PODOBA i to zdjęcie niunia w wanie z gicołka jak się za brzuszek trzyma hihihi:D Rasowy facet :) A i kotek jak mogło zabraknąc Oli na drzewie genealogicznym :( prosze mi tu sliczna córe dodać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Cieszę się, że pamiętniczek Wam się podoba :) Spędziłam troszkę nad nim czasu! Jutro sobie go wydrukuję na papierze fotograficznym i będzie bardzo ładna pamiątka:) Pola- dziękuję :) Cieszę się że tak Ci się podoba ten pamiętniczek:) Ja też bardzo się cieszę, że masz latopika i będziesz częściej z nami:) Niedługo ja będę oglądała taki pamiętnik Twój i mAAm. Ja to wiem :) mAAm - kochana na tym drzewie właśnie zabrakło Oli bo nie ma na to miejsca, a samemu nie można było wstawić :( Bo to jest gotowy szablon niestety :( Ale za to później w kolejnych zdjęciach chciałam koniecznie ująć Olę:) A cytacik to oczywiście od Ciebie :) No i czekam na zdjątka Twego kawalera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki w końcu i ja się pojawiłam po sylwestrowej przerwie. Na początek to najlepszego w 2010 roku....ależ ten czas leci... U mnie Sylwester był szalony chociaż w domu z mężulkiem i synkiem... Główka bolała bo uwielbiam czerwone wytrawne winko, więc wypiliśmy z moim M całą butelkę, odreagowałam te pojedyncze kreseczki w testach...dzień później przyjechał szwagier z dziewczyną i zostali na noc więc znowu było czerwone wytrawne winko...bosz..jak ja kocham ten smak.... A teraz najciekawsze ale i przerażające..bo dalej nie mam okresu i nie wiem co się dzieje...robiłam dwa testy wcześnieji wyszły ujemnie (inaczej bym nie piła alkoholu), a co jeżeli testy wyszły błędnie i zatrułam fasolkę? Jejku teraz tysiąc myśli mi chodzi po głowie. jutro idę kupić trzeci test i we wtorek go zrobię...Najgorsze, że tego alkoholu było całkiem sporo mimo iż to tylko wino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan- współczuję hemoroidów wiem co to za ból, też miałam i do tej pory czasami mi dokuczają...Moja ginekolog wtedy przepisała mi jakąś maść i faktycznie baaaardzo mi pomogła, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Po prostu musisz porozmawiać z lekarzem. Życzę szybkiej ulgi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie z wami witam w nowym roczku i mam nadzieje ze cudownym roczku tamten minął i bardzo dobrze ze sie skonczyl my na sylwka bylismy u mojej siostry przed telewizorkiem chociaz ze naprawde w tym roku to mi sie podobał łódz sie postarała spokojnie było tylko winko i szampan a ja redsa malinowego obalilam bo tylko to lubie i około 1.00 poszlismy do domu u mnie ten miesiąc jest stracony bo kaski brak na lekarza spukalismy sie w świeta i dupa trudno jakos to bedzie a jeszcze jedno dzwonilam do lekarza panstwowego salve bo chcialam isc tak panstwowo bo myslalam ze by mi dala na hormonki panstwowo bo przeciez są drogie prywatnie i wiec jej powiedzialam jaki mam problem ze od 2 lat sie staram i chce do takiego lekarza ktory mi jakos pomoze i zeby to byla kobieta a ta z recepcji odpowiedziala ze i owszem jest taki lekarz ale to mężczyzna i tylko zajmuje sie tym prywatnie poprostu szczęka mi opadła bo ja juz tego nierozumiem zeby sie starac zajść w ciąże to trzeba sie leczyć prywatnie a na co są panstwowe przychodnie mam nadzieje ze jakiegos znajde ktory mi pomoze a moze wy wiecie albo słyszałyscie o lekarzu ktory pracuje w łodzi pola moze ty jakiegos znasz :):):) dobranoc moje kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie witam w nowym roku i oczywiscie sle najlepsze zyczenia . u mnie sylwester minoł spokojnie i leniwie bylismy w domu przed telewizorkiem jak widac na NK troszeczkie urosłam ale przytyłam jak narazie tylko 5 kilo troche sie przestraszyłam bo zaczoł mi twardniec brzuch i jakos tak dziwnie cognoł w dół lekarz po zbadaniu mówił ze wszystko jest dorze szyjka sie nieskraca i nieotwiera kazał mi przyjsc za tydzien i ide teraz w srode zapisał mi magnez 3 razy po jednej chciał pisac skierowanie do szpitala ale sie niezgodziłam bo przelezała bym nowy rok mysle ze to moze byc od tego ze wstrzymuja mi sie gazy i dlatego twardnieje moze któras z was tak miała teraz biore sie za sprzatanie bo przy moich chłopakach to sie niedało a reaz młody w szkole slubny w pracy po dwu tygodniowym urlopie to ja musze nadgonic z robota choc mam takiego lenia ze szkoda gadac wpadne puzniej pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×