Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Jeny dziewczyny ma rację my już jesteśmy matkami :) Głowa do góry dziewczyny i działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviko kochana masz racje. jestesmy w tej szczęśliwej sytuacji ze mamy już po jednym dziecku i o nich nie możemy zapominac.to one wypełniają nam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - kochana ja bym mogła pić tą glukozę co miesiąc do końca ciąży aby Wam tylko się udało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm wysłałam Ci namiary na siebie i czekam na odpowiedz.też chcę należec do waszej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKa- KOCHANA JESTEŚ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ Dziewczyny zmykam na chwilke pranko wyjac i rozwiesić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- ok to ja tylko rozwiesze i juz ci klikne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale dobrze, że już prawie po poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIG MAMA- czarnulka w szarej bluzie to ty?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to juz wysyłam ci zaproszenie i namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI MAMY NA NK NOWĄ KOLEŻANKĘ BIGMAM DO NAS DOŁACZYŁA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok uciekam po młodego do szkoły postaram się wpaśc wieczorkiem może nawet powklejam linki i takie tam na NK bo wklejałysmy tu a potem jak potrzeba to szukamy :) Buziolki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kochane zmykam teraz z moimi facetami na basen .wieczorkiem tu zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak pusciuchno :O Ok , ok nie gderam mam nadzieje że w sypialniach szalejecie hihiiih:) Ja uciekam na spacerek z kundlem :) jeszcze wpadnę :) KISA- kotek gdzie znikłas bo sie martwię :O👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane czuję się jak nowo narodzona.troszkę popływałam (rekreacyjnie ) no i trochę biczów na kręgosłup.Uwielbiam pływac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj BIGmam - trzymam kciuki za Ciebie jak i za resztę dziewczyn...i wierzę że z wiosną Wam się uda :-) I będziemy w komplecie na topiku. A co do wózka i młodego to teraz nie da rady - jest tyle śniegu że ja obok osiedla nie przejadę do najbliższego sklepu - próbowałam tydzień temu i musiałam ciągnąć wózek tyle białego puchu było..Na razie najlepszym rozwiązaniem są sanki ale wiadomo - sankami nie wszędzie się pojedzie...i jakby co to co z nimi zrobić w sklepie? Taszczyć na plecach? :-( Czekam wiosny bo marzą mi się spacery a w okolicy jest gdzie spacerować...odetchnę i odpocznę. A wyniki kiepskie z racji braku apetytu od początku ciąży - jestem na dolnej granicy i grozi mi anemia i leki :-( I tego chce uniknąć. W pierwszej ciąży nie miałam takich problemów bo apetyt od razu miałam za dwóch..a teraz - jem jak wróbelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Bigmama od razu humor się poprawia jak widze plażę i morze...masz cudną rodzinę a Twój syn to już kawaler :) Rany jak te nasze pociechy rosną szybko :) Kisa co u Ciebie kochana wszystko dobrze? Evika wyspałaś się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Zimny poranek a mnie boli mocno dziura po wyrwanym zębie. Ciężko mi wytrzymać bez tabletek. Zamiast coraz mniej to boli coraz mocniej :( BIGmama - śliczną masz rodzinkę, masz rację drugie maleństwo by Ci się przydało :) Ale już niedługo :) Iza33 - niestety nie wyspałam się, coraz gorzej śpię, a gdy już zasnęłam to bolał mnie mocno "wyrwany ząb" a póxniej maleństwo tak się kopało że nie mogłam zasnąć. Kisa - a gdzie TY się podziewasz??? Co u Ciebie??? A ja właśnie dowiedziałam się że koleżanka w pracy urodziła dziś w nocy córeczkę. Ale jej dobrze :) To u nas w firmie do maja zostało jeszcze 5 porodów (ogółem 6 kobietek w ciąży :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Kochane ! No ja juz jestem w domu. Tak w domu, bo w piatek zabrała mnie karetka do szpitala. Jest juz dobrze nabieram sił. Przebadali jak sie da i jest okej. Zabrali mnie bo kilka godzin wymiotowałam tak nagle. Nawet karetke zapaskudziłam i izbe przyjęć no cóz :( Ktg wykazało jakies skurcze ale pewnie przez te wyszarpanie wymiotami. Szyja jest zamknieta i wszystko sie trzyma. Tzrmali mnie pare dni na obserwacji bo dostałam goraczki. Jakos zbili. Dostałam 4 kroplówki i sie trzymam. Teraz duzo leze bo slaba jeszcze jestem. Wstałam zeby Wam napisac , bo wiem ze wy kochane jestescie i sie martwicie o mnie. Dziękuje juz jest okej. Całuje Was w brzuszki a staraczki w czółko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa litości!!!!!!!!!!!! Nie strasz nas. Odpoczywaj dużo. Dobrze że już wszystko jest w porządku. Napisz do nas jak poczujesz się lepiej. Nie wiesz czym były spowodowane te wymioty? Całe szczęście że jest już lepiej. Trzymaj się i odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ....kochana nawet nie wiesz jak nas wystraszyłaś ...odpoczywaj i dbaj o siebie i maleństwo ...lekarze wiedzą skąd te wymioty...dobrze, że już jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) KISA- orany az się na krześle osunełam jak przeczytałam :o normalnie mi stracha napedziłaś :o Kochana leniuchuj , a wszystko pozostałe mnie j w 4 literach dzidzia jest na 1 miejscu pamietaj !!!👄 EVIKA- to ja zaklinam twoja dziurkę by nie bolała :)👄 A co domnie to powiem tak mezus goraczki nie ma i ma jeszcze troche katarku i od czasu do czasu kaszlnie i wczoraj mnie zbałamucił o 2.00 w nocy na spiocha :p:p:p:p a miałam nie dopuszczac gadzinyny ale coz stało się :) mam tylko nadzieje że jak by co to wszystko bedzie ok :) Uciekam młodego oddelegowac na wycieczkę :) tym czasem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie !!!!!!!!!a tu co takie puchy ???????????????? Wy dalej w tych sypialniach siedzicie ???Straczki???? I nasze mamusie kochane zostawiac te smakołyki :) nie opychac sie tylko kilikac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) Maam gdzie twój synio pojechał na wycieczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O IZA WITAM Wycieczka nie jest jakas wybitna bo raptem 12 stacji metra dalej do Muzeum Narodowego na wystawę Matejki połaczoną z lekcja histori :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak zwłaszcza że do 16.00 by w szkole siedział a tak to po 13.00 juz w domku bedzie :) Strasznie dzisiaj jakos tak pusto u nas co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny się starają ;) albo pracują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama jeszcze chwilke i uciekam - muszę dzisiaj małą z przedszkola odebrać i kupić prezent dla mojego męża - niedlugo ma 33 urodziny - wiek Chrystusowy ...chciałabym coś wyjątkowego mu kupić a nie mam pomysłu ...hmmm może podpowiedzie mi coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O chyba tak :) Ja tez uciekam obiadek pichcić :) Więc wpadne o koło 15.oo mam nadzieje z edziewczyny się odezwa Buxka IZA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×