Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Lecę do domku :) Pola napisz nam co i jak trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la mam nadzieję że teraz się uda. Daj znać nam co i jak. POWODZENIA!!!!!! Ja więcej glukozy w każdym bądź razie pić nie będę :D mAAm - a TY nie śpij dziś wieczorkiem tylko czekaj na mężusia i działaj!!!! Ile tylko się da!!!!!!!!!!!! Ja też już uciekam do domku :) Bo zaczynam weekend :) Pa pa kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-normalnie mnie nie podpuszczaj,bo ja cała w nerwach i tak jestem,testu nie zrobie,bo sie boje.:(Zrobię jak @@ w terminie nie nadejdzie...Dzis 25dc-zdecydowanie za wczesnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kawa nie działa na mnie :) IZA pa pa POLA- a tyma sz co ile cykle ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu ciężąróweczki:) mAAm- dziewczyny dobrze gadają-po drineczku na przebudzenie i do roboty!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- no jesli dzisiaj przyjedzie bo jak bedzie zmeczony to przenocuje i z samego ranka wyjedzie bo mówił że straszna chlapa :( A ja bym go chciała dzisiaj 😭 bo juz sie stęskniłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- ja roznie mam,ale przewaznie 27-28 dni,choc bywało ostatnio bo jakies 3 cykle temu 25-26 dni..raczej krotkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja tam II KRECHY OBSTAWIAM!!!! ja mam z koleji dłuzej od 4 cykli bo co 34 a nie co 32 a u ciebie odwrotnie hihihi:) dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- tobie na pewno nie odmówi,zresztą po sexiku się super zasypia-tak mu mów gdyby się opirał;);)A poza tym wcisnij mu jeszcze,e nic nie musi robic,ty sie wszystkim zajmiesz(bedzie w niebo wzięty:P Ale co ja ci będę tłumaczyc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLa- hihihih jak by co to wskakuję pod kołdziorke i działam hihiih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM- ja nicnie czuję,żadnych nudosci, cycki pzrestały bolec, żadnego zmęczenia,sennosci, nerwowosci,sucho mam w gatkach,zapachy wszystkie mi pasują,wsteu do żarcia tez nie mam,kawa może byc,no nic kompletnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA-nie smutkuj jeszcze nie ma i nie będzie :) wywyaliło mnie z kafe :O Kochana ja uciekam łepetynke dosuszyc bo po młodego muszę iść do szkoły :) Będe około 17 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syncio mi kompa okupil i nie miałam jak klikać :o a teraz czekam na M bo gdzies za 1.5h bedzie w domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziś przy porannej kawie szybciutko odcztałam wczorajsze wpisy . pola jestem przekonana że tym razem @ nie nadejdzie Maaam z nami to jest różnie ja przy cyklach 28 dniowych jak robiłam usg w 14 dniu okazało się że jestem już po owulacji.Tak wiec matka natura rządzi się swoimi prawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba uzależniłam się od tego topiku.Nawet jak nie mam czasu tu zajrzec to myślę o Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wszystkie jeszcze śpicie ja szykuje sie do pracy więc wstałam raniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam ale to miłe uzależnienie :) Ja już dawno wstałam -nie mogłam spać ale za to już mam posprzątany cały domek :) Dobrze, że mi mąż pomógł :) Idę zaraz do bibloteki z córcią - poczytałam bym jakiś fajny romans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie dupowato z tym sexem bo meza mam chorego i nie bardzo chcę robic dzidziusia jak męzus chory moze głupia jestem ale... Ślubny ma jechac w czwrtek i w piatek wraca wiec w srode mam go w domu :p to akuracik moze plemniorki sie wzmocnia a on juz wyzdrowieje :) POLA- kochana i jak sa II krechy ??????????????nie trzymaj nas w niepewnosci :o BIGMAM- i bardzo dobrze ze sie uzalezniłas tak jak my :) IZA- miłego wypadu z córcią:) I DLA WSZYSTKICH PAŃ OBECNYCH I WYKENDUJACYCH 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czołem kobitki:) Zdam relację szybciorkiem: więc czuję że dupa będzie i tym razem:( .Dzis 27/28 dc,powinnam miec normalne krwawienie,tymczasem plamię od rana bardziej,tempki nie mierze od soboty bo pobudka wczoraj była o 4 rano a w te gory koncu term. nie zabrałam. Jest mi mdło, swędzą i kłują sutki i ...tyle:( Ta noc będzie chyba rozstrzygnięciem dylematu,pewnie @@ poleci:( A w Rokieticy było cudownie:) Cudna pogoda, mnostwo sniegu,piękne widoczki,cudnie,cudnie:D Poszallismy wszyscy na max, jestem cała obolała,zakwasy mam wszędzie, ale warto było:D Buziaki wszystkim,dobranoc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! mAAm - smutno że mężuś chory, może jak wyzdrowieje to ostro weźmiecie się do roboty :) Po-la daj znać kochana jak u Ciebie? Odezwij się do nas, czy @ dziś nadeszła? A u mnie śnieg pada i pada, normalnie są już takie zaspy że szok. Weekend miałam bardzo nieciekawy i stresujący. Pisałam Wam w piątek o moim bolącym ząbku. Otóż okazało się że dentystka wymieniła mi plombę nie w tym zębie co bolał. :( Całą noc z piątku na sobotę zwijałam się z bólu, w sobotę było coraz gorzej, obdzwoniłam wszystkich dentystów, żaden nie przyjmował. Moja dentystka wyjechała. Koszmar :( Z bólu myślałam że umrę, wzięłam APAP ale nie skutkowało. Na koniec gdy już straciłam nadzieję ostatni ginekolog w moim mieście do którego zadzwoniłam zgodził się otworzyć gabinet i przyjąć mnie. Powiedział że ząb jest martwy, że jest stan zapalny i w moim stanie to on może go już tylko wyrwać. Powiedział, że gdybym nie była w ciąży to może próbowałby go uratować, zrobiłby zdjęcie RTG, potem leczenie itp. Siedziałam na fotelu i beczałam, tak się bałam o maleństwo, skontaktowałam się ze swoim ginekologiem, powiedział że jak trzeba wyrwać to niestety trzeba. W ogóle dentysta mnie załamał - powiedział mi że mam niedokładnie leczone zęby i że jeśli ta dentystka do której chodzę będzie mi tak je dalej leczyła to za kilka lat zostanę bez zębów :( Załamał mnie, a ja chodząc do niej byłam przekonana że wszystko mam w porządku, żadnych ubytków itp. Dentysta wyrwał ami ząb, a ja ze łzami w oczach ze stresu i nerwów o maleństwo wracałam do domu. Dwie noce nie spałam, wyrwany ząb a raczej to, co po nim pozostało okropnie bolało, próbowałam jak najdłużej wytrzymywać bez tabletek przeciwbólowych. Dziś jest już troszkę lepiej. Ból ustał na tyle że mogę normalnie funkcjonować i nie brać tabletek przeciwbólowych. Ten weekend to był dla mnie koszmar :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Evika ależ się nacierbiałaś...musisz koniecznie zmienić dentystę. O maleństwo się nie martw już jest dużym chłopcem :) Pola daj znać jak dzisiaj... Ależ dzisiaj nie chciało mi się wstać ...wczoraj nie mogłam zasnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - ja prawie dzisiaj śpię na biurku w pracy - po trzech nieprzespanych nocach dopiero dzisiaj czuję mniejszy ból zęba i dopiero mi przechodzi. A ból był tragiczny, nie życzę tego nikomu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika bardzo ci współczuje z tym zębem.Mam nadzieję że teraz czujesz się juz lepiej. Dziewczyny dzis jestem w 18 dc. i od dwóch dni boli mnie brzuch tak jak na @.Wczoraj nawet wzięłam no-spe.Temperaturka cały czas 37,4.Nie wiem co myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola głowa do góry przecież wiesz że plamienie może byc i mozna byc w ciąży.fajnie że miło spędziłaś weekend.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) To u mnie nic ciekawego męzus nadal chory :( i szczeze to obydwoje mamy chcice ale niechce ryzykować bo nie wiem czy to ma wpływ na plemniki i czy mogło by byc cos nie tak :o wiem głupia jestem ale się nie znam na tym :) wkońcu choroba to choroba .Dzisiaj mam 17dc:) EVIKA- oj kochana ale się wycierpiałas biedaku :oa tamtemu dentyscie to tak nie wierz że twoja ci zęby źle leczy bo wiadomo konkurecję trzeba niszczyć :o może zwolnij się dzisiaj i odespij 👄 POLA- jeszcze nie ma @ to bez lamentów mi tutaj proszę :)👄 IZA- buziolki👄 BIGMAM- to my prawie na tym samym wózku bo u mnie dzisiaj 17dc tyle ze ja mam długie cykle bo co 34dc:)A tem.masz całkiem całkiemą :)👄 KISAbuziolki👄 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja mam cykle zwykle co 28 dni więc z niepokojem czeka na początek marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka dzisiaj pogoda .nie wiem jak u was ale u mnie pochmurno i byle jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×