Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dzwoniłam do małej - na szczęście lepiej się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika przepieknie wyglądasz.ciąża ci służy. masz fajniutką córeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza nie martw sie przecież mała jest pod opieką babci i napewno szybko wróci do zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kobietki :) Jesteście kochane że tak mówicie :) Iza- cieszę się że z córcią jest już lepiej. Może zostaw ją w domku parę dni skoro jest osłabiona. Będzie dobrze zobaczysz :) BIGmam - dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie kobietki jestem taka niewyspana że ciężko mi siedzieć przy tym biurku. Szkoda że kawa mi tak okropnie śmierdzi bo wypiłabym chętnie na rozbudzenie. Zawsze byłam kawoszką, a tu taka przymusowa 9-miesięczna abstynencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki!Ja też chcę, ja też ja też zobaczyć Evikę na naszej-klasie! Która to stronka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam dziewczyny które piły bez problemu kawe w ciąży (ale ich nie odrzuciło). I lekarz też mi mówił że jedna, dwie dziennie nie zaszkodzą dziecku, ale ja też w ciąży nie mogłam pić :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, BIGmam - trzymajcie się, nie dajcie się rozłożyć przeziębieniu i dużo zdrówka dla Waszych pociech! Ja dzisiaj rano oddałam krew na badanka a lekarz kazał mi rozpocząć monitoring od 8-10 dc. tylko muszę się do niego umówic a czasem to niemożliwe bo ma dużo pacjentek.... będę dzwonić dzisiaj po 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - już sie dopisałam :-)) To teraz która z Was jest która, hahaha :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jak sie tak napatrzymy to może wreszcie nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty opowiadasz że gruba baba - kobieta z brzuszkiem :-)) ! Ja teraz spoglądam na wszelkie brzuszki z ogromnym rozczuleniem... Nawet na swój jak byłam w ciąży. Żałuję tylko że mam tak strasznie mało zdjęć z tego okresu. I mam nadzieję że dane mi będzie to nadrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka widze że wzięłas sie ostro do pracy nad starankami.ja dzisiaj zaczęłam od wiesiołka .tylko nurtuje mnie bo nie wiem kiedy zacząc łykac magnez ( teraz czy od polowy cyklu ).moze ktoś wie .prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dzisiaj do chyba ciśnienie jest do bani bo ja też musze strzelic sobie mocna kawę bo zasypiam a przespałam całą nockę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz krop.ka - ja też z poprzedniej ciąży mam zaledwie dwa zdjęcia. Postanowiłam że w tej ciąży będzie ich troszkę więcej, bo mimo że taka kobietka wygląda może grubo, może się sobie po prostu nie podoba, ale potem przyjemnie ogląda się takie zdjęcia :) BIGmam - z tego co ja się orientuję i z tego co mówił mi ginekolog to wiesiołek łyka się od początku cyklu do 14 dnia cyklu a magnez można łykać cały czas, nawet w ciąży, tylko wtedy trzeba ustalić dawkowanie. Będzie dobrze, zobaczysz, uda Wam się, wierzę w to mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika masz zupełna rację! Ale wyglądasz rewelacyjnie no i komentarze mówią same za siebie, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - ja z kolei nie mogę napatrzeć się na Twojego synka. On za kilka lat nie będzie mógł odpędzić się od kobiet, takie ma śliczne oczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - nie napiszę ci nic odnośnie tych leków bo lekarz mi inne zapisał. Bardzo Wam dziękuję za te ciepłe słowa!! BIGmam - która to ty? Ujawnij się :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - tam w zakładce na naszym forum jest napisane która to która. Musisz kochana wejść w nasza klase "A", a tam masz "ostatnio na forum" - "WITAM" i tam są nasze wszystkie pseudonimy itp. Mam nadzieję że nie namieszałam i dobrze mnie zrozumiesz. Znajdziesz napewno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - dzięki za info, zaraz sobie pooglądam :-) BIGmam - Ty tez się wzięłaś ostro do działania widzę, i dobrze! Ja i tak uważam że poszłam do gina o jakieś pół roku za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, hehe, dzieki :-)) BIGmam - masz supe rodzinkę i też świetnioe wyglądasz! Ale Twój synek już duuuuży chłopczyk!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to BIGmam -działajmy!!!! :-)))) Dzięki jeszcze raz za zaproszenie, fajnie Was widzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×