Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kropka nie bardzo...rano bym jeszcze pospała :) Dzisiaj w końcu ide do fryzjera na balejaż odrosty to ja mam piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie powoli przestawiam. super, iza, od razu poczujesz sie lepiej i poprawisz sobie humorek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooo, ale tu cisza dzisiaj. a ja od dzisiaj biore się za okna. mam 8 do umycia :-o brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka mnie też nachodzi na mycie okien...ale mąz to mnie chyba zję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu o przepisach nie dyskutujcie :p tylko JAJCA chłopął pomalujcie :p:D A u mnie plamienia brak :o wkładeczka czysta:o tempki nie zmiezyłam rano bo odruchowo wstałam wiec dupa z tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ale mnie denerwuję jak firanki nie wybrane, okna nie umyte na swięta :( Poproszę szwagierkę to mi troszkę pomożę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja mam okienka umyte bo męża poprosiłam :) Choć nas w święta nie ma bo jedziemy na mazury na działęczkę to i tak chciałam by mi umył :) A ty od mycia okien TO MI SIĘ ZDALA TRZYMAJ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- :D o tak bo my wyposzczone bez II kresek to groźne niczym lwice jestesmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie idę dzisiaj spać po dobranoce...może w końcu się wyśpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- a pewnie :D Dziewczynki uciekam z młodym do szkoły i jeszcze skoczę moze znajde ten cholerny żakiet odezwe sie około 14 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Ja dzisiaj tylko na chwilkę bo kompletnie brakuje mi czasu. Mam dużo pracy i nie wyrabiam się n zakrętach, choć nie ukrywam, że uwielbiam takie tempo pracy i zawsze lubiłam żyć szybko :) Przepisy na Święta - super :) mAAm - super że @ nie ma i oby tak zostało. krop.ka - normalnie tempka super! A widzisz? Mówiłam!!!!!!!!!!!!!!! Iza - od mycia okien to trzymaj się jak najdalej!!!!!!! Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dobrze że się odezwalaś już zaczełam się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsitam was jestem nowa jestem na kafetrii ale w innym temacie i mam taki sam problem jak wy . mam synka ma 8 lat i od roku staralismy sie z mezem o drugiego dzidziusia ale nic nam nie wychodzilo no i w styczniu sie nam udało ale okazalo sie ze moja ciąza obumarla w 9 tygodniu i jestem juz 4 tygodnie po zabiegu . ale bedziemy sie starac jak tylko bede mogła napewno nam sie uda wszystkim !!! pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena zawsze trzeba mieć nadzieję i napewno Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj magdalena. straszne to co przeszłaś. ale najwazniejsze to nie poddawać się! Iza - u mnie też wiosna w pełnej krasie :-) mmmm, słoneczko!! ale z tym myciem okien to się powtrzymaj może i lepiej sie połóż - może twój organizm chce coś Ci powiedzieć... Eviczko - dzięki po raz kolejny 👄. Strasznie się wczoraj zmartwiłam tą tempką, strasznie. I dół jak stodoła... skacze, skacze ale macie rację: najwazniejsze że generalnie utrzymuje się na wyższym poziomie niż przed owulką. Tylko mam nadzieję że \"wystarczy\" żebym kiedys zaskoczyła... mAAm - ogromnie się cieszę że plamienia ustały! Dalej trzymam kciuki!! 🌼 Eviczko, zwolnij tempo troszkę może!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj cisza u nas :( Idę do fryzjera ale tak mi się chcę spać , ze chyba usnę na fotelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nie mieliśmy netu jakis czas ale i tak kurka kupa roboty. jeszcze tylko jutro taki zwariowany dzień bo musimy wysłać wszystkie dane do jutra. iza - idź, idź. ja tez sie bardzo śpiąca zrobiłam... mam nadzieję że się rozbudze bo te okna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dopiero dotarłam :) Zakieciku nie dostałam ale kupiłam ,biały i rózowy pastelowy sweterek rospinsny ( bliźniaczek) to w razie czego zamiast zakietu będzie akuracik :) No i nie była bym soba gdybym nie kupiła butów :D kuźwa 3 pary do domu przytachałam Kolejne :D ja to jestem nawiedzona na punkcie buciorów i torebek dobrze że stary tego nie widzi bo w robocie siedzi dzisiaj do późna bo by mnie przekszcił chyba :o co do plamienia to jest ale takie tyciuteńkie :o juz mogła by się rozkrecic no ale do 4 jeszcze troche czasu mam :o KROPKA- przepisiki fajniusie jeden nawet wykozystam w piątek bo tatus ma imieninki to będę pomagac mamie :) MAGDALENKA- witaj u nas:) EVIKA buziolkii👄 POLA- to kiedy te iskry będa strzelac :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mile panie ! u mnie wiosna na całego.dzisiaj i jutro mam wolne więc postanowiłam umyc okna i miec już to z głowy :) ale musi się troszkę ocieplic bo jescze temp.przy zerze . krop.ka dziękuje za przepisy.napewno się przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) W końcu wygladam jak człowiek :) ale myslałam , że już nie wysiedzę 3 h u fryzjera a dziecko co chwilę kopało- chyba chciało iść do domku ;) Powiem Wam, że dużo lepiej sie czuję bez odrostów i napewno przed porodem pójdę jeszcze raz :) żeby po urodzeniu wyglądać dobrze :) Bigmam nic nie mów o myciu okien bo mnie ciągle ciągnie, żeby się zabrać za okna a dziewczyny mi nie kazały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie myśl o oknach.ja nie jestem w ciąży więc zrobię to ale Tobie odradzam :) cieszę się że z nowa fryzurką czujesz się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Śliczna dzisiaj pogoda, słoneczko świeci aż chce się żyć :) Normalnie wkrótce napewno zawita do nas prawdziwa cieplutka wiosna :) Iza - super że po wizycie u fryzjera jesteś zadowolona. Ja też wybieram się do fryzjera w następnym tygodniu, do tej pory w ciąży tylko raz robiłam balejaż, więc teraz mam mega odrosty. Zrobię sobie balejaż, a potem pójdę przed samymi chrzcinami aby ładnie wyglądać :) A na porodówce to i tak będę wyglądała jak 7 nieszczęść, więc jakoś wytrzymam. krop.ka - jak Twoja tempka??? BIGmam - zazdroszczę Ci mycia okienek, potem w domku od razu robi się tak milutko i świeżutko. Ja sobie odpuszczam mycie okien na wiosnę, chyba że męża poproszę to w weekend polata ze szmatką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. no to Iza napiszę ci mój przypadek: wczoraj umyłam połowe okien i co? dzisiaj gardło mnie boli. nie mówiąc o mięśniach. przewiało mnie. wrrrrr. więc iza - od okien z daleka!!!!!!! strasznie się czuję :-(((( BIGmam - ty też uważaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×