Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Ale ja jak tamto klikam to mi wyskakuje tylko jedna pozioma kreska:o na wysokosci temp 36.0 a u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tempki po lewej stronie mam zaznaczone od 35.85 do 37.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups umnie tez jest na 36.6 :o więc chyba jest to jakos odgórnie ustawione bo przeciesz kazda kobieta ma to indwidualne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze własnie sobie uswiadomiłam że ja za 8 dni moge miec @:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak ważny jest tylko wykres bo widzimy jak tempka rosnie i spada i wszystkie obiawy które notujemy bo możemy to sprawdzac z innymi naszymi wykresami choc mam nadzieje ze juz ich robic tu nie bedziemy musiałay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka a ty o której sprawdzasz tempke bo ja mam budzik w kom. na 6.40 i w tedy sprawdzam i ide lulu dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zawsze w pochwie mierzę na początku mnie to krepowało ale jak tylko powiedziałam chłopu że mi gin kazała to krempacja mi mineła :) Chłop sam się śmiała ż ejak chce to on mi wsadzi temp :D zartował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to dopiero by było jak bysmy jeszcze razem zaskoczyły hihii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień po mnie ma termin POLA a Ty 5 dni po mnie na @ ale wszystkie tu wiemy że @ juz u nas nie bedzie :)HIIHIHIHI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w pochwie jak zaczelam na poczatku mierzyc to mojemu nic nie mowilam a jak mial wolne a ja musialam sobie zmierzyc to sie zapytal po co mi termomet wiec ja powiedziałam ze do mierzenia a pozniej zobaczyl gdzie ale nic mi nie mowil tylko jak pozniej włączylam karte to podszedl i pytal i oglądal i musiałam mu wszystko wytlumaczyc on sie chyba cieszy ze mierze bo jak juz byłam po zabiegu to powiedzialam ze juz nie chce sie starac bo sie boje i był zly ze juz nie chce ale mi sie odwidzialo moze i dobrze bo znalazłam wasze forum bo bylam na obumarlej ciąży i tak wyszlo :) jak mi teraz nie wyjdzie bo jest taka opcja bo mam slaba owulke to pojde do lekarza zobaczymy co mi powie a moze da znowu cos na ta owulke mam nadzieje ze mi jakos pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje ze jak wszystkie zaskocvzymy to sie spotykam gdzies obojetne jakie miasto i idziemy na soczek i normalnie nie wiem co jeszcze !!!!!!!!!!!!!!hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA na pewno będzie ok i wszystko sie uda :) Mój podszedł do tego mierzenia na całkowitym luzie :) Az mnie tym zaskoczył :) Bo raczej ja siękrepowałam , a on to przyjął tak jak by to było normalne :) i czesto teraz żartuje i jak zapika mi termometr bo sprawdzam elektronicznym to pyta sie \"i jak tam jaka temperatura w piekarniku rosnie ciasteczko?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak jestem za :) Ja mam rodzinke w twojm miescie hihiihi:D i duzo znajomych hihiihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :) spokojnie jeszcze BIGMAM zwerbujemy do kompletu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko EVIKA- KISA to beda mogly juz pic nasze zdrowie hihihi:D bo będa juz po a my to zlot okrągłych brzuszków zrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bedziemy je prowadziły srodkiem Piotrkowskiej do hotelu hihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×