Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Maam napisz jak po wizycie... Nareszczcie do domku :) Rano widziałam kostki a teraz znowu banię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my juz po obiadku:) halibuta mielismy smazonego,zasmazane ziemniaczki i surówki, pycha było mniam mniam.Chłop pojechał pracować a ja piszę pracę:( i zasypiamA mAAm pewnie juz pod gabinetem waruje;)hihih daj znac jak po wizycie mAAm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wcale że nie pod gabinetem :p:D w łazieneczce byłam :) ja państwowego mam blok obok więc spokojnie :) dziewczynki napiszę jak tylko dojde do domku pewnie około 16.00 :) całuski dla was👄 POLA- smaka mi halibutem narobiłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc kochane powiedziałam gince jak mnie tamten dziadyga ( usg) potraktował i tez była w szoku powiedziała że monitoring jest refundowany ale niestety ten fagaz od usg w przychodni jest raz w tygodniu :o powiedziałm jej że byłam u gin prywatnie i robie ten monitoring okazało się że mam liczyć cykle tak jak powiedział mi ginka prywatna cyli 13.06 ( plam 14.06 pal 15.06 @ poniewarz ginka prywatna mi powiedział że jej zdaniem mam co 36dc@ i te dwa dni plamień to są przed okresowe:o powiedział mi że moge miec @ nawet 9-10 dni ja mam zazwyczaj 8-9dni poniewaz przy moich długich cyklach to normalne więc dzisiaj mam 9dc :)wiem wiem wszystko to pogmatwane :) martwiło mnie to że są takie długie ale mam ładniutko torbieli , mięsniaków nie mam , maciczka ładniutka więc ok :)Tak samo mówiła prywatna że wszsystko jest ładnie :) Mało tego ogladał usg od tamtego opalonego ciula i okazałao się że na zdjeciu widać piękny domnujący pęcherzyk :) tylko ten skurwiel ( sory za słówko) nic mi niepowiedział :( a w drugim jajniku było dużo maluteńkich pecherzyków :oA mnie wtedy ten cybał tak załamał że pamietacie staranek nie było ryczałam i załamana chodziłam :( i wszystko wskauje że owulka powinna być u mnie w 24-25dc :) ale czy jest to już się okaże u prywatnej ginki :)co do progesteronu -pamiętacie miałm bardzo niski jak przed owulka no i zdaniem tej ginki wszystko jest ok bo to nie był mój 21dc a 19dc cyklu i ja byłam przed owulką :) ale ponieważ nie chciał by wchodzić w kompetencje mojej prywatnej ginki z racji że robi mi ten monitoring to dała mi skierowanie na hormonki , progesteron wszystkiego mam 4 sztuki więc 4 razy mogę sobie w miesiacu sprawdzic na NFZ i mam sie starac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział ż enie mam co sugerować się "oszczędzaniem plemników" bo to nie prawda:) i ż ew tych 4 dniach około owulki mam się starac co dzień :)i jak narazie wyglada ż ejest ok :) teraz spokojnie czekam do 25.06 ciekawa jestm co mi prywtna ginka powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i że teraz chce mnie widziec dopiero pod koniec października :) , chyba że by sie okazało ż edo owulki u mnie nie dochodzi albo że zaskoczyłam to zaprasza oczywiście wczesniej :) powiedział że jak by mi tamta zleciła jakies badanka to ż emoge wpaśc to ona mi napisze na NFZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiajacie 🖐️ dzisiaj sie wzielam za porzaki take generalne nawet umyłam okno w kuchni bo strasznie bylo brude ,ale teraz jak jest czysciutko az milo maam to wynika z tego ze wszystko jest oki teraz tylko działac trzeba :):):):)na całego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! evika teraz spedzaj czas z corcia ile sie da bo to pomaga :) mulan jak ty kochana sie czujesz ? pola ty tez dzialaj bo chyba masz juz te dni :):) nuska 👄 iza 👄 kisa 👄 anetka 👄 ja dzisiaj mam 8 dc i zeobilam pierwszy test na owulacje wynik ujemny i teraz sie zastanawiam kiedy zrobic kolejny . buziolki dla was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka no tak wygląda ż eniby ok ale ja czekam jescze spokojnie na stwierdzenie owulki :O troche taki niepełny ten monitoring bedzie bo jade na wakacje więc nie nastawiam się w tym miesiącu :) a co do twoich testów to ja bym walneła za 2 dni bo z ta owulka to róznie bywa:) a testy pokazuja że w ciagu 36 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobie to bedzie 10dc a pozniej tak po kolei 11 12 13 zobaczymy za bardzo sie nie znam i nie wiem czy bede wiedziała o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale tu cichutko mam pytanko w zeszlfajna przemowa cosiacu niemiałam sluzu wcale teraz mam 11dc i narazie sluzu niema niewiem dlaczego i kiedy powinnam sie go spodziewac a ta znienawidzona mam co 24-26 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc w zeszłym miesiacu cos mi klawiatura nawala mAAm ty moze bedziesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-no to się pocieszyłaś:)tylko działać,wszystko jest ok i będą niebawem 2 kreseczki murowane:):) u mnie 20dc i tak mnie brzuch od rana boli ze masakra,dzga mnie w podbrzuszu no cały dzień,czyżby @ prędzej??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dzisiaj mam 9 rocznicę ślubu :) Pogoda okropna - burze brrrr w nocy było aż jasno od piorunów...i to cały tydzień taki zapowiadają ...dla mnie z jednej strony to dobrze, że nie ma upałów :) ale przecież są wakację :) Maam no widzisz super :) teraz tylko działać - kochane dziewczyny działajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-)) pogoda fatalna - i spać się chce strasznie. Maam - to super że już wszystko wiesz - może ten miesiąc będzie należał do ciebie ??? U mnie wszystko w porządku, odliczam dni do końca tygodnia. Dziś mój szef jest w pracy po urlopie i już widziałam jego wstrętną mordę. Dziś piszę wniosek o urlop - mam nadzieję zę mnie niczym nie zaskoczy. Kochane kończę na razie - chciałam się tylko zameldować ze jestem. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze.Dzięki za życzenia.Dzisiaj dla Ciebie Iza Wszystkiego Najlepszego!!!Oby wspólnych rocznic było jak najwięcej i mężulek dobrze się sprawował he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)Iza i Mulan a reszta gdzie??? Ale u pustki dziś:(jak nigdy!! wstawać laski i pisać!!,mAAm!! a ty gdzie sie podziałaś?? U nas tez pochmurno i chłodno..ale wakacje...A moja siorka na Cyprze sie wygrzewa z rodzinką i nie chce wracac do domu:)Tam 40 st więc przeżyją dalikatny szok temiczny jak wylądują w Polsce hihihi u mnie 21dc ,we wtorek mnie nawiedzi i brzuch pobolewa @owo więc się nie łudzę ze cos z tego będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie tez pogoda d u p o w a t a :o i jeszcze kosza trawniki od 7.00 rano :O normalnie tylko ich udusic :(nawet z poduchą na łepetynie nie dało się spać:( IZA-❤️ miłosci , miłosci, miłosci❤️ POLA- no co ty kochana ta małpa się nie pokarze , bo ja ja juz zaklinam @&@&@&@&@&:p i jest bez szans :D A jak będzie zemna to zobaczymy czy wogle do owulki dojdzie :o ale narazie ucieszyłam się że pęcherzyk był duży że jakis dominował :) ginka cos tam mówiła że wygladał jak by miał whodzic w jaka faze ciałka zółtego czy jakos tak nie pamietam dokładnie :)Ja liczę bardziej na sierpień niz lipiec bo jakos zawsze chciałam zaskoczyć w sierpniu :0 no ale zobaczymy :0 I ZA CIEBIE KOCHANA TRZYMAM KCIUKASY BO JAK TY TO I JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronka moja.mAAm to nic tylko działać.A z tą toksoplazmozą to ja słyszałam że większe prawdopodobieństwo jest zarażenia się przez kontakt z żywnością np. jakiś szczur czy mysz pobiega bo owocach a my to zjemy.Ja mam dwa koty kuwety nie mam dla nich bo załatwiają się na polu po prostu ograniczam się do niegłaskania ich a miskę na ich jedzenie czyści mąż.Najlepiej nie dać się zwariować bo przecież na każdym kroku jakieś choróbstwo można złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ale się zgrałysmy w czasie :D co do minutki hihihii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA Iza:) wszystkiego najlepszego, nigdy nie kończącego się szczęścia we czworo ( a może pięcioro albo sześcioro?czemu nie:):)🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem za 20 minut bo farbę musze zmyć z łepetynki :) NUSKA- wietam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja rocznica to he he.Mężuś wrócił z pracy po 10 godz. po 17, wypił kawę i pojechał do miasta po meble do pokoju Dawida.(z ogłoszenia od takiej kobiety) zeszło mu dwie godz. pojechaliśmy po zakupy, zjadł kolacje i padł ze zmęczenia.W nocy też nici bo mały znowu robił nocny maraton do naszego łózka koło 4 nad ranem poddaliśmy się i go już nie zaprowadzaliśmy z powrotem.Samo życie po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ale nam sie udało:)hihihi,telepatia:) Wiecie,układałam dzis szafie i leżą tam w reklamówce juz od roku ciuchy ciężowe które moja siorka pożyczała naszej kumpeli,nasza kumpela mi oddała prosząc bym przekazała siorce a siorka powiedziała ze mam je trzymac dla siebie no i leżą tam juz z rok i dzis jak nigdy,bo nigdy nie miałam ochoty na nie patrzec, więc dzis jak nigdy miałam ochotę wielką by je poprzymierzac hihihi.Nie mierzyłam bo po co,ale chcica na nie mnie dopadła:):)A są naprawde fajne,bluzeczki,tuniczki,rybaczki z golfem na brzuch ,ach..ciekawe ile jeszcze.i czy mole je pędzej nie wpieprzą niż ja je założę:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie zdążą się dobrać....bo przecież nie długo na Tobie będą leżeć przyszła mamusiu ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuśka-masz rację,to istna histera z tą toksoplazmozą, ja całe dziecinstwo do18 rz miałam koty na wsi podworkwce ktore ani razu u weterynarza nie były i toksoplazmozy nie złapałam bo w wynikach IgG mam ujemne,czyli nie było stycznosci..histeria,chodzi chyba o to ze kase na tym robią,kobiety straszą by badania trzepały..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×