Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

POLA-👄 ja ci życżę miłych snów i braku @ :) a ja uciekam z mężem baraszkować :) NUSKA-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oznym wieczorkiem dzis mam 10dc i tescik wyszedł ujemny zobaczymy co bedzie dalej maam ja tez zaraz sie klade i mam w planach obudzic mojego męża tylko nie wiem czy mi sie to uda bo rano wstaje ale spróbuje :) :):) dobranoc dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj zaszalałyscie w nocy , ja juz dzis od piatej chodze młody pojechał na truskawki szkoda mi go tłumaczyłam ze ma dzac sobie spokój ze na wakacje niech odpoczywa ale sie uparł moze to i dobrze zobaczy jak ciezko sie zarabia a nie tylko bierze odnas jak ten czas leci niedawno był taki malutki a teraz a szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Evika jak dzisiaj się czujesz ? Kisa a co u naszej księżniczki ? Maam - dziewczyny mają racje pęcherzyk mały bo jeszcze czas- kochana szalej szalej Pola widzę, że ty też wolisz wieczorkiem i w nocy się uczyć :) Aneta to fajnie, że synio chcę zarobić parę groszy dla siebie...sama pamiętamn jak zbieraliśmy maliny z kuzynostwem na plantacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka wiesz gin mi powiedziała, ze maleństwo dopiero niedawno się odwróciło....ciekawa jestem jak u Ciebie :) Już pomału musimy się przygotowywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Iza ze fajnie ze sam chce ale jest mi smutno bo wiadomo dlamnie to on ciagle jest malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laski U mnie wszystko gra. No moze oprócz tej dziwnej pogody. szefowa była wczoraj u mnie na odwiedzinkach. Bradzo miło było.Ciesze sie ze sie spotkałysmy. Kinga ostatni dzien do przedszkola sie szykuje:0 Marta własnie zasneła mi na rekach:D. Taka juz fajna jest. Wszystko ja dookoła interesuje i bardzo lubi polezec przy Kindze. Razem sobie czuwaja.Kinga gada do niej jak najeta a Marta patrzy i stroi minki. Słodki widok:) Jeju w szoku jestem ze Michael Jackson nie zyje... nie byłam wielka fanka ale kurcze.... Sciskam Was Laski :) czy July moze urodziła? nie odzywa sie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziś pogoda paskudna, w ogóle jakoś sie czuję ociężale i strasznie śpiąca jestem. Ostatni dzień w pracy przed urlopem. Jak się uda to w czasie urlopu odezwę się :-)) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ...napewno słodki widok :) Sama jestem ciekawa ja July...może odezwię się do nas ... Mulan odpoczywaj i dbaj o siebie i maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki\\;) Paskudna noc,całą się kręciłam,spać nie mogłam,jestem padnięta i zmęczona.Leżę jeszcze w wyrze i chciałabym by mi chłop kawkę przyniosł ale go juz nie ma:( ..i okazało sie ze nie tylko ja nocnym markiem wczoraj byłam ale i mAAm i magdalena:) Iza,tez widzę wiadomości w szoku jestem,tez nie słuchałam go namiętnie ale lubię jego muzykę i ryczeć mi się chce,moze nie tyle za nim ale za tym ze wszystko sie konczy,wszystko przemija i wobec przemijani i śmierci jesteśmy tacy bezsilni..:O a w ogóle to paczliwa jestem dzis strasznie...leże i nie wiem czemu łzy mi sie leją z oczu (PMS? :( kisa-rzeczywiscie to musi byc rozkoszny widoczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta- powiem ci ze jesli sam wykazał taką inicjatywę by isc na truskawki to dobrze o nim świadczy i tylko się cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 23 dc,we wtorek lub srode termin @,ostanio dostałam 26 dc wiec teraz tez moze przylezie wczesniej.rano zmierzyłam temp była 37,4, cycki mnie kłują od rana,no i ryczę bez powodu....ale to wszystko juz przerabiałam..Wstaję i lecę pod prysznic moze sie dobudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie dziewczynki 🖐️ troche to dziwne wczoraj wieczorem test pokazał wynik ujemny a dzisiaj mi spadła tempka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Moje samopoczucie ciut lepsze, ale boję się tak pisać i mówić, bo wtedy też wydawało mi się że lepiej się czuję a tu nagle wieczorem wysoka gorączka i tyle. Znowu wzywają mnie do pracy, nie jadę, zdrowie i rodzina są dla mnie najważniejsze, jak wyzdrowieję to nadrobię zaległości ale teraz napewno nie. Niech się dzieje co się chce. Nie chcę wylądować w szpitalu rozłączona ze swoimi dziećmi i prawie 40 km od domu, o nie!!!!!!!!! Pola- karmię piersią i jak narazie bardzo mi to odpowiada. Jem praktycznie wszystko ale w umiarkowanych ilościach, pozwalam sobie nawet na takie rzeczy jak: na 8 - 10 truskaweczek dziennie, kawałeczek czekolady, piję dużo soków owocowych z jabłek, czarnej porzeczki, maliny itp przetwory mleczne i synkowi nic nie dolega :) Cieszę się bardzo przynajmniej z tego, bo córcia miała kolki i wiele rzeczy nie mogłam jeść. A teraz jak narazie jest super :) Synek spokojniutki i bardzo grzeczny :) Po-la Twoja tempka super :) Kto wie.... Zyczę powodzenia z całego serca :) Może ta płaczliwość to właśnie efekt zaciążenia? U mnie tak było :) Więc kto wie.... Ale bym się cieszyła :) Od razu bym wyzdrowiała :) :) :) słowo daję :) :) Kisa - to musi być cudowny widoczek dwójka takich rozkosznych dzieciaczków :) Ja uwielbiam chwile gdy moja córcia pomaga mi przy synku, wtedy czuję taką rodzinną więź i jest tak miło i fajnie :) Moja córcia uwielbia wpatrywać się w Bartusia i przyglądać się jego minkom, są urocze :) Iza - jak się czujesz? Pomalutku pakujesz już torbę do szpitala czy jeszcze nie? A jak wyprawka dla maluszka? Już gotowa? July - trzymam kciuki :) Mulan - odzywaj się do nas jak najczęściej nawet na urlopie, bo nie damy Ci zapomnieć o nas :) Aneta - jesli synek chce dobrowolnie zarobić pieniążki zbierając truskawki to pozwól mu na to. To bardzo dobrze o nim świadczy. Nie zabraniaj mu tego. Będzie miał satysfakcję z zarobionej kasy a Ty będziesz dumna że masz takie mądre i zaradne dziecko. nuska - daj znać jak będziesz już po wizycie u gina mAAm- fajnie że trafiłaś na dobrą i profesjonalną ginkę, to najwazniejsze. Fajnie że wiesz mniej więcej kiedy masz owulkę to napewno bardzo Ci ułatwi sprawę :) Pozdrawiam was wszystkie bardzo bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika!brawo,brawo,brawo!!! decyzja super:Dwylecz sie,nabierz sił,na wszystko przyjdzie czas,a teraz jest czas dla ciebie i dzieci:) super ze masz apetyt:) dobry objaw:) i znow rycze jak piszesz ze chciałabys bym miała fasolkę:(..tezbym chciała...juz rok zaraz będzie..Tak dobrze sie trzymałam i teraz kilka ostatnch dni sie rozklejam..Temp wysoka,brzuch mnie praktycznie nie boli,od czasu do czasu cos zakłuje,mam wrazenie ze zaraz cos poleci bo na dole wilgotno ale to ciągle biały śluz,ja juz od 20-21 dc plamię zawsze a teraz ani razu nie było plamki,ale to dopiero 23 dc i wszystko moze jeszcze byc.Czekam.Dzis jedziemy nad morze wiec moze nie bedę tak myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ależ się cieszę, ze lepiej się czujesz :) Kochana masz rację, najważniejsze teraz Twoje zdrowie i dzieci a prace nadrobisz. Pola ja też wierzę że teraz w wakację posypią się dwie kreski- odpoczywajcie i działajcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika mam chorobowe od 01.07 i wtedy zaczynamj przygotowania :) Chociaż i tak muszę jeżdzić do pracy ale już nie codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI:) no to ja miałam wczoraj bardzo miłą nockę;)Aż mi żal że w tym cyklu nic z tego nie będzie jakis taki mnie dołeczek dopadł :(może to przez tą pogodę :o sama już nie wiem :o może powinnam poleciec do innego gina :( kurczę sama juz nie wiem :( normalnie doła złapałam bo według ginki to 11dc a według mnie 13dc był :Osama juz nie wiem no i on prawie wogle nie urosł bo ginka powiedziała że drgnoł bardzo minimalnie:( że w sumie nie ma dominującego :( załamałam sie troche dzisiaj mnie to tupneło:( EVIKA- ciesze się że juz lepiej się czujesz i z eBartus tak super się chowa:)I JESTEM BARDZO DUMNA Z CIEBIE ŻE SZEFUNCIA POGNAŁAS !!!!!!!!!!!!!!!! KISA- nie ma nic piekniejszego niż widok kochajacego sie rodzeństwa:) POLA- mi tez sie wydaje że to może być obiaw:) Trzymam kciukasy MOCNO!!!! MAGDALENKA- zobaczysz będa jeszcze dwie krechy na tesciku:) IZA- super że synek kreci bączki na głowie:) ANETKA- super masz chłopaka!!! to tylko dobrze o nim świadczy :)A może jest tam jakas ładna \"truskaweczka\" która zawładneła jego młodzięczym serduszkiem :) Mulan - ja tez dzisiaj tak jakos dupowato sie czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaM-nIE MARTW SIE bo owu u ciebie jest pozno i ten pecherzyk ma jeszcze dużo czasu:) jestem pewna ze juz od wczoraj urosł znow troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam,sluz masz rozciągliwy w te dni,bol brzucha, skok tempki wiec owulkę na bank masz,nie zadręczaj się. W lipcu bedziemy świętowac wasze 2 krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- kochana jesteś 👄❤️👄 ale w lipcu to tylko Twoje II krechy bedziemy swiętować :) bo trzymam mocno za to kciukasy :)Sama juz nie wiem jak z tą owulką u mnie :O bo ginka wczoraj powiedziała mi ż etak maluniko drgnoł ż echyba nie ma sensu tego w tym miesiacu juz sprawdzać :( mogłam niby u innego gina kończyc ten monitoring ale juz mam dosyc powoli :( i nie chę znów gina zmieniac :O I jeszcze cały czas czuję jajniki normalnie mnie bolą :( Napisałam sms do big mam ale jak narazie nie odpisała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm wg nie to ginka powinna zobaczyc cały monitoring a nie 2 razy i to w twoje niepłodne dni..bara bara intensywnie w okolicach+- 20-25dc i bedziemy miec fasolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasz wszystkozerny (chyba)kot wżera gotowane ziemniaki z wczorajszego obiadu hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- troche mnie to ruszyło i wnerwiło jak mi tak powiedziała z enie ma sensu juz chyba w tym miesiącu sprawdzać , ze musi mi zrobic pełne badania hormonów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- a może tez kobicina juz jedną nogą na urlopie jest sama nie wiem :( jakos mnie to dzisiaj tupneło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- fajny ten twój wszystko zerny kociak :) a powiedz mi kiedy najlepiej bym zrobiła badanie na toksoplazmoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozęsz zrobic w kazdym momencie,IgM i IgG. a gince chyba ie nie chciało przed urlopem,tak to wygląda.. a ja przesledziłam moje cykle i widze ze w kwietniu tez nie miałam plamienia do 25dc i temp tez miałam wysoką, nawet nudnosci wtedy miałam:(pewnie powtorka z rozrywki.Pozostaje czekac spokojnie i juz.Pewnie w ponedziałek zakomunikuję wam ze @ przyszła:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×