Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

No na prawdę udało się nam.Jeszcze teraz z ogłoszenia kupiliśmy małemu używane klocki lego pół takiej dużej reklamówki ze smyka.I ma taka frajdę bez przerwy buduje i się fajnie bawi.Sama do niego dołączam i też mam świetną zabawę.(150 zeta)Sam sobie dał 50 złoty a resztę my dołożyliśmy.W końcu ma jakieś nowe zainteresowanie bo wcześniej tylko autka hot wheels gdzie jedno prawie 8 zł. kosztuje.Śmiejemy się że ta jego kolekcja to ponad 1000 zł warta po autek ma prawie 100 do tego jakieś tory i jeszcze co miesiąc gazeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja też mam chlor i do tego wlewamy anty glon tylko ja ten basen mam na środku ogrodu i pompkę muszę podłączać przedłużaczem ale jak leje to nie ryzykuje porażenia prądem.a o podgrzewaczu wody to nie słyszałam, sprawdza się, dużo prądu pobiera????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tego linka w ciągu dwóch tygodni u mnie aż dwa dni bez deszczu!!!Cudownie po prostu.Zmykam obiad gotować .Pa pa miłego dnia życzę i słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- nie wiem ile ciągnie bo dokupilismy go w tamtym roku i to na sam koniec wyjazdu , ale w tym sie przekonam ile ciagnie , ta mata która chroni przed deszczem tez utrzymuje temperature :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzis lenia,jedynie co zrobiłam to sie ubrałam by jak chłop zadzwoni po niego pojechac bo swoj woz w serwisie musi zostawić.. A w Swinoujściu mają piękną słoneczną pogodę i syneczek z dziadkami idą na plażę się opalac:):) ale się cieszę:)W piątek do nich jedziemy wiec moze tez załapiemy sie na troszkę słonka:):) cała polska w chmurach a pomorze w słoncu:):) dobra koniec wychwalania bo chmury na nich ściągnę:):););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- leniuchujmy puki możemy ;) puki nam dzidzie nie płaczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja tez liczę ż enie bedzie tak źle :) bo w tamtym roku były traby powietrzne koło nas ( 30 km) a u nas upały i zero deszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi bedzie lało przez 2 tygodnie to chłopa zajerzdze na smierc hihiiiih:D bo ja chciałam jechac w sierpniu a on uparł sie w tym roku na lipiec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po akcji przeciwpożarowej :-)) oczywiście urwałam się trochę i poleciałam po soczek i czeresienki. ALeeeee spęd ludzi !!!!!!!! odświeżyłam sobie twarze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam szybkie zebranie...ale dobrze, ze już niedługo ide na wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi,mAA jeżdzij jeżdzij puki możesz,bo jak zajdziesz to różnie z tym bywa);) a my z miasta wrocilismy,zjedlismy w miescie pyszny obiadek i mam od garów wolne:D hihihi Laseczki wczoraj zebrałam na działce rodziców ze 3 kg truskaweczek i zrobiłam 6 słoiczków dżemików,własnie sie gotują,mniam mniam pychotka:) polecam bo jeszcze truskawki są a na zimę jak znalazł.I malinki zrobię:) Odebrałam wyniki na toksoplazmozę-są dobre a progesteron z 20dc mam 10,7 więc bardzo ładnie:)ciesze sie tym bardziej ze juz 2 cykl nie biorę duphastonu:) Lecę do roboty a pozniej na noc do pracy,buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- bardzo się cieszę że wyniki masz ok :) super!!! ja jutro mam monitoringu cd.:) zobaczymy co mi wyjdzie :o ide na 18.00 to jak dotelepię się do domku to dam znać :) uciekam obiadek wstawiac bo chłopinka mi zaraz wraca :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki witajcie! pola - super że wyniki ok! mAAm - cieszę się ogromnie że wszystko gra! ale głąb ten poprzedni gin!!!! co za gbur! eviczko - no straszne to co cię spotyka ostatnio ale co nas nie zabije to nas wzmocni.... trzymaj się kochana i odpoczywaj teraz. jesli szef nie zrozumie twojej sytuacji to palant z niego nie z tej ziemi! iza - gdzie malutki kopie? nuska - super że takie okazje udało Wam się \"złapać\". Teraz wszystko tak potwornie drogie, szok! mnie ostatnio stale głowa boli, codziennie normalnie. do tego jeszcze miewam kłopoty z żołądkiem, po prostu żyć nie umierać.... natomiast tato mój wraca do szpitala bo nie ma poprawy, ech... mamy wesele w ten weekend mojej kuzynki 300km od domu, w centralnej polsce, ale tak jak nie chce mi się jechać to pierwszy raz tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Maam dzisiaj mamy wizytę ;) Kropka może te bóle głowy to z powodu zamartwiania się o tatę ? Życzę dużo zdrówka dla taty i Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie. Ja dziś mam piach w oczach - więc nie wiem jak jutro do pracy przyczłapię. Właśnie popijam kawusię a ze bezkofeinową więc tylko tak dla smaku bo nie sądzę żebym sie po niej obudziła. No i słodka bułeczka do tego. Pola - widzisz z tą tokspolazmozą to też nie tak łatwo ją złapać :-)) i zazdroszczę tych dżemików - też bym chciała ale nie wiem jak to sie robi :-(( ponoć bardzo łatwo ale coś nie mam kiedy do neta zajrzeć. Kropka trzymaj się a tata na pewno poczuje się lepiej. A głowa to mnie też boli często - pewnie taka pogoda. A na wesele to może powinnaś jechać - trochę byś odsapnęła od tych problemów. Trzymajcie się dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Iza,Mulan ranne ptaszki:)no to i ja się zgłaszam:)Z nocki wrociłam i chyba polezę spać.Spałam jakies 4,5 godz wiec jak na noc w pracy to tylko sie cieszyc:) U nas lało całą noc,dalej pada,jest parno i ciepło. Iza pisz jak bedzie po wizycie. Mulan- rzeczywiscie taki dzem to prosta sprawa,wrzucam truskawki do duzego,głębokiego rondla i tak duszę z cukrem do smaku,dosc długo bo nie chcę dawac zagęszczaczy,wiec dusiłam je ze 2 godz potem do słoiczków i dotuję słoiczki z godzinkę i gotowe. Naprawde super smak:) A truskaweczki miałam słodziutkie z własnej uprawy nie pryskane:) kropka-tez myslęze powinnas jechac chociazby po to by psychicznie odpcząć od problemów.Zdrówka dla taty. Zapraszam na kawkę i tościki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie robaczki moje :) Ja chyba umieram. Wczoraj w nocy dostałam gorączki 39 stopni, przestraszyłam się, znalazłam się w szpitalu na pogotowiu. Lekarz zmienił mi antybiotyk, powiedział, że ten, który biorę już 10 dni po prostu na mnie nie działa. Nie wiem czym się skończy ta moja choroba. Teraz też mam temperaturę, nie jest dobrze. Powiedział też że dalej w płucach są zmiany i że wcale nie jest lepiej. A moja lekarka mówiła na kontroli że w płucach lepiej. No i kogo ja mam słuchać??? Dziś w nocy znowu wymiotowałam i się dusiłam, to jakiś koszmar. Normalnie jestem załamana :( Nie mam siły na nic, tylko śpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Evika !!!!! trzymaj się !!!! Naprawdę współczuję ci tych wszystkich wrażeń. Ale będzie dobrze - zobaczysz. Zaraz będzie lepiej po tym antybiotyku - musi zacząć działać. No trzymaj sie kochana i kuruj się!!! Przesyłam buziaki i uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Ja jeszcze troche nie przytomna bo o 3.30 polazłam spac i juz widno było :)tak sie zagadałam z przyjaciółmi na skyepie z Angli :)że dzisiaj niepotomna jestem :)Co do pogody to mam słoneczko i ciepełko :)Dzisiaj monitoringu cd. ale to o 18.00 pewnie sie dobudzę do tej pory :) POLA- mniam dzemiki :) ja tez bardzo lubie ale nie robie mam tesciowa od tego hihihihi:) EVIKA- jejku bidulko ZDROWIA< ZDRÓWECZKA ci zyczę ❤️ IZA- zgadza sie dzisiaj mamy bliskie spotkanko z samolotem :) a o której masz wizytę ??? KROPKA- mi sie wydaje ż eu ciebie te bóle głowy to przez ttą pogode bo cisnienie skacze góra dół :o i na weselicho jedz bedziesz mogła jesc do woli :) I zdrówka dla taty ❤️ MULAN-chyba cię ta kawka nie obudzi :) MAGDALENKA- jak tam testujesz dziaisj ??? ANETKA- jak sluz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- ja to juz jak stara baba się zachowuję, dzemiki robię,...jakbym z 80 lat miała;);)hihih chyba się starzeję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki tak samo musze dospac :( bo padam :( wpadne potem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też poszłabym lulu :-)) ale niestety u mnie jeszcze parę godzin zanim się położę. I muszę coś na obiad wymyślić :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ...czas chyba zmnienić lekarza- 10 dni antybiotyk dawno powinień zadziałać...koniecznie idź jeszcze gdzie indziej na konsultację... Maam wizytę mam na 16. Idę zaraz do fryzjera - podciąc włosy bo po pracy to mi się nie chę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki dopiero sie obudziłam ale mi sie spało juz własnie pije kawke to mnie podniesie wczoraj nie miałam jak usiąść bo meza siostra przywiozła starszą corke i dopiero wieczorem po nia przyjechali posiedzielismy pogadalismy i zeszło troche no i oczywiscie moj synuś pojechał wczoraj wieczorem do nich :) pola 🖐️ eviczka trzymaj sie kochana i zdrowiej wszystko bedzie dobrze misiu:) mulan 🖐️ iza 🖐️ i reszta kobitek 🖐️ maam tak dzisiaj robie test zobaczymy co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×