Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

DZIEKI👄 Polusia :) to polece sobie zrobic :) A powiedz mi czy musze mieć skierowanie od pierwszego kontaktu czy od gin? i czy naczo muszę byc na te badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie tak mi się wydaje że to olała :( bo urlop :( i tlumaczyła mi ż echce bym zrobiła te wszystkie badania ż emiałm te zatrucie ciazowe i żeby miec pewnośc ż ewszystko jest ok :o z jednej strony ma racje a z drugiej to troche czuje sie olana:o bo jesli nawet by mi sie udało to i tak dupa bo jak mam niski ten progesteron to i tak nic z tego nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la - zazdroszcze Ci kochana tego morza.Jak ja uwielbiam morze, ono mnie zawsze tak bardzo uspakaja. Wypoczywaj kochana i nie myśl o swoich dołeczkach, bo wkrótce one się skończą :) Narazie naprawdę tempkę masz super i objawy płaczu też :) Ja beczałam jak głupia bez powodu a pózniej nie dostałam @. Także Po-la może tym razem... mAAm- u Ciebie tez dołeczek??? tak jak pisała ci wcześniej Po-la u Ciebie 13 dc to nie środek cyklu i dlatego pęcherzyk był jeszcze malutki spokojnie kochana. Wszystko jest ok. Ale bym chciała kobietki aby Wam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kotek mam nadzieje ż ewszystko ok :( ale dołek jest że ten cykl do dupy zmarnowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a c do BIGMAM- to chyba nas olała bo nie odpisała na sms a i na Nk pisałam do niej ż eco się dzieje że wszystkie na kafe się martwią o nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - rozluźnij się kochana i nie myśl tyle o tym cyklu, bo kto wie, może wcale a wcale nie jest do d..y Spokojnie, jesteś pod opieką dobrej pani ginekolog, wróci babka z urlopu i zobaczysz z nową energią zajmie się Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z JULY tez nie wiadomo bo nie podała kontaktów do siebie na nK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- wiem jakos jej ufam :) Ale sama mysl ż ezawsze miesiąc w plecy dobiła mnie dzisiaj :(bo sama pamietasz jak czekałam na to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- pamiętasz jak mi gin powiedział jak poszłam zapytać dlaczego nie zachodzę w ciąże itp? Powiedział mi że ten miesiąc mogę też spisać na straty że on to widzi, po zrobionym usg, no i co? 3 dni pózniej okazało się że jestem w ciąży! Także natury nikt nie przechytrzy, wyluzuj się, uspokój i nie denerwuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mualn
Maam jajeczko jest małe bo i masz początek sam !!!! Ja nie wiem jak to można powiedzieć w 11 dniu cyklu że to już nie ma sensu robić w tym miesiącu ?????? Kochana przecież wszystko przed tobą właśnie w tym miesiącu !!!!! Ja trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kochana moja duszyczko ❤️ lekarka tez mówiła mi że na spokojnym luzie :) ż emam nie myslec nie mierzyc nie sprawdzac ż etak naserio szyjke otwarta albo zamknieta to można jedynie w ciazy wyczuć :) tez mi powiedziała że natura jest kaprysna i może i że owulka jest róznie i ż ekto wie może sie własnie uda:o a ż ejak nie to bedziemy robic wszystko by sie udało :)wiem że to lepiej mieć pewnosc ż ewszystko gra że jestm zdrowa i ż ejest owulka i dopiero działać :O ale nie wiem czemu jakas dołamana jestem dzisiaj :( wiem z enie powinnam nazekac bo mam juz cudnego synka a sa kobiety które latami sie staraja i nic więc nie powinnam biadolić ....no ...ale nic nie moge poradzic na to ....:O...:(.... Pamietam Eviczka jak to było z toba :) bardzo bym chciała by i umnie się taką niespodzianka skończyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- bo ja mam ten cykl popierdzielony bo 13.06 było plam, 14.06 tez palm, 15.06 plam i wizyta u gin i jej słowa że jej zdaniem to teraz jest dopiero 1dc. więc według jej wczoraj był 11dc a jak bym liczyła te 2 dni plamień które były wczesniej to to był 13dc:o dla mnie powoli to juz czarna magia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm spokojnie, musi być dobrze. Musisz troszkę wyluzować, zrelaksować się i nie mysleć o tych pęcherzykach i płodnych dniach. ja wiem że w praktyce jest to bardzo ciężkie do wykonania, prawie niemożliwe ale warto spróbować, zwłaszcza dlatego że są wakacje. Wiem, że pogoda nas nie rozpieszcza, ale warto uśmiechnąć się i powiedzieć że będzie dobrze. Wiesz mAAm synek też Cię potrzebuje i chce mieć mamę szczęśliwą, uśmiechniętą a nie zdołowaną i smutną. :) Trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopina powiedział ze moż emi tak specjalnie powiedziała bysmy poszli na zywioł i bym nie myślała hihihihih:) wiem ż epociesza mnie jak może kochany jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by mi sie udało to bym testowała dzien po moich 30 urodzinach hihih:) wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki uciekam :) zabieram młodego i jedziemy na zakupy i lody albo pizze :) a co wkońcu sa wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM JESTESCIE KOCHANE I NIE ZASTAPIONE NIE WIEM CO BYM BEZ WAS ZROBIŁA 🌼:D👄 KOCHANE❤️🌼👄:D❤️🌼👄:D🌼:D👄 KOCHANE❤️🌼👄:D❤️🌼👄:D🌼:D👄 KOCHANE❤️🌼👄:D❤️🌼👄:D🌼:D👄 KOCHANE❤️🌼👄:D❤️🌼👄:D🌼:D👄 KOCHANE❤️🌼👄:D❤️🌼👄:D🌼:D👄 KOCHANE❤️🌼👄:D❤️🌼👄:D🌼:D👄 KOCHANE❤️🌼👄:D❤️🌼👄:D🌼:D👄 KOCHANE❤️🌼👄:D❤️🌼👄:D🌼:D👄 KOCHANE❤️🌼👄:D❤️🌼👄:D🌼:D👄 KOCHANE❤️🌼👄:D❤️🌼👄:D🌼:D👄 KOCHANE❤️🌼👄:D❤️🌼👄:D🌼:D👄 KOCHANE❤️🌼👄:D❤️🌼👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany jakie duszno....i jeszcze taki zakręcony dzień :( Byle do 15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-wiem ze kobiety w ciazy na nfz robią bo moją skierowania z przychodni od swego gina. Ja sobie sama poszłam do laboratorium i zapłaciłam za to ok 60 zł.,a za progesteron 32zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- na progesteron to ja mam 3 skierowanka od mojej państwowej ginki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczemoże powinnam wybrac sie do państwowej po skierowanko :o ale znim sie dopcham do niej to bedzie szok :o A to trzeba naczczo ??rano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po zakupkach ale szału nie było :) kupiłam 2 tunikosukienki, takie luxne na plaze na kostjum o ile pogoda bedzie to może włoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do domku :) Maam napewno uda Ci się włożyć sukienki- ależ Ci zazdroszczę ale ja w przyszłym roku sobie to odbiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- spokojnie we wrzesniu i w październiku ma byc cieplutko to spokojnie dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wpadłam tylko na chwilkę się pożegnać tymczasem bo wyjeżdżamy w centralną polskę na wesele i nie będzie nas aż do wtorku. życze powodzonka i miłego wypoczynku! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-na czczo nie trzeba ja tez sie żegnam,miłego weekendu,do poniedziałku paapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak pusto młody przyjechał z truskawek i jesty nawet zadowolony normalnie jestem w szoku dzis bola mnie jajniki ale sluzu brak niewiem dlaczego juz 2 miesiac jest tylko biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem za bardzo co u Was słychać bo i owszem komp włączony ale nie czytam na bieżąco...u mnie bez zmian..czekam :-( Dzisiaj dopiero drugi dzień po terminie a ja już mam dosyć - mam opuchnięte nogi, ręce i buzie - męczy mnie jeżdżenie na ktg...wogóle jestem nie do życia - rozpoczęły się telefony rodziny i znajomych \"czy już\"?! W tygodniu siedzę z Antkiem u mamy a na weekendy wracamy do siebie. A ja już tak bardzo chciałabym mieć Zosie i Antka przy sobie, u siebie, rozpocząć wspólne spacery - a tak z dnia na dzień mam coraz mniej siły dla Antosa, więcej się denerwuje na niego...jestem zła na siebie i tyle. Do tego dochodzą jeszcze jakieś schizy związane z porodem, ze stanem zdrowia małej... Kończę bo nie chce Was zanudzać dalej - na pewno dam znać jak już będzie po wszystkim - trzymajcie kciuki jak możecie. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×