Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

ANETKA- ty tu nie pierdziel tylko leć testować jeszcze raz !!!!!!!!i odczytaj wynik a nie 2 godziny czekasz :O Ja tam trzymam kciukasy za I IKRECHY aż mnie piąchy bolą hihii:D I współczuję bólu po ekstrakcji :o Mi pomagał taki lek na litere S nazwy nie pamiętam ale rozpuszcza się go w wodzie jak wapno i pije był rewelacja w kazdej aptece go dostaniesz bez recepty i kosztuje około 6zł mysle że jak się spytasz farmacełtki to ci da bez problemy:) No tylko czy możesz go wziaśc :o👄I TESTUJ A NIE DO SRODY CZEKASZ NAWET BLADZIUTKA II KRESKA TO DZIDZIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jatez bym chciała ale poczekam do srody ale i tak wiem ze wynik jest nieprawdziwy bo za puzno odczytany rano zrobiłam i poszłam dokonczyc sprzatanie po imprezce i tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - tak bym chciała aby Bartusiowi było już lepiej. Mam nadzieję że tak będzie. A co do mego Prezesa, to sama sobie jestem winna, bo zgodziłam się wczesniej jeszcze będąc w ciąży aby zawracał mi głowę na macierzyńskim. Jednak nie tak wyobrażałam sobie ten mój urlop macierzyński (chodzi o zdrowie Bartusia) i teraz naprawde ostatnia rzecz o jakiej myslę to jest własnie praca. Aneta - Ty kochana leć po następny test i obwieść nam tę wspaniałą nowinę. Nawet blada kreseczka oznacza ciążę. ja też miałam na teście bladziuteńką kreseczkę, zastanawiałam się nawet z mężem czy nie mam żadnych omamów i zwidów hihihi bo kreseczka była taka blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i owszem - nawet blada kreska oznacza ciążę !!!! Ja tak miałam. Więc jutro rano czekamy na wieści !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze widzę że będziemy miały kolejną mamusie na topiku. Dzisiaj mnie przepadał powiedział że rodzić dzisiaj nie będę jeszcze. A tak że jak nie urodzę do 20 to mam przyjść na wizytę. Normalnie znowu mnie boli ząb.W tej ciąży te zęby tak mi dają w tyłek ze masakra dodam że ząb w piątek był zrobiony na gotowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Anetka czekamy na wynik testu !!!! JA wstałam ledwo, ledwo - pogoda pod psem :-( I wierci mnie coś w nosie - sama nie wiem od czego - moze to od klimy w samochodzie, Przecież nie da sie wejść do tej puszki jak wychodzę z pracy. Kochane w każdym razie chciałam się przywitać i przesłać uściski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witm dziewczynki anetka zrób ten test tylko po 5 minutach sprawdz wynik i napisz co i jak :) evika super ze z bartusiem lepiej trzymam kciuki bedzie dobrze:) kropeczko 🌻 iza 🌻 nuska🌻 mulan 🌻 pola daj znac jak tam staranka :) kisa🌻 july🌻 u mnie nic ciekawego od brania tych lekow znowu mam jakis stan zapalny normalnie mni e szlak trafi bo juz nie wiem jak mam go leczyc podmywam sie w kali mydłem w płynie aa do podraznien i zaczerwien ku[ilam tez taka maść w aptece na bazie 3 antybityków ale czy pomoze ? okaze sie moze wy znacie jakis sposób pola ty moze bedziesz wiedziała buziolki dla wszystkich 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! A u mnie kłopotów ciąg dalszy: Bartuś dalej kaszle, ja się martwię. Pod koniec tygodnia napewno kolejna wizyta u lekarza. W następnym tygodniu musze zrobić Bartusiowi kolejną morfologię i znowu wizyta u lekarza i tak w kółko. Każdą wolną chwilę poświęcam na pracę w domu, co mnie okropnie denerwuje i złości. No i oczywiście brakuje mi czasu na rozmowy ze starszą córkę, na posprzątanie mieszkania czy ugotowanie obiadu. Ech, takie te moje życie.... :( Anetka - Ty kochana leć po test i klikaj szybciutko co i jak:) Magdalenka - nie martw się stan zapalny szybko wyleczysz i będzie ok. Powiem Ci szczerze że ja używam płynu do higieny intymnej LAKTACYD. Pierwszy i ostatni stan zapalny miałam 9 lat temu - gdy byłam w ciąży z córką, od tamtej pory gdy ginekolog polecił mi ten płyn wszystko jest rewelacyjnie. I Tobie też polecam ten płyn, jest super :) A gdzie reszta kobietek? Gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) Ja miałam miec dzisiaj progesteron robiony ale wczoraj ginka dzwoniła i powiedziała abym jutro przyszła jak moge ,bo ten jeden dzień później mogę mieć zrobiony :) Wiem ż edzisiaj laborantka miała miec wolne bo ktos jej chyba umarł i ginka musiała badania przekładać .Więc jutro o 7.30 mnie kują :oOdbiore przy okazji wyniki badań LH I FSH tych z przed tygodnia mam nadzieje ż eginka coś mi powie :O i że może nie jest tak źle i nie dobije mnie ż edzieci mieć nie mogę :o przyznam się wam że boję się tej wizyty i wyniku badań jak cholera :O i nic na to nie poradzę :omam nadzieję tylko choć nadzieja matką głupich że nie usłyszę że już dzieci nie mogę mieć:oDziewczynki ja dzisiaj kliknę później bo mój synek dzisiaj jedzie z dziadkami na mazurki i musze się moim młodym zająć buziolki👄 ANETKA- TESTUJ!!!!!!!!!!!I KLIKAJ!!!!!!!!!TRZYMAM KCIKI!!!!!!!!!!!!! MAGDALENKA- no wybaczam hihihhihi:D👄 EVIKA- mocno trzymam za was kciuki👄 POLA- tęskno bez ciebie:(👄 KISA- wypoczywaj :)👄 KROPKA-co tam u pani ?👄 JULY- napiszesz nam wkońcu jak Zosia:)👄 MULAN- cos wiem na temat klimy :) Ale może nosku cię kręci od tych pylków wszystkich bo sucho i ogrom tego lata wiec moż ew ciazy tak własnie raeguje twój organizm:) Prosze niunie od ciotki pozdrowić :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ucieło mi posta wwrrrrrrrrrr IZA- jak tam malutki NORBERT?? Wklej nam jakąs foteczke w NK i daj oko nacieszyć :)👄 NUSKA- no z niecierpliwością czekam na Twoje maleństwo :)Już sie doczekac nie moge :)👄 OK dziewczynki uciekam do syncia bo niebawem jedzie :)Moje maleństwo :D 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza :( halo kobitki:O moje dziecie już na mazurkach ,myslałm że poczytam poklikam a tu puściutki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA JESTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłam jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dopiero sie melduje dzis znowu byłam u dentysty usunac kolejne dwa zeby całe popołudnie spałam testu nierobiłam choc @ niema zrobie rano i zaraz dam znac boje sie kolejnego rozczarowania tym bardziej ze moje cykle ostatno sa bardzo rózne wczesniej wszystko bolało mnie jak na @ ale teraz juz mnie nic nieboli nawet piersi az dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- ja trzymam mocno kciuki i od 7.30 czatuje na twoje rewelacyjne wieści o II KRECHACH:D:D:D:D:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stronka moja mam nadzieje ze jak beda to niezaszkodziłam sobie tym wyrywaniem zebów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- to ja jutro rano na kucie a ty do kibelka i sikasz :D JA TRZYMAM KCIUKASY 👄 i sprawdzam rano i gratuluję II kresek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja dziś mam mega doła !!!!! W pracy takie puchy ze płakać się chce. A puchami nazywam - BRAK PRACY!!!!! To jakiś koszmar. Dziś jak wstałam to myślałam zę się poryczę jak se przypomniałam co mnie czeka dziś w pracy - WIELKIE NICCCCCCC. Chyba w piątek pójdę do lekarza - wezmę może jakiś zwolnienie bo normalnie oszaleję. Wczoraj wszystko mnie bolało od tego siedzenia, brzuch, kręgosłup, nogi - wróciłam do domu to też miejsca sobie znaleźć nie mogłam. Ach do bani to wszystko !!!!!!! Maam - ty znowu synka nie masz - mój wraca w sobotę ok 22 a w środę też jedzie już na obóz na mazury - ale niestety tym razem niechętnie. Anetko - czekam z niecierpliwością !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Synuś leży grzecznie w łóżeczku więc ja korzystając z okazji klikam do Was :) mAAm- daj znać jak wyniki :) I kochana nie pisz tu że dzieciaczków mieć nie możesz, bo masz już jedne szczeście i wkrótce z pomoca ginki będzie drugie zobaczysz :) Anetka - ja już Tobie kochana gratuluję i czekam na wynik testu. Mulan - nie przejmuj się, przynajmniej możesz troszkę odpocząć. Chociaż ja Cię rozumiem, bo jak w pracy się nudze to normalnie trafia mnie szlak, ja uwielbiam pracę na wysokich obrotach :) Chyba jakaś głupia jestem. A gdzie reszta kobietek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki :) Ja już jestem ale padnięta jestem i musze cos zjeśc i kliknę :) Ogólnie będę wszystko wiedziała za 2-3 dni bo ginka musi miec wszystkie wyniki i zobaczymy co mi powie odebrałam te z tamtego tygodnia i LH mam troszkę zaniskie:o ale klikne za kawałek wam wszystko co i jak bo mi słabo imusze coś zjeśc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki własnie wstałam ale noc miałam straszną nie mogłam wogole spac mulan misiu idz troszke na zwolnienieodpoczniesz i nabierzesz sily evika 🖐️ maam pisz co i jak anetko jak wynik reszta dziewczynek 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA❤️EVIKA❤️MULAN❤️ witam :D Już dziewczynki musiałam cos zjeść bo mi kiszki marsza grały :)No i mężusia do pracy wystawić :) I juz mam czas na klikanie:) Bo robota mi dzisiaj nie idzie ale na całe szczęscie nic pilnego na już nie mam :D Więc tak jak już pisałam ginka na dniach powie mi wszystko co i jak ,bo musi mieć wszystkie badania . Odebrałam te z przed tygfodnia i jak odbierałam to się spytałam czy jest bardzo źle :o a ginka mi powiedziała że troche zaniskie mi wyszło LH już wam piszę co mam na wynikach: LH- 8,65 mlU/ml NORMY PODANE TO ( faza folikularna-1,1-11,6*****faza owulacyjna 17,0-77,0*****faza lutealna 0-14,7****po menopałzie 11,3-39,8***tabl.anty.0-8,0) ESTRADIOL-196,00 pmol/l NORMY PODANE ( faza folikularna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test zrobiony i odcztyany po 5 minutach i sa II kreski jest troche wyrazniejsza niz w poniedziałek ja niewierze tyle sie starałam a teraz zgłupiałam maz wie bo test robiłam rano o piatej zanim pojechał do pracy teraz zastanawiam sie czy powiedziec młodemu chyba poczekam jeszcze pare dni i zrobie kolejny zeby kreska była wyrazna wtedy moze uwieze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa co ta kafe głodna :O zjada te posty:o NORMY PODANE (faza folikularna < 587***faza owulacyjna 124-1468 ***faza lutealna 101-905 ***po mwnopałzie ,110) To są wyniki badania które miałam robione w 17dc. Jak dla mnie to czarna magia może wy mi napiszecie co i jak, co mam myśleć bo jak narazie to sama juz nie wiem :o trochę się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×