Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

"taki jestes mądry na kafe ale jak masz mi wysłac fotke to się boisz a wiesz co ??" w taki sposob, to mozesz podpuszczac kumpli od foremek i wiaderka, żeby tym z drugiego podwórka zepsuli zamek z piasku... Tamari - wiesz, ze umnie kobiety zawsze maja pierwszenstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SISSY a ty wysprzątałaś już
w chlewie komika? jak tak, to masz szansę na wylizanie mu rowa:P dziś sobie zapracowałaś na tym topiku jego względy :P komiczne nie zapomnij tylko się wysrać przed, to może to coś przestanie tak na ciebie lecieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wysprzątałam i wylizałam mu rowa Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo nie
napisz jej komiczne coś miłego bo może dobrze liże rów, zawsze to zaoszczędzisz na papierze toaletowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia - nie wiem, to nowe doznanie i oswajam sie z nim :D Krem - długo myslales nad tą ripostą? Czy moze skopiowałeś ja od kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SISSY........
Aaaa to dlatego taka jesteś \"nawiedzona\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"napisz jej komiczne coś miłego bo może dobrze liże rów, zawsze to zaoszczędzisz na papierze toaletowym "- fani nie śpia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mam być szczery to az tak intymnych kontaktów z Sissy nie planowąłem i nie planuje, ale ogolnie w temacie lizania innych czesci ciała, to sporo ich by się u niej znalazło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty Ike do garów
szmaty z lumpeXu wyprane ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmaty z lumpeXu wyprane ? a to ty z lumpexu kupujesz??? i jeszcze je pierzesz????????????????? fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy nie lubie wulgaryzmów(hmmm tylko w seksie),ale na pewnym topiku napisałam ze lubie chamów...cholera od tego czasu pluskwy odnoszą sie do mnie wulgarnie:O ech niektórzy maja problem ze zrozumieniem kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czemu nie planujesz? Ja planuję" spoko, to tylo kwestia dogadania preferencji :P albo pojścia na totalny spontan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz komiczne
jaka ona pusta? ty nie planujesz żeby ci rowa lizała, a ona planuje, oj głupiś ty głupiś :D też bym się brzydziła jej jęzora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o preferencje, to z tym rowem to tak nie do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Gdzie są pracownicy o2.pl? Trzeba wprowadzić czerwony kwadrat w temacie, dozwolone od lat 18 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×