Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

już jestem:) najfajniejszy z fajnych:) mp--) bo tutaj rzadko zaglądasz:/ 🌼 tusi--) ostatni podobno będą pierwszymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cnota - a czy nie można wkleić samego zdjęcia? prosciej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mi się tu nie kłócić:P kolejność była przypadkowa:) jak Wam mija dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzien jak zwykle za krotki naprawde nigdy nie udaje mi sie zfrobic wzystkiego co sobe bym chciala porobic:/ Dekus sama sie obcielas???? ja musze sie wybrac do fryzjera cos mi szybko wlosy rosna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, poszlam do fryzjera, ale jakby nie przyjeła dziś, to całkiem możliwe żebym sama ciachła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam bo juz sie kiedys sama obciachalas podobno:D i jaka masz teraz fryzurke?:) ja chce grzeywke posta i po bokch tak sciete nieco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no obciełam się i byłam gotowa to znów uczynić, gdyby nie znalazła dla mnie miejsca. chciałam się obciąć tak z 10cm, ale powiedziała mi że wolałaby tego nie robić itd. wiec wkońcu mi tylko podcieła końcówki i bardzo mocna wycieniowała:D ciekawe jakie będą jak się pokręcą:P bo jak narazie mi wyprostowała na szczotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi--) masz codziennie jakieś zajęcia? deko--) rozumiem, że teraz pięknie wyglądasz setunia--) czego nie zdążyłaś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisac i wyslac 5 listow motywacyjnych i poszukac nowych oglaszen poczytac ksiazki zaleglych gazet:D pouczyc sie nag o i pewnie cos jeszcze by sie znalazlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko--) no teraz:) a co to za krzywe minki? setunia--) słonko, powiedz mi w takim razie co tu robisz przed kompem?:P dużo tych zajęć...myślę, że w weekend nadrobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burzowy oczywiście że codziennie mam coś do roboty mimo to że nie pracuję (jeszcze). W domu zawsze kobieta ma co robić, nie będę pisała co bo to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzowy troche doprowadzam sie \"oporzadzam\":) jutro chyba nc z tyh rzeczy nie porobi-ewentualnie poczytam ksiazke:) [czytam zawsze w drodze jak gdzies jade np jak jade do pracy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi--) chodziło mi o zajęcia sportowe:) to ,ze masz inne obowiązki to jest oczywiste;) dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×