Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szalonoszalona

DIETKA OD 1 WRZEŚNIA

Polecane posty

siema laski :D:D no i jak tam? u mnie smiesznie, bo zapominam ze sie mam odchudzac hahaha. ale to przez szkole i to zamieszanie powinno sie wszytsko unormowac jak sie normalnie juz wszytsko zacznie:P dzis zjadlam: (tylko nie krzyczcie) rano loda z kolezankami z okazji rozpoczecia roku szkolnego:D:P o 12 1 i pol kromki z szynka a polowka z pasztetem. o 14 zjem cos obiadowego i potem jeszcze kolo 17 kolacja. mam nadzieje ze nic wiecej:D a, i jeszcze jedno. zapomnialam sie i wlazlam na wage, ale ze mnie glupek xD hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ventura nie martw sie, lody podobno nie tuczą aż tak bardzo bo organizm musi zuzyc energie na ich ogrzanie xD Hah dzisiaj rano dziewczyny chcialy wcisnac we mnie frytki z mcdonalda, z tej samej okazji xD ale oparłam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelinka...........64kg.................0kg.............. .50 kg.........165cm. Chcę_ważyć...52,5kg..............0kg...............49k g.........170cm Lunaa91.........62kg..................0kg............... .54.........170cm jestem w pracy.....60kg..............0kg...........54kg...........164 cm ventura...........65kg.................0kg............60kg..........168cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze juz tyle osob dopisalo sie do tabelki :) Razem bedzie nam latwiej i razniej :) A ja sobie zjadłam 2 ogorki i uszykowalam kanapke po czym zaczelam rozmawiac ze swoim chlopakiem i calkowicie odechcialo mi sie jedzenia tej kanapki :P zupelnie o niej zapomnialam ;) i teraz tak patrze na nia i zastanawiam sie co zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dzis rano zjadłam takie same 2 :P ale pozniej zgłodniałam i zrobilam sobie teraz jeszcze jedna...a kanapka jest z szynka drobiowa, pomidorkiem, ogorkiem, papryka i rzodkiewka :P no ale chyba sobie postoi i poczeka az znow zglodnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssssssssss
Ja w te ferie też byłam w Egipcie,tyle,że z rodzicami,a nie z mopim chłóopakiem!Wiem jakie pyszne jest tam jedzonko...Ale Tam poszlaeję,a teraz koniec:). Na sniadanko zjadłam 2 kromki wasy i kawę II śniadanko brzoskwinia i potem jogurt jogobelli mango. i dwie kawy jeszcze dużo wody i trochę łażenia. Myślicie,że nie jest tak źle?Co myslicie?Mogę pozwolić sobie na drobny obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na obiad jak najbardziej, wedlug mnie jesz za malo , a co takiego zmaierzasz zjesc na obiad? no i pozniej mam nadzieje ze jeszcze kolacja ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1988
hej ja też dzis zaczełam diete chce schudnac 10 kg dziś na śniadanko zjadłam maślanke , 2 śniadanko dwie bułeczki pełnoziarniste , z szynka ,pomidorkiem i ogórkiem ., i jogurt Danon pozdrawiam wszystkie odchudzajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssssssssss
Super!Im więcej nas tu tymn lepiej.Zaraz jem obiad.Na kolację to zjem 2 kawałki wasy.A na obiad jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1988
hej ja też dzisiaj zaczełam pozdrawiam wszystkie odchudzajace , Damy rade PS. tak damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1988
dokłądnie czym wiencej tym lepiej ja mam w pażdzierniku wesele i nie mam jeszcze sukienki wszystko w sklepach takie małe rozmiary 34, 36, 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm stosuje ktos podobną dietę do mojej? 5 małych posiłków mniej więcej do 1200 kcal? jeśli tak to może napiszemy przykładowe jadłospisy bo juz mi sie znudziły troche moje ;d;d ja tez mogłabym wrzucić kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie przylaczyc? bo tam gdzie sie udzielam to nikt nie odpowiada :/ a sama ze soba pisac nie bede :P dzis zakonczylam kopenhaska - zrobilam 4 dni ale i tak mam3kg mniej ;) dzis jestem na 500kcal jutro juz bedzie 600. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzisiejszy jadlopis : rano ok. 8 -marchewka ok 10:30 - danio warzywne z kromka razowca obiad ok. 13:00 -1 golabek maly z mizeria (bez smietany tylko z kefirem mala porcja) ok 15:30 zjem pol grejpfruta a do pracy ide na 16 do 21:30 i wezme ze soba jablko i kefirek ;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssssssssss
Zjadłąm obiad,kawałek karkówki z grzybami podsmażanymi.Wiem,że to mało dieetyczne ale taki obiad mama zaserwowała i nie mogłam się wykpic.Miślicie,że przekroczę 1000kcal? w sumie z kolacją,którą zjem byłob to 4 kromki wasy,jogurt jogobella,brzoskwinia,3 kawy,karkówka +grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm a dużo tej karkówki zjadłaś? mnie sie wydaje że wyjdzie coś koło tego a nawet mniej to już zalezy od tego ile tego zjadłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssssssssss
Now eisz jak sa plastry karkówki...to ja zjadłam takiego 3/4.I tych grzybków niewiele.A z karkówki same mięsko i nic tłustego.Chyba nie tak źle?Opierniczu nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssssssssss
No dziewczyny,super,że tak nas tu dużo.Ale mam nadzieję,że będziecie ze mną do lutego?Same rozumiecie....Samato nie wytrwam a ja naprawdę muszę dużo zgubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no przeciez to obiad , masz jeszcze dużo czasu, żeby to spalić, mnie się wydaje tak na oko ze to mialo z 300 kcal skoro niewiel tego zjadlas, a skoro liczysz 1000kcal to jeszcze możesz sobie coś zjeść, im częściej w mneijszych ilościach tym lepiej;), nom ja tu zamierzam zostac jeszcze długo;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obeszłam osiedle i zjadłam malutkiego banana:) a teraz gotuje obiad - makaron z męsem mielonym w chudym sosem chili - co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×