Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szalonoszalona

DIETKA OD 1 WRZEŚNIA

Polecane posty

u mnie na koncie byłoby 1200 kcal ale pokusilam sie na suszone owoce miedzy innymi sliwki;PP ale ogolnie zdrowo dziś jadłam ;) teraz ide poćwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuję jutro wrzucić od stop do szyi i parszywca brzucha :P chyba ze stwierdzę ze internet to jednak zło i nie, ale wątpię ;) no właśnie waga spoko, tylko biustu to ja nie mam, tłuszcz z cycków chyba na brzuchu się trzyma :P jezuuu mam obsesje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i dobranoc i do jutra :) jeszcze książeczkę poczytać, wykapać i nyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam, że lepiej robić rano są podobno lepsze efekty, ale ja czasem ćwicze wieczorkiem np. teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jak tam u was? Ja dzis weszlam na wage i mimo tego ze zjadlam ok 550kcal i duzo sie ruszalam (bylam w pracy przez 6h i zasuwalam jak dziki osiol) to waga pokazala 0,2kg wiecej 😭 czy to moze byc zwykle wahanie wody w organizmie bo to po prostu jest NIEMOZLIWE zeby odlozyl sie tluszcz ! buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) do bety boop nie ma się czym przejmować u mnie też waga pokazuje różnie rano inaczej wieczirem inaczej:) i codziennie tak jest inaczej:) więc ja się tak często nie waże przynajmiej staram sie:) ja się narazie trzymam mam nadzieję że i wy też papa pózniej się odezwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak odnośnie ćwiczeń, to może lepsze efekty rano, ale ćwicząc wieczorem, jest łatwiej, szanse na zakwasy minimalne, tak jak i na kontuzje. w końcu organizm rozgrzany po całym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-pierwszy dzien norweskiej za mną....fujjjj jajka bez soli i grejfruty bez cukru , kawa bez cukru-ALE DAM RADE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam Gotowe danie na patelnie firmy frosta "kurczak po indolezyjsku" sa tam kawalki kurczaka, ryz. warzywa między innymi kiełki fasoli i pędy bambusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zaplanowałam ryż z jabłkami :D mmmm cynamon ubóstwiam :D a tu na prośbę niuniulki1989, na razie tylko mój powód dlaczego przy wadze 60 liczę kalorie i znowu próbuję ćwiczyć a6w chociaż go nie lubię... http://chomikuj.pl/tendera/Galeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tendera - ja tez uwielbiam ryz z jablkami i cynamonem 😍 :) a jak go przygotowujesz? Ja na swoim koncie mam juz 375kcal, 1 i 2 sniadanie ze mna pzdrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamariuszm
Dziewczyny ja mam 25 lat. Po terapii hormonalnej ważyłam 103 kg ! wzrost 170 cm po tygodniu walki ważę 98 chciałabym schudnąć do 65 a ile sie uda to zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryż na wodzie, jabłka zależny jakie, odpowiednio słodzę. ścieram na tarce, chwile podsmażam, dodaje cynamon, wysypuje ryż, mieszam chwileczkę i gotowe:D w najbliższym czasie mam zamiar spróbować, zrobić taki zapiekany z rodzynkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdamariuszm - uuu a ja kiedyś myślałam czy nie zainteresować się hormonami, ze względu na moje owłosienie - czysty wilkołak. Życzę powodzenia i wytrwałości w walce🌼 za mną pierwsze 540kcal, a na drugie o 12 to jeszcze nie wiem czy szklanka kefiru czy jogobella owocowa, czy serek danio truskawkowy. chociaż danone nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie liczę wcale kalori bo bym zwariowała:) dziś musze więcej poćwiczyć, a co to waszego ryżu z jabłkami to nigdy nie jadłam i cynamonu nie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubię liczyć :D a ryż z jabłkami, musisz kiedyś spróbować. Mi bardzo smakował w szkolnej stołówce w podstawówce i gimnazjum, w ogóle tam ful wypas był :D achh szkoda ze już nie chodzę do szkoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole liczyc kcal bo jestem wtedy spokojniejsza ;) i wiem czy przesadzilam czy nie . Ile chcecie zrzucic ? ja mam ok 2-2,5kg :) musi sie udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalona niby waga idealna.. ale mam spore uda i duzy tylek.. Widzisz:( Chyba jednak zacznę wiecej cwiczyc i jesc 1500 kcal dziennie.. Ta figura gruszki.. Najgorsza z możliwych 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×