Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szalonoszalona

DIETKA OD 1 WRZEŚNIA

Polecane posty

ja tez jestem gruszką :P ale w sumie lubie moj typ budowy - super talia (60cm) i troszke szersze biodra ale nad nimi pracuje:p a ile macie cm w udzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty ja mam w udzie niby TYLKO 48 cm.. ale w podrownaniu do szczuplych ud (30cm) to widac duuuza roznice (takie grube marchewki..).. Talia tez idealnie 60cm.. Tylko ten tylek i uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczeze mowiac to ja bym chciala miec w udzie 48 cm :( obecnie mam 52 i daze do 50. Chce wazyc - nie wierze ze z takimi wymiarami masz sie jeszcze z czego odchudzac. Chyba zle oceniasz swoja sylwetke. W biodrach tez pewnie masz ok 90cm prawda ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystam z vitali, też miałam przytyć:P jakieś 1 czy 2 kilo. ale BMI jest do niczego i tyle, bo chodzi o to gdzie się zbiera tłuszczyk na ciele. moje wymiary w udzie 50 tali 70 biodrach 94 łydka 34 piersi 86 - taka miernota przy moim tyłku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy nami w udzie jest 6 cm różnicy, to nie tak dużo. ja postaram się jutro dać fotkę całej sylwetki, chyba że pojadę do siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilka sie dokladnie zmierzylam :p talia - 61cm biodra- 94,5cm udo - 52cm (czasem wychodzi 51,5 hehehe) a chce miec talia - 59/60 biodra- 92 (max!) udo- 49 :) ehhhh kiedy ja bede miala takie wymiarki ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaahh kiedy to ja miałam talie 60... z 1,5roku temu może nawet:P talii to wam mogę zazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamariuszm
ja hormony miałam na uregulowanie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem wam potrafiłąm zjeść na dzień pól pizzy , całą czekolade, paczke jojo:)pianek, i jakiś porządny odiad i 2 litry napoju gazowanego ale i tak nie tyłam zawsze bylo 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wole mój nieregularny. jak moje życie ;) ale po odstawieniu chyba łatwiej zrzucić te zbędne kilogramy? Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego okresu- regularnie jak w zegarku, zaznaczam ze nigdy nie bralam tabletek anty;) Schudlam 9,5 kg i okres caly czas- jak w zegarku. Co do fotek Szalonej, super figurka;) doł podobny do mojego;) Wiec mamy podobny problem:P Sliczna z Ciebie dziewczyna! Dodam, że ja mam jeszcze problem z gora.. chudziutkie ramiona, ręce, maly biust (88cm w biuscie ale i tak jest malutki....). Dlatego ciagle pracuje nad dołem. U mnie widac kazdy kilogram na tylku własnie. Ostatnio chcialam kupić spodnice olowkowa z podwyzszonym stanem i co? ROZMIAR M/L w biodrach obcisla a w talii (jako ze byla to spodnica z podwyzszonym stanem) byla OGROMNA. Zwariowac mozna z taka figura. W biodrach mam 91-2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh:( A za 2 tyg jade na mega zakupy;) a że dawno nie bylam na zakupach to juz sie nie moge doczekac, mam nadzieje, że w koncu kupie spodnie o rozmiar mniejszy:D Wrzesien to dla mnie taki miesiac przemian. Poki co dieta, a pozniej w polowie wrzesnia-> zakupy, solarium, fryzjer, domowe SPA;) Aby w pazdzierniku z nowa energia i nowym wygladem wejsc w studenckie zycie.. Takie małe marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×