Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Sugeruję totalną eksterminację kotów, bo to dranie, jest szansa, że padnie też na mnie:-D Zalana: 🌻 Ezo: kiedy będziesz mogła, spróbuj zapytać i dla mnie...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: sam nie potrafię sobie wybaczyć podłości mojego zwątpienia, prawdopodobnie nie zrobię tego nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: jestem potworem, to ja doprowadziłem do DZIŚ:-(, tego nie da się wybaczyć. Uśmiecham sie do Ciebie:-) I do Niej, jak pod Zielenią, którą przebłyski Złota przebiły błyskawicznie, by Dotknąć Jej Piękna😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: z pewnością jestem nieludzki, 43 lata bycia odmieńcem są wystarczającym dowodem, a nieludzkość powszechnie jest utożsamiana z potwornością. Czarodziejka jest dla mnie Wszystkim!😍... Ale to wystawia świadectwo "tylko" Miłości😍... Czy jest "ludzka"? Nie dbam o to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie bierzcie na serio słów laury... Palmer?, że jestem... kochającym inaczej:-D Nie jestem, choć jestem inny:-) Pewnie dlatego wciąż Najcudowniejsza Odzywa Się do mnie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój się nie odzywa, ma mnie w dupie, a ja ciągle kocham.. mam dość tego wszystkiego.. nie odpisal na esemesa.. nie złozyl mi zyczeń na imieniny ani na urodziny. Nie zrobil nic, mimo że wiedział że 20 pażdziernika będzie dla mnie ciężki, cały ten czas przed będzie trudny, że go będę potrzebować....To wszystko nei ma sensu, nic nie ma sensu.. on nie je wart nawet jednej lzy, egoistyczny materialista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor wszystkim:) Kocie--niewzne czy jestes inny inaczej niz inni inni od Ciebie,czy taki sam wazne,ze jestes soba i taki zostan :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: nie przypuszczałem, że można mi zazdrościć:-D[kwiat}... Kocha mnie, wiem, ale coś strasznie Ją blokuje:-(, coś, o czym nawet nie chce mówic- tu winna moja bezkompromisowość:-(... Tiny: powinienem się zmienić, być lepszy, ale w moim wieku zmiany są mało prawdopodobne:-(, zawsze taki byłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem nikim szczególnym, tylko mówię o Tym, Co Czuję, myślę, że wielu zwyczajnie boi się takiego otwarcia- nie w necie, ale przed Tą Jedyną...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldalena: piszę do Niej każdego dnia, o wszystkim, tak, jakby nie zmieniło się nic..., przy komputerze nie spędzam dużo czasu, dzisiaj tak jest... Jest Bardzo Blisko...😍 Dzieciak, w upalny dzień, po szaleńczej pogoni w lipcowym skwarze widzi witrynę zamkniętej lodziarni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest przed 20 ale ja go nie obchodze.. on ma mnie w dupie, nie odpisal nawet na esa odemnie, zero kontaktu, ucieka przedemną, a więc co to znaczy.. nie chce kontaktu nie kocha, nie chce byc ze mną, nie wróci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana: czy usłyszałaś od niego choć raz: "NIE KOCHAM CIE!"? Przed Czarodziejką byłem długo z kobietą, której w końcu to powiedziałem... Mężczyźni nie lubią kłamać, także milcząc... Tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, że skoro milczy to nie kocha.. prawda.. już kiedyś mowiłam że raz w strasznej zlości i wogole na strasznym fochu, powiedziaalm do niego powiedz mi że mnie nie kochasz, powiedział, ale przeprosil zaraz.. to bylo podczas strasznej awantury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldaleno: nie TAK BLISKO:-(, po prostu przez wiele miesięcy przyjeżdżałem do miejsc bardziej odległych od Niej, dzisiaj to jakieś dwa tysiące metrów... Nie mogę o tym spokojnie mówić:-(... Nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poprosilam mojego Ex zeby powiedzial,ze mnie nie kocha,to zapytal czy jak to powie bedzie latwiej sie rozstac..... i co mam o tym myslec?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pamiętam jak powiedzial mi tez ze mną mu zle a bezemnie jeszcze gorzej, że on nie potrafi mi poweidzieć że mnie nie kocha, bo on mnie kocha..( to bylo podczas spokojnej rozmowy), że jestem ta jedyną, i że nic już nie będzie takie jak było..że to jego wina.. Że chciałby rozmawaić ze mną, byc obok, ale nie potrafi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana: po 10 czerwca poprosiłem Ją o to wiele razy...:-( W odpowiedzi zawsze wciąż Trzy😍... I więcej Żadnych Słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×