Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Zakochana--- zobaczysz nam też się uda, też będziemy jeszcze szczęśliwe tylko musimy strasznie mocno w to wierzyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim nam się uda:-), chociaż optymizm w moim wydaniu wygląda co najmniej na patologię...:-D Ezo, co u Ciebie..? KOCHAM CIĘ I WIEM, ŻE WYTRWAMY I SPEŁNIMY NASZE SNY!😘😘😘😘😘😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: ja sam sobie nie chcę stawiać, poza tym nie umiem odczytać:-(... chyba... Ezo bardzo trafnie opisała Przeszłość i odczytała, że w Przyszłości będziemy RAZEM...:-) A JA W TO WIERZĘ, KOCHANIE!😘😘😘😍... KOCHAM CIĘ BEZGRANICZNIE!😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze , ze nastroje macie ciut lepsze :) Wcinam wedlowska z orzechami...o losie jak dawno nie jadlam slodyczy , nawet sie patrzec wczesniej na slodycze nie moglam. Podobno czekolada poprawia humor ;) Jedna z nas juz blizej szczescia niz dalej. Wrozby Ezo sie zaczynaja spelniac. Kochani bedzie dobrze, musi byc !!! :) Wierze M. w nas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana Jola
POmozcie Mi...potrzebuje rady lub wrozby umieram, n serio w tej chwili, odszedl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana . Napisz konkretne pytanie do kart swoje i jego imie i Wasze daty urodzenia. Jak nasza kochana Ezo bedzie w formie i znajdzie czas to Ci powrozy. Jak masz ochote to podziel sie z nami swoja sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo miala dobry pomysl z zalozeniem tego topika. Dzieki Ezo 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dla mnie mozliwosc pisania tu z Wami bardzo duzo znaczy. Dzieki, ze jestescie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana Jola
W skrocie sie tego nie da nawet, nie wiem co pisac, łzy kapia mi na klawiature.....mam jeszcze na placu pierscionek zareczynowy, plany cudowne....a tu jeden wieczor i ona z nim w lozku.....wrociam za wczesnie :((::(:(:(:(:( A NAJGORSZE TO ZE EJSTEM W CIAZY!!! Mam ochote umrzec serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana Jola
Wrozko Krystianowa, powrozysz mi?? Bede wdzieczna, powiedz mi co widzisz wszytko :( 1.V.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana Jola
Ja jestem jzuz ałamana...zyc mi sie nie chce...chce umrzec Wrozko Krystianno Wybiaram 7 oraz Dame...mozna tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróże raczej amatorsko poniewaz nie chce "Sprzedawac" moich umiejetnosci :) mam zupelnie inna prace ktora przynosi mi dochody, wrozenie to jedynie dar ktorzy wykorzystuje pomagac ludziom, taki wolontariat ;) Jolu - poprosze o te dwie karty bo sama data urodzenia nie wystarczy by Siły mogły mi pomóc w interpretacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana Jola
Bardzo dziekuje Ci Wrozko, bo czuje ze zycie uchodzi ze mnie...juz nie mam sily oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja kafe zazwyczaj tylko poczytuję, a jakbym zalozyla swoj topik to bym tracila cala energie i wene do wrozenia, bo by sie odzywaly dziesiatki kobiet tak samo zdesperowanych jak nasza Jola, a co za duzo to niezdrowo...dlatego czasem wybieram pojedyncze przypadki ktorym naprawde mozna pomoc :) hurtowe wrozenie nigdy nie przynosi rezultatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu w ktrym tygodniu ciazy jestes? Masz bliskich. ktorzy Ci [pomoga? Tez jestem w ciazy 7 mc , sama ze wszystkim i wiem, ze dla dziecka zrobic mozna prawie wszystko co niemozliwe. Dziecko da Ci sile .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana Jola
Nie chce tego dziecka, nie chce, wole zabic sie i je tez, bo to dziecko bedzie przypominac mi jego...kocham go kocham go okropnie nie wyobrazam sobie zycia bez niego, nie bedzie dupkiem chujem niech wroci tylko, niech nie zostawia mnie tu samej....nie mam nikogo zupelnie:(:(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiec tak - postawiłam Ci najpierw runy z daty urodzenia i wyszły zaręczyny, to prawda, wyszła tez inna kobieta ale ona jest jakby "przezroczysta", czyli to jest nic nie znaczacy epizod w zyciu Twojego lubego. Prawdopodobnie chodzi tylko o zaspokojenie wlasnych potrzeb seksualnych ale uczucia zadnego wzgledem niej nie widze. Was nie widzę juz razem niestety rowniez, byc moze to wlasnie ta kobieta stanela na drodze do waszego wspolnego szczescia. Z kart natomiast wyszła mi choroba, czy jest ktos z Twoich najblizszych na cos powaznego chory, moze to Ty sama? Jesli mowisz ze jestes w ciazy to moze warto sie przebadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×