Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Ale wiesz... Nie ma co... Idę nyny... Jest już późno bardzo :-o Ty też chodziaż spróbuj zasnąć ! :) Buziam!! :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros del sol
najgorsza jest ta niemijająca nieodwzajemniona miłość...ehhhh...:( dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki doki ...ide do wyrka ;) Dobranoc Kochane 🌻 Ezo a co do zaplaty za wrozbe to staram sie jak moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim piszącym w topiku i cześć sledząca nas salamandro :D !! Jak tam?? Ja ostatnio za dużo wróżyłam i musze pare dni odpocząć, bo w kartach brednie zaczynają wychodzić a ja sama nie umiem się skupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
Mam do Was pytanie. Szczególnie do ciebie, only - po wiem że jesteś osobą wierzącą. Ale do pozostałych uczestników też... czy znacie te fragmenty Pisma Swiętego?: Pwt 18: Kulty potępione 9 Gdy ty wejdziesz do kraju, który ci daje Pan, Bóg twój, nie ucz się popełniania tych samych obrzydliwości jak tamte narody. 10 Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień2 swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; 11 nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych3. 12 Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza. 13 Dochowasz pełnej wierności Panu, Bogu swemu. 14 Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz, słuchały wróżbitów i wywołujących umarłych. Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój. Ml 3 1 Oto Ja wyślę anioła mego, aby przygotował drogę przede Mną1, a potem nagle przybędzie do swej świątyni Pan, którego wy oczekujecie, i Anioł Przymierza1, którego pragniecie. Oto nadejdzie, mówi Pan Zastępów. 2 Ale kto przetrwa dzień Jego nadejścia i kto się ostoi, gdy się ukaże? Albowiem On jest jak ogień złotnika i jak ług2 farbiarzy. 3 Usiądzie więc, jakby miał przetapiać i oczyszczać srebro, i oczyści synów Lewiego, i przecedzi ich jak złoto i srebro, a wtedy będą składać Panu ofiary sprawiedliwe. 4 Wtedy będzie miła Panu ofiara Judy i Jeruzalem jak za dawnych dni i lat starożytnych. 5 Wtedy przybędę do was na sąd i wystąpię jako świadek szybki przeciw uprawiającym czary i cudzołożnikom, i krzywoprzysięzcom, i uciskającym najemników, wdowę i sierotę, i przeciw tym, co gnębią obcych, a Mnie się nie lękają - mówi Pan Zastępów. Ap 21 6 I rzekł mi: «Stało się. Jam Alfa i Omega, Początek i Koniec. Ja pragnącemu dam darmo pić ze źródła wody życia. 7 Zwycięzca to odziedziczy i będę Bogiem dla niego, a on dla mnie będzie synem3. 8 A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelkich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga». Łk 9 62 Jezus mu odpowiedział: «Ktokolwiek przykłada rękę do pługa, a wstecz się ogląda, nie nadaje się do królestwa Bożego»19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
🖐️ ezoteryczna trafiony zatopiony :D. Skąd wiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:53 salomonka ezoteryczna trafiony zatopiony . Skąd wiedziałaś? ------------------------ Chodzi Ci o wczoraj? :D A co do wróżb i wiary... Ja nie wierze w to co ktoś, jakiś człowiek sobie spisał... Ja wierze w Boga i że po prostu nie mam nikomu robić krzywdy. Gappa Tak dostałam, odpisze jak bede miała siłe na wróżenie, bo teraz nic mi nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja dopiero teraz od samego rana odpuscilam zabijanie czasu wszystkimi mozliwymi zajeciami,bo ile mozna pucowas,przekladac,skladac,zeby tylko nie myslec.weekendy sa dla mnie najgorsze,zreszta zawsze byly,bo wtedy nie moglismy porozmawiac:(( tyle czasu juz minelo,a on sie nie odzywa.chyba mnie olal zupelnie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana nie znam dokladnie Twojej sytuacji,ale moze nie mogl albo po prostu tak jak napisalas nie ma odwagi-faceci tez sie boja;) tylko nie pomysl,ze chce go bronic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
ezo: ale - przepraszam, że tak bezpośrednio: W jakiego Boga wierzysz? Hinduiści mają ich na pęczki, Żydzi i chrześcijanie wierzą w tego samego Boga. Żaden odłam chrześcijaństwa nie podważa Biblii... Ja spotkałam się także i z taką wypowiedzią: moim bogiem są pieniądze. A co do pytania: Chodzi Ci o wczoraj? Nie, o co innego mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz co jeszcze?jak sobie przypominam okres po rozstaniu z moim mezem,to przechodzilam rozne fazy:niedowierzanie(nie,przeciez nie mogl mnie zdradzic),wscieklosc(jak mogl mi to zrobic?!),zal(przeciez tyle razem przezylismy i tak wiele nas laczy) ale caly czas podswiadomie mialam nadzieje,ze sie zejdziemy,wybacze mu i wszystko bedzie cacy dopiero jak umarla we mnei nadzieja na dalsza wspolna przyszlosc,zamknelam ten rozdzial zycia i moglam zaczac wszystko od nowa nie bylo latwo,ale udalo mi sie a teraz wychodzi na to,ze znowu bedzie tak samo,ze znowu przez faceta cierpie...trudne to wszystko:((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za prywatę ale nie umie ostatnio przejść obojętnie obok ludzkiego neiszczęścia :( Aga ma najpopoluarniejsza grupe krwi A Rh + ale z racji tego ze najwiecej potrzebujacych tez ja ma to własnie tej krwi brakuje nabardziej.Dzisiaj zabrakło dla nie krwi.A czasu Aga nie ma . Aga ze wzgędu na swoją chorobę musi mieć często przetaczaną krew a krwi szczególnie świeżej której Aga potrzebuje najbardziej - najbardziej brakuje. Gdyby ktoś z Was mógł i chciał oddać krew dla Agi to Agnieszka i Jej Rodzina byliby bardzo wdzięczni.Stawką jest życie Agi jak i skuteczna walka z rakiem .Jeśli jest na forum ktoś z Bydgoszczy lub okolic, ma grupę krwi A Rh + i mógłby ją oddać w Bydgoszczy w Punkcie Krwiodawstwa (ul. Markwarta) to byłoby super. Trzeba tylko zaznaczyć że krew ma być przeznaczona dla Agi i że chodzi tu szczególnie o granulocyty. Podaję dane Agnieszki które należały podać w punkcie: Agnieszka Błach, l.14 Oddział Pediatrii, Hematologii i Onkologii Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza w Bydgoszczy Poza tym mozna oddawac krew w innych miastach (jakąkolwiek grupę) z podaniem danych Agnieszki i oddzialu na ktorym sie leczy (jak wyżej). Jak Aga bedzie potrzebowala pelna krew to będzie mogła dzięki temu ją otrzymać. Można też pobrać zaświadczenie z punktu gdzie będzie się oddawało krew o tym, że oddało się krew właśnie dla Agi. Potem wystarczy tylko podać taki numer .. żeby otrzymała krew ..możecie też taki numer przekazać mnie prywatnie ... ja wiem, komu trzeba przekazać dalej .. Za chęć pomocy Wszystkim Dziękuję!!! Więcej o Agnieszce można poczytać na FDM .Zapraszamy.http://forum.dom-misi.org/index.php/topic,1757.msg- 117584.html#new Niestety mnie zdyskwalifikowali choć mam tę grupę krwi ze względu na chorobę serca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak słów ...jakimi to trzeba byc prostaczkami żeby udawać pomoc i przyjaźń a potem tak się wycierać cudzym nieszczęściem .... na miejscu waszych rodziców umarłabym ze wstydu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sajlomunkanieszczesliwa to nie dzieci to gówniary i małolaty po 20 kilka lat... które we łbie mają poprzewracane.. najpierw udawały pseudo przyjaźń ..a teraz wszystko wyciagają...a najiecej pewnie wspaniała Czeko ... która nawet ostatnio pisała do mnie na gg .. tylko z dopiskiem co by koleżaneczki sie ie dowiedziały ze ma ze mną kontakt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____ ♣♣♣_____________♣♣♣ _ ♣♣♣____♣♣______♣♣ ____ ♣♣♣ ♣♣_______♣♣_____♣♣ _______ ♣♣ ♣___________♣___♣ __________ ♣ ♣____________♣_♣ ___________ ♣ _ ♣____________♣ ___________ ♣ __ ♣_______________________ ♣ ____ ♣ __________________ ♣ ______ ♣ ______________ ♣ ________ ♣ __________ ♣ __________ ♣ ______ ♣ _______ ♣_♣__♣ __ ♣__♣_♣ ______ ♣____♣__♣__♣____♣ _______ ♣_____♣♣_♣____♣ _________ ♣_♣__♣♣__♣ ________________ ♣♣ _________________ ♣♣ __________________ ♣♣ _________________ ♣♣ ________________ ♣♣ Dla moich znajomych z topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
ezo: to trochę zbyt zwięzła odpowiedź jak na moje potrzeby zrozumienia ;) W tego samego Boga, którego wyznają chrześcijanie i Żydzi, czy jest to jakiś inny bóg? Tego który ustanowił 10 przykazań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe................. No my też wam pisałysmy tak jak Wy tutaj :D hahahahah Mylisz pojęcia skarbie... Wstyd :-o ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooo właśnie...nam nikt nie pomagał choć leciały gorsze wyzwiska...sprawiadliwość to się nazywa? ----- Gorsze wyzwiska typu " nie powinnyście obgadywać czyjegoś wyglądu lub "sama nie jesteś królową by oceniać innych?" :D HAHA Ja za to byłam nazwana dziwką i nie wiem czym tam jeszcze :D O rany wy naprawde studentki? :-o Nie wiem jakich macie profesorów... Ale chyba kiepskich... A rodzice? Hmm pewnie żyją w niewiedzy jakich czubków mają pod dachem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słucham jakie wyzwiska ode mnie usłyszałyście ? :D Chyba ja od was... A co pisał Bursztyn do was nie wiem.. Nie śledziłam topiku.. ALe jak ją od suk wyzywałyście to było ok? :-o No wstyd, że stare baby jak Wy głupie... Bawią się w podszywy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×