Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Ej wiesz... Czytam tylko Twoje nicki... Żal mi Cię, że nie umiesz być jedną osobą i pewnie nawet wstydzisz się samego siebie. Ja przynajmniej się siebie nie wstydze... I nie czepiam w nikogo... Eh... Ale szkoda, że niektózy siebie samych aż tak bardzo nienawidzą, że tylko obrażają innych.. Anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Naoglądali się niektórzy za dużo filmu egzorcysta :D A może jakieś ambitniejsze żarty? Bo w Tv nic ciekawego nie leci a te są głupsze niż te żarty Benny Hilla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniala i piekna Raz ja zostawiałam, raz ktoś mnie a teraz mam innego.. :D Fakt - zawsze można znaleźć innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo--zerknij na mojego maila i odpisz jak możesz:) a tym żałosnym pomarańczom odpuść,no chyba,że się dobrze bawisz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.. To już nawet nie śmieszne... Nie dosyć, że jesteś chorym osobnikiem to nie masz szacunku do życia... Mam gdzieś co o mnie piszesz... Bo ja jestem taka, że wale co kto o mnie gada.. Nawet dodam, że uważam się za piękną i mądrą osobe... Ale wiem, że Ty mówisz tu o czyichś nienarodzonych dzieciach itd... Co już jest przegięciem... Dlatego.. Pisz sobie dowoli... Nikt Cię nie czyta... Do woli pisz i pisz... Jesteś zadowolony? Mało rozrywek masz w życiu to daje Ci na ten piątek topik a sama idę, bo Ty nawet mnie nie rozsmieszasz tekstami małego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoszdowodemosobistym
ja tez sie wzruszylem, ze tak malo niektorym osobom potrzeba do szczescia..tylko pisanie pod paroma nickami i robienie z siebie debila... to tak malo a ile uciechy ci daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On chyba jak my wszyscy... Śmieje się z nich. Po prostu ja skończyłam konwersacje, bo to nie było nawet śmieszne... A takich żartów nasłuchałam się w przedszkolu już dosyć dobre 18 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo olej gamoni:) Jutro topik wyczyscimy z tych smieci Napisze Ci cosik na maila..masz jeszcze sile na lookniecie w karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: przecież wystarczy odnaleźć Miejsce, odfiltrować śmieci i odnaleźć Treść. My to Wiemy, anonimowi gówniarze- może od rodziców dowiedzą się, choć nie jestem o tym przekonany, że niekoniecznie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo odbierz poczte :) Nie dyskutujcie z tymi popaprancami ...to tylko marne literki na naszych monitorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo Ona ma szanse na etat w branzy lesniczej . Stanowisko: strazniczka lasu przy trasie szybkiego ruchu :P. Szczegolnie sie nadaje tam przez swoje wypaczenie i "nienaganny " jezyk jakim sie posluguje. Ten dandetny makijaz tez klientom nie powinien przeszkadzac . Jaka uslugujaca tacy tez klienci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana w Weglu mam ale tu nie napisze bo mnie wysledza trolle z mojego topiku. Na maila Ci napisze. Szkoda tylko , ze nie wybierzemy imienia dla Corci razem z Exem. No ale trudno, Jego strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo ja jestem cierpliwa :) i tak spac dzis znow nie moge . Pol dnia za to przespie ;) czekam Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam :) wszystko pieknie , aby tak bylo . amen dzieki Ezo 🌻 a co mi mialas jeszcze napisac? Zakrecilas sie wokol mojego problemu a mialas napisac mi cos o swoim dniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) Aha, chce zapłaty za wróżbe... Masz się dobrze czuć i urodzić zdrową córeczke :p hehehe :D Widzisz mi to! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×