Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

22:14 Zakochana_W_Węglu ja też chętnie bym posłuchała co mi wyjdzie jak znajdziesz chwilkę moja data13.06.1981 pokrótce mowiac odszedł ponad rok temu, ma inną,nie mamy kontaktu i tak to wygląda... jego data 02.08.1972 zapomniałam o kartach as kier,as karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
runy to tez taka moja wlasna technika pomieszana troszke z techniką run hinduskich, w zasadzie dlugo by opowiadac z czym to sie je, w kazdym razie tak ogolnie mowiac polega to na interpretacji znaczków ktore są umieszczone na poszczegolnych runach. ja w zasadzie rzadko kiedy sugeruje sie technikami z gory ustalonymi, uwazam ze jesli ktos ma dar to potrafi z niego korzystac na wlasna reke nie korzystajac z gory ustalonego schematu, dlatego troszke wiecej czasu i skupienia mi to zajmuje niz odczytywanie zgodnie z regułkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sajlo--ja miałam podobnie z moim,super nam się rozmawiało,często w tym samym momencie mówilismy to samo,"wyczuwaliśmy"się wzajemnie,potrafilismy się ściagnąć myslami:) piękne jest takie porozumienie,takie czucie tej drugiej osoby:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola to Malenstwo da Ci bezgraniczna milosc, takiej milosci nie da Ci zaden facet. To Twoja teraz droga. Dasz rade. Uwierz i kochaj to Malenstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola nie poddawaj się tak łatwo!!! On jeszcze będzie błagał o wybaczenie i wtedy będziesz decydować czy dać mu szansę czy powiedzieć WON! Nie mieszaj do tego Maleństwa!!! Ono już Bardzo Cię Koch!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola olej to co pisze ta pomarancza pod roznymi nickami. Nie wiem kto to jest ale to jakas pojebana osoba. Nikt z tym czyms nie gadala na gg. Zyj dla siebie i dziecka!!! A on? Przyjdzie na kolanach jeszcze do Ciebie jak dotrze do niego w koncu co stracil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola wszedzie znajda sie takie osoby,kotre tylko czekaja na okazje zeby komus dowalic,sklocic kogos,posmiac sie.ale wiedz ze to sa osoby zakompleksione,z niskiem poczuciem wlasnej wartosci i tylko w atki sposb podbudowuja swoje ego. Jol--nie sluchaj ich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola niektórzy żywią się ludzkim nieszczęściem jak sępy!!! Nie czytaj tego co piszą tacy jak "Pisze tu bo co" to jacyś chorzy ludzie są!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te które namawiają Jolke na samobójstwo powinny iść do psychiatryka i to bardzo strzeżonego... Jesteście moje drogie niebezpieczne dla środowiska... Bawi was do żmije? Poklnełabym na Was, ale nie chce się zniżyć do niskiego poziomu który wy reprezentujecie... Dziecko to dar od Boga i może nie czuć tego tak na początku, ale jak już się urodzi to nie sposób się nie cieszyć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochana...Trzymam się a Ty? Jezu znowu nam topik wykasują, bo psychole nie chcą się odczepić... Chcą mieć na sumieniu dwa ludzkie życia..Super... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola zostan tu z nami i pisz wszystko co Ci w glowie siedzi. Ta pomarancza jest juz zgloszona w redakcji kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu: wysiada mi sprzęt, ale poprosiłem o pomoć moderatorki, nie słuchaj żadnych pomarańczy, gdybym robił to, nie byłoby mnie już. Jeżeli chcesz porozmawiać, podaj mail, na ktory wyślę Ci mój adres i numer komórki, porozmawiamy, zobaczysz, że Warto! Ezo: co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo ciut lepiej, zmienilam nastawienie. Przeczytaj wczesniejsze moje dzisiejsze wpisy Ale w srodku jednak caly czas boli, cholernie boli i tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka Krystianna gdzie nam ucieklas ? ;) mam nadzieje, ze nie dzialaja na Ciebie te wpisy pomaranczowych cudakow z psychosomatycznymi zaburzeniami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze i wszedzie znajda sie tacy ktorym przyjemnosc sprawia gnebienie innych,to jest chore :-[ jak mozna kogos namawiac do takiego kroku,jeszcze kogos tak nieszczesliwego i zdesperowanego,kto potrzebuje pocieszenia i dobrego slowa:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie wariatki..Topik \" Jesteśmy puste i zamiast mózgu we łbach gówno z trocinami\" jest chyba na innym forum i czeka na Was... Jola daj spokój... Jeśli takie wariatki Cię zdenerwują to będzie zabawne ;) Nas wszystkich zostawił facet... W sumie KAŻDY ma w życiu taką chwile... Kochana pogadaj z nami a ich ... Nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam prośbę zinbgorujcie to sobie pójdą bo znów nam skasują topik..proszę was o kwadrans przerwy ..znudzi im sie pisanie do siebie i sobie pójdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Węglarka broniła dziewczyny która chce się zabić a inne ją do tego namawiały.. Chyba jest tutaj jakieś dziwne prawo.. Moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to koniec Sorry kochana, ale wczoraj uciekł z psychiatryka jakiś świr... I chyba właśnie dostał się do kompa i wypisuje tu jakieś bzdety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to koniec...przeczekaj ta awanture i olej to co pisza te pomaranczowe trolle. Dla nas ten topik jest wsparcie w tych trudnych chiwlach, zostan z nami tutaj. Przez ten czas poczytaj sobie topki od poczatku, zabijesz na chwile zle mysli i poznasz sytuacje innych stalych bywalcow tego topika. Zobaczysz, ze inni tez maja bardzo trudny czas ale staraja sie jakos trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×