Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Czesc Kochani ❤️ Widze , ze pomarancze sa na przepustce weekend\' owej z zakladu psychiatrycznego. Poniedzialek juz niedlugo :p Salomonka daj spokoj. To nie jest topik w tej tematyce. Ezo muisz odpoczac stanowczo. Nie mecze Cie juz o wrozby. Jak bedziesz na silach to moze wtedy a;e chyba juz pytania wyczerpalam ;) Teraz czekac trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trafiłam tam i zobaczyłam tylko jedno!! Że zrwóciłam uwage, że dyskutowanie o czyimś wyglądzie w taki sposób nie jest fer... A za to zostałam nazwana: idiotką, dziwką, szmata i psychopatką... Kiedy ja ani jednego z tych słów nie użyłam pisząć do Was... Więc prosze Cię skończ się kompromitować i obejrzyj jakiś fajny film... Star Treck chyba miał dziś lecieć... Coś dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only Pain... Te pomarańczka to dorosłe kobiety, które żekomo studiują , pracują i rodzice są z nich dumni :D A to jak sobie same wróżyły to już zapomniały.. I to jak ich faceci zostawili chodziaż próbowały nas wyśmiać z tego powodu, że nas olali... Hipokryzja, głupota...Jak to nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe..... --------> Na razie to Wy wszystkich obrażałyście.. Obrażałyście mnie tam.. Teraz Tu... Oraz inne dziewczyny na topiku więc jeśli masz iq chodziaż w połowie jak orangutan niech dojdzie to wreszcie do Twojej mózgownicy co robisz dzieciaku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczy jesli ktos kogo nazywacie bursztyn zachowywala sie nie fair...to wy jako te niby madrzejsze powinnyscie pkazac swoja klase a nie schodzic ponizej poziomu jakiegokolwiek czlowieczek zachowania. Tym co robicie na naszym topiku pokazujecie jak nisko upadlyscie i ze zemsta to jedyne co umiecie robic. Na dodatek zemsta zalosna bo i tak olewamy to co robicie. Wyznacznikiem czlowieczenstwa jest umiejetnosc wybaczania a nie szukanie zemsty. Zegnam panie nisko upadle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe..... Oooo jaka yntelygentna puenta Hehe nooo pojechałaś mi niesamowicie...Czuję się zmiażdżona !! buahahahahahahahaaaaaa ---------> Jedyna odpowiedź jaką umiesz dać jak coś Cię zgasi... Ja na Twoim meijscu bym wykasowała nawet konto na NK ze wstydu.. Po zachowaniu gorszym niż dziecko z przedszkola... Ale Ty nadal jesteś dumna co świadczy o tym, że masz nie równo pod kopułą i tworki już czekają na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeko czekoladaaaa A jak tam exowi się podobało jak się podniecałaś na forum, że zadzwonił? :) A mi było Ciebie żal :-o Boże... Poza tym my odpisujemy Wam a Wy do nas piszecie i się na nas uwziełyście co oznacza, że jesteście ta bardziej zainteresowaną stroną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
only: dlaczego? Także tematyką topiku nie jest karmienie trolli, a jednak każda z was odpowiada trollom :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra... Już skończcie, bo ani jednego argumentu tylko pitolicie jak potłuczone jakieś bzdury dalej ukrywając się a nie jak cywilizowany sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ona po prostu chce Was ośmieszyć dobitniej chodziaż i tak wstyd którym się oblepiłyście jest paskudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salomonka bp wchodzisz w bardzo osobista sfere jaka jest wiara czy niewiara. Nie chce o tym pisac, to jest we mnie , moje tez jest sumienie w jaki sposob sie moja wiara przejawia. Na jedno zwroc uwage , ze najwazniejsze w wierze jest to jak traktujesz bliznich a nie wiara w pisane literki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeko jak i jej koleżanki.. Bardzeij fałszywych stworó nie znam... Jak ktoś się tak zachowuje to z reguły ma mega kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze w wierze jest to jak traktujesz bliznich a nie wiara w pisane literki. PODPISUJE SIE POD TYM ONLY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo , Zakochana w Weglu macie jakies ciekawe plany na dzisiejszy wieczor? Nie piszcie juz z tymi trollami. To nie wnosi nic madrego a oni i tak sa za bardzo ograniczenie, zeby zrozumiec swoje idiotyczne zachowanie. Musi im bardzo zal tylki sciskac ,ze sie tu jakos razem wspieramy a oni tego nie maja , chociaz widac ze przyjacielski usmiech im bardzo potrzebny. No ale trudno , takim osobom odpychajacym poprzez swoje zachoanie nikt z checia reki nie poda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
only: tyle tu osobistych spraw poruszano... Dlaczego sądzisz, że że ta akurat poruszana być nie powinna? Na jedno zwroc uwage , ze najwazniejsze w wierze jest to jak traktujesz bliznich a nie wiara w pisane literki. Jeśli wyznajesz wiarę w bliźnich to owszem. Ale jeśli nie, to chyba równie ważne jest jak traktujesz Boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skisłe flaki Na razie to Wy każdą z nas obrażałyście od najgorszych w sumie za nic a nie Bursztynek więc ... Nadal nie rozumiecie prawda? :-o Za trudne... A teraz pewnie będzie jakaś riposta nie na temat o siatce z tesco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide pobuszowac na allegro, moze cos ciekawego wypatrze dla Malej. Wroce jak sie atmosfera oczysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only pain Poranek minoł mi bardzo sympatycznie, ale teraz w sumie jako tako :p Ale dobrze, że jesteś only :D :* Jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salomonka ...milosc do Boga przejawia sie przede wszystkim tym jak traktujesz bliznich. Co jest warta wiara czlowieka, ktor wierzy mocno, zglebia tajniki wiary a krzywdzi bliznich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was🌻 Dzień niedobry:-(, jak dla mnie- za dużo słońca:-(, ale zachodzi, a we mnie Ciepło, Ktore doskonale rozpoznaję...:-) Jej Dusza:-)😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
only: warta jest niewiele. Ale czym wobec tego różni się człowiek wierzący w Boga i dobrze traktujący bliźnich i ateista także dobrze traktujący bliźnich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot1 A ja czuje odwrotność tego co Ty dzisiaj... Nie czuje JEGO duszy obok mnie... Może dlatego, żę się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo w miare dobrze. Pospalam dzis dluuuuugo ;) Zjadlam solidny obiad , teraz cappucino i relaks . Zamowilam sobie kilka ksiazek . Ciekawa lektura . Jedna z pozycji to : " Mozesz zmienić swoje życie " Diana Cooper. Ksiazka z serii jak uleczyc wlasna dusze . Druga , ktora przeczytalam jednym tchem to ksiazka : "Mężczyzna od podszewki" Krzysztof Klajs , Irena A. Stanisławska. To ksiązka dla facetow ale tez i dla kobiet. Pomaga zrozumiec ich swiat i ich postepowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×