Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Gość only pain
sajlounkanieszczeslwia uffff ;) Kocie zobacz spis tematow na uczuciowym, odswiezylam ten temat: karty, wrozba , autor Sowa Norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://lenormand.webpark.pl/ Patrzcie... :) Tam można się co nieco o wróżeniu nauczyć! I są różne typy kart... sajmulokaszczesliwa ---> Próbowałam stawiać Ci karty na tych dwóch, ale wychodzi chaos... Karty widocznie zostawiły tą decyzje dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybym ja kogoś kochała i moja rodzina nie akceptowałaby tej osoby to nie chciałabym żeby mój ex kręcił się koło mojej rodziny bo to mogloby żle wpływać na poprawę stosunków z moimi najbliższymi tego obecnego. A mój ex zawsze po kłutni w domu kłucił się ze swoją dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: nie zrobiłem nic jeszcze, nie dziękuj, to ja dziękuje Ci🌻 Czekająca: ja mam tak, jak Ty, nie ma u mnie warunkowych decyzji, tylko próbuje "odczytać" Twojego mężczyznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: a gdzie czas pogardy? Wydaje mi sie, że strona jest świadomie niekompletna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only pain -- ja niedawno znalazłam topik 'Powiadam tak"-autorstwa 3em Oeil - też tam wróżą ale od jakiegoś tam też cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Kocie nie smutaj , masz ode mnie :) 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
czekająca29 tam nie probowalam. Widzialam ten topik. Tak sobie mysle , ze rzeczywiscie nie ma co wrozyc sobie u kilku osob i zadawac te same pytania bo karty oszaleja i tylko metlik z tego wyjdzie a nie rzeczowa wrozba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam linki, może nauczę się, ale Pamiętajcie, że moge się mylić, nie jestem człowiekiem. To brzmi dumnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: NAJLEPIEJ!:-) Widzisz, byłem bliski bardzo niedobrych rzeczy, trudno mnie przekonać, ciekawe, dlaczego nie mam wątpliwości po Twojej pierwszej Wróżbie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
Ezo...prosze o wrozbe....spotkalismy sie z moja dawna miłoscia,po wielu,wielu latach...znow cos jest miedzy nami...ale...jakby uczucie bardziej z mojej strony...mecze sie..pomoz prosze...ja-30 styczen on 19 maj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insomnia20
ja również bardzo proszę... chodzi i starą miłość... mówią,że stara miłość nigdy nie rdzewieje... ja 26 listopad.. od 1 pazdziernik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Nie płacz..nie wolno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilnie poszukiwana
Gdzie jest Bursztyn, martwię się o nią, mam nadzieję że żyje...... bo skoro net był jej tlenem to ona teraz nie może oddychać, wracaj chcę się pośmiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain......podszywacz
drobiazg...odruch "sponta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo -- napisz mi na forum adres mojego nowego konta na interi bo z tego wszystkiego nie zapisałam i nie mogę się zalogować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilnie poszukiwana
zajmijcie się wreszcie czymś pożytecznym, przez te wróżby skończycie tak jak bursztyn, wariatki przed komputerem, wiem że wam ciężko ale mózg chyba macie, czy chłopacy zostawiając was wam go zabrali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywaczom: wcale nie zdumiewa mnie totalny brak mozliwości "posmiania" sie u was np przy ogladaniu Żywota Briana Monty Pythona:-D SALUTE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilnie poszukiwana:nikt Cię nie zmusza do czytania tego topiku ------------------------------------------------------------------------------- poza tym,jeśli już zabrali nam mózg,to chłopcy-nie chłopacy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilnie poszukiwana
błędy ortograficzne widzicie, a tego jakie jesteście ograniczone już nie....... trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnie poszukiwana ...umiesz zajac sie swoim zyciem? Czy tak bardzo Twoje jest nieudane , ze innym chcesz pokazywac "wlasciwa" droge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnie poszukiwana: znaczy zbieraniem surowców wtórnych, czy może codziennymi wycieczkami na mszę? A moze coś jeszcze pożyteczniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×