Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Zalana Zakochana -> To zaskakujące co mi właśnie wyszło... Wyszło, że pokochasz innego i bardziej niż tamtego... Pewnie karty się zmieniają, bo podjełaś decyzje... Albo, za dużo stawiałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo czytalam duzo o znakach zodiaku. Wyczytalam, że ona skorpion, on ryby to bardzo dobrze dopasowane znaki. Co o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że jeśli ta osoba przed która uciekniemy nigdy już nie zapuka do naszych drzwi tzn. że nie chciała nas tak po prostu.. Nie dlatego, że coś tam ją bolało albo była jakaś blokada... Bo skoro chcieli się odciąć to oni powinni pierwsi wyciągnąć do nas ręke.. A jeśli tego nie zrobią to cóż ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana Zakochana -> Ale musisz mu pozwolić na bycie samemu. Wiem, że ciężko tak, ale trzeba... A do mnie napisala siostra mojego ex... Po paru dobrych miesiącach unikania mnie i nie odpisywania mi... I wspominała :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo spox :) Jak masz energie dzis to zobacz co karty mowia o Jego uczuciach i kondycji psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: a ja Kocham Najcudowniejszą i Najpiekniejszą Skorpionkę na świecie:-)😍, też Mówi, że jest Nietypowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo to dziwne bardzo, ze wczesniej unikala kontaktu z Toba a teraz nagle odswiezyla kontakt. Moze to dobry znak . Moze to Twoj Ex ja naslala by sie dowiedziec co u Ciebie i czy jeszcze myslisz o Nim. hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie :) 🌻 Kobiety spod tego znaku to cudowne istoty i nie mowie tu na przykladzie swoim bo znam dwie inne i sa suuuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: Jaka epoka, jaki dzień i jaka godzina..? Kończy się i jaka zaczyna?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości Siebie odnależć, Tęskność Zawrotna Przybliża Nas, zbiegną Się wreszcie tory sieroce Naszych Dwóch Planet, Cudnie Spokrewnią Się Ciala Nam... Jest już za późno? NIE JEST ZA PÓŹNO!😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiuje Wam rozmowe :D Więc najpierw weszła na konto na któe nie wchodziła od wieków... Tzn. pewnie wchodziła, ale mnie zablokowała, bo nie widziałam jej online i odblokowywała jak jej się chciało gadać... I nic nie pisałam. Więc po 5 minutach... ON: HELLO JA: CZESC KOCHANA ONA: JAK SIE CZUJESZ SKARBIE? JA: DOBRZE... TY? ONA:PAMIETASZ, ZE ROK TEMU BYLAS U NAS W DOMU? BYŁO ŚWIĘTO... JA: TAK PAMIĘTAM. DZISIAJ TEŻ MACIE ŚWIĘTO? ONA: TAK. JEST U NAS ( i tu imiona jego kolegow... ahh szkoda, ze imienia laski jego nie podala ) ... JA: FAJNIE. ONA: AHH POZNALABYM SOBIE JAKIEGOS PRZYSTOJNEGO WLOCHA. JA: EHHEHEE ONA: MYSLISZ, ZE BYM IM SIE SPODOBALA? JA: JASNE. :D KAZDEMU :D ONA:GADASZ Z KUMPLAMI Z WLOCH? JA: OSTATNIO NIE. ONA: PRZEDSTAW MI EHHEHEHE JA: OK :D ONA: IDĘ SPAĆ.. DOBRANOC KOCHANIE :*:*:*:* JA: DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only -> postawiłam na to jak ma w domu i nie wygląda dobrze... on się obawia czegoś :-o z każdej strony widzi wrógów... co do uczuć do ciebie wyszło to samo co zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jego najlepszy kolega 5 miechow temu mnie obrazal...a 4 dni temu udawal debila i sie odezwal tak sobie :-o dzieciom się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana Zakochana -> No po 11 miesiącach? :-o Tzn dzieli nas gigantyczna odległość, to napewno opóźnia, ale sorry, miłość to miłość i nie słucham gadek żadnych "realistów" w tym temacie ;) Co prawda jego znajomi odzywali się do mnie i pare miechów po rozstaniu.. Potem przerwa i znowu... Ale może to oni są ciekawi co u mnie. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana-> Mnie ostatnio też codziennie. Może z zimna? :D No mamy czy tam mieliśmy.. W sumie nie wiem co u niego nawet i nie bede pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo dziwne to wszystko. Taka gadka jakbyscie na codzien gadaly, jakby nigdy nic sie nie stalo. I te slodkie slówka i buziaczki. Mysle , ze byla ona wyslana przez Niego by wybadac sytuacje. Jakos rozpoczac kontakt na nowo. Faceci w wiekszosci to tchorze a tymbardziej jak sami zawinia to trudno im sie przelamac na nowo. Wiesz, ta meska duma zle pojmowana przez nich. Ciekawe jaki bedzie dalszy rozwoj sytuacji . Poczekamy zobaczymy ;) Ale to moze byc jakis przelom ku ....:) Ezo dzieki za karty. Kurde no to niewesolo tam u Niego . On jest slaby psychicznie , martwie sie o Niego . Ja mimo, ze cholernie boli to wszystko, ze wiele problemow z ciazu, duzo bolu fizycznego i psychicznego to jednak chyba silniejsza jestem. Sama sobie sie dziwie. Kurde niech wraca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only pain -> Mnie bardziej dziwi jego kumpel który obrażał mnie 5 miesięcy temu a dziś udaje, że jest ok i jesteśmy znajomymi... Jego siora wiele razy tak słodko pisała, ale ona niby zawsze mnie lubiła... Tylko, że gadała ze mną raz na ruski rok... :-o A ja dodałam jego kuzynke z miesiąc temu do takiej stronki w necie... I wstawiłam zdjęcia na których wyglądam kwitnąco... Może dlatego nagle jego kolega udaje debila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only pain-> Mieszka koło niego... Nie sądze aby chciał do mnie wrócić... W sumie odrazu po rozstaniu ten kolega pisał w dzień dzień do mnie... I pisał jakbym dalej była z moim ex... A ex miał olew... I dopiero jak z 7 miesięcy temu powiedziałam " JA I ON TO KONIEC" powiedział. że nie wiedział i przestał tak gadać i potem już mnie obraził wtedy... Wyobraźcie sobie, że mój ex wklejał foty w neta z nową zapewne jego dziewczyną a tamten mi się pytał kiedy przyjade do jego kolegi!!! ( Tzn do mojego ex ) ... Bo długo go nie odwiedzałam :-o A ja na to " A co na to jego dziewczyna?' " :-o Beszczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie chamskie zachowanie. Dziwne zeby nie wiedzial, ze Twoj Ex ma inna panne jak mieszkaja obok siebie. Dupek z tego kolegi. Tylko o co teraz mu moze chodzic? Ezo Kochana a ja mysle , ze to jakies podchody, ze ta siostra i ten kolega zostali wyslani na przeszpiegi ;). Zreszta nie ma co rozkminiac za duzo , trzeba poczekac co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only -> On może myślał, że ja uznam, że laska ze zdjęć to znajoma :D On jest jego najlepszym przyjacielem i pół dnia w ich domu przesiaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo czy on jest glupi az tak bardzo, iz sadzil, ze sie nie polapiesz w sytuacji? ehhh ci faceci...Tylko w jakim celu tak udawal, że niby nic nie wie , że nie jestescie juz razem. Naprawde to dziwne jakies , taka gra A moj Ex ma trudniejsza sytuacje gdyby chcial kontaktu. Nie ma kogo wyslac na przeszpiegi. Sam musi sie odwazyc i zrobic ten pierwszy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×