Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

faktem jest,że kobiety maja tendencje do wyolbrzymiania problemów,rozkminiania spraw-często niepotrzebnie;ale faceci nie do końca sa prości,też mają złożone myślenie-choćby:dylemat-jak zjeść ciastko i mieć ciastko;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana-Ty sama najlepiej wiesz co jest dla Ciebie najlepszym wyjściem,skoro stwierzdiłaś,że już nie ma sensu czekanie i łudzenie się,to pewnie tak jest. Wiem,że takie decyzje sa trudne....ale trzymam kciuki,żeby to była ta właściwa decyzja i żebys poznała kogoś wartego Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochan_W_Węglu
Zalana Zakochana to już znajomych nie może mieć, jest tylko Twoją własnością i tylko Tobie ma poświęcać swój czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdolę ... jak mozna robić takie podpuchy ... nie ufałaś własnemu facetowi, co to za związek bez zaufania? ... wcale się nie dziwię że tak pisał pewnie sie połapał że to idiotyczna prowokacja.. a swoją droga ile macie lat bo to zabawy i zachowanie tak gdzieś na 15 nastolatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana-wiem o czym mówisz,ja tak samo postępowałąm z mężem,wszystko dawałam pod nos,biegłam na każde skinienie i zawsze ze wszystkimi problemami byłam sama,nie dostawałam nic w zamian:(( oj nie,przepraszam bo to kłamstwo-dostałam rywalkę I wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze?wydawało mi się ,że jestem tak nic niewartą głupia baba,że tylko tego mogę oczekiwać od losu nie wierzylam w Siebie do czasu az poznałam Jego,to On mi pokazał,że jestem mądra,warta zainteresowania,przy Nim czułam się piękna,kochana,pożadana,uwierzyłam w siebie teraz wiem,że trzeba spotkać tego Właściwego Faceta na swojej drodze,bo jesteśmy warte miłości,zabiegania i dbania o nas! i tego życzę Nam wszystkim:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tłumaczenie \"na szybko\" jednego z moich ulubionych utworów: To było bardziej jak Sen, niż Rzeczywistość: Kiedy byłaś tu ze mną, sądziłem, że śnię... Kiedy tu byłaś, nie myślałem, że możesz odejść, kiedy odeszłaś, to było zbyt wiele, bym mógł uwierzyć... Ale kiedy nadejdzie jutro, kiedy nadejdzie Dzień... KOCHAM CIĘ!😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze to: I only hope, that You can holding on 'till I can gain control again...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja robię..sorry ale takie zachowanie to jest dobre u 15-latek a nie dorosłych ludzi w związku .... żeby pozwalać sobie na takie jazdy, i sprawdzanie przez obcych ludzi, jak się jest z kimś to swoje problemy rozwiązuje się ze sobą, ale rozmową , a nie śledzeniem, nasyłanie kogoś i brakiem zaufania z każdej strony .... i nie udawaj że nie wiedziałaś co tmata robi, jeszcze sie nie spotkałam z przykąłdem tkaiej samosi, takimi dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane....pogartulowac znajomych w takim razie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny: This Mortal Coil, płyta Blood, utwór "With Tomorrow", cała płyta świetna, ale ich pierwsza- najlepsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana, no faktycznie źle zrobił pisząc z innymi, ale sama wspominałaś, że kiedyś gdy byłaś górą też pisałaś z innymi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie.. Jeśli czujesz sie na siłach aby być z innym i żyć sobie spokojnie bez niego to zrób to! Bo jesli czujesz, że możesz to wygrałaś. On tez poczuje, ze juz nie jest wygrany.. Wróci czy nie wróci... Żyj... :) Chciałabym mieć siłe na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnlnnnnnnnnnnnnn
do Zalana Zakochana jestem wolny ale nie wiem czy lubisz obrzezanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiny ---- podobnie jak Ty dla męża tak ja dla swojego ex robiłam wszystko(karmiłam, tuliłam, pocieszałam, pozwalałam na wypady z kolegami i wstawałam w środku nocy robić kanapki żeby nie jechał na głodnego, nawet dawałam pieniądze na jego hobby) - tylko jego sprawy były ważne. Potem się okazało że te wypady to niekoniecznie były z kolegami :-( W zamian dostałam łzy, rozczarowanie i potworny BÓL. Kiedy mie zostawił czułam się nieatrakcyjna i gorsza od innych. Ale były też dobre dni i tylko je chcę pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana Zakochana -> Mi chodziło o to, że mówiłaś, że Ty kiedyś pisałaś z innymi facetami jak to on kochał bardziej niż Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: źle rozłożyłem Twoje karty?:-( Tiny: ich pierwsza płyta to It'll end in Tears... Nieważne, ile mórz muszę pokonać, zawsze odnajdę Droge do Ciebie. KOCHAM CIE I BEDĘ KOCHAŁ WIECZNIE!😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot1 -> Nie sądze, że źle :) Nie do końca rozumiem koniec wróżby czyli przyszłość... Wielu tam facetów :D Ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana Zakochana -> Pozwól aby zła energie z niego zupełnie wyleciała... Zniknij... Niech nikt nie może Cię znaleźć... Nikt kto powie co u Ciebie... Nie ma Cię dla niego. Nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie-nie znam,muszę poszukać i posłuchać;dziękuję:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo --- może Twoja rada dla Zalanej (ta o zniknięciu) jest dobra i dla mnie!? Tylko mi chodzi o to że jeśli ja postaram się zniknąć zupełnie z jego życia to wtedy łatwiej on zniknie z mojego i szybciej pozwolę sobie na szczęście z kimś innym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie , takie znikniecie sobie calkowicie z horyzontu dobre jest na krotka mete. Po to by zostac sam na sam ze swoimi myslami, uczuciami, by zle emocje opadly, by przemyslec. Jednak im dluzej trwa rozlaka tym wiekszy rozlam miedzy dwojgiem . Czesto bywa i tak, ze po prostu ktoras ze stron przyzwyczaja sie do codziennosci bycia bez tej drugiej osoby. Bo jest wygodniej, nie trzeba tlumaczyc , nie trzeba walczyc, nie trzeba dzialac by uzdrowic to co sie spieprzylo. Tak wlasnie chyba jest z moim Exem. :( Ezo 🌻 :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: myślę, że w tłumie Twoich wielbicieli jest Ten, którego Pragniesz:-) Tiny: wytwórnia 4AD, Nasza ulubiona... KOCHAM CIĘ JAK WARIAT!:-)😘😘😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×