Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Agulinka tak mi przykro :(:( No i znowu tu smutno, weszłam i przeczytałam najpier posta duni o tym pilocie od auta, popłakałam się ze śmiechu, a tu wchodzę na kolejną stronę i taka wiadomość:( Moje koleżanki w pracy patrzą na mnie jak na głupią, raz się śmieję a zachwilę jestem smutna :( Ja mam dzisiaj późnym wieczorkiem usg, trzymajcie kciuki proszę Was!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia.79
:( no nie , i znowu zle wiadomosci Agulinka79 tak mi strasznie przykro ,,, :( trzymaj sie ! nastepnym razem musi zakonczyc sie szczesliwie az nie wiem co pisac... juz trzecia osoba z naszego grona ... :( Ewcisko bede trzymac kciuki , ja bede miec jutro usg , wiec o to samo Was poprosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia.79
Olaoli i Fasolkowa Mama - dziekuje za informacje, troche podniosly mnie na duchu, bo naczytalam sie ,ze przy takim typie budowy to nie dosc,ze trudniej zajsc, latwiej poronic, a jesli to przejdzie sie to ciezszy i dluzszy porod czeka :( i sama rozpoczelam juz schizowac Co prawda gdzie indziej wyczytalam ,ze co 4 kobieta ma taki typ budowy i w niczym to nie powinno przeszkadzac, ale jakos zle informacje maja to do siebie ,ze latwiej je przyswajamy. Tak wiec takie inf i to pozytywne z pierwszej reki uspokajaja mnie bardziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszaaaa nie bij tylko!!:) Ja jakoś okiełznałam ten stan wyleczyłam się bioparoxem (ponoć najbezpieczniejszy). Niestety jakbym pociągnęła jeszcze dzień na czosnku i herbatkach to na drugi dzień obudziłabym się z gorączką tak więc w czas ten bioparox przyszedł. To niestety taki cholerny sezon i to akurat przypadający na nasz pierwszy trymestr. Ja już cieszyłam się że rzyganie przechodzi to nabawiłam się choroby. Teraz choroba przechodzi i hurra, rzyganie wróciło! jak nowe:((( No mówię bez sensu to wszystko! Kasza trzymaj się dzielnie. Pamiętaj, że jeśli to bakterie to nie wyleczysz ich domowymi sposobami. Herbatki, czosnki i miodki działaja tylko na wirusy na bakterie tylko antybiotyk. Polecma Ci ten bioparox. Jestem z Tobą. Dawaj znaki jak się czujesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie, widzę że jakies choroby as dopadły:( ja na szczęście sie jakoś trzymam ale nie wyrabiam przez ból kręgosłupa, normalnie nie moge stanąc na prawą nogą bo jakiś dziwny ucisk mam i okropnie boli. Troche sie martwie jak czytam o tym że dzidziuś przestał się rozwijac ja się juz tak przyzwyczaiłam że nie wyobrażam sobie tego. Pozdrawiam Was wszystkie trzymajcie sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka ja tak mam po dłuższym spacerze. Odejmuje mi prawa nogę najpierw czuję ból w biodrze a potem przechodzi na całą nogę, że chodzenie sprawia trudność. Na szczęście teraz jestem na zwolnieniu więc mogę sobie odpuszczać chodzenie ale pamiętam, że jest to nie miłe. Podejrzewam, że powód jest prosty. Zmienia się położenie naszych narządów wewnętrznych, coś zaczyna uciskać na nerw i stąd ten ból. No cóż musimy być dzielne.. damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki pewnie to to, myślałam jeszcze że to może przez ta torbiel co mam bo jest duża i moze ona tez gdzieś uciska, ale w sumie to niewiele mi to zmienia co to jest bo i tak boli i tak boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie jak wstawić adres suwaczka, widzę że niektóre z Was go mają a ja nie mam pojęcia jak to zrobić żeby był on widoczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
agulina79 strasznie mi przykro. Czytałam Twoje wypowiedzi i naprawdę bardzo Ci współczuje, szczególnie ze to juz drugi raz. Badz dobrej mysli chociaz wiem że jest Ci bardzo, bardzo ciężko. Ściskamy Cie mocno. Uda Wam się napewno. Trzymam za Ciebie kciuki. Musi być dobrze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulinka79- Boze jak ja placze zalewam sie łzami strasznie przezywam ze Was spotyka takie nieszczescie jutro ide na wizyte za 15 minut jade po wyniki zrobiłam betahcg ona pokaze czy sie ciaza rozwija..CHYBA MI SERCE PEKNIE,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Agulinko strasznie sie czuje czytajac zle wiadomosci o Tobie. Sciskam Cie mocno mocno, nie wiem co napisac...moze ze mam nadzieje ze na raz nastepny bedzie dobrze? MUSI WRESZCIE. Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis2682
witam wszystkich moze to smieszne ale dzis wpadlam na pomys ze jestem w 10 tygodniu ciazy a to przez to ze mam przez 3miesiace normalne okresy tylko slabe jutro ide do lekarza boje sie bardzo juz 2 razy straclam aniolki 2 w 26 tygodniu:( teraztez mam obawy czy jest ok nie mam za bardzo obiawow ciazy oprocz malych mdlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam wynik betahcg106617,76 nie wiem czy jest prawidłowy a ten wykres jest jakis dziwny,prosze napiszcie jaki to tydzien ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa wsparcia... Od wczoraj duuzo ich było, żeby tylko mogły one ulżyć cierpieniu.. niestety... :( :( :( Nie będę wicej pisać bo Wy macie się cieszyć a nie smucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana mama
agulinka79 tak mi przykro. Łzy płyną same po policzkach! Bądź dzielna kobieto choć wiem jak Ci ciężko!!! Ściskamy Cię mocno!!! polka1983 domyślam się co przechodzisz z tym bólem bo ja na to cierpię ale już od kilku lat - to rwa kulszowa. Cały czas byłam na tabletkach no ale teraz w ciąży to tylko mi ćwiczenia pomagają. Ja niestety mam do tego stopnia ból że nie mogę chodzić bo dostaję "paraliż" nogi normalnie z bólu bym sobie ją odcięła! :-( No ale niestety trzeba sobie jakoś radzić. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulinka79______ przytulam cie serdecznie, kochana ❤️. Znowu boli, znowu zawod, ale moze z czasem lepiej sie poczujesz 🌼. Nie traccie tylko nadzieji, ani ty ani twoj maz. Nie wyobrazam sobie rpzez co teraz przechodzicie oboje, ale mam nadzieje, ze macie w sobie oparcie i wierzycie, ze zycie sie ulozy, wroci do normy, a moze kiedys i dla was nastanie ta \"norma\" w wiekszym gronie. przytualm raz jeszcze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, polka____ chcialam ci odpisac to co Zakochana mama juz ci napisala. To rwa kulszowa, czesta (oj, za bardzo :-) ) w ciazy. Upierdliwa do bolu, ze tak powiem. Ja mam chyba tez jakis przypadek bo dokucza prawa noga po dlugich spacerach, ale to nawet i bez ciazy tak mam. No i pewnie faktycznie zostana ci kochana cwiczenia teraz. Gdzies wyczytalam, ze ulge przynosi polozenie sie na drugim, niebolacym boku. Szczegolnie wlasnie jak tak az sparalizuje. Ale powiedz o tym swojemu lekarzowi to ci chociaz powie jak to cwiczyc 🌼 ewcisko_____ kciuki mocno zacisniete 🌼 lusia_____ za ciebie tez palce trzymam za jutro 🌼 Aha, Lusia, mialam ci napisac, ze moja siostra tez ma tylozgiecie. Dwie ciaze z zajsciem bez problemow, donoszone w porzadku, porody jak najbardziej normalne wiec nie ma co schizowac kochana ❤️ Bedzie dobrze. ewcisko___co do suwaczka. To jak juz go sobie zrobisz na jakiejs tam stronie, to bedziesz miala do wyboru zapewne opcje w stylu: na forum, do maila, na web site - cos w tym stylu. Wybierasz ten "na forum", kopiujesz i tu, na kafe wchodzisz w "PREFERENCJE (na gorze forum, pod glownym menu). Tam wchodzisz w swoje konto. Stopke wklejasz w okienko SYGNATURA/STOPKA. Mozesz tam tez cos dopisac, wstawic jakies emotikony (dla kafe sa tutaj http://www.forum.o2.pl/emotikony.php). Jesli po zatwierdzeniu stopki, nie pokaze sie ona pod twoimi postami, lub nie bedzie dzialala jako link to sprobuj z inna z ww opcji (na forum, do maila itp). Mam nadzieje, ze zbytnio nie zamotalam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam jeszcze raz :-) Mala poprawka w tabelce :-(: NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU.............SKĄD JESTEM gosia1062009.........25.............1.06.2009......... ..........Tychy ewcisko................25.............1.06.09........ ... ...........Łódź Biała_czekoladka.....26.............2.06.09............. ........Warszawa Fasolkowa mama......30.............3.06.09......................Warsza wa Dunia77.................31............4.06.2009...... ..............Stany agaaa1.................24.............6.06.09....... ...............Jarocin Agusia...................28............7.06.2009..... ...............Śląsk Pakston21..............35............10.06.2009....... ...........Poznań czarunia................34............13.06.09........ .........świnoujscie Kasza22.................22............13.06.2009...... ..........W'ton UK Shila2....................25.............15.06.2009.... ............Szczecin Mama E..................38.............15.06.2009............... ..UK MariolaNY...............30.............15.06.2009..... ............NYC klunia1912..............34..............16.06.2009...... ..........UK OlaOli....................28..............16.06.2009?... .............UK mamawiwi..............22...............16.06.2009....... .....Sochaczew polka1983..............25...............20.06.2009...... .... ....Kielce Zakochana mama......27..............20.06.2009................Kalisz AniaP....................28...............21.06.2009.... ...............UK lusia.79.................29...............23.06.2009.... ............Śląsk sztorm..................33...............24.06.2009..... ..... podbeskidzie loona_84................24...............30.06.2009..... ......dolny śląsk illuminanti2............❤️ ❤️ ❤️ Misia................... ❤️ ❤️ ❤️ agulinka79.............❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulinka79 tak bardzo mi przykro :( naprawdę nie wiem co napisać bo chyba tylko czas zagoi twoje serduszko. Nie trać nadziei i za jakiś czas próbuj ponownie, mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wiem co to rwa kulszowa. W swoim życiu miałam już 2 poważne ataki - obawiam się że w bardziej zaawansowanej ciąży kręgosłup będzie nieźle boleć. Na razie jest dobrze (odpukać). Mogę tylko doradzić, że trzeba utrzymywać w dobrej kondycji mięśnie brzucha i pleców. Po takim napadzie bólu miałam specjalną rehabilitację i magnetoterapię (nic nie dała), wszystko w towarzystwie kolegów i koleżanek po 60-te :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolkowa mama
Agulinka79 bardzo mi przykro. Trzymajcie się mocno i wierzcie, że na pewno się uda. My trzymamy mocno za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 👄 No i niestety nie miałam wczoraj usg, lekarz mi odradził poraz kolejny, chociaż stwierdził że to mój wybór, jeśli tak bardzo chce to może mi zrobić usg, ale nie ma u mnie jeszcze skończonego 12 tc więc on pewnych parametrów nie będzie mógł określić, więc napewno będzie kazał przyjść za tydzień lub dwa na kolejne usg, więc powiedział jak uważam, ale przecież tak częste usg też nie są wskazane!!!! Powiedziałm mu że się martwię, a on na to że jak zrobi mi usg to i tak uspokoi mnie to tylko na chwilę bo znowu zaczne się martwić, stwierdził że taka już nasza kobieca natura, że o swoje dziecko będziemy już martwić się do końca życia. Najpierw jak jesteśmy w ciąży, później jak się urodzi, to też będziemy myśleć czy dobrze się rozwija itd...... Postanowiłam nie wpadać w painikę i pójdę do niego 26 listopada na to usg, ale to już na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolkowa mama
Lusia79- mam jeszcze jedno info odnośnie tyłozgięcia. Wczoraj byłam na usg i okazało się, że w po skończonym 11 tyg. moje tyłozgięcie zniknęło. Podobno pojawi się po porodzie, bo narządy powracają do swojego poprzedniego kształtu. Widziałam swojego maluszka, który został przebadany i oceniony jako zdrowiutki malutki człowieczek. Niesamowite wrażenie, łzy same cisną się do oczu. Ja byłam tak potwornie zdenerwowana, że coś może być nie tak, że nie wiedziałam przez cały dzień, co się wokół mnie dzieje. Oczywiście z nerwów wszystkie ciążowe objawy nasiliły się, mdłości, omdlenia, bóle brzucha i potworny ból głowy. Na szczęście jeszcze dwa dni jestem na zwolnieniu, więc jakoś może dojdę do siebie. Dziewczyny, kiedy będziecie szły na to ważne usg, nie denerwujcie się tak, jak ja. Wiem, że łatwo mówić, ale na pewno wszystko będzie dobrze, a tymi nerwami możemy tylko sobie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolkowa mama
Ewcisko- powiem Ci, że moja gin zleciła mi zapisanie się na usg między 10-12 tyg. Wczoraj minął 11 tydz. i 1 dzień i naprawdę lekarz był w stanie ocenić zdrowie mojego maleństwa. Może warto iść od innego lekarza? Wcześniej rozważaliśmy z mężem zrobienie nieinwazyjnych badań prenatalnych- test PAPPA, a te gin zalecała robić już w 10 tyg. Dziwi mnie, ze tak Cię lekarz odsyła, ale może każdy gi inaczej podchodzi do ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×