Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszaw a Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś........... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. .........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C.............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?........UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona122____ wiesz, ja to co biore na zaparcie to mam skonsultowane zarowno z ginekologiem moim jak i gastrologiem (poniewaz cierpie na chorobe jelit, UC, jestem pod stala opieka). Stad wiem, ze to co biore jest bezpieczne. Zalecalabym ci wiec skonsultowac sie ze swoim lekarzem prowadzacym. Jesli powie ci, ze tylko naturalnie masz sie z tym problemem uporac to radze zmienic lekarza, serio! Na mnie nic z naturalnych jedzonek nie dziala, a z racji UC nie powinnam nawet jesc niektorych tych rzeczy :-o Juz pisalam tutaj, ze ostatnio mi gastrolog powiedzial, zeby w zadnym przypadku nie dopuscic do zaparcia dluzszego niz 36 godzin. Opowiadal mi historie o babce, ktora tak przytkalo, ze w 8 mies rozerwalo jej jelita.... Nic milego, a juz w ciazy to fatalna sprawa. Owszem, ekstremalna, ale jak widac, moze sie zdarzyc. Takze moze chocby telefonicznie skonsuultuj sie z lekarzem. I pamietaj, ze niektore z tych lagodniejszych specyfikow (no, a takie mimo wszystko raczej sa teraz nam zalecane) nie od razu beda rewelacyjnie dzialaly, wiec sie nie zrazaj z miejsca :-) Trzymam palce zeby bylo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia____ wcale sie nie dziwie, ze sie wscieklas 😡 Szkoda zerwow, czasu i pieniedzy, fakt. To widocznie tez tak bywa z tym 4D, dziewczyny wspominaly, ze w zasadzie to wszystko zalezy od tego jak sie dzidzia ulozy. Ale zeby tak skakala, zeby wszystko bylo zamazane? Az dziwne? Czulas, ze ci takie tance odstawia w brzuchu? I jak przelaczyl na normalne to faktycznie, tak ci maluch brykal w srodku? biala czekoladka____ czyli u ciebie tez sie sprawdzilo mamowe przeczucie co do chlopaka. Paczki gora, jak widac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZTORM
Prosze dopisac do listy mnie plec-SYN-Jas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Mamuski, dopisujcie się do tabelki. :) Leran- ja ma już 9 kg na plusie, a nie jadam tłustych i słodkich rzeczy w gigantycznych ilosciach. Już dziewczynom się zaliłam. Może faktycznie woda zatrzymuje się w twoim organiźmie, stąd ta dieta bez soli. 3kg w tydzień, to dużo, ale tak naprawdę teraz jesteśmy w okresie, kiedy będziemy tyły najwięcej. Jeśli możesz ćwiczyć albo na basen chodzić, może więcej ruchu pomoże? Głowa do góry! Sztorm- skopiuj tabelkę do Białej Czekoladki i dopisz Jasia :) Biała Czekoladko- gratulacje! Super, że przeczucia się sprawdziły. :) Nemezis- ja bym poszła do innego lekarza. Tak na wszelki wypadek. Będzie dobrze, trzymam kciuki. Ja dziś pojechałam na 2 godz. do pracy pożegnać moją szefową, ostatni dzień była... :( Potem na godzinkę do centrum handlowego i w drodze powrotnej miałam tak silne skurcze, że się pobeczałam. Nastraszyłam Męża, że zaraz jedziemy do szpitala, Bidulek- pierwsze, co mu przyszło do głowy to, czy mam torbę spakowaną. Ale mu się oberwało. Po kilku nospach i odpowiedniej pozycji siedząco-leżącej przeszło, ale obiecałam sobie, że będę się ściśle stosować do zaleceń ginki. Kazała, leżeć, będę leżeć. Miałam takiego stracha, że moja Mała chce już wyskoczyć... Nagle zaczęłam czuć skurcze, zrobiło mi się niedobrze i słabo, zimne poty, do tego zaraz panika, że jest coś poważnie nie tak. Już więcej nie zrobię wbrew zaleceniom lekarza. Za bardzo się przeraziłam. Dziś też dowiedzieliśmy się, że w szkole rodzenia, w której mieliśmy miejsce zaklepane i dziś mieliśmy się zapisać i zapłacić, nie ma nagle miejsc. Obiecywali, że wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć, bo stworzą potrzebną ilość grup i nagle figa z makiem. Zachowali się jednak ładnie, bo dostaliśmy namiar na inną szkołę i od przyszłego piątku zaczynamy. Nawet za darmo się udało, żatem oszczędność 400pln jest. Nie ma tego złego! :) Oczywiście wszystko i tak będzie zależeć od lekarza, w przyszłym tyg. idę na kontrolę i zobaczymy, czy w ogóle mogę chodzić, czy mam nadal leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu coś pochrzaniłam. Zamiast do Zagubionej napisałam do Leran. Zagubiona o tych kilogramach było do ciebie. Sorry dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia, no kurde! Tez bym sie zdenerwowala! Chyba faktycznie sprzet byl jakis niedokladny i lekarz sie nie znal na rzeczy! Ja z USG 4D bylam zachwycona( mialam 2 razy), maluszki tez sie sporo ruszaly a bylo dokladnie widac buziunke, nosek, lapki... Czekoladka, to gratuluje syneczka!:-) Spory, pol kg juz:-) Zagubiona, tak cwicze-specjalne cwiczonka dla ciezarnych, tzn. nie sa jakies wyszukane, napewno je znasz. Jak znajde strone to podam. No i musze zaczac intensywnie cwiczyc oddychanie! I tak sobie mysle, czy by nmie chodzic do szkoly rodzenia, ale tylko na zajecia z cwiczeniami( bo teorie to raczej znam:-) ). Wiadomo, w grupie razniej i mozna sie zmobilizowac. Zreszta jest mily klimat, bo puszcaja muzyke relaksacyjna, maja specjalne pilki, materace itd. Fasolkowa, a to fajnie jednak wyszlo z ta szkola:-)Kiedy zaczynacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiona nie chce Cie straszyc, ale czy Ty nie masz moze ciazy bliźniaczej? Bo to az dziwne ze tyle tyjesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ja tak bardzo rzadko pisze bo nie mam netu w domu do dzis :) to moj pierwszy dzidzius bedzie i nic nie wiem a wy dajecie takie fajne rady az milo na dodatek siedze w domu caly zien sama dodam i juz wariuje troche ciagle jem i tyje ostatnio za szybko narazie 4 kg to chyba nie tak zle mam takie pytanko czy na dole brzucha ruchy to narmalne jak czasem sa posluchalam wczoraj waszej rady i poslam do innego lekaza stwierdzil to samo co moj ze chociaż poprzednia ciaze stracilam w 24 tc to ta jest prawidlowa i krazka nie trzeba troche sie denerwoje tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faslkowa mama
Napisałam dłuuugą wypowiedź i ją zeżarło, wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis, to bardzo dobra wiadomość, że drugi lekarz potwierdził, że wszystko jest ok. Gratulacje :) Pamiętaj, że jakby coś wal śmiało do lekarza, jak tylko coś cię będzie niepokoić. Takie nasze prawo, możemy być nadwrażliwe- w mniemaniu lekarzy, ale przecież chodzi o bezpieczeństwo naszych dzieciaczków. To jest najważniejsze. Ruchy w dole brzucha są normalne. Ja tez tak czasem czuję. :) Marteeeczka- jak wszystko dobrze pójdzie to od piątku zaczynamy szkołę rodzenia. Ta jest przy szpitalu, więc może ten szpital potem wybiorę do rodzenia....? Zobaczymy. Zagubiona, jeszcze coś o ćwiczeniach. Ja na początku ciąży w 3 mc chodziłam na pilates. Potem musiałam przerwać, bo musiałam leżeć, ale takie ćwiczenia na oddychanie i rozciąganie były super. Polecam. Teraz też myślałam, że poćwiczę, niestety nie ma na osiedlu ćwiczeń dla ciężarnych, więc kupiłam płytkę w Empiku " Pilates dla ciężarnych". Jeszcze jej nie rozpakowałam, bo znowu muszę leżeć, ale jak tylko się na to zdobędę, to dam znać. Ja nie mogę się doczekać, aż znowu będę mogła się poruszać. Naprawdę polecam. Potem ma się super samopoczucie. Jak masz gdzieś koło siebie takie zajęcia dla ciężarnych i lekarz zezwala, to się nie wahaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj dalej jestem zla i na dodatek teraz ciagle martwie sie czy faktycznie moj brzuch jest za twardy... Moj lek nic nie mowil o tym, ja nie wiem jaki powinnien byc w ciazy. Faktycznie jest napiety, ale to chyba normalne... Wiosna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolawa moj lekarz twierdzi ze jestem panikara jakiej jeszcze nie spotkal:) ale uzasadnione jest to u mnie nie chce powtórki z poprzedniej tym bardziej ze to sie stallo bez obiawów przed Nie wiem czemu mi na cwiczenia nie pozwala lekarz:( a siedzenie w domu tak dobija tylko sie pączkami opycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis- nie pozwala na ćwiczenia, bo woli dmuchać na zimne. :) Zwłaszcza po tym, co stało się z pierwszą ciążą. Lepiej stosuj się do zaleceń, a zobaczysz, jak za kilka miesięcy będziesz zdrową dzidzię przytulać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia, brzuch może być napięty, czasem się "stawiać", ale może zadzwoń do swojego gin z tym... Warto się upewnić, że to normalne... Moja gin przez bardzo twardy brzuch między innymi każe mi wypoczywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Lusia, mozliwe, ze Ci sie brzuch juz "stawia"(ale okreslenie,nie?) tak jak pisze Fasolkowa. Na to rada jest jedna-odpoczywac, nie przemeczac sie!To bardzo wazne. Nemezis, czyli jestes pod dobra opieka:-)To teraz bedziesz czesciej pisac, skoro masz neta w domu,co?;-) Fasolkowa, ale mnie natchnelas z tym pilatesem. Jak pisalam, ja sobie cwicze, ale tak mam ochote zobaczyc, co tam ciekawego pokazuja. Juz mi sie coraz wiecej ksiazek zbiera z Empiku...haha.Lada moment maja przyjsc o wyhcowaniu i rozwoju emcojonalnym maluszkow. To juz niedlugo zaczynasz szkole rodzenia- mysle, ze Ci sie spodoba!I to bardzo dobrze jak sie chodzi do tej, gdzie sie rodzi...Bo oni oprowadzaja po odziale,po porodowce i wszytsko staje sie bardziej przystepne. Zreszta, nawet bez szkoly, warto pochodzic po szpitalach i zobaczyc warunki, porozmawiac z polozna itd.My tak chodzilismy i duzo sie wtedy wyjsnilo i decyzja byla prosta, gdzie rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia79, no to faktycznie Ci się nie poszczęściło. Wiesz, mnie tak rozczarowało prenatalne w 14 tc, które wcale nie było 4 D, nie mam płytki i niczego nowego się nie dowiedziałam, bo dziecko było za duże. A uboższa byłam o 150 zł + dojazd + obiad. Dlatego podarowałam sobie połowkowe, zdałam sie na mojego lokalnego gina. Zagubiona122, faktycznie sporo przytyłaś. Mnie się wydawało, ze ja ze swoimi 8 kg na plusie jestem rekordzistką. Co mówił lekarz? Tez byłam aktywna osobą, co najmniej dwa razy w tygodniu chodziłam na fitness, a teraz z racji moich problemów wszelkie ekscesy mam zakazane. Bardzo nad tym boleję, ale dzidzia wazniejsza. Na zaparcia mnie pomaga syrop, Lactulosum. Bez recepty dla kobiet w ciazy i małych dzieci. A zdarzalomi się nie iść do WC prawie 2 tygodnie!!! Biala_czekoladko, gratuluje synka. Czyli bedzie synalek mamuni? Fasolkowa mamo, powinnas dostac po tyłku. Jak leżeć, to leżeć. Ale rozumiem Cie, bo dzis poszlam na mój wloski, a potem do przyjaciółki na kawę. Niby tam leżałam, oczywiście u niej, a nie na włoskim, ale... Mały się nie rusza i mam schizy. A mój gin jest na tygodniowym urlopie!!! Chcemy byc takie Zosie-Samosie, a potem sobie wyrzucamy... nemezis2682, a znasz takie powiedzenie, ze jak Ci trzy sosby mówią, ze jestes chora, to może trzeba się położyc do łóżka? Parafrazując, jak dwóch lekarzy mówi, ze jest dobrze, to jest dobrze. Uwierz i ciesz się ta ciążą. Ja straciłam trzy i ze wszystkich sił staram się nie zwariowac. Lusia.79 Jak masz twardy brzuch, to moze weź no-spe i odpocznij trochę? Zapisałam sie do Szkoły Rodzenia. Pani powiedziała, ze zaczynamy końcem marca. A dziś zadzwoniła, ze zwolniło sie miejsce i mamy przyjść już w tę środę. Będę w 22 tc. Nie za wczesnie? Boję się zapeszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Fasolkowa mamo, Marteeczko, Pimach - dzieki za rady :) Przez ten tydzien i tak sporo lezalam, z powodu przeziebienia. Mysle ,ze ten brzuch mogl tak stwardniec tez przez ten ciagly kaszel ktory nim szarpie. Mam no-spe, lykam dodatkowo magnez i bede obserwowac. Z tym usg4d nerwy troche mi odpuscily, moze czegos mnie to nauczy;) Nad szkola rodzenia tez musze intensywniej pomyslec - i dopytac sie szczegolow w najblizszym tygodniu. Milego wieczoru mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leran
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszaw a Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. .........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C.............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?........UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska leran 12.06.............s......................??...............podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis____ dzieciaczek rusza sie wszedzie. Mnie tez czasami smera tylko w dole brzucha, jakby go nigdiz eindziej nie bylo, a macica przeciez juz taka duza, ze ponad pepek siega. Takze to normalne. Nawet jak poczujesz kopy w plecy w okolicy ledzwiowej to tes sie nie zdziw :-) No i super, ze drugi lekarz potwierdzil, ze wszystko dobrze! Co do cwiczen, to faktcyznie, to ze dobrze to swoja droga, ale juz w jakiejs grupie podwyszonego ryzyka jestes, po stracie wczesniejszej ciazy. Wiec moze stad ten zakaz? Mnie tam do cwiczen nie ciagnie jakos, mimo ze przed ciaza regulanie dwa razy w tyg biegalam na fitness. Na poczatku ciazy odpuscilam, mimo ze na moich cwiczeniach jest ten mozliwosc cwiczenia tak na pol gwizdka, np w ciazy. Bo sie balam po prostu. Mialam wrocic w drugim trymestrze, ale cala przeprowadzka, nowy dom zapewnily mi poki co taka dawke ruchu, ze hej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za rady. Faktycznie, coś trzeba pomyśleć z tymi ćwiczeniami... Troszke mi się ciężko przełamać, ale może się uda, bo nie mogę tyle tyć:/ Piszecie o szkołach rodzenia...ojejku, to już czas? Mi być może uda się zapisać do bezpłatnej szkoły. Najbardziej nie mogę się doczekać tych zajęć, na których uczy się przyszłych tatusiów odpowiednio masować przyszłą mamusię, żeby dać ulgę obciążonemu kręgosłupowi:) Prawda, że przyjemne?Niech chociaż na tych zajęciach nas troszkę poklepią, bo pewnie w domu te rady pójda w las, jak to z facetami bywa, haha :) Fasolkowa, z tym Pilatesem spróbuję.Wiem, że basen fajny, ale po pierwsze się wstydzę taka gruba łazić na półnago w miejscu publicznym, a po drugie- nie zmieszczę się w swoje stroje kąpielowe, a nowego specjalnie na 3 miesiące szkoda mi kupować. Tuncia, nie, to nie są bliźniaki, haha:) Pimach, też chodziłam na fitness dwa razy w tygodniu i to po dwie-trzy godziny.Dlatego może tez mój organizm nagle zaczął tak świrować, a ja-tyć, jak ćwiczyć przestałam. A z tymi zaparciami- 2tyg.to strasznie dużo, ja miałam rekord 4 dni i już chodziłam jak bomba zegarowa! Lusia, a propos kaszlu- bierzesz jakiś syrop? Bo mi lekarz powiedział, że spokojnie na męczący kaszel można brać jakiś syrop- ale skonsultuj przynajmniej z zaufanym farmaceutą który, bo nie wszystkie można. Bo picie syropu jest lepsze, niż ciągłe szarpanie brzuszka kaszlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie. Zmienilam dietę na mniej wydymającą, bo okrutnie mi gazy dokuczały i mój brzuch stał się bardziej miękki. A co za tym idzie mniej czuje małego. Wczoraj caly dzień go nie czułam i zaczęłam schizować. Juz zastanawiałam sie, czy nie pojechać do szpitala. Mój mąz pół godziny pukał mi w brzuch, myslałam, ze zaraz sama go puknę, az w końcu mały sie zdenerwoawał i go kopnął. Co prawda tylko raz, ale zawsze. Boję się, czy wszytsko ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kiedyś któraś z was wspominała o odciśniętych na brzucholu jakiś części ciała dzieciaczka, np. stópki czy rączki itp. Mam dla Was coś niesamowitego, jeśli któraś z was ma konto na naszej klasie to niech wyszuka sobie dziewczyny która nazywa się kasia filipczak, miejscowość bełchatów. Opiszcie wrażenia jak już zobaczycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAGUBIONA A NA KIEDY MASZ TERMIN? bO NIE WIDZE cIE W TABELI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona- dopisz się do tabelki, to będziemy wiedzieć coś więcej o tobie i maleństwu. :) Ewcisko- chyba czytasz mi w myślach. :) Wczoraj właśnie wertowałam internet w poszukiwaniu koszuli nocnej. Po piątkowej akcji i groźbie wizyty w szpitalu postanowiłam jednak torbę przygotować. Właśnie koszulki nocnej mi brakuje, bo sypiam w koszulkach i bokserkach mojego męża. Mąż oczywiście stwierdził, że to doskonały strój do szpitala, ale nie wiem, czy wszyscy, którzy by nie zobaczyli, mieliby to samo zdanie... ;) U mnie wiosna. Mieszkam tuż przy lesie i wczoraj poszłam na spacer z psem. Odważyłam się na krótki spacer, ale bardzo, bardzo uważałam na siebie. :) W lesie czuć prawdziwą wiosnę. Cudownie :) Wczoraj jeszcze tak pięknie słońce świeciło. Moja Psina zwariowała z radości. Z resztą ona i tak jest mega wariatką. :) Ale by już chciała, żeby był marzec i zaczynała się prawdziwa wiosna... Uwielbiam wiosnę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wam powiem, że mój brzuch z dnia na dzień robi się coraz ogromniejszy. I to mój Mąż stwierdza, co więc powiedzą ci, którzy ostatnio rzadziej mnie widują? A jeszcze 1,5mc temu tak bardzo chciałam, żeby było widać ,że jestem ciężarówką. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie 🌼 Dziewczyny dwa dni temu miałam straszne przeżycie. Dobrze wiem, że moja dzidzia nie lubi jak kucam, albo jak siedzę i pochylam się do przodu bo od razu wtedy daje mi kopniaka. No i właśnie dwa dni temu byłam w takiej pozycji i tak mnie zakuło zupełnie w dole brzucha, że się przestraszyłam. NAjgorsze jest to że jak się wyprostowałam to nie przechodziło , a ból narastał. To było jak bardzo silny skurcz, ostry. Kiedyś miałam bardzo silne bóle okresowe połączone z krzyżowymi i miałam wrażenie że ten był nawet gorszy. Dziecko też było tam na dole strasznie się ruszało i byłam przerażona, że chce już wyjść. Leżałam plackiem chyba z 10 min, masowałam brzuch no i przeszło. Jak tylko lepiej się poczułam to sięgnęłam po chusteczkę żeby sprawdzić czy nie krwawię. Mąż też był przerażony. Całe szczęście nie plamię i wszystko jest ok. Ale co to mogło być? Myślałam że gazy bo potem do końca dnia wychodziły ze mnie masowo, ale normalnie to ból odczuwałam po lewej stronie. Dzień wcześniej miałam usg i wszystko było ok, tym się uspokajam. Czyżby to przez to, że w środku mamy wszystko poprzestawiane? Przepraszam za taki długi wywód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×