Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

I jeszcze pytanie do tych, które już chodził do szkoły rodzenia. O jaki wygodny strój chodzi? Nam położna powiedziała, ze mam mieć buty na zmianę i wygodny strój do ćwiczeń. Myślałam, ze chodzi o delikatne ćwiczenia, chyba nie miała na myśli dresiku??? Ja już ledwo się w swój domowy dresik mieszczę, wyglądam jak baleronik.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaP- jak będzie się powtarzać, to skontaktuj się z lekarzem. Nie wahaj się. Jeden raz, to może faktycznie kopniaczek maleństwa w nieodpowiednie miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko super ten szlafroczek:) Usmiechne sie do meza to mi zamowi:) Koszula nie zbyt odpowiednia do karmienia piersia, bardziej ta z drugiego linku. Ale szlafrok super i na czerwiec fajny bo przewiewny. A do szpitala trzeba miec szlafrok. Fasolkowa mamo do szkoły rodzenia po to jest potrzebny wygodny stroj bo sa tak wykonywane cwicznia na piłeczce,kołysanie, lezenie itp, skłony przy drabince, cwieczenia oddechowe, podnoszenie nog. Raczej proste cwiczenia ale w jeansach nie bedzie wygodnie, ani tez w bluzce z dekoltem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zmierzyłam moj brzuszek i mam 113 juz, a przy tych szlafrokach pisze ze 2x60 czyli 120 obwod. Wiec do porodu mi sie nie sprzyda, bo na pewno bede miała wiekszy brzuch, a nie ma wiekszych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej niedzielnie-wiosennie! AniaP, nie mam pojecia skad u Ciebie takie skurcze(?), opisujesz to niepokojaco...Ja z poprzedniej ciazy wiem, ze maluszek potrafi czasem tak kopnac,ze mozna sie niemal przewrocic...Chodzi o jakis czuly punkt tak w srodku, ale wtedy sie wie, ze kopnal i tyle. Fasolkowa, no stroj wygodny jest potzrebny.Ja specjalnie nie ubieralam sie w dres, ale tez nie w spodnice, obcasy i obcisla, satynowa bluzka.Ma Ci byc wygodnie:-) Co do koszulek to je preferuje takie, ktore maja dekold jakby na krzyz i sie wyjmuje cyca.Te rozpinane jak i z takimi otworkami ukrytymi- mi sie nie podobaja.Sa tez fajne pizamki dla karmiacych, ale w szpitalu troche niepraktyczne.A szlafrok to tez musze zakupic, bo mam taki cieply, polarowy, a w czesrwu bedzie upalnie, tymbardziej w szpitalu... Zmykamy na basenik poszalec:-) Milej niedzielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności wszystkie mamusie a szczególnie nowe ciężaróweczki;-) Pobyt w Polsce przyniósł mi duuuuzzzooo wrażeń i przyznaje ze miałam Internet i podczytywałam nasze forum, ale czasu by usiąść przed kompa jakoś zabrakło. Przede wszystkim miałam zadanko 3D i wyszła zdrowa córeczka. Moja reakcja była......hm wstyd się przyznać ale wyłam jak bóbr. Wybiegłam zapłakana z gabinetu i nagle ogarnęła mnie ogromna obojętność na wszystko. Jak to psychika potrafi wpłynąć na zachowanie. Ja na 100% byłam nastawiona na chłopa i nie dopuszczałam do siebie innej opcji. Szukałam imion i ciuchów wszystko pod synka a tu.....Oboje z mężem kombinowaliśmy z testami i rożnymi metodami na chłopaka i stało się to moja obsesja by mieć parkę. No, ale teraz zaczynam się z tym godzić, choć gdzieś głęboko jest jeszcze nadzieje ze może cos tam wyrośnie. I tak 11 lutego mam skan i zobaczymy. Kolejnej opowieści nie życzę nikomu!!!!! Dziewczyny jestem w szoku jak nie uprzejmi są ludzie!!! Za każdym razem, gdy jechałam tramwajem czy autobusem stałam, a brzuszek jeszcze w kurtce jest naprawdę pokaźny. Raz nawet kobieta kazała mi ustąpić miejsce, „bo ona ma większy problem niż moja ciąża” Normalnie szok! Fakt ze jadąc z mój pierworodną Ola do porodu w 40 tyg. (tego nie zapomnę do końca życia) nikt się ruszył i mąż prosiłby ktoś wstał, bo ledwo się bujałam jak tramwaj szarpał. Ludzie litości!!!, czemu Polacy są dla siebie tak wrogo nastawieni, czemu myślą tylko o sobie. Ale to nie dość niespodzianek w Polandii. Droga powrotna była koszmarna. Leciałam z córeczką a ze ta mc temu skończyła 2 latka to nie mamy już pierwszeństwa wejścia, a to ze jestem w ciąży do niczego mnie nie uprawnia. Wiec dokupiłam pierwszeństwo dla nas obu. I fakt przez bramkę przeszłam bezboleśnie. Ale wychodząc z autobusu do samolotu stado bydlaków, (bo inaczej tego czegoś nazwać nie można) rzuciła się „po trupach do celu” samolotu. Obie upadłyśmy na lód. Ja na kolana na szczęście podparłam się o torbę chroniąc brzuch, ale moja córeczka uderzyła twarzą w podłoże. W pobliżu nie było NIKOGO z ochrony by nam pomoc. Ludzie szli dalej a my leżałyśmy. Gdy wstałam biorąc dziecko na ręce zobaczyłam na płaszczu sporo krwi. Przeciskając się przez tłum na siłę dostałam się na pokład i dopiero stuardessy udzieliły nam pomocy. Córeczka doznała obrażeń wewnątrz ust, miała dość spora ranę od środka wargi, porysowane czoło, policzki, nos i brodę, starte raczki. Na szczęście pracownicy samolotu bardzo nam pomogli, wezwano pomoc. Lekarz stwierdziła obrażenia twarzy, opuchniecie wargi i zaproponowałaby wzięto dziecko na obserwacje i odwołała lot lub bym podpisała pozwolenie dziecka na lot i zgłoszenie się do najbliższego lekarza po wyładowaniu w UK. Ponieważ nie wykryto wstrząsu mózgu u dziecka, a ja nie chciałabym ponownie przeżywać takiego koszmaru zdecydowałam się na podroż. Po przybyciu mąż natychmiast z lotniska zabrał na do Walk-in Center w a stamtąd do Memorial Hospital, ponieważ miałam problemy z poruszaniem się (mam poważne choroby stwów kolanowych). Obie dostałyśmy leki przeciw bólowe i zalecenie leżenia. Ależ się wyżaliłam, przepraszam ze tyle miejsca i czasu dziś wam zajmuje ale nadal jestem w mega szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ na naszym blogu zdjęć przybywa:-) Apsika koniecznie pokaż brzuszek;-) Tuncia...Nikodemek uroczy, wszystkie kobietki będą jego hihi Kolorowy motylku ty naprawdę jesteś taaakkkkkaaaa kolorowa ;-) Biała czekoladko - piękna kobietka z Ciebie, a ciąża widać ze Ci służy! AniuP zgrabniutki ten Twój brzuszek, a jaki cudny maluszek na skanie:-) Shila piękna panna młoda z Ciebie naprawdę! Wszystkiego co najcenniejsze na Nowej Drodze Życia z całego serducha Ci życzę!!!!! Resztę już podziwiałam i gorąco pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztorm
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszaw a Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. .........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C.............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?........UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszaw a Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. .........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C.............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06.........................................lublin Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?........UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klunia____ Matko Bosk! O czym ty dziewczyno piszesz?! Co to jest to pierwszenstwo wstepu?! Takie zacofanie tam panuje, ze az tak?! Jestem w dzikim szoku, poniewaz na lotach transatlantyckich (czy moze tylko w Lufthansie, bo tym akurat z reg latam) nie ma czegos takiego jaK \"WYKUP PIERWSZESTWA WSTEPU\". Boze, jak to brzmi nawet. Stewardesa z obslugi naziemnej oznajmia, ze rozpoczynaja boarding i osoby z malymi dziecmmi (nie ma ZADNYCH ograniczen wiekowaych) i osoby starsze badz wymagajce pomocy wchodza jako pierwsze. I tyle, nikt nie ma nic do gadania. Nawet gdy raz sie zdarzylo, ze na samolot z Frankfurtu do Wawy nie bylo tego ogloszenia, to i tak wszyscy z dziecmi stali z przodu i niechby ktos kogos sprobowal popchnac czy cos :-o Az mi sie slabo zrobilo jak poczytam twoje przezycia. Nie odpuscilabym i chociaz napisala oficjalna skarge do linii lotniczych, tak, dla wlasnej satysfakcji. Podala dokladnie szczegoly, co kiedy, jaki lot i ze o ile zachowanie obslugi naziemnej bylo do dupy (bo to oni powinni dopilnowac wszystkiego do sameog samolotu), to ze zaloga w samolocie stanela na wysokosci zadania. Choc co to zmienilo, oprocz tego ze lekarz obejzal ciebie i coreczke. No i dorzucialbym, ze jesli sytuacja sie powtorzy kiedykolwiek to wchodzi w gre pozew sadowy (wiem, ze brzmi to raczej rozpaczliwie, ale masz do tego prawo i tyle!). Nie, no noz sie otwiera w kieszeni na chamstwo ludzkie i tego chyba w \"naszej\" kulturze nawet kilkadziesiat najblizszych lat nie zmieni!!! A ja juz jestem tak przyzwyczajona do wsiadania \"z malym dzieckiem\", ze morde bym rozdarla wogole na wstepie. Co to za wymysl, w sam raz do gazet jak dla mnie albo dla obroncy praw konsumenta, placic za pierwszenstwo wstepu do samolotu. Przeciez to nic nie kosztuje wprowadzic troche swiata do tych naszych samolotow i zapuscic dobre tradycje ustepowania i DOBREGO WYCHOWANIA do jasnej cholery. Kazdy i tak ma bilet wykupiony z miejscem chyba, nia? Czy moze ja sie myle, kto pierwszy ten lepszy?! ... Mowie tu o tym, ze to obsluga naziemna i ich dobre checi powinny zainicjowac wogole sprawe pierwszenstwa wsiadania do samolotu. Jesli jest to samolot, do ktorego jedzie sie autobusem, to i za bramka powienien byc ktos, kto to reguluje, chociazby na zasadzie wylapywania z tlumu maluchow z rodzicami i kierowania ich grzecznym \"przepraszam, presze nas przepuscis\" do przodu nieco poza kolejka.No ja rozumiem, pierwsza klasa, ale oni i tak czesto osobno wsiadaja i placa slono za wszystko, za caloksztalt. Ale sie zbulwersowalam, jak dawno nic mnie tak nie ruszylo. Dobrze, klunia, ze juz jestes na swoim, w domku, dochodzisz po tej historii do siebie. A i do mysli o dziewczynce sie przyzwyczaisz, zobaczysz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klunia, a Ty leciałas tzw tanimi liniami? Lecialam latem do Niemiec i bylo dokładnie to samo. Maskara. Walka jak o ogień, ale to chyba dlatego, ze nie ma numerowanych miejsc i można siadać, gdzie popadnie. Kazdy walczy o miejsce przy oknie. A że chołota jest, była i będzie, to juz musimy się przyzwyczaić. Dunia, myślę, że chodzi o zajmowanie miejsc, które są nieniumerowane. Ale Klunia zareagowała nad wyraz spokojnie. Pewnie zrobilambym wojnę i zarządała rekompensaty. W końcu maja jakis regulamin? Widzę, ze mój poprzedni post pozostał bez echa, ale mimo to napiszę. Mały się wcale nie ruszał, więc po calym dniu pobudzaniu go kawą Ricore, cola i czekoladą bez efektu, pojechałam n aktg do szpitala. Panie były bardzo miłe i mały oczywiście od razu kopnał. A mamusia szczesliwa wróciła do domu. :-) U nas nawrót zimy, spadło mnóstwo śniegu i ma jeszcze dosypac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klunia no niezłe przeboje miałaś, wczoraj wieczorkiem akurat tak mąż się do mnie przysiadł i przeczytał razem ze mną twój wpis, to przeklnął, normalnie co za świństwo!!!!! Ale na szczęście jesteście już w domciu i wszystko jest ok. Pilmach,ten Twój Antek to chyba tak Ci na złość robi :) Wie że mamusia odrazu w panikę wpada,cieszę się że okazało się wszystko wporządku. Nie wiem czy zobaczyłyście to co napisałam wcześniej, na tej naszej klasie, bo nic się nie odzywacie na ten temat, ale jakby co to w plikach na naszym blogu dodałam to zdjęcie, zerknijcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko, ja już widziałam wcześniej to zdjęcie, jest niesamowite, taka mała stópeczka w brzuszku... wzruszające po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ta dziewczyna na naszej klasie podpisała że to jej córcia, doszły mnie też słuchy że takie zdjęcie już w internecie gdzieś krąży, ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zdjęcie widziałam na jakimś portalu odnośnie ciąży, ale nie pamiętam gdzie. Nie sądzę, żeby to było jej, tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko ja tez juz widziałam ta fotke wczesniej gdzies na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Maminki🌼 Klunia, przezycie mialas okropne, ale uwazam jak Dunia, ze powinnas to zglosic, masz dowody, masz swiadkow. Takie zachowanie jest karygodne w cywilizowanym kraju, w m-cu publicznym, tymbardziej, ze bylas z malym dzieckiem i w pokaznej ciazy!!! Troche znam to tez (niestety) z autopsji...Z tym, ze jak latalam to nie mialam maluszka przy sobie i nie bylam w ciazy, ale widzialam jak chamy sie zachowuja, byle by przy oknie... I gratuluje coreczki!Mimo, ze mial byc chlopczyk...ale napewno bedzie ona tak bardzo kochana...Co dwie dziewczynki, to nie jedna:-)Najwazniejsze, zeby byla zdrowa! Ewcisko, widzialam to n-k, i...smiem twierzdic, ze dziewczyna to skopiowala, bo widzialam identyczne juz zdjecie...Ale moze sie jej udalo?Nie wiem. I to zdjecie, co widac cala dziewczynke tez jest troche niepojete dla mnie, bo to nie jest 4D, bardziej profesjonalna technika, ktora wykorzystuja( jak dotad) w specjalistycznych celach. Chyba nawet niedostepne w naszym kraju, a jak juz to baaaaardzo duzo to kosztuje.Ale tak mysle, po co dziewczyna miala by tak bajerowac na wlasnej corcce?Byloby to niesmaczne. No sama nie wiem...N-k tez slynie z tego, ze ludzie zwyczajnie lubia sie chwalic, niekoniecznie swoim i prawdziwym:-o Pimach, a widzisz:-)Nie trzeba sie tak denerwowac:-)Syneczek bawi sie z Toba...ale ostroznosci nigdy dosyc. A mnie dzis wszystkie miesnie bola po basenie. Powoli czuje przed soba nadmiar brzuszka i niedlugo zaczne chodzic jak kaczka. A w wodzie czuje sie tak l e k k o...ze, az sam brzuszek wypiera, ze nie musze machac rekoma i nogami:-P MIlego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mnie też się wydaje dziwne żeby dziewczyna tak bajerowała. A do tego jej córeczka ma się nazywać tak jak moja........Wiktoria !!! Próbuje właśnie na necie znaleźć to zdjęcie ale jakoś nigdzie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klunia twoja historia jest wstrząsająca. Myślę, że chodzi o tanie linie lotnicze, ja latam Ryanair i też tak było, ale od lata się zmieniło. W Poznaniu podwozi cię autobus, tzn wszystkie kobiety z małymi dziećmi (nie słyszałam o ograniczeniach wiekowych), niepełnosprawnych i tych z priorytetem. Wsiadamy do autobusu i podwożą do samolotu. Następny kurs obejmuje resztę, tak więc ze spokojem składasz wózek i wchodzisz do samolotu. Mam nadzieję, że obie czujecie się już dobrze. Może rzeczywiście warto napisać skargę? Widziałam to zdjęcie na nk i w sumie to nie ważne czy fałszywe czy nie, może nam się przytrafi i będziemy mieć oryginał na blogu :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a jednak, ładnie idiotka z tej dziewczyny!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klunia- okropność! Może warto napraawdę zlożyć skargę na linie lotnicze, żeby inne mamy unikneły takich przeżyć. Ja też pierwsze słyszę o jakimś ograniczeniu. Zawsze, jak latałam, matki z dzećmi, niepełnosprawni i starsze osoby były puszczane przodem. Ludzie niestety zachowują się jak bydło, na kulturę nie ma co liczyć.... Co do środków lokomocji i ogólnej slepoty na ciężarne i mamy z malutkimi dziećmi, niestety to chyba normalne w Polsce. Wszyscy twierdzą, że są niezwykle kulturalni, a w autobusach zapadają na niewyjaśnioną ślepotę albo niedorozwój i bidulki nie widzą, że ktoś potrzebuje pomocy. Ja przez jakiś czas prosiłam o miejsce, ale gdy spotkałam się z kolesiem, ktory wepchnął się przede mną do metra, a potem zapadł w śpiączkę chyba, bo nawet nie słyszał, co do niego mówię, to stwierdziłam, że chyba nie warto... Najdziwniejsze, że koleś ocknął się z letargu akurat na swojej stacji, zatem nie było z nim aż tak źle i na pewno mnie słyszał... Mi było przed ciążą wstyd siedzieć albo pchać się, gdy widziałam przed sobą kogoś w potrzebie, ale widać to się zmienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez chyba na allegro widziałam wczesniej ta fotke. No coz niektorzy maja wybujała wyobraznie niestety:) Ciekaw czy ta dziewczyna wogole jest w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak w domku;-))) Kobietki dziękuję bardzo za wparcie, to rzeczywiście nie ludzkie i karygodne zachowania. Tak się składa ze teść (dopiero od malej chwili sie z nim kontaktujemy wiec nawet nie wiedziałam kim jest) jest Inspektorem Generalnym Nadzoru Lotnictwa. Maz opowiedział mu historie a ten dostał szalu i natychmiast kazał nam składać skargę z żądaniem odszkodowania. Tak tez robimy. Nie daruje, mimo iż to tanie linie Wizz Air to za bilet w jedna stronę zapłaciłam 1000 zl, wiec dlaczego maja mnie jeszcze skopać???? Ech......dobrze ze już w domku. Dunia, Pimach, Ewisko, Marteczka, AniuP, Fasolkowa Mamo.....dzieki jeszcze raz ;-) ;-) ;-) A co do dziewczynki to już się przyzwyczajam i myślę tak jak Matreczka napisała \"co dwie dziewczynki to nie jedna\" a ze w domu babiniec się zrobi .....niech maż się cieszy ze same laski w domu hahaha Pimach moja niunia tez mi takie figle płata. Człowiek już się zaczyna denerwować na dobre a tu jakby nic szmeranie, tupanie się pojawia i kamień z serca spada. Bądźmy dobrej myśli;-) A ja w środę mam połówkowy skan (opóźniony przez wyjazd) i wizytę u ginka i mam nadzieje ze dowiem się co uradzili na temat mojego porodu. Wszystkim mamusiom duuuuużo uśmiechu i miłosci życze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluniu, oj Matko, Boze co za przezycie!!!! Na pewno mowa o Ryanair!!! Ja nimi latam (niestety) i jesli chcesz pierwsza wsiasc do samolotu, a z dzieckiem to raczej normalne i nie chodzi o fotel przy oknie, to musisz wykupic tak zwany priority boarding, czyli pierwszenstwo wejscia na poklad. Niestety nie ma co skladac o to skarg, bo taki ma regulamin ta cholerna linia lotnicza i od listopada 2006 roku juz tak jest. To sa skurdziele, zeby nie uzyc dobidniejszego slowa, i za kazdym razem przyzekam sobie ze to ostatni raz jak nimi lece! Szkoda tylko ze do Gdanska sa jedyni ktorzy leca bezposrednio! Mam taka nadzieje ze zbankrutuja, bo ich lakomstwo na pieniadz przekracza juz najwieksze wyobraznie! Nie tylko placi sie za pierwszenstwo na poklad, ale nawet za stanie w kolejce do oddania bagazu! I, absurd nad absurdami, placzisz takze serwis przy placeniu karta, ale nie od transakcji tylko OD OSOBY I OD PRZELOTU!!!!! Czyli lecac 3 osoby (bo dziecko ponad 2 lata placi juz pelny bilet!!!) place 4 funty x 6!!!!! To sie nazywa zlodziejstwo!!! Szczescie w nieszczesciu przy naszym powrocie w zeszlym tygodniu do zasniezonego Londynu, wykupilam lot Lotem I, och jaka to roznica! No i oczywiscie sama zostalam zaproszona przez stuardesse jako piersza na poklad! Kluniu, gratuluje dziewczynki! Nawet jesli to nie to co oczekiwalas/planowalas, juz na pewno sie cieszysz, prawda? A na chlopczyka zawsze czas ;) Pimach, ja w pierwszej ciazy tez tak mialam, obudzilam sie rano z dziwnym przeczuciem i w pracy kolezanka mi doradzila zeby isc do szpitala. Tak zrobilam i jak mi dali posluchac serducha przez doppler to az sie poplakalam. AniuP, po powrocie do pracy w UK (albo nawet przed), pracodawca nie jest zobowiazany przez prawo zapewnic ci warunkow do karmienia/sciagania mleka, chociaz wiekszosc firm ma teraz takie warunki (moja poprzednia firma miala, moja obecna nie :( ). Poczytaj w linku co musisz zrobic, ale mysle ze przerwe na karmienie to ci powinni przydzielic. To tez sprawa indiwidualnych ukladow w pracy, prawda? http://www.direct.gov.uk/en/Parents/Moneyandworkentitlements/WorkAndFamilies/Pregnancyandmaternityrights/DG_065153 Ja natomiast spedzilam caly piatek w szpitalach. Juz w drodze do pracy zaczely mi sie straszne bole w okolicy jajnikow, takie dzgania wielkim nozem. Po dwoch godzinach w pracy nie przechodzilo, a raczej… szef wsadzil w taksowke do najblizszego szpitala. Tam zbadali nie bardzo dokladnie, zrobili usg dzidzi i wszystko w pozadku, ale mam jakas infekcje bo jest bialko w moczu. Niestety nie bedac w szpitalu gdzie bede rodzic nie mogli mi zrobic dodatkowych kontroli, testow itp .. A ja chce tam rodzic!!! Bo potem jak pojechalam do tego niby \"mojego\" szpitala to zmyli mnie w 5 minut 😡 bylam w za bardzo okropnym bolu zeby sie wyklocac. Caly weekend bole nie przechodzily, a w sobote w nocy bylam juz gotowa jechac na pogotowie. Ale siadlam sobie po turecku i, o dziwo, bole troszke zmalaly. Daje mi to do myslenia ze moze cos z kregoslupem I midnica u mie nie tak… Dzis rano poszlam do lekarza rodzinnego i wyslalysmy mocz na posiew, bo bialko ciagle na papierku wyskakuje :o ale boli juz nie ma, na szczescie. Jutro mam wizyte z ginka, mam nadzieje ze mnie nie \"zlikwiduje\" ze swojej listy jak zeszlym razem, bo na rozmowe o pogodzie z polozna nie mam ochoty. Bole przeszly - powrocily wojenne hormony, wiec niech uwaza ten kto mi w droge wejdzie! ;) A ta dziewczyna z nk jest po prostu zalosna! Czemu podszywac sie pod kogos kim sie nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie doczytałam o zdjęciu na NK....trzeba mieć tupet by tak zdjęcia kopiować i łudzić się ze ludzie uwierzą. To zdjęcie pojawia się dość często na necie, współczuć lekkomyślności. Mamo E tak jak widać złodziejstwo czycha na każdym kroku i jeśli nie leci się pierwsza klasa za kosmiczne pieniądze to niestety ale na lojalność ani uczciwość liczyć nie można. Kochana ale co to za bóle cie dopadły??? Dobrze ze szef był na tyle przytomny ze zapakował cie do lekarza. Nie daj się zbyć u tej ginki, to nie są żarty a oni niestety jak pojawia się problem to już nie potrafią nic zdziałać. Nic tylko być zdrowym. Ja w środę też będę walczyć razem z mężem już się nastawimy bojowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do NK, to rozumiem ze wy również jesteście na niej zalogowane? Moze sie tam odnajdziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×