Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Tuncia, witaj w klubie. Wciąż myle dni, terminy, zapominam o czymś... przepadne, poslizgne się itp. A jakbym wywaliła swoje jedzenie, to ze złości chyba bym się pobeczała. Wysyłam Ci maila ze zdjęciem. I proszę o wsparcie. Słuchajcie, czy komus dokuczaje te więzadła? Ja mam za sobą kolejna wyrwana z życiorysu noc. Już zaczynam się martwić. To taki mocny, promieniujący ból w pachwinie. Dziś zaczynam Szkołę Rodzenia. Niestety sama, bo mąż w delegacji... Zdam relacje po powrocie. :-) A co do glukozy, to piłam ja juz kilkakrotnie, bo mam zaburzenia w wydzielaniu insuliny i za kazdym razem jest obrzydliwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach zadna fotka do mnie nie doszła. Sprobuj jeszcze raz. maliszenka@gmail.com Dunia moim zdaniem masz mniejszy brzuch teraz bo jestes nieco szczuplejsza niz w pierwszej ciazy. Ja za to jestem duzo grubsza, juz przed ciaza byłam grubsza niz przed pierwsza i mam teraz brzuch wiekszy duzo niz przy pierwszej. Ale ja to porownuje z przyrostem wagi. Notowałam sobie ile mi przybyło w kazdym m-cu przy Nikodemku i teraz mam identyczny przyrost wiec sie nie martwie. Co do kanapek to jak mi drugi raz spadły to prawie sie pobeczałam, ale najpierw sobie tak krzyknełam ze złosci ze mąż przyleciał i go wystraszyłam ze cos mi sie stało. No a skleroze mam straszna. Ciagle o czyms zapominam. Na zakupy do sklepu obok ide z kartka bo 3 rzeczy ciezko mi zapamietac. Jak maz chce gdzies wyjsc to go prosze zeby mi przypomniał o tym jeszcze ze 2 razy bo raczej zapomne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Pimach foteczki teraz doszły:) Juz sie za nie zabieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌼 Ale sie czuje sapkowo, mowie Wam:-oNormalnie musze oddychac dwa razy glebiej, niz normalnie:-o A ponoc mam pojemne pluca, bo duzo plywam...Eh. Pimach, mnie wiazadla nie dokuczaja, wiec nie pomoge. Mam nadz., ze ta przypadlosc Ci minie, a bierzesz cos na to?Wogole nie umiem sobie wyobrazic jaki to bol... Powodzenia w szkole!:-) Tak sie wczoraj zastanawialm nad...blizniakami.Ale w sensie horoskopowym, bo przeciez wiekszosc naszych dzieci bedzie astronomicznym blizniakiem. I troche poczytalam o tym znaku z necie...Nie, zebym jakos do tego przywiazywala ogromna wage!Na codzien nie czytam horoskopow absolutnie. Ogolnie bliznieta sa b. ambitne, zdolnosc do jezykow, do dominacji w towarzystwie...Ale najwieksza wada, ktorej ja nie znosze- dwulicowosc:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też dzisiaj nie mogłam spać w nocy, nic mi nie dolegało ale nie mogłam sobie jakoś miejsca znależć, jak położyłam się po 23 to o 2 jeszcze nie spałam, męczyłam się jak cholera, bo oczywiście cały czas myślałam o tym że o 6 trzeba już wstać do pracy!!! Pimach o tych wiązadłach to czytałam gdzieś w którymś numerze M jak Mama, to chyba chodziło o to że dziecko jakoś tam Ci się próbuje ułożyć, ale dokładnie nie pamiętam. Dunia rzeczywiście brzuch w tym okresie miałaś większy w poprzedniej ciąży. Teraz, moje spostrzeżenie, to taka fajnie pełniejsza na buzi się zrobiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach wygladasz coraz piekniej. Az promieniejesz szczesciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście pimach, ślicznie :). A jakiego masz świetnego psiaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja wam powiem, że jestem tak zakręcona, że jak się pytałyście od kiedy zaczynam szkołę rodzenia, byłam pewna, że od piątku. Tymczasem dziś idę po raz pierwszy. Gdyby nie mój Mąż, to pewnie bym polazła dopiero w piątek. Zapominam o wielu rzaczach, jestem roztargniona. Z rąk jeszcze mi aż tak rzeczy nie lecą, ale czuję się potwornie niezdarna. Pimach, faktycznie promieniejesz. :) Dunia- brzuszek teraz troszkę mniejszy niż w poprzedniej ciąży, ale tak to w ogóle się nie zmieniasz :) Jutro uderzam do mojeje ginki na wizytę kontrolną. Ciekawe, czy uzna, że powinnam nadal leżeć Mam taką schizę od poprzedniego piątku, że sama boję się gdzieś dalej wyjść z domu. Narazie wszędzie Mąż mnie wozi, a jutro sama będę jechać autobusem na drugi koniec WWy... Mam nadzieję, że nic mnie nie rozboli. Mnie też czasem ciągną więzadła, ale najgorsze są bóle pleców. Tak się cieszyłam, że tego nie doświadczam, a tu kilka dni temu zaczęło się. Nic nie pomagało, masaże, układanie się w dziwnych pozycjach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) Mama E oczywiscie zapraszam:-) Tez uwielbiam te okolice i chetnie bym zostala, niestety ceny sa przerazajace:-) Ale ogolnie tez parki w Londynie sa cudne! Mieszkac obok jest niesamowitym komfortem. Alez sie wczoraj wystraszylam. Zazwyczaja moja mala siedzi grzeczniutko w brzuszku ale na wieczor dokazuje. Przyszla jej pora a ona nic. O kurcze, myslalam ze zwariuje. Probowalam sobie to tlumaczyc bo wiem ze to jest jeszcze normalne na tym etapie ciazy, ale nie dalo rady. Nawet nie chcialam, zeby Moj trzymal brzuch tylko ja wciaz sprawdzalam. Panikara ze mnie wiem. W koncu mala dala mi kopniaka i spokojnie zasnelam. Tuncia, pimach... doskonale was rozumie:-) Ja rowniez czasem zachowuje sie jakbym byla z innej planety:-) A w pracy to juz wogole. Rece dziurawe i wszystko z nich leci, mysli tez dziurawe bo czasem dodac kilka liczb jest problemem. Matematyke, cyferki itd uwielbiam a tu nagle wychodzi jakbym ledwo 2+2 wiedziala ile to jest:-) Koncentracja na granicy zerowej:-) Czesto odplywalm myslami gdzie indziej:-) Jestem teraz na najpiekniejszym etapie mojego zycia i czasem sama nie dowierzam, ze dzieje sie taki cud:-) Usmiecham sie do siebie albo mowie do mojej niuni. I jak chca to niech mnie biora za wariatke, najwazniejsze, ze ja jestem szczesliwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a..............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06......................... ................lublin Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?.....UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek?.......Makow loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisalam sie do tabelki:) tak sie cieszylam z netu a tu masz nawalil mi i tyle dni czekam na naprawe:( W ogole nie moge spac w nocy horror zasypiam o 4 rano jak dobrze ze mam zwolnienie:) jestem ciagle zdenerwowana zloszcze sie na wszystko i ciagle bym ryczala czy to normalne dzis zauwazylam ze jak chodze to mam troche naprezony brzuch jak siedze czy leze na boku to nie nie wiem czy to normalne chyba wybiore sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! - Myszko - gratuluje coreczki i nowego , choc tymczasowego mieszkanka :) - Biala czekoladko - ogladalam tez te x-landery xa i tez podobaja mi sie i jako gleboki i jako spacerowka tylko jeden minus - wagaaa :( no chyba ze stelaz bede zostawiac na dole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia, dziękuje. :-) Marteeczka, ratuje sie no-spą, ale teraz juz tak boli, ze musze ja brac co 8 godzin. I troche mnie to martwi, bo już tyle leków łykam, ze niedługo będe swieciła w ciemności. A wiesz, że nigdy nie lubiłam zodiakalnych bliźniąt i nie mam w swoim otoczeniu? Ewcisko, doczytałam, ze to rozciągająca się macica i podtrzymujące ją więzadła. Boże, czy to się kiedys skończy... Dziękuję, ale czuję sie strasznie gruba. Fasolkowa mamo, dziekuje. :-) Ja tez zaczynam dzis szkołę rodzenia, więc będziemy razem sie szkolić. Mam nadzieję, ze tam mi cos doradzą a\'propos moich więzadeł. A jak tam Wasze apetyty? Własnie wszamalam pół kołacza z serem i makiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała_czekoadka
Lusia, a czy widziałaś je na żywo?? bo ja tylko w necie i się włąsnie zastanawiam. To mówisz, ze 14kg to duża waga? Ja się nie orientuje, ale w sumie mieszkam na wysokim parterze i jakby co jest winda, więc nie ma koniecznosći wnosić wózka, ale w sumie nie będę wnosić tylko u siebie, sama nie wiem...ale to chyba jedyne, któr mi sie podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia79 wlasnie zerknelam do tabelki a tu prosze tez bedziesz miec dziewczynke:-) Gratuluje! I tak z ciekawosci to sa dwa imiona czy wciaz sie zastanawiasz nad wyborem jednego? pimach apetyt mam WILCZY! Moglabym jesc i jesc i jesc. Mysle tez tylko o jedzeniu a jak widze slodycze to wariuje ze szczescia i nieszczescia zarazem. Jak pisalam wczesniej mam problemy z glukoza i musze unikac slodkiego, tlustego a nawet owocow:-( To na co teraz mam najwieksza ochote:-( Juz mam nawet plan w glowie ile to ja nie zjem jak juz przestane karmic:-) slodyczy oczywiscie. Bo wiecie, jak cos jest zakazane to najbardziej do tego ciagnie. Prawda?! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie wróciłam od lekarza, przytyłam od początku ciąży 3kg. Myślicie, ze możliwe że ok 8-9 miesiaća nagle mi 10 przybędzie?;-( Jak to się rozkłada w czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie mecze nad wklejeniem nowego zdjecia na nasz blog :o jeszcze wszystkiego nie przestudiowalam... ciagle nie chce mi wkleic zdjecia 😡 Jak tak dalej pojdzie to bede pukac do Tunci ;) Pimach, z tymi wiazadlami to tez jest tak ze miednica zaczyna sie rozsuwac by ulatwic przejscie dziecka przez dosc waskie przejscie. Wiazadla staja sie bardziej elastyczne dlatego nie zalecane sa impaktowe sporty jak ostre bieganie bo przy takim rozluznieniu krocza latwiej o powazna kontuzje... Niestety, w niektorych przypadkach takie rozciaganie sie jest bolesne i nie ma na to sposobu lub lekow, poprostu jeszcze jeden symptom ciazowy :( Moga byc pomocne siedzenie i bujanie sie na pilce, tak jak i yoga dla ciezarnych, ale wiem ze tobie cwiczenia nie sa zbyt zalecane :( Ja tez nie moglam spac, ale mysle ze to raczej wina pelni ksiezyca ;) Dziewczyny, 14 kg wozka to na poczatku duzo ale znowu nie az tak bardzo. Zaczyna byc ciezko dopiero wtedy kiedy dziecko przybralo juz te kilka(nascie) kilo - moja w wieku 12 miesiecy wazyla 11 kg, pluz 14 wozka, pchalam 25 kilo - z przeolbrzymim zadowoleniem zmienilam na spacerowke o wadze 6 kg! Wozek najlepiej kupowac ze sklepu, lub najpierw rozeznac sie w sklepie i potem kupic przez internet. Takie cos lepiej najpierw podotykac, poprobowac - wazne jest np. wysokosc raczek, jesli nie jest regulowana to czy jest dla nas (i dla tatusia tez!) odpowiednia. Mozna sie nabawic niezlych boli w pleckach przy codziennym pchaniu wozka :o Co do Blizniakow, ja mam trzech - moj brat, moj chlopak, pierwsza cora :) powiem Wam, ze nie zgadzam sie z ta dwulicowoscia, jedyne co to ze maja tendencje do zycia \"we wlasnym swiecie\" co czasami mnie troszke wkurza ... ;) Myszka :) dletego wlseni sie mowi ze to jest stan blogoslawiony :) jakos wszystko inne nie ma juz takiego znaczenia, prawda? Najwspanialsze uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala_czekoladko - niestety tylko w necie ogladalam i czytalam opinie , wiekszosc chwalila sobie ten wozek ale wlasnie narzekaly na wage . W jednym opisie znalazlam tez ,ze wozek wazy 17 kg, a to nie jest malo ;) Te 14 to moze bez gondoli ... Zreszta najlepiej na zywo zobaczyc i samemu sprawdzic . Jak bede miec czas to przejde sie do jakiegos sklepu z wozkami . Myszko - ta moja cora to jeszcze wielki pytajnik - dwoch lek stwierdzilo ,ze chyba dziewczynka, jeden na ostatnim usg ze chyba chlopak, tak wiec nie wiem ... A co do imienia to chcialam dac Ewa Alicja - dwa imiona. Po tych wczesniejszych usg nastawilam sie sama ,ze to bedzie dziewczynka no a ten ost. lek. namieszal i sama juz nie wiem co myslec. No coz musze poczekac na kolejne usg. Narazie 2:1 prowadzi dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko, ponoc przybor od 8 do 11 kg to ten idealny i najwiecej przybiera sie w ostatnim trymetrze. Super przybor to pol kilo na tydzien… szczesciara!!!! Duniu, rzeczywiscie brzusio mniejszy tym razem, albo tylko inaczej ulozony? Tak na chlopczyka? ;) Mam nadzieje ze nie bedziesz miala z tym stresow tym razem! Pilmach, no rzeczywiscie promieniujesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala_czekoladko - ja przytylam jakies 6 kg do tej pory, wiec zazdroszcze ;) Na kolejnej wizycie zapytam sie mojego lek. czy moja waga nie za szybko rosnie, bo zaczyna mnie to troche martwic... a moze po prostu potrzebuje wiecej ruchu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka...no szczesciara z Ciebie, ze hej!:-)Mysle, ze w calej ciazy nie przytyjesz wiecej niz 10 kg. Do figury sprzed dojdziesz blyskawicznie. Mamo E, to masz wesolo z tyloma blizniakami, a bedzie jeszcze jeden;-)Jak to sprytnie sie u was ulozylo. Ja blizniakow w zasadzie nie znam i nie mam odniesienia. Co do X-Landerow to ost. b.popularne na ulicy, zawsze widze po kilka sztuk, wiec chyba sa ok. Mnie tez sie podobaly, ale...moj M. zrezygnowal zaraz po tym jak zobaczyl produkcje.No coz...On szalenie powaznie podszedl do wyboru wozka, wkoncu to powazny pojazd:-)I przez to baaardzo dlugo szukalismy i wybieralismy. A 14kg to nie tak duzo jak na taki wozek, z pompowanymi kolami,resorami itd.No, ale jak ktos ma dzwigac to nie jest to juz taki slodki ciezar. Zawsze jest cos za cos. I...nie ma wozka idealnego.Niestety. Ja teraz bede miala podwojny wozek i...nie bede pisala ile wazy:-P Dobrze, ze nie musze dzwigac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, 6 kg to nie 20, nie martw sie za bardzo! Kazda kobieta jest inna i inaczej reaguje na miedzy innymi take zmiany jaka jest ciaza. Najwazniejsze zebys sie czula dobrze i ze z dzidzia/em wszystko OK. Ja oczekuje ze przybiore z jakies 15 kg jak nie wiecej. W poprzedniej ciazy bylam 25 na plusie, nie chce tego powtorzyc ale znowu az tak nie uwazam na to co do buzi wkladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia79 to troche Ci namieszali Ci lekarze. Kiedy masz nastepne usg? To moze wtedy juz beda pewni czy cos tam jest czy nie ma:-) Co do wagi to ja dopiero 2kg przytylam z czego sama dzidzia wazy juz ponad 450g. Ja nie wiem gdzie ona sie chowa. Jeszcze nie nosze spodni ciazowych nawet. Kupilam juz pierwsza pare ale raczej z przymusu. Jedyne ktore w miare pasowaly, reszta wciaz za duza. Ogolnie jestem szczuplutka dlatego mi tak ciezko cos znalezc. Moze dziewczyny z Uk cos mi doradza? Gdzie takie mniejsze rozmiary mozna kupic? tuncia napsze do Ciebie maila, bo chcialabym i ja wejsc na naszego bloga:-) z tego co wiem potrzebne jest haslo ktorego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach____ zapytaj na tej szkole rodzenia o takie specjalne pasy na brzuch, ciazowe. Czytalam na innym forum, ze wlasnie pomagaja na takie bole przy rozciaganiu si ewiezadel. Bo, niestety, sa kobietki, ktore maja te \"przyjemnosc\" do konca ciazy. Mam nadzieje, ze ciebei jednak to ominie 🌼 Zapytaj moze dzis, bo tam moze ci prowadzaca polozna poradzi co z tym zrobic. Super wygladsz. Z fotki na fotke coraz weselsza :-) ❤️ Jak myslisz, jak psior przyjmnie nowego czlonka rodziny? Czy to jest retriver, bo one ponoc sa bardzo lagodne i dobre \"do\" dzieci. Biala czekoladka____ zdziwisz sie jakiegos peeda mozna dostac z waga teraz juz. To nawet nie, ze w 8-9 miesiacu, bo w ( to mozna nawet ze 2 kg ju zrzucic, tuz przed porodem). Wlasnie teraz nasze dzieciaczki zaczynaja obrastac tluszczykiem, wiec one daja nam troche wagowo no i nie ma co kryc, skoro one sie robia wieksze, to cala ichnia ciazowa otoczka tez musi byc wieksza. Chocby same wody, lozysko, rozpulchniona macica itp. Rosniemy, rosniemy. Ja w sumie przytylam 16 kg w pierwszej ciazy, a biorac pod uwage, ze do 6 mies to bylo moze wlasnie ze 4-5 kg to cala reszta poszla hurtem :-D Choc znam tez dziewczyny, ktore przytyly calosc w okolicach 10 kg albo i miej (choc to raczej te drobniutkie laseczki) i tez wszystko okej. Takze moze sie zdarzyc, ze to bie te 10 kg dodatkowe bedzie \"darowane\" 🌼 Mama E____ no wlasnie, z tymi zakupami wozka to najlepiiej na \"macanego\". Doswiadczenia jeszcze os siostry: jesli macie sedana auto to wogole sprawdzcie czy zlozony wozek wejdzie wam do bagaznika, czy przejdzie przez przeswit. Pamietam, ze oni mieli Thalie (reno) i mieli problem z niektorymi wozkami :-o Ale probowali do skutku. To samo jak bedziecie kupowac foteliki - nosidelka. Szczegolnie jesli bedzie to fotelik z tzw. baza, czyli podstawka, ktora na \"stale\" montuje sie w aucie. Sprawdzcie to z autem, bo tu sporo zalezy od szerokosci tylnego siedzenia, kata nachylenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo, matko, ale mi cos pozjadalo. Co do wagi, do chodzi o to, ze "w 9 miesieacu mozna nawet zgubic pare kilo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, mam nadzieję, ze mi będzie własnie darowane;-) musze zacząc się pilnować, bo jak dotąd nie miaąłmw ielkiego apetytu a dziś zjadłam pod rząd 3 pączki, jeju nie wiedziałam, ze kiedykowiek będę w stanie tyle zjeść;-)...i tak przed ciążą miałam wagę w górnej granicy normy, więc wolałabym nie przytyc za dużo, bo i bez wagi ciążowej chcę zrzucić ok 12 kg.;-( a tak będę miała do zrzucenia dużo dużo więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu mam jazde jedzeniowa na "wyrazne w smaku". Znowu na topie sa sledzie, salsa, korniszony :-) Aczkolwiek i slodkie pozeram oczami (i nitylko :-p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwiedziłam już wiekszość sklepów z wózkami w Poznaniu i x-lander i baby comfort są najlżejsze z tych które widziałam! Bebe Comfort (sąsiadka przetestowała i jest bardzo zadowolona) lepsze są jakościowo ale cena tez troche wyższa! Ja mieszkam w kamienicy na 3 pietrzę więc nawet nie chcem się zastanaiwać jak dam radę z wózkiem!!! W obu wyżej podanych modelach bardzo łatwo odpina się gondole i można ją wnieść najpierw i wrucic po stelaż bo ja inaczej na pewno nie dam rady!!! Co do roztargnienia i niezdarności to też mnie to dopadło. Ostatnio usiadłam na krzesło którego wcale za mną nie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wiki :) ty siadasz na niewidoczne krzesla, ja natomiast wchodze na sciany, kolumny ktorych wczesniej nie zauwazam :o to prawda, gondola z bebe confort bardzo latwo sie odczepia, klik i juz :) A co do braku slow to ja wczoraj mialam napad zlosci na mojego i jak zaczelam marudzic to w pewnym momencie zaczelam sie jakac z braku slow ... na szczescie bo to rozladowalo atmosfere i posmialismy sie troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×