Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Anaconda_a jedzie do szpitala - szczesciara zaczeło sie 🌻 to teraz ewcisko, gonzallo i ja (o rany :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej czyzby kilkoro dzieciaczkow w jeden dzien zdecydoowalo sie oposcic brzuszki???? MamciuE gdzies Tyyyyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje że zdjęc od Kaszy jeszcze nie ma, Kasia jak przeslesz puśc mi sygnał (nr znajdziesz na blogu) do doczłapie do kompa i wgram na blog) ciekawe jak tam ankonda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu niezły strong man z Jasia :) Nie wiedziałam, że takie małe dzieciaczki tak wcześnie potrafią zrobić takie rzeczy, zwłaszcza, że główka to chyba dość poważny procent ich wagi. Jaś jest przeuroczy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! To porobilo sie, czyzby juz dwa nowe dzieciaczki zawitaly ? Ciekawe jak tam z Tuncia i Anakonda ??? U mnie tez wczoraj dziwnie bylo - mialam jakies bole calkiem na dole ,az wyprostowac nie moglam sie, potem zaczelo o oplatac z tylu, az do kosci ogonowej, troche sie przestraszylam ze zaczyna sie, nie musze mowic ,ze moj tez wystraszyl sie, jak polozylam sie to tylko nasilalo sie, ale po jakims czasie zupelnie ustalo i usnelam spokojnie z jednym tylko przebudzeniem ;) Jakby mnie pokrecilo to moze i spotkalabym sie z Anakonda w jedynm szpitalu ;) MIlego dnia mamuski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie po wczorajszym molestowaniu dziecko nie dawało mi spać. Jakoś tak się kręciła wieczorem, tak zupełnie niziutko. Brzuch bolał w nocy, ale to nie było nic nowego - po ok 10-15 min przechodziło. 4 razy siusiu i o 6 koniec spania. A czopa jak nie było widać, tak nie widać. No cóż mała wyjdzie jak jej się zachce - czekamy z niecierpliwością. lusiu79 ja za każdym razem jak dostaję takich mocniejszych bóli to też strach mnie ogarnia, że to już. Tyle się naczytałam o etapach porodu, a czuję, że i tak pewnie z nerwów zapomnę o wszystkim. Jedyne co, to sobie powtarzam - jak skurcze co 5-7min to jedź do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu kto wie może i dwa dzieciaczki się dziś pojawią. Ale spójrz na tabelkę, ciekawe jak to będzie z 17.06. Tam to dopiero może być tłoczno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia jak to mozliwe ze Haneczka wygladala na dluzsza niz Jasiek? Jasiu wymiata:-P Moja o dziwo ma strasznie mocne miesnie szyji praktyczni nie trzeba jej trzymac pod glowka jak tylko odpadnie kikut dajemy ja na brzuchol na chwile a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza jak się odnajdujesz w nowej roli? Marianna jest płaczliwa czy raczej daje Wam odpocząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza Marianna jest śliczna 🌼❤️ A jakie ma długie włoski no i śliczną śniadą cerę :) Wydaje mi się, że do Ciebie podobna. Jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza dzieki za podpowiedz. Poki co i tak czekam do nastepnej srody z wizyta no chyba ze cos ruszy wczesniej. Dzisiaj rano dostalam jakis dziwnych boli ze nie moglam sie przekrecici z boku na bok ale juz mi przeszlo. Marianna wyglada przeslicznie i jakie ma wloski to chyba po mamusi. Pozdrawiam i zmykam bo ide na plotki z kolezankami. Dom wysprzatany to teraz czas na przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do 17.06 to o ile dobrze pamietam takietam ma na 15 tylko zle sie wpisala w tabelke ale rzeczywiscie duzo nas. Moj odbyl wczoraj powazna "rozmowe" z Emilka ze ma sie urodzic w weekend najlepiej w niedziele. I okaze sie czy bedziemy miec usluchana corke czy raczej nie hihi.Ach Ci tatusiowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak jak u Gonia.. Tata w domu i czeka..moze by sie maly urodził do niedzieli)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ciagle cisza i spokoj choc mala ciagle makarene cwiczy w brzusiu. Kasza, Marianna ❤️ sliczniutka! Zycze duzo zdrowia dla malej i nowo upieczonej mamuski 😘 Moja pierwsza tez miala strasznie silne miesnie zaraz od urodzenia, miala 3 miesiace i juz sie odciagala. Nigdy jej na brzuszku nie kladlam bo mialam jakas dziwna fobie. Ide zajac sie sprzataniem, moze cos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki;-) Melduję, że z niedzieli na poniedziałek (08.06 o godz. 0.45) przyszedł na świat mój synek;-) z wagą 3140 ( a miał być mały gigant;-) i 53cm, dostał 10 pkt...wczoraj wróciliśmy do domku...jestem najszczęsliwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki;-) Melduję, że z niedzieli na poniedziałek (08.06 o godz. 0.45) przyszedł na świat mój synek;-) z wagą 3140 ( a miał być mały gigant;-) i 53cm, dostał 10 pkt...wczoraj wróciliśmy do domku...jestem najszczęsliwsza na świecie;-) Kasza, serdeczne gratulację!;-) Za mamy w dupaku trymm kiuki, żeby szbko się rozpakowały;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala czekoladko - gratulacje !!! Teraz nic tylko czekac na zdjecia i napisz tez jak bylo ;) Kasia - sliczna Marianna :) i jaka owlosiona ;) Super to zdjecie malej z Samem A ja bylam na spacerze i ponad 2 godz po skansenie pochodzilismy , a co mi tam :P i potem na obiad do mojej mamy - i teraz leniuchowanie, jakos az za podejrzanie dobrze czuje sie. AniuP - faktycznie polowa czerwca to bedzie goracy okres na naszym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az zajrzalam na bloga , ale nie ma jeszcze zdjec Kubusia. Biala_czekoladko daj potem rady jak zrobic, aby urodzic kilka dni przed terminem ;) dla mnie tak 4 dni wczesniej tez byloby idealnym rozwiazaniem - szkoda ,ze nie mozna sie tak zaprogramowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha mowisz i masz - wlasnie zostaly dodane zdjecia przez Biala_czekoladke :) I kolejna slicznosc na naszym blogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 GRATULACJE CZEKOLADKO I WITAJ KUBUSIU!!!! 🌻🌻🌻 NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 28....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz ediaaa ..............32...20.06.........s.......córcia?............ Śląskie AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga.......... Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.............01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia...............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia...............UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc....3140/53.......??.........Kubuś..... Warszawa Kasza22.............08.06.....40+5.....2900/.........sn.. ......Marianne.....UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala Czekoladko - GRATULACJE!!! WITAMY KUBUSIA:) teraz czekamy na zdjecie i chociaz krotki opis....:) Kasza - Marianna przesliczna! ciekawe jak tam Tuncia i Anaconda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko gratulacje!to co nasze dzieci w ten sam dzien urodzone; ohajtamy?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała czekoladko serdecznie GRATULUJE!!! 👄🌼 Kubuś taki śliczny. I tak jak chciałaś, kolejne fotki na blogu są już z synkiem. Opisz króciutko jak wyglądał poród bo zapewne wszystkie umieramy z ciekawości. W ogóle dziewczyny nie uważacie, że rodzą nam się prześliczne dzieciaczki :) Kończę bo umówiłam się z koleżanką na obiad - znowu obżarstwo, a co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu p pytalas jak dajemy rade ; hmmmm no dzis np spalam w sumie moze 5godzin w ratach mala dlugo na cycu siedzi ale juz jest niezle jak dlugo dostaniemy wlasiwe mleko mysle ze bedzie z gorki. o dziwo ma problemy z gazami nie wiem ja cos zjadlam dzis zle czy jak...prezy sie puszcza baczki strasznie smierdzace dzis tylko raz rano zmienilam pieluche na siku al e znowu mysle bedzie mloeko to sie uspokoi. Byla polozna mala zjechala z wagi:-( 2700 teraz wazy ehhh jeszcze jakies 150 gram i moze byc problem:-( jakies wiesci od dziewczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc u mnie wyglądał poród następująco: W nocy z soboty na niedzielę nie spałam- masa skurczów przepowiadających, w południe w niedziele postanowiłam sprawdzić co i jak bo się przestraszyłam silnego kłucia w pochwie i czy z dzidzi ok...w szpitalu powiedzieli, że mam 2 cm rozwarcia, ale ktg nie zarejestrowało skurczów( a miałam ze 3 w trakcie badania) i że mam się zgłosić na ktg w terminie porodu, czyli 12.06 Wyszłam ze szpitala, mieliśmy z mężem jechać gdzieś na obiad, ale coś mnie tknęło, żeby wracać do domu i tam coś ugotować-jak dojechaliśmy to miałam już regularne skurcze co 8 min, o 20 zadzwoniłam do położnej żeby szukała szpitala (na całą warszawę jedno miejsc cudem znalazła) do szpitala 22 byłam na miejscu (czekałam w domu na skurcze co 5 min) no i o 0.45 urodziłam;-) Poród wspominam bardo dobrze, bolało, ale to już wszystkie wiemy, ze tak ma być;-) Miałam cudną położną, rodziłam z mężem, poród bardzo aktywny, szybko powiększał się rozwarcie, skakałam na piłce, robiłam przysiady i różne inne ćwiczeni, mąż mnie bardzo wspierał, rodziłam w kucki, a na sam koniec na stojąco przy barierkach- jak macie taką możliwość-polecam- grawitacja bardzo pomaga, urodziłam w niecałe 15 min. Położna bardzo mnie motywowała jak miałam chwile zwątpienia. Poród naprawdę wspominam cudownie, nie spodziewałam się, że w Polsce można rodzić w taki sposób, światło było cały czas przyciemnione, dzidzia leżała na brzuchu po porodzie z pępowiną ok. 15 min, żeby się uspokoić, potem mąż przeciął pępowinę, poszedł na badania dzidzi z lekarką, w tym czasie urodziłam łożysko-trwało to chyba sekundę, potem szycie- nie byłam nacinana- tylko małe pęknięcie 1 stopnia.. Jak przyszedł z dzidzią to położono mi ją na piersi i leżeliśmy tak...2h ...i obok mój mąż. Naprawdę mimo bólu uważam, że miałam najwspanialszy poród jaki mogłam sobie wyobrazić. Byłam wyczerpana poprzednia nocą , prawie nic nie jadłam danego dnia, i miałam niewiele siły, ale dałam jakoś radę;-) Wszystkim Wam życzę takich wspomnień z tego ważnego dnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Kubuś słodki! taty nie widziałam ale do mamy podobny :) Białą czekoladko gratulacje, Kubusiu witaj po tej stronie brzuszka 🌻 ja tez sie obrzeram a co na koniec mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala czekoladko - ciesze sie, ze mialas taki porod i tak pozytywne wspomnienia. a nam - wszystkim oczekujacym zycze wlasnie takiego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×