Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

modle sie zeby cos dzis sie np. w nocy ruszyło....... buu jeszcze sproboje mojego zmolestowac, choc nie wiem czy sie uda bo cos marudzil przez tel., ze go gardlo boli chyba jest chory;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko.. no ja wsysnęłam dzis juz pol kg truskawek, na szczescie trafilam w dobre miejsce a nie na jakiegos dupka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do opuchnietych nog to wczoraj moj M sie przeraził Kazałam mu uciskac ten punkt nad kostka i on tak uciska i uciska i nagle przerazony mowi ze mi dołek zrobił w nodze... Tak mam własnie opuchniete nogi ze jak sie je chwile dłuzej ucisnie w jednym miejscu to zostaje dołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaconda no to co ścigamy się, przecież tylko jeden dzień różnicy między naszymi terminami!!!! Ale tak serio mam nadzieję że coś się już ruszyło!!!! Cały czas chodzę do toalety bo czuje że mam straszny nacisk na pęcherz, normalnie zrobię siku, wrócę do pokoju i już mnie smyra tak coś na dole że muszę wracać i znowu pare kropelek zrobić i tak w koło. Tak poza tym to nic mi nie jest i tak zastanawiając się to myślę że to jeszcze nie ten zbliżający się poród:( A tak bym chciała!!! Jak coś to dam znać!!!!! Dzięki dziewczynki za te rady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaconda - Ja swojego molestuje codziennie i d...... A jak mnie cos zaczyna bolec to po sexie jak reka odjal i dalej d.... A juz bym tak chcial :( nie zeby Ciebie wyprzedzic:P Ale ja juz w zadne sposoby nie wierze:( Herbatke z lisci malin pije juz 1,5tyg dzis sie skonczyla i musze isc nastepna kupic bo dalej nic.... Ach te czekanie jest najgorsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo wlasnie sobie przypomnialam, ze gdzies czytalam, ze najlepiej to pomaga pranie reczne!!! To do roboty dziewczynki:) ewcisko - trzymam kciuki zeby to juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko, ja od kilku godzin biegam co chwile;/ w sumie to nic innego nie robie jak ciagle sikam;/ shila, no mi po seksie w sobotę, w niedzieje zaczal sie czop odrywac:D wiec wiesz.,.., jak dzis go namowie to moze akurat cos sie zacznie dziac:D Ja to sobie chyba kogos wynajmę do masazu sutków, mnie to juz nudzi a moze tez cos by dało (śmiech)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. a ja gdzies słyszałam albo czytałam, ze w ciazy nie wolno sie szczypac ani za mocno masowac po brzuchu bo to powoduje skurcze... halo wiec moze to tez jest sposób??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj na wizycie w szpitalu znowu ten sam standart cisnienie i obmacywanie brzucha. Z ta jedynie roznica ze doktorka zapytala mi sie czy chce (dokladnie jej nie zrozumialam) ale chodzilo o jedna z tych metod przyspieszania porodu. Ale pomyslalam sobie ze skoro do terminu mam jeszcze tydzien to poczekam. Jak sie nic nie ruszy to za tydzien ma mi to \\\"cos\\\" zrobic. Niby chcialam juz urodzic ale jak przyszlo co do czego to spanikowalam. Poza tym jeszcze mi sie mala bedzie msila za wyciagniecie jej wczesniej placzem po nocach... Nie mam dzisiaj weny do niczego, czuje sie zmeczona i spiaca. Probowalam spac ale nic z tego. To chyba sie wezme za prasowanie. Duniu Ty pisalas ze przemywasz malemu buzie rumiankiem, a ja wczoraj czytalam zeby w zadnym wypadku tego nie robic. I byc tu madry. Kazda ksiazka i kazdy artykul to sprzeczne rady. Chyba zaprzestane ich czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik-to miałaś szczescie- ja zamawiałam kiedys szafę -1000zł olbrzymia..i było powiedzine,ze wniosą i zamontują.Jak przyjechali to powiedzieli,ze 1100 a jak nie to stawiaja mi pod blokiem! drugi przykład-z naszego slubu-na umowie z kamerzystą nie napisane było ile dokładnie wynosi kwota za usługę,bo ten się zasłaniał tym,ze nie wie dokładnie ile mu tego filmu wyjdzie,powiedział ustnie,ze 600zł bo chcieliśmy krótki taki 40min.Film trwa 32min a kwota okazało się...750zł:) Niestety czlowiek uczy sie na błędach i to niestety zazwyczaj swoich.Teraz pilnuję aby wszystko,ale absolutnie wszystko spisywać bo potem same nerwy z tego wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny,z tym figo-fago Wam zazdroszczę...mnie tak wieczorem boli dół brzucha,ze nie potrafię mysleć o przyjemnych sprawach!Szczególnie jak dzidziuś się wtedy jeszcze rzuca jak oszalały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po wizycie - i niby tak spieszno bylo mojemu dzieciakowi, a od ost wizyty zero zmian ;) Anaconda - dzieki za relacje ze szpitala, moj kol. tam rodzila i byla ogolnie zadowolona, ja tez juz zwiedzalam i lacznie z porodowka - tyle, ze wtedy bylo tam pusto !!! wlasnie najgorsze, ze te 2 stanowiska sa tuz obok i jak dwie naraz rodza to chyba musi byc koszmar. AniuP - no ten 9 mce ciazy tez jakos dziwnie na mnie wplywa, tzn na moja psychike, potrafie w kilka minut przejsc od smiechu do placzu , ale troche razniej ,ze nie tylko mnie to dotyka ;) Gonzallo - pytalam sie tez dzis o te l4, a moj lek ,ze wiecej mi nie moze dac :/ i dalej to samo i ze jak bedzie po terminie to jedyne co to moga mi macierzynski wypisac - to ja juz wole symulowac, powiem,ze mam depresje przedporodowa i musze siedziec w domu w ciszy i spokoju ! Moj lek wybiera sie zreszta na urlop i 2 -3 dni po terminie mam przyjsc na wizyte do lek ktory bedzie go zastepowal i ten sprawdzi czy jest ok i skieruje mnie do szpitala na obserwacje, no i tyle ... NIech lepiej juz urodzi sie w terminie albo i ciut wczesniej , bo chyba potem osiwieje z nerwow ! Wyniki ost mam b.dobre, z posiewu dopiero w pon i jak cos tam wyjdzie to mam z tym isc do lek, a jak nie to mam czekac az zacznie sie ... Dziewczyny te ktore sa po terminie wiem juz mniej wiecej jak musicie sie czuc - trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie, bo to czekanie jest najgorsze chyba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu b. wspóczuję w takim razie-nie wiem dlaczego Twój lekarz tak się upiera.U mnie było tak,że powiedział -mogę dać Ci max.do tygodnia po terminie,potem i tak wywołujemy poród.Wydaje mi się,że te przepisy ubezpieczeniowe sa takie same w calym kraju,prawda?no,ale trudno-jeśli się da załatw sobie jakieś lewe zwolnienie bo naprawdę niesprawiedliwe jest zaczynać macierzyński bez dzieciątka przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sex jako przyspieszenie chyba raczej ne wchodzi w gre,bo ja jakos nie moge sobie tego wyobrazic a po drugie moj M to nawet nie chce o tym slyszec,mowi ze tyle tego nie robilismy to tym bardziej teraz gdy dziecko na wylocie,napewno by nie dal rady;( bo u nas od pazddziernika nic........ gdyz na pczatku mialam zakaz od gina(mialam plamienie od 9-10 mies)a potem jakos ani mnie ani M nie zbieralo,chociaz mysli po glowach krazyly:) dzisiaj mamy 3 rocznice slubu cywilnego,bo koscielny byl w sierpniu tutaj.ale mi ten czas zlecial,a teraz nasze upragnione dzieciatko i pelnia szczescia,mozna powiedziec. Anaconda i Ewcisko,a czemu mialyscie odklejanie,ja o czyms takim tu nie slyszalam,mozecie cos wiecej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shila a jak pisze na twojej herbacie z lisci malin? Ze jest do picia czy do kapieli? Bo na mojej pisze ze to liscie malin do kapieli i pani w aptece powiedziała ze nie ma innych... Ja juz po wizycie u ginekolorzki. Mam ok 3,5 cm rozwarcia i sie dziwi ze jeszcze nie rodze. Poruszała mi tam dosc sporo i mowi ze dzis moge urodzic, ale jak nie urodze to i tak w piatek do szpitala bo to niebezpieczne tak chodzic z takim rozwarciem... Takze anakonda i ewcisko spieszcie sie bo was wyprzedze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sikania to tez sikam co godzine najrzadziej:P ale 2 razy na godzine to u mnei norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze kazała mi pani doktor masowac sobie sutki:/ Nie znosze dotykac sutkow bo mi jest wtedy niedobrze- nie wiem czemu tak mam, takie głupie mrowienie w brzuchu i ciezko mi sie zmusic do tego masazu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, U mnie słoneczko świeci, dolegliwośi ciążowych brak i tak się kręce. Malutek sobie pływa spokojnie. Lusia nie rozumiem z tym zwolnieniem bo ja nawet nie myślałam jeszcze o tym bo termin mam na 25.06 i wydawało mi się, że jeszcze ze dwa zwolnienia do tej pory będę miała, a tu jak wychodziłam ze szpitala to patrze a zwolnienie mam do czwartego dnia po terminie, bo potem do szpitala jak sie nie ruszy samo. Więc nie wiem czemu Twój lekarz ma jakis problem z tym! Ja też z płaczu przechodze płynnie w śmiech ale ogólnie nastawienie mam pozytywne. No i ciągle jem i jem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunciu__wyglada na to ze bedziesz terminowa,super! jezeli dzis sie zacznie albo jutro,to zycze powodzenia,lagodnego porodu,zdrowego bobaska i szybkiego powrotu do formy,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! Niech w koncu ruszy te najbardziej niecierpliwe :-) gonia________ a bylo tam napisane czemu nie myc buzi rumiankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunciu-ja w 1ciązy dosłownie potrafiłam kogoś prawie udezył jak mi chciał cyca dotknąć.Mąż oberwał nie jeden raz zanim się nauczył,że mam takie wrażliwe.A w tej ciąży w ogóle nie ma takiego uczucia-i co ciekawe piersi nie są takie wypełnione,wielkie balony tylko takie jakies flakowate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem;-D przezylysmy, ba na koniec nawet fajnie bylo hehe (teraz juz moge cwaniakowac;-p) ale po kolei. bede pisac powoli bo Marianna mi na lewej rece zasypia. No to w efekcie pojechalismy do szpitala grubo po 10 zanim mnie polozna zobaczyla bylo kolo 12. Bole mialam co 3-4 minuty bardzo mocno okresow ale dalej byl strach ze mnie odesla do domu, wiadomo uk. Ale powiedzialam im ze dziecko znowu sie praktycznie nie rusza wiec podpieli mnie pod maszyne sprawdzac puls dziecka i skurcze. Szybko Sam obczail o co hodzi na wykresie (no bo polozna wyszla oczywiscie) i mi nawet mowil kiedy mi skurcze ida. Polozna wrocila i powiedziala ze musi sprawdzic rozwarcie okazalo sie ze mam 2cm;-/ czyli na angielskie standardy prawie ni. Ale powiedziala ze po 13 bedzie obchod i lekarzzdecyduje co ze mna zrobic. Kazali czekac, dali lozko za parawanem w tzw \'poczekalni\' nie na oddziale. Postanowilam byc dzielna(Mucza byla ze mna i ciagle nas prosila; \'badz dzielna kochanie prosze\':-P no to ok). Z mina cwaniaka chodzilam caly czas, w momentach skurczy myslalam...o was dziewczyny; O Monik ktora pisala ze machala tylkiem na lewo i prawo, o Duni ktora nigdy sie nie skarzy, o Pimach ktora musiala przejsc przez to wszystko sama i dala rade, o Nemezis i o Anacondzie (ze sie nie dam i bede pierwsza:-P ). No o kazdej z was czyli mozecie sie czuc \'obdarowane\' przynajmniej jednym skurczem ode mnie:-D No i tak lazilam, polozna wrocila po 14 powiedziala ze lekarz zdeydowal ze mam zostac bo jestem przeterminowana na nastepny dzien milam i tak miec masaz szyjki so whats the point i ze oni widza ze ja mam bole 10 godzin i ze oni chca mi pomoc zeby bylo szybciej. Ze wloza mi tabletke ktora ma spowodowac ze rozwarcie bedzie szybciej bo oni nie spodziewaja sie zeby mi szybko poszlo. Jako ze to nie kroplowka z oxy stwierdzilismy ze ok mozna sprobowac. Wrocila polozna o 15 (11 godzina boli/ wlozyla mi te tabletke /bolalo niestety wytlumaczyla ze musiala ja wlozyc na \'polke\' ze szyjka czy jakos tak/stwierdzila ze rozwarcie dalej 2cm, ze zmnowu musza podlaczyc pod maszyne zeby monitorowac dziecko ale ze ona przewiduje ze okolo 21 powinnam miec pelne rozwarcie i wtedy tez przebija mi wody. Moja \'druga natura\' we mnie (zlosnik-cwaniak) pomysla; spoko damy rade. Na maszynie skurcze wychodzily mi juz duuuze, Sam kibicowal, mama chodzila w kolo. Kolo 16 odpieli mnie od tego cholerstwa (musialam lezec cobylo bardzo wkurzajace) dostalam pozwolenie na przebranie sie w pizamke i na kapiel w wannie. No to zalozylam swoja sexi pizamke (czarna babcina w rozowe grochy i koronka u szyji:-P )\\Sam wlal wode do wanny, zrobilismy bombelki ba! byla nawet gumowa szpitalna kaczuszka:-D w czasie kapieli wpadla polozna sie pozegnac bo byla zmiana staffu. Kapiel zlagodzila bole...na chwile. Wyszla,m z wanny bo zaczelam sie dziwnie czuc; jakbym miala zemdlec. Wyszlam na korytarz i tam przez pol godzinny bylo hmmm...nieciekawie. DZIEWCZYNY KTORE NIE RODZILY CHYBA NIE CZYTAJCIE PRZEZ MOMENT Bolalo nie ma co ukrywac a najgorsze bylo to ze mialam te swiadomosc ze musze czekac przynajmniej do wieczora. O 16;30 zaczelam przeklinac po ukrainsku i gadac po polsku , zawislam na Samie i zaczelam blagac o cesarke, tluc reka o sciane . Mucza zaczela plakac (no w koncu matka patrzaca na bol dziecka). Sam poszedl do poloznych poprosic o znieczulenie. Wiadomo ze przy 2cm za wczesnie na igle, paracetamol wysmialam. Zaczelo mi byc jeszcze bardziej duszno siedzialam przy wiatraku i jednoczesnie trzeslam sie z zimna. Przyszla polozna z gazem. Zaczela tlumaczyc co i jak, ja na poczatku sie wscieklam ze to nie pomoze, ze klamie, ze ja wiem jaki to ma sklad i ze nie zadziala. Moja mama zaczela mnie przekonywac zebym sprobowala, Sam zostal poproszony na moment zeby wybrac mi co chce no obiad wiec wyszedl. JUZ PO KOSZMARZE TERAZ PRZYJEMNA CZESC:-D uzylam gazu moze przez 3 skurcze (fajna sprawa; czujesz sie jak na haju, myslisz logicznie ale masz wszystko gdzies, bol niby jest ale nie przeszkadza az tak poza tym musisz sie koncentrowac na oddychaniu). I za 3 razem jak juz polozna poszla, skurcz minal, ja sie rosiadlam w fotelu \'majac zjazd\' i nagle \'pyk!\' mokro cieplo, ulga! Patrze na zegar 16;53! \'mmmm wody mi odeszly\' Mucza skoczyla na rowne nogi, patrzy na mnie i wyleciala za polozna drac sie wody odeszly wody! polozna wrocila ze smiehem mowiac; \'spoko nie trzeba ci bedzie przebijac wieczorem, teraz spokojnie czekaj na rozwarcie, polz sie na chwile sprawdze dziecko czy jest w porzadku\'. Polozylam sie na lozku i...\'aaaaaaaaaaa!!!!JA RODZE!!!!!MUSZE PRZEC!!!!!\' przyszla druga polozna i mi tlumacza ze nie ze nie rodze ze mam jeszcze kilka godzin, ze nie mam rozwarcia. Ja sie dalej dre, Mucza patrzy na mnie i zaczyna na dziewczyny jechac ze ja chyba nie zartuje. \'No to ja sprawdze\'. Popatrzyla mi miedzy nogi, chwle cos tam porobila ja w tym czasie czuje ze MUSZE przec. Wszedl Sam z taca (cholera warzywka w majonezie) polozna 1 spojrzala na ta druga widzialam tylko jej zdziwienie w oczach, powiedziala do Sama; zostaw to lap torby. Zaczely goraczkowo walczyc w lozkiem, z maszyna , z gazem, Mucza z Samem zaczeli zbierac rzeczy a ja pre! Polozna 1 zaczela prosic; poczekaj chwile musimy pojechac na porodowke! AAAAAAAAAAAAA!!!!Ja MUSZEEEE!!!!! Na korytarzu minelismy jakas mloda pare, koles patrzy na mnie jakna wariatke, dziewczyna biedna cala przerazona ale ja mialam to gdzies z kazdym parciem czulam ulge no to jak nie przec? Wioza mnie na lozku, a jakis idiota zostawil dwa wielkie wozki pelne brudnego prania na srodku korytarza! Wiec polozna 2 zaczela sie szarpac z nimi, ja zaczelam pojekiwac ze to jest niezgodne z Health and Safety zasadami (zboczenie zawodowe:-) ). Dojechalismy na sale. Byla jakos godz 17:10. Rozlozyli mnie na lozku nie mialam nawt czasu zeby pomyslec jak chce rodzic czy na lozku czy na podlodze...Polozna 1 sie przedstawila sie jako Stacey i zaczelam przec wedlog wskazowek, Sam dbal zebym dociskala brode do klatki piersiowej, Mucza na wszelki wypadek wszystko tlumaczyla mi na Polski, nie bylo sensu ani czasu uzywac gazu. Musze powiedziec ze mialam niesamowita swiadomosc tego co sie dzieje, czulam jak polozna staralam sie mnie rozmasowywac, po pewnym czasie zaczelo mnie piec wiec polewala mnie woda i masowala ile dala rade. Na za duzo czasu nie miala po 20 minutach Mucza zaczela piszczec ze Male wychodzi i ze ma wlosy Sama, Sam zareagowal \'serio?\' i zaczal sie patrzec. Ja zaczelam krzyczec ze ma nie patrzec:-P No i jakies kolejne 15 minut zaczelam czuc ze cos sie ze mnie \'wylewa\' cos ciepleko miekkiego mokrego...moja coreczka:-) Zostala polozona mi na brzuchu, Stacey obwiescila DZIEWCZYNKA. Chorem zawolalismy ;DZIEWCZYNKA????!!!!! O Boze ! no bo nie znalismy plci ale ja z Mucza obstawialismy ze bedzie chlop tylko Sam gadal caly czas ze bedzie dziewczynka. No i zaczal sie puszyc\' a nie mowilem\' po chwili spojrzal na nia i mowi ; oooo ma Twoj jezyk, oooo ma dlugie paznokcie , oooo...ile ona ma wlosow na plecach! przeciez ja zbankrutuje na depilacje woskiem!!!\".Wszystkie 3 spojrzalysmy na niego wsciekle ale ze akurat obcieral lzy to zostalo mu to wybaczone:-P Caly czas tulac Mloda, zostalam doprowadzana do porzadku; Sam przecial pepowine, Mucza zaczela pomagac Stacey sprzatac (gadajac ze ona sie przekwalifikowuje na osobe od opieki nad ludzmi starszymi i ze ona sama 2 dzieci urodzila i ma to wszystko gdzies). Niestety z powodu tempa nie bylo czasu na ochrone krocza, peklam po obu stronach ale malutko, tylko na zawnatrz (szyjka cala, druga \'dziurka\' tez bo poszlo w odwrotna strone) . Po walce ze Stacey (nie chcialam dac sobie zrobic zastrzyk zeznieczuleniem miejscowym) zostalam pozszywana, zbadana, Malutka dostala vitamine K, nawet sie \'obsrala\' w czasie badania:-D oj moglabym pisac i pisac ale musze uciekac jeszcze tu wroce:-P buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 28....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz ediaaa ..............32...20.06.........s.......córcia?............ Śląskie AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga.......... Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.............01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia...............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia...............UK Kasza22............08.06.....40+5.....2900/.........sn.. ......Marianne.....UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza22____wspaniala relacja,jak Ty trzezwo wszystko pamietasz,wow! kobieto badz z siebie bardzo dumna jeszcze raz gratulacje narodzin coreczki Marianne-piekne imie! dochodz do formy i pamietaj o nas tu na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza22 - z całego serca gratuluje córki, oj uśmiałam się z tego opisu:):) nie ma to jak szczegółowy raport:) czekamy na zdjęcie małej:):):) ganetka- a ty sie mnie pytaj skad co i jak:):) ginka po prostu mi to oświadczyła, kazała sie nie stresowac troche zabolało i po problemie- to podobno pomaga \"zeby cos ruszyło\" Wogole pierwsze jak mi powiedziala ze bedzie cos robic to ja wypaliłam \"masaż szyjki?\" normalnie sie zbłaźniłam:) Powiem tylko tyle- teraz juz mi lepiej ale ostatnie 8 godzin leżałam wiekszosci bo tylko wtedy aż tak mnie nie kłuło i nie bolalo podbrzusze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza - JESZCZE RAZ GRATULACJE!!! czyli nie bylo tak zle:);) jak spojrzalam na dlugosc opisu... to az wzielam lapa i usiadlam:)to teraz czekamy na zdjecie Marianny - sliczne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu \"Woda czy rumianek Mogłaś słyszeć, że do mycia buzi świetny jest napar z rumianku. To nieprawda: często powoduje uczu-lenia, więc lepiej z nim nie eksperymentować. Lepsza jest woda (przegotowana lub mineralna).\" Ale w sumie jezeli Twoj maly nie ma uczulenia... Ja mam jeszcze pytanie a propo pielegnacji pupy maluszka jakiego kremu uzywacie?? Polozna w szkole rodzenia mowila ze na poczatek najlepsza jest wazelina ale ja nigdy wczesniej o tym nie slyszalam. Wiec doswiadczone mamy prosze o rade bo jak do tej pory mam tyko sudocrem. Kasza ja cie napradwe podziwiam. Eh Ty i te Twoje przygody. To teraz tylko zeby mala byla zdrowa i dala Wam pospac w nocy. I wklejaj zdjecia bo juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, super opis porodu, u Ciebie nie mógł pójść powoli i normalnie :) Jesteś dzielna i super, chyba się zakocham w Tobie i takich relacjach :) Najbardziej się uśmiałam z reakcji Sama na córeczkę i jej zarośnięte plecy :) niech sie nie boi, nie zbankrutuje :) Pozdrawiam Was raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza super relacja, ciekawa jestem czy ja też tak wszystko spamiętam :) Sprawdziłam znaczenie imienia Marianna: imię to tchnie spokojem i ciszą, działa na psychikę jak oliwa na wzburzone fale. I tak samo działa na ludzi, którzy dzielą swój los z Marianną. Czy to znaczy, że kasza, jako mama będzie wiodła spokojniejsze życie? Poczekamy zobaczymy ;) Jeszcze raz gratuluję z całego serducha i ślę całuski dla małej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza____ jeszcze raz gratulacje. Czytajac twoj opis, razem z Samem obcieralam lzy :-) Sliczne imie wybraliscie, i cora na pewno sliczna - juz sie nie moge doczekac zdjec. A porod mialas jak i cale zycie - przebojowy. Dobrze, ze szybko poszlo, dzielna bylas kochana. Teraz niech Marianka dobrze i zdrowo sie rozwija, a ty szybciorem dochodz do siebie i pokazuj malej, jak na wesolo brac zycie :-) No i wyobraz sobie, ze mi kazali te skurcze parte wstrzymywac przez jakis 10 min zanim lekarka sie pojawila na sali :-O Tzn, zeby nie przec patrzylam na polozna jak sroka w gnat, oczu nie spuszczalam w trakcie surczu z jej ust i oddychalam jak ona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×