Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

AniaP, no niestety takie uroki ciazy! Teraz smutna a za chwile wesoła:-) Moze poczytaj sobie jakas plotkarska gazetke, tam ludzie to dopiero maja głupie problemy:-) Ja czasem sie niezle osmieje. Albo goraca czekoladka, spacerek.... ciesz sie ostatnimi chwilami błogiego spokoju:-) Bedzie Ci momentami tego brakowac:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez musze poprawic juz swoje latka:P NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 28....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............27...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz ediaaa ..............32...20.06.........s.......córcia?............ Śląskie AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga.......... Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.............01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia...............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia...............UK Kasza22............08.06.....40+5.....2900/.........sn.. ........????.....W\'ton UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim suwaczku mam 2 dni do urodzinek dzidzi, a tu nic:/ dzis mam wizyte u gina moze sie czegos dowiem fajnego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się po wizycie szpitalnej w Świętochłowiach.. Lusia, pewnie Ciebie będzie to wszystko nawięcej interesować, bo chcesz tam rodzic:) Wparowałam tam o 9, na parterze w izbie przyjec gdziecznie zapytałam gdzie jest oddz. ginek.położ.- windą na 2 piętro...idę korytarzem wszystkie drzwi pootwierane wiec widzialam mamuski w pokojach po 4 sztuki lerzace na swoich wyrkach wraz z łozeczkami z noworodkami.. Poszlam do rejestr. mowie co i jak, ze od Cholewy an ktg i badanie. Milusie panie 3 chcialy mnie obsluzyc:) Poszłam z jedna do pokoju gdzie robi sie zapic ktg i badania- naprzeciw widzialam pokoj z mamami. Podłączyła mnie do tego smiesznego urzadzenia- ja ze lubie wszystko wiedziec to zadawalam 100 pytan na minute;) ale polozna nawet raz nie stęknela:) Podłączyla, powiedziala ze za 25 min wróci i zostałam sama.... I wtedy mnie naszło: co ja tu kurwa robię??!!Co chwilę słyszałam darcie sie bachorów w pokojach...i stwierdzilam jedno- ja jeszcze nie chce miec dzieci... sie nie nadaje i nie jestem gotowa,ze wcale nie mam ochoty jeszcze wysluchiwac darcia mordy mojego dzieciaka, prawie sie tam poryczalam;/ normalnie taka trauma, ze nie umiem tego opisac. Sie przeraziłam...:(:(PANIKA! Moze sie zbulwersujecie, ale naprawde to byl dla mnie SZOK. Odpięła mnie od ktg, przyszła pani gin zeby mnie zbadac, wlazłam na kozła i sie smieje do niej ze chyba do konca zycia tyle razy na to nie wlezę jak przez te 9 miesiecy, zaczyna mi sie pakowac do srodka ale delikatnie(mówi: wiem wiem nie umywam sie do dr. Cholewy-on jest baaardzo delikatny ale sie postaram) powiedziala ze rozwarcie na palec;/;/ale szyjka dosc krótka. I mówi ze teraz moze troche zabolec co zrobi, mam sie nie stresowac trzymac ja za rękę i sie nie napinac... Pytam a co? Powiedziala ze odklei mi worek owodniowy od szyjki czy jakos tak bo bylam tak zestresowana ze moglam ja zle zrozumiec. Az tak nie bolało ale przyjemne to nie bylo;/ Zauwazyla ze schodzi czop. Pytała czy chce juz zostac do porodu w szpitalu, ze nie ma problemu. Mowie, ze nie skoro mnie jeszcze nie beda wywoływac. Wiec powiedziala ze jutro sie zglosic na ktg znow, ale wydebiłam ze w piatek przyjade. Jeszcze poszla mi pokazac jak wyglada trakt porodowy, coz tu se załamałam: 3 bosy do rodzenia z cetralnie ustawionym łozkiem porodowym w kazdym... pytalam czy sa mozliwe inne pozycje do rodzenia niz tradycyjne ale powiedziala ze w praktyce nie stosuja bo nie ma na to warunków. W 2 boksach lezały dwie do porodu, a po korytarzu z kroplówka zasuwała trzecia.. gr...znów TRAUMA Ale podsumowując wizytę i porównujac do Pyskowic- nie wiem czym sie w tych Pyskowicach rodzace tak podniecaja;/ mam zle odczucia do tamtej wizyty tak diametralnie roznej od tej w Świętochlowicach.. gdyby nie te zafajdane lozka porodowe to bylabym tam chetna w 100%, ale prawdopodobnie i tak tam w piatek pojade zamiast do Pyskowic... Teraz pobolewa mnie brzuch po tych wyczynaniach pani ginekolog. Ja sie zabieram zaraz za umycie okien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztorm..
Mam pytanko.. To ,ze mialam pouchniete nogi to fakt...ale dzis juz wsatac nie moge moje stopy sa ogromne.,bola przy chodzeniu zginaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztorm..
....i strasznie bola. Tez tak ktoras miala? Czy lepeiej zadzwonic do lekarza. Do tego napinajacy sie brzch..ale Jasiek sie rusza.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, bardzo dziękuję za odpowiedzi. Do lekarza uderzam pod koniec czerwca, tak po 6 tyg. połogu. Poza tymi nagłymi \"zalewami\" nic się nie dzieje, więc może to normalne... Ten trądzik mojej Kini coraz gorzej wygląda... Właśnie zastanawiamy się nad zmianą kosmetyków do mycia i zobaczymy. Sól fizjologiczna jakby coś- pomaga troszkę. Ach, i ktoś jakiś czas temu pytał o prezenty w szpitalu. Chyba Marteeczka. Były prezenty! :) To pudło niebieskie i jakieś reklamówki. dużo naprawdę. Ja jeszcze na patologii załapałam się, siedząc już na łóżku do wyjazdu na cc ,na prezenty dla ciężarnych. :) Fajna sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anakonda ja tez mam czasem takie dni ze nie wiem czy chce tego dziecka. Własciwie jest to dziecko planowane ale bardziej z rozsadku niz z wielkiej checi. Bo chce miec 2 dzieci i nie chciałam miec wiekszej roznicy wiekowej. No i chyba dlatego mnie takie mysli nachodza, bo jeszcze nie odpoczełam po jednym a juz drugie bedzie:/ A z drugiej strony chciałabym juz tulic taka mała kruszynke i wierze ze bedzie duzo lepiej niz za pierwszym razem bo w koncu mam wieksze pojecie o dziciach niz za pierwszym razem. Toi chyba hormony nam buzuja i same nie wiemy czego chcemy i jeszcze ten strach przed poorodem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam na kontroli w szpitalu,k... ale sie wyczekalam,najpierw na usg a potem na moja diabetolog,a upal jak cho..,naszczescie M po mnie przyjechal(wyrozumialay szef:)) waga malego a jestem na pocz 38 tygodniy2,740g,tak szacuja,a do porodu 3,300 max 3,500. wyglada narazie w miare okey,tzn okey. ale jezeli nic sie wczesniej nie ruszy to beda wywolywac,jak juz pisalam 27.06,w terminie,a 26 w pt mam przyjechac na ktg i usg,ale juz z torba bo moze mnie zostawia,kurcze jak ta pani mi to wyjasniala,to jakies dziwne uczcie mnie ogarnelo,nazwalabym to -PPANIKA;STRACH PRZED NIEZNANYM ALE STRASZNYM PRZEZYCIEM. wszystkie dziewczyny,ktore sa juz lekko przetrminowane,tzrymam kciuki za Was,zeby Was w koncu naturalnie zebralo na rozpakowanie tych skarbkow z brzuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia, to torszke inaczej- juz jedno masz- juz to wszystko raz przeszłas - dla mnie to po prostu jakas abstrakcja;/ grr.. Lęk przed nieznanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcówka2008
Witam, zachęcam do obejrzenia kilku rzeczy po mojej córci http://www.allegro.pl/item655967361_sliczny_ komplet_na_chrzest_dla_dziewczynki.html http://www.allegro.pl/item657116078_sliczna_ paka_dla_dziewczynki_0_3.html http://www.allegro.pl/item657205302_sliczna_ paka_dla_dziewczynki_0_3.html http://www.allegro.pl/item657291261_sliczna_ paka_dla_dziewczynki_3_6.html http://www.allegro.pl/item657285720_fotelik_ samochodowy_baby_design_dumbo_z_pokrowcem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko na pocieszenie zjadłam sobie babkę z nadzieniem truskawkowym. Zresztą non stop coś wcinam i jakoś nie wydaje mi się żebym miała gubić jakieś kg, tak jak w przypadku Zakochanej Mamy. Z tego co piszecie, utwierdzam się w przekonaniu, że hormony nam szaleją, tyle że w różny sposób to szaleństwo na nas działa. Niektóre są przygnębione inne nerwowe z cholerycznym akcentem z tle, a szczęściary rozpiera energia ;) Słoneczko zaszło i leje, a ja po mleko chcę iść. Uzależniłam się od herbatki z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaconda - to witam i Ciebie w gronie z odklejonym workiem owodniowym :):):) Ja myslalam, ze po tym to mnie szybko ruszy a tu d....... No ale do niedzieli juz niedlugo :):):):):):):):):) Ja wczoraj tez humor mialam do d.... , bez kija nie podchodz :(:(:(:(:( To chyba rzeczywiscie hormony tak buzuja :( A poza tym u mnie ciagle deszcz :( I nawet nie zapowiada sie na poprawe pogody i to mnie dobija :( Wiec ja nie mam mozliwosci mycia okien:(:(:(:(:(:( Co do bolacych i opuchnietych nog - to opuchniete mam juz dawno - tylko jedne klapki moge zalozyc, zeby normalnie chodzic:(:(:(:( Przez to deszcz dobija mnie jeszcze bardziej:( Ostatnio wcisnelam adidasy i po 10minutach juz mialam odcisko :(:(:(:( Ale od jakiegos tygodnia boli mnie jak chodze tak za zgieciu palcow, ale jakos nie niepokoi mnie to az tak bardzo.... Bardziej mnie niepokoi, ze jak zaczyna mi twardniec brzuch to momentalnie czuje masakryczny bol w kregoslupie i to nie tylko w krzyzu, ale tez w karku - nie wiem czy to dzidzia na cos mi az tak naciska:(:(:(:( ale czasem to az lzy w oczach sie pojawiaja:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztorm...
..To Shila masz tak jak ja dokladnie..wiec wszystko w normie... Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztorm- spucniętymi nogami sie nie przejmuj, wczoraj u mnie było tak gorąco i parno na dworze, ze kostki to mialam tak spuchnięte, ze nawet pokręcic kostami nie szlo-tak bolalo. wiec jak wrocilam do domu to w nosiee mialam obiad, do wyra, nogi na sciane i tak lerzałam jakis czas az polowa zeszla,a rano znow ok:) ostatnio jak wyszlam w japonkach, to wracałam z noga w polowie klapka, dobrze ze auto jest:):) Kurde shila tez po odrywaniu mialas takie kłucia w dole brzucha? Jej ja nie umiem usiedziec tak mnie pobolewa, i ciagle parcie na pecherz, a kłuje tak mocno i dziwnie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wiecie co cały czas plamię krwią, przed chcwilą nawet taki skrzep mi odszedł. Zadzwoniłam do mojego gina i powiedział że to się zaczyna szyjka rozwierać i to naturalne taka książkowo powinna być oznaka zaczynającego się porodu. Słyszał załamanie mojego głosu i powiedział żebym dla swojego świętego spokoju zgłosiła się dzisiaj już do szpitala. Zawsze to będę pod jakąś obserwacją!!! Powiedział że oczywiście nie ma pośpiechu i jeśli nie mam ochoty to żebym jeszcze poczekała lub przyszła dzisiaj do niego normalnie na wizytę to on zobaczy!!!! Nie wiem co mam robić. Chyba pojadę do tego szpitala jak mąż z pracy wróci. Normalnie cały czas mi się ryczeć chce jakiegoś doła złapałam!!! I jeszcze odwaliłam siarę taką, nabrałam ochoty na truskawki bo pomyślałam sobie że jak pójdę do tego szpitala to już ich nie zjem, wyszłam na takie stoisko z warzywami i owocami u nas pod blokiem i proszę grzecznie faceta o pół kilo truskawek a on na to że sprzedaje tylko koszyczkami a w koszyczku jest dwa kilo, ja do niego że dzisiaj idę do szpitala i dwa kilo mi nie potrzebne, a on że nie da rady!!!! Jakieś babki zaczęły się pruć na niego że ciężarnej się nie odmawia że powinien mi sprzedać!!! A on że nie da rady!! Ja się rozpłakałam, normalnie puściły mi nerwy!!! Powiedziałam że dziękuje i odwróciłam się i poszłąm:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaconda - mi ten worek oderwala w piatek... I na poczatku strasznie mnie bolalo podbrzusze, ale juz przeszlo. Teraz jak chodze to mnie pobolewa i pachwiny i mysle, ze to dlatego, ze szyjka powoli sie otwiera. ewcisko - a to takie sluzowate z Ciebie wylatuje? Moze to czop zaczal Ci odchodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to nie jest takie galaretowate tylko bardziej wodniste. Był tylko taki jeden skrzep, ale to było takie ciemno czerwone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko nie przejmuj się tym zdarzeniem, , facet po prostu nie rozumiał twojej potrzeby, a kobietki od razu wiedziały o co chodzi. I łezkami też się nie przejmuj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko - Hmmmm ale ciemno czerwone czy brunatne? Mi jak odkleila ten worek to sporo krwi ze mnie wylecialo, az sama sie wystraszylam :( Ale plamienie ustalo i zaczal odchodzic czop. Moze rzeczywiscie szyjka sie otwiera i zacznie Ci czop odchodzic? Ja na Twoim miejscu bym poszla do niego na wizyte i zobaczyla co powie, bo tak odrazu do szpitala to chyba bym sie bardziej stresowala, ale mozesz tez isc na wizyte na IP powiedziec o co chodzi a tam pewnie zbadaja Cie, podlacza pod ktg a jak bedzie wszystko ok to do domciu puszcza. A Twoj lekarz pracuje w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje w szpitalu, dyżur będzie miał jutro, a dzisiaj przyjmuje prywatnie. Chyba podjedziemy na IP, tylko ja myślę że i tak czy tak mnie zostawią już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasie sprawdzilam w tabelce, ze ty juz po terminie... No to jedz na IP i bedziesz czuc sie bezpieczniej. Moze to Twoja laleczka zaczyna sie pchac na swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko - mi czop zaczal odchodzic w niedziele rano i zaczelo sie od krwistego skrzepu i plam krwi na bieliznie,a potem to taka gęsta galareta ciemnoczerwona lub bardziej brunatna. pokazuje sie z rana jak wstaję w duzej ilosci i tak popoludniu. No mi po tym odezwaniu worka nic nie polecialo- jesli chodzi o krew czy sluz... zero, null......kuźwa a ja myslalam ze to szybciej juz pojdzie....;/ szlag mnie trafi ja chce do piatku sie zabrac do rodzenia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mogłaby się już pchać:), tylko żebym nie musiała tam długo leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko! no to chyba sie zaczyna co:-) moze nie jestes w nastroju do rodzenia ale chyba nie ma czegos takiego:-) facet od truskawek palant, nic dodac nic ujac! Nie przejmuj sie! Dzidzia sie szykuje na swiat jak nic:-))) Pojedziesz dzisiaj i sprawdzisz coz innego mozesz zrobic. I odezwij sie wieczorkiem koniecznie po powrocie, jak nie to znaczy ze zostałas i bedziemy juz oczekiwac wiadomosci i zdjec:-))) Poki co nozki do gory i odpoczywaj poki mozesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko, ja juz z kasza \"przegrałam\":):):) jak jeszcze ty mnie \"wyrolujesz\" to sie całkiem załamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×