Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Wrócilismy wlasnie ze szpitala, dali nam jeszcze tydzien i wywoływanie tyle ze takie \"twarde\" tzn do skutku, jak po zastrzykach nie pójdzie to CC, juz mam łóżko zarezerwowane. Pozyjemy - zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaconda - zdaj potem relacje z szpitalu w Swietochlowicach, bo moze bede tam rodzic i chcialabym poznac opinie ... Ogolnie jakis dol mnie naszedl i niedobrze mi :/ i jakos wszystkiego mi sie odechcialo i duszno mi, ajjj czuje sie kiepsko fizycznie i psychicznie rowniez, albo to hormony albo to ta pogoda , ale niedlugo to juz sama ze soba nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik_____ ze mnie jeszcze leci ale tak koncowkowo juz. Ale pamietam, ze po urodzeniu Hani szybko przestalam krwawic, wiec to u ciebie skoro sie skonczylo to juz po :-) A kiedy masz kontrole u gina? Dzis mnie naszlo na nalesniki i wlasnie je robie :-) Kolorowy motylku_____ do pieczenia to mnei chyba jednak nie wezmie :-) Az takiego zapalu nie mam, wystarcza zdecydownie slodycze nabyte :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo, ja mam podobnie, z tym ze u mnie nie bylo przerwy, tylko plamie i plamie.... no ilez to moze trwac! Mowia ze to trwa od 8 do 15 dni, u mnie juz 3 tydzien idzie... Poza tym ja niestey dzieciaka na butli musze chowac, bo mam malutko pokarmu. A tak bardzo chcialam karmic piersia! łapie czasmi dola z tego powodu, jak i z powodu moich rozstepow. Na dodatek dzidzi ma bolesne wzdecia i jak placze ja placze z nim...Poza tym nie moge odkleic sie od mojego Witusia, niechetnie go zostawiam z kimkolwiek innym... O jejku, wlasnie, Kasza urodzila! No to kochana Kaszo gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Cudownie ze juz dzieciaczek w Twoich ramionach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do psipsi. W szpitalu nie pozwolili jej myć dokładnie, bo jest ta wydzielina- takie białawe upławy. Tego nie zmywałam, żeby dziecku nie zaszkodzić. Teraz jednak przy przy cewce moczowej pojawia się taki białawy serek. Moja mama mówi, ze to trzeba myć. Tym bardziej, ze tu często, jak kupa jest mega wielka, coś się dostaje. Ja to czyszczę bardzo delikatnie chusteczkami, a przy kąpieli staram się też delikatniutko wymyć. Dunia, mam pytanie co do trądziku. Kinga na początku miała takie krostki na czole. Nie były bardzo czerwone, nic się z nich nie sączyło tyle tylko, ze było ich dużo. Pediatra powiedziała, ze to trądzik. Teraz na czółku przy brwiach pojawiły się czerwone krostki, wyglądają nieciekawie i tak jakby niektóre wodą podchodziły. To nadal jest ten trądzik? Przemywam to sola fizjologiczną, ale martwię się, czy nie powinnam lecieć do pediatry znowu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klunia________ co do ulewania jeszcze. Ja czasami jeszcze, jak maly nie chce dlugo odbic w pionie, \"sadzam\" go tak pod katem 45 stopni, trzymam pod paszkami, opieram na poduszce do karmienia. I jak gwaltownie zaczyna sie wiercic wtedy myk, na ramie i z reguly odbija. Nie wiem co jest w takiej pozycji pod katem, ale czasami szybciej powietrze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen- ja z pokarmem miałam tak samo. Zawzięłam się i dzięki laktatorowi ( po kilka godzin z nim siedziałam), wywalczyłam pokarm. Spróbuj, może pomoże.... Butlą i tak dokarmiam, bo nie jest go zawrotna ilość, tak pół na pół mojego i sztucznego Kinga dostaje. Z kolkami też się borykam... Pediatra powiedziała, ze są takie sztuczne mieszanki mleczka antykolkowe i że jak jest naprawdę źle, to warto je wprowadzić zamiast tego zwykłego sztucznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, ja na bekanie mam taki sam sposób. Działa. :) ulewania do dziś nie zaobserwowałam. Dziś jednak Mała ulała mi na szyję, więc wiem, że występuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie odbijalam Myszke na siedzaco troszke przechylona do przodu. Szybciej jej sie odbilo i ulewac za duzo nie ulewala. Czas na druga filizanke herbatki z lisci malin - Gonzallo, wymienilas ziolka? Annnnnnna, ja jestem umowiona na cc na 26go jesli cos. Na wywolanie powiedzialam nie :) Jolu, moj skomentowal moje swintuszne plany \"jesli wczesniej nie zasne\" .... no to co on ma na mysli??? 😠 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolkowa______ u mnie idzie 3 tydzien i nadal cos leci, resztki chyba jak pisalam, ale jak dotad tez bylo, ze raz mniej a raz wiecej. Kiedy masz wizyte kontrolna u gina? W sumie, to jak cie nie boli, nie dostajesz goraczki to moze normalne, ze z przerwami? Tradzik____ albo malutkie krosteczki, ktore zaczerwienieja sie jak dziecku jest cieplo lub sa podraznione; albo krosteczki z bialymi czubkami, takie co wygladaja jak kaszaczki (tez sie zaczerwieniaja). Takze to u Kingi tez moze byc tradzik. Jasiek ma na czole i troche na policzkach. ALe ja mu buzie myje woda z rumiankiem, zeby uchronic przed ew. infekcja (choc pediatra mowila o samej wodzie; oni tu wogole rumianku do niemowlat nie uzywaja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantra____ kupilam ten stelaz GRACO do mojego fotelika. Super to jest, b. lekkie. Wozek zostanie jako "gondola" na spacery kolo domu i spanie "pod grusza", a ten stelaz bedzie jezdzil w aucie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo e-nie,nie dałam rady-dzisiejszy dzień miałam fatalny :( nie miałam czasu bo-najpierw wpadła moja babcia a potem teśćiowa.Strasznie padało-burza za burzą.Podskoczyliśmy do gina a on....,że daje mi jeszcze tydzień.\"Do poniedziałku nic się nie będzie działo\" łaaaaaaaał!nie na takie wieści czekałam.Sczególnie jak się dowiedziałam,że jedzie na urlop.Myślalam,że się rozpłaczę...dziewczyny,ja chyba zastąpię w narzekaniach kaszę.Ja nie chcę być już w ciąży....ja chcę urodzić dziś w nocy.!!Im bardziej się wydłuża oczekiwanie,tym większy stres.Wiem,że niektóre z Was są bardziej przeterminowane ode mnie,ale ja mam sznase tu pobić jakiś rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu - to super, ze stelarz sie sprawdza. Jakos wydal misie dobrym pomyslem na pierwszy rok - do zmainy fotelika mam juz fotelik zamontowany i dzisiaj zorientowalam sie ze jak zamontuje lusterko na przeciw maluszka to i tak nie bardzo bede widziec w swoim lusterku jego odbice. Chyba musze kupic takie extra lusterko do przodu. Dziewczyny jak wy macie to rozwiazane? Duniu szczegolnie Ty poniewaz my tutaj musimy miec maluszki tylem do jazdy, w Poslce chyba roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonzallo_____ pozostaje mi tylko zyczyc tobie, zeby stwierdzenie gina si enie sprawdzilo i zebys urodzila szybciej niz za tydzien :-o Wiem o co chodzi, bo ja z tego calego ciazowego interesu to najbardziej balam sie przeterminowania. Nawet nie wiem czy to tutaj mozliwe, raczej nie u mojej ginki :-p Mantra____ fotelik masz z tylu na srodku siedzenia? I nie masz tam zaglowka? Bo ja mam takie lusterko, ktore montuje sie wlasnie na proste oparcie, bez zaglowka. Moze znajde. Mam chyba jakis wczesniejszy model tego: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3393743 Mozna je zamocowac zarowno na oparcie, jaki i na zaglowek. Teraz wlasnie montowalam na zaglowku i w jeepie musialam doszyc na dole tasme velcro, zeby trzymalo si epod takim katem, zebym widziala malego w swoim lustrze. Takze ja nie musialam montowac tego dodatkowego malego lusterka. Ale z moich obserwcaji, zdecydowanie czesciej widze t elusterka w sedanach, wiec jesli takowym jezdzisz to moze ciezko dobrac lusterko bez tego malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu - tak, fotelik mam na srodku, mam tam rownez zaglowek. Nie, nie jest to sedan, jezdze SUV. Oto lusterko ktore zamowilam, niby jest dosyc duze http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B0007CS4HC/ref=ord_cart_shr?%5Fencoding=UTF8&m=ATVPDKIKX0DER&v=glance jednak dzisiaj jak tak sobie patrzylam bez lusterka to wydawalo mi sie, ze ciezko bedzie widac. chyba powinnam poczekac az otrzymam to lusterko i starac sie ustawic... moze akurat jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra____Aha, to jeszcze nie masz lusterka. To faktycznie poczekaj az przyjdzie, zamontuj i wsadz w fotelik jakiegos miska wielkosci mniej wiecej noworodka i na takim fantomie sobie ustaw odpowiednio. Skoro masz zaglowek to bedzie latwiej, bo jest na czym lusterko oprzec, zeby bylo bardziej pod katem, w dol. Ewentualnie mozna sobie ulatwic korzystajac wlasnie z tasm velcro, rzepowych i lusterko wybitnie zamontowac tak, jak ci bedzie najlepiej. Co do montazu fotelika, to coz, sie zapomina co i jak :-O M montowal fotelik (no jak to facet, nie?) i jak wypisali nas ze szpitala to mi sie wydawalo, ze Jasiek za bardzo w pionie siedzi w aucie, ze cos jest nie tak. A ze jeszcze mamy dosyc stromy podjazd do garazu to az sie przestraszylam, jak zobacyzlam jak mu glowka zwisa. Na szczescie - tylko moment, ale uhhh, zdenerwowalam sie. Doszlam do wniosku, ze trzeba najwidoczniej podlozyc pod baze dodatkowo reczniki, zeby ja nieco podniesc (takie fotele sa w jeepie, Hanki fotelik tez poziomowany recznikami :-P). Wzielam sie za to, jak mi przyszlo samej z Jasiem pojechac do lekarza. Wypielam baze i co sie okazalo? Ona ma trzy poziomy \"wyrownania\", wysokosci. I oczywisci eoboje o tym zapomnielismy, a jak chowalam to do szafy wieki temu, to zlozylam tak, zbey zajmowalo jak najmniej miejsca. Teraz wiec kopnelam sie w tylek, za blyskotliwy rozum i podnioslam ja na poziom najwyzszy i problem z miejsca sie rozwiazal. Fotelik jest jak byc powinien, jasiek sobie wygodnie lezy i nawet go podjazd do garazu \"nie rusza\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu - mi tez wydaje sie,ze fotelik jest cos zbytnio na siedzaco, ale jutro moj M podjedzie na policje i mu sprawdza w bazie jest jakas taka poziomica czy cos takiego i nib musi byc na niebieskim zeby bylo dobrze... hmm... w ogole nie znam sie na tym wiec... masz Graco fotelik tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Ja nadal w domku i nadal w dwupaku!!!! Na wczorajszym KTG wyszło wszystko ok, więc nie kazali mi zostać w szpitalu. Martwi mnie to że następne KTG w czwartek (znowu na oddziale) czyli dzisiaj przerwa, myślałam że trzeba to codziennie monitorować!! Pocieszam się że nie będą czekać dłużej niż do weekendu i zaczną coś działać. Naprawdę wolałabym żeby mnie samą wzięło i mała zechciała wreszcie wyjść na ten świat ale mam poprostu już trochę dosyć i nawet to wywoływanie już mnie tak bardzo nie przeraża!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko mnie tez wywoływanie przestało przerazac, pewnie potem będę skuczec i wyc do ksiezyca ale co tam, jak człowiek sie przeterminuje to mu wszystko jedno. Jej Ty masz codziennie KTG a ja mam sie stawic poprostu za tydzien i jeszcze zadwonic czy łóżko czeka :) ech damy rade, juz niedługo, max 6 dni i bede tuliła maluszka, Ty pewnie wczesniej czego Ci życze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabele bo w marcu mi lat przybyło a ja tu nadal taka młódka ;) NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 28....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz ediaaa ..............32...20.06.........s.......córcia?............ Śląskie AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga.......... Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.............01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia...............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia...............UK Kasza22............08.06.....40+5.....2900/.........sn.. ........????.....W'ton UK To która dzis? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnnna to KTG u mnieto przez ubywające wody płodowe, normalnie miałabym co 4 dni. Ja wczoraj jak miałam to KTG na oddziale to widziałam i słyszałam maluszki, ja już tak strasznie chce przytulić moją kruszynkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Kasza pokaż nam córe :) podeslij mi zdjecia na poczte to wkleje jesli byś miała z tym kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko ja ostatnie KTG miałam w 31 tc ! A nie miała bym wcale gdyby nie pobyt w szpitalu - ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wiem. W sumie to w Anglii jest poprostu inaczej ta opieka rozwiązana!!!Nie martw się oni napewno wiedzą co robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! A ja nie mialam jeszcze ani razu robionego ktg ;) Dzis chyba ost wizyta u lek i musze dopytac co mam robic jesli przeterminuje sie - bo choc lek wczesniej raczej to wykluczyl to moze byc roznie... no i l4 mam tylko do terminu porodu, lek mowil ,ze wiecej dac nie moze, a co potem ? bede musiala po internistach latac i symulowac angine np ? przeciez to smieszne, a wiadomo ,ze nie pojde do pracy , jak tam i tak nie ma kompletnie nic do roboty, oddzial w rozsypce :| i coraz to bardziej boje sie i juz nawet nie samego porodu, tylko opieki nad takim malenstwem i tego ,ze bede uwiazana, no coz troche za pozno na takie rozwazania, nawet nie moge zaczac dzialac i szukac nowej pracy, wszystko dzieje sie bez mojego wplywu... dobra zmykam - koniec narzekania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 28....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz ediaaa ..............32...20.06.........s.......córcia?............ Śląskie AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga.......... Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.............01.06......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia...............03.06.....38tc....2789/50........cc ........Julia...............UK Kasza22............08.06.....40+5.....2900/.........sn.. ........????.....W\'ton UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia mnie dopadł dołek wczoraj wieczorem i w sumie jeszcze jakoś mnie trzyma, tak właściwie bez powodu. Wypłakałam się trochę w rękaw M. Samopoczucie mogłabym porównać do takiego jak czasami miałam przed okresem, myślę że to hormony nam szaleją, bo u mnie to nie przez pogodę bo za oknem i wczoraj i dziś słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski!!! No troszke mnie nie było i taaaaaaaaakie cuda sie dzieja:-) Kasza gratulacje!!! Tak długo czekałas na swa coreczke i w koncu jest z Toba:-) Weszłam na bloga a tam sie zrobiło tak slicznie!! Tyle slicznych nowych dzieciaczkow!! Cuda, po prostu cuda!!! Duze buziaczki ode mnie dla maluszkow:-) Ja od poniedziałaku oficjalnie jestem juz na macierzynskim:-) Kurcze alez dziwne uczucie nie chodzic do pracy!!! Niby mam zaplanowany ten tydzien i troszke jest rzeczy do zrobienia ale i tak dziwne uczucie. Ja jeszcze mam 13dni do porodu:-) I jakis spokoj w sobie, ze to jeszcze tyyyle czasu. Zabrałam sie za pranie, układanie i urzadzanie kacika dla małej. czas najwyzszy prawda:-))) Kurcze, ja to zawsze wiele rzeczy na ostatni moment zostawiam. No i musze spakowac sie do szpitala:-) Jak Wy to dziewczyny zrobiłyscie, jak pamietam to niektore w kwietniu juz były gotowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Duniu za pocieszenie-najgorsze jest to,że każdy mi mówi,ze nie mogę się denerwować!A ja wczoraj miałam dziewczyny w sumie 3 stresy! pierwszy-jak się dowiedziałam,że sobie jeszcze poczekam na synka drugi-po wizycie u gina w ramach relaksu poszliśmy na kolację z mężem-wchodzę do restauracji ...a tam moja szefowa!My w ogole nie mamy żadnego kontaktu bezpośredniego w pracy,ale jest m-y nami wyczuwalna niechęć (byłam zatrudniona przez jej poprzedniczkę).Spaliłam buraka-nie wiedziałam co robic.Ja na L4 a po knajpach latam...dostałam dosłownie jakegoś paraliżu-nie wiedziałam co z sobą robić.Ona udawala,że mnie nie widzi...ale usiedliśmy,choć mężowi musiałam jakoś kuksańcem wytłumaczyć,że niekoniecznie musimy przy stoliku obok.Kolacja nieudana-apetyt odszedł.Pomyślałam,ze nie mam pewnie do czego wracać po macierzyńskim,albo naśle na mnie ZUS.Ale uff...zerknęłam na moje L4 i mam napisane\"chory moze chdzić\" i trzeci-tesciowa...opiekowała się Hanią gdy byliśmy u lekarza-oczywiście mała wyszła na spacer z pampersem,a po umyciu babcia siedziała przy niej az nie zasnęła...nie potrafię z nią już rozmawiać.Mąż na nią nawrzeszczał a ona swoje!! Lusiu-mnie lekarz dał L4 jeszcze na tydzień od terminu porodu,który minął w ten poniedziałek.I to jest dowód na to,że można.Postaraj się walczyć o swoje!I nie gódź się na macierzyński bo zabierasz dziecku cenne chwile z mamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×