Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość myszka79
oj Mama E ciesze sie razem z Toba:-) Taka radosc przebija z kazdego Twego słowa:-) Cudowne uczucie, ciesz sie najdłuzej jak mozesz:-) malenstwo zdrowe najwazniejsze:-) i widzilas go;-) chłopak był z Toba? tez widział malenstwo? I super ze masz taka atmosfere w pracy, sama wiesz jakie to wazne, szczegolnie teraz:-) i szef jaki ludzki:-) cudowny piatek, gratuluje:-) ja jestem z koncowych czerwcowek wiec pewnie jako jedna z ostatnich dotre na usg i pewnie na porodowke:-) ale juz tylko kilka dni:-) sroda nalezy do mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos pracy, ja mam fantastycznych ludzi, ale szef to jakaś masakra, ostatnio mówił, że on też marodiznę dzici i wszytko rozumie, a teraz jak się okazało, ze dostałam zwolnienie to już panikę sieje...;-(tym bardziej, że z pewnością zauważył jak ostatnio xle sie czuję, aa obowiazków zamiast mniej to mam więcej;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia, doczytalam ze ta twoja lekarka nie jest prywatnie … no to juz w ogole nie ma sensu, bo gdybys chciala miec opieke prywatna (nie wazne czy cie stac czy nie) to bys od razu poszla prywatnie! Lusiu, oj wspojczuje, tak jak mowi Czekoladka, do lozka z dobra ksiazka i wygrzewac sie! Plus herbatka z cytryna i plukanki gardla. Sio sio chorobsko!!! Myszko! Dzieki, jestem ciagle pod wrazeniem! Tak, chlop byl ze mna, nakrzyczalam sie na nich dzis rano, na core i mojego bo oni sa spioszki i w ogole bardzo powolni rano. A ja oczywiscie cala w nerwach, poza tym ulotka jasno mowila, ze jak sie spoznie to strace kolejke i nastepnego usg mi juz nie dadza. Wyobrazasz sobie jakie nerwy zeby dotrzec do szpitala na czas?! Bylismy 35 minut za wczesnie, az sie panie w recepcji smialy :D:D:D Musze powiedziec, ze tym razem sie nie poplakalismy chociaz emocje byly olbrzymie jak za pierwszym razem! Myszko, a ty do ktorego szpitala 'nalezysz'? Ja w pierwszej ciazy zaczelam opieke w Royal Free w Hampstead, czy to tez twoj rejon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka79
Mama E - doskonale Cie rozumiem:-) ja pewnie tez bede przed czasem chociaz jestem z tych co zawsze na ostatnia chwile zostawiaja sprawy:-) ale to jest tak wazne, ze rowniez nie ma mowy o spoznieniu:-) Poki co naleze do Wettington Hospital czy jakos tak, dokładnie nie pamietam, blisko stacji metra Archway. Ale jak juz wspomniałam w styczniu juz mnie tu nie bedzie, wiec chyba bede musiała zmienic szpital. W sumie nie wiem jak to wszystko tu wyglada, musze spytac połoznej na wizycie co mam zrobic po przeprowadzce. Bo jesli przeprowadze sie na drugi koniec Londynu nie ma sensu tyle dojezdzac. Zreszta tu obowiazuje rejonizacja, wiec pewnie bede musiała sie przeniesc. Czas pokaze:-) Na usg rowniez ide z Moim, oj wiesz jak ja sie nie moge juz doczekac:-) taki dzien to jeden z najpiekniejszych w Twoim zyciu:-) Masz zdjecia maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka79
sorry Mama E, wczesniej juz napisałas ze masz zdjecie maluszka:-) nierozgarniona jestem:-) pozdrawiam i kazdemu tak fajnego dnia jak Mama E ma zycze:-) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to biorę sie do tłumaczenia jak wstawić fotki na nasz blog... Na górze jest „Twój blog” trzeba na to kliknąć. Pisze żeby sie załogować i tam wpisujemy w mail nasz blogowy mail, a w hasło nasze blogowe hasło. Klikamy ok i jestesmy zalogowani:) Wyswietli sie stronka do pisania bloga. Po prawej stronie sa tytuły utworzonych juz watków. Klikamy na tytuł „Poczatek:)” Tekst tego posta wyświetli sie teraz w ramce po lewej. Klikamy kursorem tam gdzie chcemy wstawić swoja fotkę, czyli na koncu notatki i na samej górze na pasku zadań jest ikonka ”wstaw obrazek”, klikamy na nia. Zaznaczamy „nowy” jesli chcemy wstawic zdjecia z komputera. „Przeglądaj” i szukamy folderu w ktorym mamy zapisane to zdjecie na kompie. Klikamy na zdjęcie, potem „OK” i prawie gotowe. Zdjęcie wyswietli sie w ramce:) Teraz mozemy wysrodkowac zdjęcie, zaznaczajac zdjecie i klikajac na pasku zadań ikonke „wysrodkuj”. Aby napisac cos nad zdjeciem, znowu stawiamy kursor tam gdzie chcemy pisac i piszemy. Tekst mozna tak samo wysrodkowac:) Rozmiar czcionki mozna równiez zmieniać korzystajac z pasku zadan. No mam nadzieje, ze sobie poradzicie:) Aha, najlepiej dodawac zdjecie nie wieksze niz 480pikseli, bo takie sie szybko wczyta i nie zajmie zbyt duzo miejsca na blogu. Ja własnie takie wkleiłam:) Jesli nie potraficie pomniejszyc zdjecia rowniez słoze pomoca. Poślijcie mi na pocztę to je pomniejsze, a nawet mogę wstawić je na bloga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obelixowa_____ szczerze, to pierwsze slysze o zdeformowanej szyjce. czyzby ciebie to tez dotyczylo, ze sie zamartwiasz, czy lekarz ot tak \"walnal\" sobie, bo to tez potrafia? Na wszelki wypadek idz do innego speca, bo brzmi powaznie ❤️ lusia79____ herbatka z sokiem malinowym i wit C z wapnem - to chyba mozna? A jakby co to dzwon do swojgo lekarza, moze cos doradzi? Zdrowka zycze 🌼 tuncia_____ moim zdaniem twoja p. doktor to ta z tych nadgorliwych, cokolwiek to znaczy :-p USG serduszka robi sie zazwyczaj gdy z badan prenatalnych wyjdzie, ze dzidzia moze miec jakies wady rozwojowe. Gdy sa ku temu wyrazne wskazania, bo to faktycznie kosztuje.... A uwagi co do kosmetykow itp sa wybitnie nie na miejscu, bo co jej do twojego budzetu domowego, twojej rodziny itp. Jej placisz za wizyty i na tym powinno sie skonczyc jej wsciubianie nosa. Moze polecic taki czy inny kosmetyka, ale nie na sile. Chyba bym nie wytrzymala jakby mi tak lekarka gadala przy wizytach :-o Mama E_____ super, ze dzidek do was zamachal raczka :-) Fajne przezycie takie odwiedziny u malucha. Najwazniejsze, ze wszystko jest dobrze, a ty sie uspokoilas 🌼 a ten usmieszek z buzi niech ci nie schodzi teraz dluuugo :-D Biala_czekoladka_____ co do takich szefow i ich komentarzy, ze tez maja rodzine, to niech sobie wyhoduje macicie, zajdzie w ciaze i niech trafi go zestaw z kategorii tych, ktore mecza Apsike juz 4 miesiac!!! Wrrrr, faceci.... :-P Dobra, tuncia, mail pod nikiem, podeslij mi namiary na bloga, bo az mnie skreca z ciekawosci :-) Lece zakopac sie znowu w pudla, poki cory nie ma trzeba jej zrobic przedurodzinowa (jutro kinderparty) i przedprzeprowadzkowa czystke w zabawkach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, jeszcze jedno. Ja tez jeszcze nie mam zadnej brzuchatej fotki, ale dziewczyny fajna rzecz na przyszlosc - robic sobie takie fotki regularnie, np. co miesiac, w takim samym (w miare mozliwosci :-)) stoju i w tym samym miejscu. Fajna kronika sie z tego potem robi. Mam tak z pierwszej ciazy, zaczelam od 3-4 mies i teraz tez planuje zaczac 10 grudnia, czyli w dniu, w ktorym plus minus 1 dzien, nam sie udalo (kombinowalismy dzidzie z pomoca medycyny wiec wiem kiedy zaskoczylismy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Panie w piątkowe popołudnie :) Pozwoliłam sobie na małe uzupełnienie :) NICK..................WIEK........TERMIN PORODU............SKĄD JESTEM gosia1062009...........25.............1.06.2009......... ......Tychy Apsika...................29.............1.06.2009....... . .......podlasie Fasolkowa mama......30.............1.06.2009................Warszawa Kasza22.................22............03.06.2009...... ........W\'ton UK Dunia77.................31.............4.06.2009...... .........Stany Gonia81.................27.............5.06.2009......... .......Śląsk agaaa1..................24.............6.06.2009....... ........Jarocin Pigii .....................30.............6.06.2009........ .......Węgrów Agusia ..................28.............7.06.2009..... ..........Śląsk ewcisko.................25.............7.06.2009........ .......Łódź Pakston21..............35............10.06.2009....... ........Poznań tuncia...................26............12.06.2009.. .... ........Rybnik Biała_czekoladka......26............12.06.2009.......... ... .Warszawa czarunia................34............13.06.2009........ .......świnoujscie joolaa...................28............14.06.2009... .. .........śląsk Shila2...................25............15.06.2009.... ...........Szczecin Mama E.................38............15.06.2009............... UK MariolaNY..............30............15.06.2009..... ..........NYC Pimach..................31...........15.06.2009...... .........BielskoBiala sztorm...................33...........15.06.2009..... .....….podbeskidzie klunia1912..............34...........16.06.2009...... .........UK OlaOli...................28............16.06.2009?... ...........UK mamawiwi..............22............16.06.2009....... .......Sochaczew Mamusia222.............22...........18.06.2009....... .......Nasielsk polka1983...............25............20.06.2009...... .... ...Kielce Zakochana mama......27............20.06.2009...............Kalisz obelixowa...............32............20.06.2009..... .........lubuskie mój pierwszy raz......30............20.06.2009...............Śląsk AniaP....................28.............21.06.2009.... ..........UK lusia.79..................29............23.06.2009.... ..........Śląsk myszka79................29............23.06.2009....... .......UK loona_84................24............30.06.2009..... .........dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pytania Ewciski, to służę pomocą prawną: Kodeks pracy Dział ósmy: Uprawnienia pracowników związane z rodzicielstwem Art. 185. § 1. Stan ciąży powinien być stwierdzony świadectwem lekarskim. § 2. Pracodawca jest obowiązany udzielać pracownicy ciężarnej zwolnień od pracy na zalecone przez lekarza badania lekarskie przeprowadzane w związku z ciążą, jeżeli badania te nie mogą być przeprowadzone poza godzinami pracy. Za czas nieobecności w pracy z tego powodu pracownica zachowuje prawo do wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że u wszystkich przyszłych mamuś, wszystko gra. Ja się trochę zamartwiam, że przegapiłam konieczność zrobienia usg prenatalnego :( Chyba jednak, mimo, że zaczęłam 14 t.c. to wybiorę się na nie w przyszłym tygodniu. Kasza22 - co to takiego ten triple test??? Ja mieszkam na Śląsku, a najbliżej mi do Katowic. Pozdrawiam serdecznie :) Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jestem i nie zamierzam się stad ruszać;-) za fajne dziewczyny jesteście:-) MamoE gratuluje ta dobrych rokowań i ciesze się ze już zaliczyłaś pierwsze spotkanie z ktosiem;-) Tunia dziękuje za maila, jeszcze nie mam zdjęcia ale postaram sie jak najszybciej dołączyć do blogowych brzuszków. A my już po Mikołajkach i wyobraźcie sobie ze moja niunia na widok Mikolaja po prostu.....uciekła;-) Wystraszyła się strasznie i nawet jak wzięłam ja na ręce to wyła, ale rękę po prezencik wyciągnęła;-) hahaha MamoE to dokładnie jest tak jak piszesz - mała spryciura mi rośnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E- super! :) To naprawdę piękne zobaczyć i usłyszeć swojego maluszka. Pimach- ja mam w poniedziałek wizytę kontrolną po tym, jak gin stwierdziła, że bóle mogą ciąży zagrażać... Dziś już mniej się przejmuję niż wczoraj. Wczoraj, gdy tylko komuś o tym wspominałam, zaraz zalewałam się łzami. Dziś troszkę wypoczęłam, biorę wszystkie zalecone prochy i czekam aż minie. Na razie jeszcze pobolewa, ale jestem dobrej myśli... Najgorsze, że jutro mamy przeprowadzkę i może być ciężko. Nic niestety nie da się przesunąć, ale przyjedzie ekipa pod wezwaniem czyli moja rodzina do pomocy i damy radę. Ja będę kierować z kanapy. :) Już dziś telewizor zniknął z domu i jest w nowym, więc zostaje mi tylko komp i internet. Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE ile trwało to usg? Dostałaś zdjęcie? Na moim skierowaniu jest napisane ze można takie dostać za 2F. I dokładnie to co napisałaś ze NIEWOLNO eis spóźnić ani minuty, wiec podejrzewam, ze w poniedziałek będę warować pod drzwiami godzinę przed badaniem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zostawmy juz tego mojego lekarza, wyzaliłam sie tylko:P Ja tez uwazam ze usg serduszka sie robi gdy z badan prenatalnych wyjdzie ze sa jakies wady rozwojowe, ale jak to powiedziałam mojej pani doktor to zaprzeczyła. Powiedziała ze usg serduszka robi sie ok 20 tyg bo gdy robi sie badanie prenatalne to serduszko jest jeszcze za małe zeby stwierdzic wady. Ja uwzam ze skoro mam mierzone tetno płodu i jest ono bardzo dobre to i serduszko jest ok. A poza tym jakos nie wierze ze gdyby wykryto wade to juz w ciazy mozna by temu jakos zapobiec wiec nie widze powodu ciagłego przeswietlania sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolkowa mama_____ tak z ciekawosci, jakie prochy ci dali? Mocno sie musisz faszerowac? A jutro, murem na tej kanapie zalegac i niech ja wyniosa jako ostatnia ze stareg o - razem z toba oczywiscie, i jako pierwsza wzniosa do nowego! Biurko dyrektorskie musi byc zawsze na miejscu :-) Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co. A ja dzis 2 razy wymiotywałam, zastanawiam sie czy to nie z powodu zmiany witamin. Brałam feminatal, ale moja piekna pani doktor poleciła mi pRENATE eLITE z omega3... No zobaczymy co bedzie jutro... Bo jak mam wymiotowac to wracam do feminatal, przy pierwszym dziecku tez zazywałam Feminatal. A jakie wy witaminy zazywacie? I czy jecie dodatkowo kwas foliowy? Ja przy pierwszym dziecku brałam i witaminki i kwas, a teraz ginokologowa nie kazała mi jesc dodatkowo kwasu i zastanawiam sie dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza i jest tak sobie. Dziecko ok, bryka sobie, ale Chiny Ludowe nie jest to 11 tc, kolejny raz z usg wyszło, że 13 tc. Juz nie wiem. Ale... No własnie. Jest krwiaczek, odkleja sie kosmówka w miejscu, w którym wytworzy się pepowina. Bezwarunkowe leżenie do tego czasu. I kategoryczny zakaz powrotu do pracy. No i moje dylematy zostały rozwiazane, chociaz szkoda, ze takim kosztem. :-( MamaE, gratuluję widoczków. Cieszę się, ze wszystko ok. Dziecko takie grzeczne, az pozazdrościc. Moje co usg to szaleje, az sie boje, co będzie później... Dziekuję za pamiec. :-) Gonia81, sprawdzałas Provite? Wejdź sobie na ich strone, maja tam uruchomione GG i za free odpowiadają na wszystkie pytania. :-) Fasolkowa mamo, jakie masz leki? Duhaston? Wiataj w klubie leżących. Uwazaj na siebie i wykorzystuj rodzine ile wlezie. Masz byc moze jedyna okazje w zyciu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja schizuję:( Dowiedziałam się wczoraj, że córka mojego kierownika ma ospę i mocno choruje.. a kierownik codziennie przychodzi do mego pokoju, całuje po rękach i gdyby nie fakt, ze wygadał się o ospie mężowi to bym nic nie wiedziała. Najgorsze jest to że oboje z mężem nie przechodziliśmy ospy a kierownik chucha na nas i dmucha nie zdając sprawy w ogóle z konsekwencji. Boję się jak jasna cholera.. oglądam codziennie męża, szukam u siebie już krost ospowych a w poniedziałek zamierzam z grubej rury wystartowac do kierownika. Tylko co mi to da...:( a moze już mamy w sobie wirusa? W końcu to ospa wietrzna i przenosi się z powietrzem a okres wylęgania moze siegać nawet miesiąca:( i co mam przez miesiąc żyć jak w amoku? Boję się:((((((( Jutro idę profilaktycznie zrobić badania na przeciwciała ospy.. może jednak ją przechodziłam - łudzę się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia___ mam problem z wejsciem na bloga. Poslalm ci maila. A rzyganko moze byc faktcyznei po witaminach. Ja od swojej ginki dostalam taka torbe roznych probek, z reguly na 5-7 dni. Bralam i po niektorych czulam si eokej, a po niektorych mocnoej mnie mulilo. Wiec moze cos w tym jest. Aczkowielk Omega3 to ostatnio hit mody, jelsi mozna tak powiedziec, na rynku wit ciazowych. Ponoc rewelacyjnie wplywa na rozwoj mozgu dziecka. Owszem, kwasy te sa dostepne w jedzeiu tez, jak cala reszta, ale w ilosciach niewielkich i stad taka jazda na ten rodzaj witamin :-) U mnie jest to samo. pimach____ lezec plackiem i sie nie martwic, choc to latwo powiedziec :-) Dzidzia sobie urzadzi mieszkanko i wtedy bedziesz mogla znowu normalnie funkcjonowac ❤️ A z tym 13 tyg, khm. Moze cie organizm oszukal i jednak wczensiej mialas owulacje? Albo dzidzia sobie calkiem niezle rosnie :-) Apsika____ matko, bezmyslonsc ludzka nie zna granic. Ten typ szefa to taki jak bialej___czekoladki, co to tez ma rodzine :-o Choc moze taki ignorant do entej potegi w sprawie tzw chorob zakaznych wieku dziececego i ciazy. Nie wiem co lepsze... I co go tlumaczy... Wierze, ze nawet jesli ospy nie przechodzilas, to nie zlapie tym razem ani ciebie ani meza. W sumie to kontakt macie nie bezposredni z osoba chora, a nalezy utrzymyac,z e gosciu jakas podstawowa higiene osobista utrzymuje. Ale wiem, ze to malo cie uspokoi... Zrob te badania na wszelki wypadek, a przy okazji i na rozyczke i na swinke.... Ja w pierwszej ciazy przeszlam podobna sytuacje. Strasznie spucha mi szyja, pod uchem z jednej strony, bolalo jak nie wiem co. Bylam jakos w okolicy polowy ciazy. Wpadlam w taka panike, ze wyladowalismy z mezem na erce, zeby mi powiedzieli co to jest. Lekarz mnei obejrzal, zbadal, powiedzial, ze albo swinka (ale to bym miala jeszcze goraczke, choc moze jeszcze przyjsc) albo zapalenie slinianki. Na szczescei okazalo sie to drugie. A ja obiecalam sobie, ze przed ruga ciaza zrobie wszystkie badania na przeciwciala, ew sie doszczepie, ale d.u.p.a. blada. Oczywiscie nigdy nei bylo czasu,z eby o tym pomyslec no i teraz za wlasna lekkomyslosc pozostaje mi miec nadzieje, ze nic mnie nie trafi przez najblizsze pol roku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literowki, ale maz wczoraj wyczyscil klawiature i teraz tak jakos dziwnie chodzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia77 klawiatura dziwnie tzn lekko chodzi co? Znam ten bol, maz tez czasem mi czysci z okruchow moja klawiaturke:P Odpisałam na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie przyszłe czerwcowe mamusie-czerwcowa mamusia kubusia 2008-06-21. trzymam kciuki za niedługo niektórym mdłości przejdą. całuski dla brzucholi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
ale jestem zla kurde napisalam sie i uwaga zamknelam okno grrrrr co mi odbilo nie wiwem obelixowa nie mam pojecia o co chodfzi z ta szyjka;-/ mama E gratulacje. ja dzis tez szczesliwa bo dostalam list ze jest male ryzyko ze dzidzia bedzie chora. Gonia triple test =test z krwi na ryzyko chorob genetycznych w tym Downa. Inaczej nazywa sie test Bartsa ej inne dziewczyny maja zdjecia malucha za 2 funy a u mnie za 5!!!! ale i tak babka nas polubila i dala za darmo haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia77, Pimach-dzięki za troskę, nie jest aż tak źle ze mną. :) Na razie nie dostałam żadnych leków na podtrzymanie ciąży, bo nie mam plamień, tylko te bóle. Faszeruję się witaminami i minerałami, bo okazało się, że moje wyniki nie są dobre. Biorę jakieś potworne ilości żelaza, magnezu z B6 i dodatkowo łykam Prenatal Classic ( ktoś się pytał o witaminy, ja po Prenatalu nie mam żadnych sensacji). Na ból brzucha kazała mi brać trzy razy po dwie tabletki Nospy, stąd to faszerowanie. Jak policzę, to trzy razy dziennie łykam po 4-5 tabletek. Jeśli poczuję się gorzej, mam jechać do szpitala- stąd moje przerażenie. Tak naprawdę, jak teraz o tej mojej wizycie myślę, to wydaje mi się, że gin chciała mnie nastraszyć, żebym wreszcie zdała sobie sprawę, że moje dotychczasowe tempo życia musi się zmienić. Nie mogę się stresować i przede wszystkim troszkę muszę zwolnić z pracą, dać na luz. Ja niestety jestem pracusiem i strasznie ciężko mi się przestawić. Niby jak mnie wkurzają, to stwierdzam, ze pójdę na zwolnienie, ale tak naprawdę, to nie mogę się obejść bez chodzenia do biura. No nic, teraz mam dwa tygodnie odpoczynku, leżenia i byczenia się. Wizyta w ten poniedziałek, zobaczymy, czy dostanę jakieś inne dodatkowe leki, czy gin uzna, ze jednak mój maluch daje sobie radę i twardo się trzyma. Pimach współczuję, ale może to i lepiej, że decyzja o pracy sama się podjęła. Szkoda, że w takich okolicznościach, ale miejmy nadzieję, że leżenie nie będzie takie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×