Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Zapomniałam dodać, że czekam chyba najbardziej na te pierwsze ruchy...jak widziałam moją wiercipiętę na monitorze to chodziłam z radości po ścianach:) niesamowite jest to co mamy w brzuchach.. to naprawde jednak trzeba odczuc, się tak zastanawiam jakie to będzie uczucie, czy to wogóle powiążę z dzieckiem, albo odwrotnie czy będę kazde \"bulgotanie\" w brzuchu uważać za ruch dziecka:) Jesli chodzi o wyglad... cóz cera i włosy sie nie poprawily. Jesli chodzi o brzuch to trochę mi wycislo sadełko do przodu- w koncu jak poczytalam to moja kruszyna jest juz wieksza od brzoskwini... apropo tez tak macie, ze szukacie po necie i 30razy czytacie o rozwoju dziecka tydzien po tygodniu?:) ma hopla na tym punkcie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anakonda no to masz nieciekawie z tymi bolami brzucha:( Ja te zmieszkałam w Zabrzu, mam tam rodzine:) Ja jutro ide na badania prenatalne, tzrymajcie kciuki:) moj pierwszy raz ja nie mam własnie suchych nog, ale tez je smaruje, ale to i tak nie pomga:( Przewaznie w nocy mnie te nogi swedza:/ Piersi tez mnei swedziały w pierszej ciazy i zrobiły mi sie na nich liczne liszaje, byłam wtedy u dermatologa i poleciła mi oliwke dla dzieci. Oliwka smarowac piersi i faktycznie pomaga. Dzis znowu poczułam jakby kopniecie maluszka, ale czy to mozliwe? Mam dopiero 13 tydz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
cześc dziewczyny ja też mam termin na 10.06.2009 mam nadzieje że przyjmniecie mnie na wasze forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczynki, pozdrowienia z łóżka, bo skąd miałabym Was pozdrowic. A buuu. Byłam dzis na usg, maluszek fika, swietnie było widać kregosłup i zebra. ;-) Ale.. No własnie. Te odklejone naczyńka są i trzeba uważac. I jak tu nie zwariować. Myślałam, ze to watroba, a to jelita. Wiecie, ze na większości herbatek ziołowych umieszczone są przeciewskazania dla kobiet w ciąży. W końcu zakupiłam jakąś ziołową z Tecane. Mój pierwszy raz, dziekuję za ciepłe słowa. 😘 😘 😘 Anaconda, uwielbiam luteinę dopochwową. Mam po niej takie uczulenie, że nie mogłam na tyłku usiedzieć. Zamieniłam na ultragestan, ale też nie jest najlepiej. Czasem piecze. Dzidzia sliczna. 🌼 nikola81, witaj. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... mnie nie swędzi nic innego jak ...sutki.. i zauważylam ze mnie bolą jak się moj facet do nich zabiera lub jak ja czasem o nie \"zachaczę\".. kiedy to się skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bol piersi konczy sie dopierogdy przestanie sie karmic piersia...Także jeszcze troszke czasu. Co do herbatek ziołowych to ja kochałam sie w mietowej, ale moj organizm zaczał je odrzucac, wiec teraz pijam zielona herbatke. A teraz własnie sacz kawcie i ledwo ja wciskam w siebie bo mam takie zawroty głowy ze musze czyms cisnienie podwyzszyc. Spałam a jak wstane zawsze sie tak okropnie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Dalej jestem chora, wiec na momencik - poczytalam co tam u Was - gratuluje wszystkim ktore zobaczyly swoje dzieciaczki - ja w srode - genetyczne i mam nadzieje, ze juz lepiej bede czula sie. Dzis w domu, ale jutro do pracy - co prawda na kilka godz tylko , ale oby nie pogorszylo sie . Kasia i Jolaa - rewelacja - rzucialam okiem tez na bloga :) U mnie bez zmian - katar, kaszel , oslabienie - wiec ide do lozka dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia pytałaś wcześniej jakie witaminy bierzemy. Ja obecnie biorę Sanatogen Pro Natal - to kwas foliowy i 18 witamin w jednej tabletce. Wcześniej kupiłam Pregnacare plus Omega3 - 2 tabletki, ale chyba Omega3 nie jest dla mnie.Krótko po wzięciu tych tabletek tak mnie zmuliło, że mąż biegiem miskę mi do łóżka i przynosił no i zwymiotowałam. Do teraz nie zapomniałam tego obrzydliwego smaku tranu blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko. Wiem, że powinnyśmy się relaksować i odpoczywać, ale ja nie mam dnia bez stresu w pracy i nawet po pracy ciągle jeszcze przeżywam różne rzeczy.Jak bardzo w ten sposób szkodzi się maleństwu? Pamiętam, że któraś z was napisała, że dzidzia się wtedy bardzo pręży więc zawsze staram się uspokoić, ale różnie z tym bywa. Koleżanka psycholog spytała czy nie rozważam pójścia na zwolnienie tak chociaż na 1 m-c. Wczoraj tak się wkurzyłam, że dostałam jakiś skurczy mięśni i żołądka (standard) i miałam wrażenie, że coś mi strasznie fika pod pępkiem - czyżbym poczułam maleństwo? Nie wiem co robić? Nie chcę szkodzić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym też przywitać serdecznie nowe czerwcówki :) I pogratulować tym, które zobaczyły swoje małe pociechy. Byłam na blogu, wyglądacie świetnie. Ja jeszcze nie mam brzucha, ale postaram się wkrótce dopisać i dodać jakąś fotkę. Mam nadzieję, że sobie poradzę Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, widziałam mojego maluszka!!! Wszystkie łapki, wszystkie palce wszystkich łapek, śliczny nosek!!! Jestem prze-szczęśliwa, mam zdrowe dzieciątko, które bardzo fika :). Następna wizyta na początku stycznia, do tego czasu dwa razy morfologia i mocz. Najważniejsze jest to, że o cokolwiek zapytałam lekarkę, odpowiedziała spokojnie na każde pytanie - powiedziałam o bólach, powiedziała, że to normalne, więzadła macicy się naciągają, a ona się powiększa. Zbadała mnie, szyjka zdrowa i zamknięta, wszystko w porządku. Poleciła witaminy z wit. A, Prenatal bądź Feminatal, jakie chcę. Jestem szczęsliwa! :D Pimach, cieszę się, że lepiej. :) Oby coraz lepiej. 🌼 AniaP, ja tez mam stresującą pracę, i ja po prostu staram się oddychać. Wiem, że śmiesznie brzmi, ale mnie uspokajają głębokie oddechy. A jak mnie coś uciska, z godnością oddalam sie do pokoju obok i siadam tam na chwilę albo stoję - w innej pozycji niż za biurkiem. Tak długo, aż nie poczuję, aż mi lepiej. Jeszcze mi nic nikt nie powiedział, a jak szef krzywo patrzy - zdarza się - to odwracam wzrok w inną stronę. Ja jestem w ciąży i jego fochy mnie nie interesują. :) Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już jestem.....i jeszcze raz dziękuje za wsparcie! Moj ktosik niesamowity i zupełnie bez stresowy fasolek:-) Leżał sobie i ssał kciuk, próbowaliśmy go przekręcić ale odwocil sie dupcia pokazał piękny kręgosłup i tyle. za chwilkę wrócił do pozycji wyjściowej i nawet sie nie krepował z tym kciukiem. Az mi sie żyć mocniej zachciało jak to cudo ujrzałam:-) Łezki radości oczywiście tez były - niedalo rady inaczej. Potem mnie zważyli, pobrali krew, próbkę moczu, ustawili dalsze wizyty i tyle. W sumie sam skan trwał 2 min a papierkowa robota pochłonęła godzinę. Dziewczyny z UK czy wy również pacie ustalona wizytę z ginekologiem po drugim skanie? Czy taka jest procedura spotkania lekarza w 20 tyg? Oczywiście serdecznie witam nowe przyszłe mamusie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupelniona tabelka o Anaconda_a. zielam z posta Gonia81 pare stron wstecz, i wydaje mi sie, ze to taka najbardziej aktualna. Nicola81____ tez sie dopisz, dla \"potomnosci\", bo nas tu coraz wiecej :-) Fajnie. NICK..................WIEK........TERMIN PORODU............SKĄD JESTEM gosia1062009...........25.............1.06.2009......... ......Tychy Apsika...................29.............1.06.2009....... . .......podlasie Fasolkowa mama......30.............1.06.2009................Warszawa Kasza22.................22............03.06.2009...... ........W\'ton UK Dunia77.................31.............4.06.2009...... .........Stany Gonia81.................27.............5.06.2009........ . .......Śląsk agaaa1..................24.............6.06.2009....... ........Jarocin Pigii .....................30.............6.06.2009........ .......Węgrów Anaconda_a............21.............06.06.2009.......Zabrze/Śl ąskie Agusia ..................28.............7.06.2009..... ..........Śląsk ewcisko.................25.............7.06.2009........ .......Łódź Pakston21..............35............10.06.2009....... ........Poznań tuncia...................26............12.06.2009.. .... ........Rybnik Biała_czekoladka......26............12.06.2009.......... ... .Warszawa czarunia................34............13.06.2009........ .......świnoujscie joolaa...................28............14.06.2009... .. .........śląsk Shila2...................25............15.06.2009.... ...........Szczecin Mama E.................38............15.06.2009............... UK MariolaNY..............30............15.06.2009..... ..........NYC Pimach..................31...........15.06.2009...... .........BielskoBiala sztorm...................33...........15.06.2009..... .....….podbeskidzie klunia1912..............34...........16.06.2009...... .........UK OlaOli...................28............16.06.2009?... ...........UK mamawiwi..............22............16.06.2009....... .......Sochaczew Mamusia222.............22...........18.06.2009....... .......Nasielsk polka1983...............25............20.06.2009...... .... ...Kielce Zakochana mama......27............20.06.2009...............Kalisz obelixowa...............32............20.06.2009..... .........lubuskie mój pierwszy raz......30............20.06.2009...............Śląsk AniaP....................28.............21.06.2009.... ..........UK lusia.79..................29............23.06.2009.... ..........Śląsk myszka79................29............23.06.2009....... .......UK loona_84................24............30.06.2009..... .........dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba, nie wiem czemu sie sie wrzucila czesc tabeli w boldzie :-0 Moj pierwszy raz, klunia1912_____ super wiadomosci!!! Wspaniale widoki, nie? Fajnie, ze zyjemy w czasiach, kiedy mozna podejrzec co tam w brzuchu sie wyrabia 🌼 Lusia79____ zdrowka duuuzo 🌼 pimach____ plackowac dalej, plackowac 🌼. Dobrze, ze w tym wszystkim maluszek bryka nadal :-) A dlugo masz tak lezec? anaconda_a_____ no to faktycznie niewesolo z tym bolacym brzuchem. Jeszcze w dodoatku z takimi warunkami w pracy - chodzi mi o te platnosci. Uh, najgorsza sytuacja chyba kiedy trzeba pogodzic zdrowie swoje i maluszka z zyciem, ktorego czasami za Chiny zmienic nie mozna. Na stres najlepiej oddychanie robi. Odejdz na bok, wdeych wydech i policz do dziesieciu powoli i znowu, az sie nerwy uspokoja 🌼 Dziewczyny, co do tej swedzacej skory z krostkami. Moze byc tak, ze nie sluzy wam w ciazy jakikowliek kosmetyk, ktory do tej pory stosowalayscie. Nawet proszek do prania czy plyn do plukania i stad np swedzenie nog, gdzie spodnie najbardziej ocieraja o cialo. Generalnie jest tak, ze skora w ciazy ma tendencje do wysuszania sie i czasmi dobrze nabyc nawet natluszczajacy balsam czy oliwke. Co do ruchow maluszka. Ja jestem teraz w polowie 15 tyg (mozna zobaczyc na moim suwaczku). Jesli czujecie ruchy w dolnej czesci brzucha, a nie tuz pod pepekiem czy po bokach na wysokosci konca bioder - to moze to byc dzidzia. Pewnie sie naczytalyscie opisow, jak to sie czuje :-) Kazda opisze to inaczej, zobaczycie. A poczujecie niedlugo, naprawde 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia masz racje, nie wiem jak ludzie zyli bez skanu czy bez telefonu...w naszych czasach to jak bez ręki hihi Joolaa a teraz masz trochę ruchu tzn możne korzystasz z basenu czy temu podobne? Apsika bez gadania bierz L4 i wcale się nie przejmuj, dzidzia jest najważniejsza! Tuncia trzymam kosteczki za badania! Lusia kuruj się dziewczyno, a w środę napewno Ci się odrazu poprawi gdy zobaczysz fikające lub tak jak ja spiace maleństwo.:-) Moj pierwszy raz....to dla nas obie szczęśliwy dzień;-) gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuszki. Witam nowe czerwcowe Mamuski. Jak miło, ze nas coraz więcej. Gratuluję Wszystkim, które właśnie \"naocznie\" poznały swoje Skarby. Cudownie jest zobaczyć swojego Maluszka, prawda? :) U mnie usg było 12 listopada, to już prawie miesiąc i tak się stęskniłam... Chyba polecę prywatnie na 4D, żeby mieć pamiątkę. Jakoś nawet teraz, gdy mam te bóle i co trzy dni jestem u gin, nie chcą mnie na usg skierować... Słuchamy tętna maluszka, badania itp, a usg dopiero w 20 tyg... Wymyśliłam sobie, że na spóźnione Mikołajki zabiorę mojego Mężyka prywatnie na 4D i w prezencie zobaczymy nasze Maleństwo. Może też się troszkę uspokoję, bo nadal nie wiadomo, co mi dokładnie jest... Leki mam brać te same, tylko dwa razy więcej magnezu i leżeć, leżeć i wypoczywać. Pimach myślami jestem z Tobą. Nie daj się zwariować, będzie dobrze. Później po porodzie przez dłuuuugi czas nie będziemy mogły tak sobie poleżeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu - Ja tez ostatnio bylam przeziębiona. Bylam u lekarza i polecila mi syrop Bioaron C - on jest ziolowy, dobry w smaku;) i bezpieczny dla kobiet w ciązy. Oprocz tego szalwia na gardlo (taka w tabletkach;) jak cholinex :):):):) ) no i na katar woda morska - sprobuj moze i Tobie pomoze!!! Tuncia - Ja tez chce sie moc na bloga logowac (mail przy pseudonimie;) ) Mykam zycze Wszystkim milego wieczorku!!! Ja dzis sie przeprowadzalam wiec padnieta jestem :( http://www.suwaczek.pl/cache/d4acc0e20a.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Nikola🌼 Pimach...mój pierwszy raz..klunia...cieszę się ,że z dzidziusiami wszystko dobrze:) Tuncia daj znać jak badania jutro ,oczywiście trzymam kciuki Klunia...chodziłam na basen ale lekarz mi zabronił miałam zły mocz,wiadomo jak na publicznym basenie a na prywatny mnie nie stać:D na rolkach też zabronił mi jeździć ,odradził saunę..na siłownie mogę chodzić dopóki dobrze się czuję ,oczywiście żadnych brzuszków ani nic podobnego ale od dwóch tygodni jestem na to zbyt słaba więc ćwiczę sama w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila2____ jak ja ci zazdroszcze, ze ty juz po przewprowadzce 🌼 Ja dopiero za dwa tyg bede na swoim, ale pakowanie juz na calego idzie w chacie. I stad tez poki co obywam sie bez zadnych dodatkowych cwiczen :-D Cora i pudla - wystarcza za calkiem niezla silownie, hehe. Choc na basen bym pochodzila... W przyszly piatek mam kolejna wizyte u ginki, musze podpytac czy moge. Tylko kiedy ja na to znajde czas?! A po przeprowadzce to wogole najpierw bede musiala sobie zlokalizowac jakis najblizszy basen. Dobra, lece po pocieche do przedszkola. Jutro mam final test z rachunkowosci i troche mi jeszcze zostalo do powtorki z calego poltocza :-O A maly nadal bryka choc juz nie robi salt jak wczoraj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Najpierw wieści- byłam dziś na usg i wszystko jest w najlepszym porządku, maluszek brykał jak szalony i trudno było lekarzowi go zmierzyć momentami, ach cóż za słodki widok:)) Oddetchnęłam z ulgą:) Co do bloga to fajny pomysł ale ja mam opory z zamieszczaniem zdjęć na necie- zwaszcza po tej aferze z kradzieżą zdjęc na nk. A może jakoś go można zablokować? żebynie był dostępny dla wszystkich? Dunia- dokładnie tak:) uwielbiam elmwood springs, zwłaszcza w okolicach świąt;) Co do smaków to mnie odrzuciło od czosnku i mięty, za to mięso i pomidory pochłaniam w nieograniczonych ilościach. Też mi się zrobiła sucha skóra w ciąży, zwłaszcza na nogach i twarzy, już nie wiem czym się smarować. Jedyny balsam, który jako tako mi pomaga to loreal`a. Ale co dziwne mam ten problem tylko na nogach, brzuch, uda, piersi smaruję oliwką i jest wszystko ok, tylko na łydkach masakra. AniaP co do stresu to przekonałam się na własnej skórze jakie może mieć katastrofalne skutki, na pocztku ciąży miałam bardzo stresującą sytuację w pracy i w domu, tak sie denerwowałam, że dostałam plamień. Poleżałam, wyciszyłam się i już jest dobrze ale teraz staram się być siłą spokoju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
znow mnie boli glowa 9 godz pracy poltorej godz na uni teraz musze pisac prace zaliczeniowa na czwartej jutro od 830 znowu 8-9 godz pracy itd Stres w pracy? heh wierzcie mi jakbym wam opisala to bym z gory wygrala 'licitacje':-p dzis naprzyklad bylam muslalam tlumaczyc kobiecie z depresja ze jest chora i ma halucyny i ze to moze miec wplyw na jej opieke nad dzieckiem. Moj gnojek szef pan dr zamiast wziasc to na siebie to mowi zebym ja jej wytlumaczyla ze musimy zadzwonic po socjal i ze znowu maja jej odebrac dziecko. Matka przezyla pieklo naprawde sie stara a szef zamiast z nia pogadac bo jej nic sie nie dzieje ostatnio to przekreca jej slowa i nie slucha. Jak ona uslyszala socjal to chwicila mnie za rece zaczela plakac i blagac 'Kate prosze nie juz raz widzialas jak mi go zabierali nie prosze nie znowu...' i ja wiemze ona ma depresje ale moze sie zajac synkiem, bardzo go kocha i najciezej jej bylo jak go jej odebrali 6 tyg po urodzeniu (najprawdopodobniej zaczelo sie od depresji poporodowej) a ze jest samotna matka na azylu, w obcym miejscu nie ma nikogo to socjal i health visitors musieli sobie nabic statystyki. I teraz jak taka matka ma nie 'oszalec' jak jej synkana moich oczach wyrywali funkcjonariusze policji?! a moj palant szef mowi ze on ma dosc ze chce na emeryture, ze co on tutaj robi. Kurde sam jest czubkiem ot co... Grrrrr!!!!Do jasnej cholery ja mam byc managerem i siedziec w administracji a nie widziec pacjentow i bawic sie w psychiatre. Naprawde juz mam dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK........TERMIN PORODU............SKĄD JESTEM gosia1062009...........25.............1.06.2009......... ......Tychy Apsika...................29.............1.06.2009....... . .......podlasie Fasolkowa mama......30.............1.06.2009................Warszawa Kasza22.................22............03.06.2009...... ........W'ton UK Dunia77.................31.............4.06.2009...... .........Stany Gonia81.................27.............5.06.2009........ . .......Śląsk agaaa1..................24.............6.06.2009....... ........Jarocin Pigii .....................30.............6.06.2009........ .......Węgrów Anaconda_a............21.............06.06.2009.......Za brze/Śl ąskie Agusia ..................28.............7.06.2009..... ..........Śląsk ewcisko.................25.............7.06.2009........ .......Łódź Pakston21..............35............10.06.2009....... ........Poznań tuncia...................26............12.06.2009.. .... ........Rybnik Biała_czekoladka......26............12.06.2009.......... ... .Warszawa czarunia................34............13.06.2009........ .......świnoujscie joolaa...................28............14.06.2009... .. .........śląsk Shila2...................25............15.06.2009.... ...........Szczecin Mama E.................38............15.06.2009............... UK MariolaNY..............30............15.06.2009..... ..........NYC Pimach..................31...........15.06.2009...... .........BielskoBiala sztorm...................33...........15.06.2009..... .....….podbeskidzie klunia1912..............34...........16.06.2009...... .........UK OlaOli...................28............16.06.2009?... ...........UK mamawiwi..............22............16.06.2009....... .......Sochaczew Mamusia222.............22...........18.06.2009....... .......Nasielsk polka1983...............25............20.06.2009...... .... ...Kielce Zakochana mama......27............20.06.2009...............Kalisz obelixowa...............32............20.06.2009..... .........lubuskie mój pierwszy raz......30............20.06.2009...............Śląsk sąsiadka dorothy......28............20.06.2009.............dolny śląsk AniaP....................28.............21.06.2009.... ..........UK lusia.79..................29............23.06.2009.... ..........Śląsk myszka79................29............23.06.2009....... .......UK loona_84................24............30.06.2009..... .........dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiadka dorothy napisałaś że od stresu plamiłaś, to pewnie to samo u mnie spowodowało plamienie. Kasza nie zazdroszczę tego co musisz przeżywać w pracy.Nie dosyć że stres to jeszcze na sumienie ci wchodzą. Widać każda z nas ma swoje stresy i chyba pozostaje nam tylko próbować choć trochę je zminimalizować bo są nie do uniknięcia. Dobranoc wszystkim 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bloga mozna dodatkowo zablokowac hasłem i wtedy bedziemy tylko my mogły na niego wchodzic, tylko nie wiem czy da sie tak zrobic na onecie ale moge popracowac nad tym. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ale miałam wczoraj dzień!!! Poraz pierwszy odkąd jestem w ciąży wymiotowałam, ale tak mną targało że myślałam że z toalety nie wyjdę, i to w pracy!!!! Nie wiem czy czymś się strułam czy to może od tych wszystkich witamin!!! Biorę Feminatal, a dodatkowo lekarz zapisał mi żelazo + kw.foliowy. Zastanawiam się czy to nie za duża dawka tego żelaza i kawau foliowego, Żelaza mam brać 4 tabletki dzieńnie, feminatal jedną dziennie, a w feminatalu też jest przecież żelazo i kw.foliowy. Mój lekarz wie że biorę feminatal, ale mimo to zapisał dodatkowo te cztery tabletki żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
witam dziewczyny dzięki za miłe przyjęcie do waszego grona wpisuję się w waszą tabelke bardzo mnie cieszy fakt że jest nas tak dużo NICK..................WIEK........TERMIN PORODU............SKĄD JESTEM gosia1062009............25.............1.06.2009......... ......Tychy Apsika.....................29.............1.06.2009....... . .......podlasie Fasolkowa mama........30.............1.06.2009................Warszawa Kasza22..................22............03.06.2009...... ........W'ton UK Dunia77..................31.............4.06.2009...... .........Stany Gonia81..................27.............5.06.2009........ . .......Śląsk agaaa1...................24.............6.06.2009....... ........Jarocin Pigii ......................30.............6.06.2009........ .......Węgrów Anaconda_a.............21.............06.06.2009.......Za brze/Śl ąskie Agusia ...................28.............7.06.2009..... ..........Śląsk ewcisko..................25.............7.06.2009........ .......Łódź Pakston21...............35............10.06.2009....... ........Poznań Nikola81..................27............10.06.2009...............śląsk tuncia....................26............12.06.2009.. .... ........Rybnik Biała_czekoladka......26............12.06.2009.......... ... Warszawa czarunia................34............13.06.2009........ ......świnoujscie joolaa....................28............14.06.2009... .. .........śląsk Shila2....................25............15.06.2009.... ...........Szczecin Mama E..................38............15.06.2009............... UK MariolaNY...............30............15.06.2009..... ..........NYC Pimach...................31...........15.06.2009...... .........BielskoBiala sztorm...................33...........15.06.2009..... .....…..podbeskidzie klunia1912..............34...........16.06.2009...... .........UK OlaOli....................28............16.06.2009?... ...........UK mamawiwi...............22............16.06.2009....... .......Sochaczew Mamusia222.............22...........18.06.2009....... .......Nasielsk polka1983...............25............20.06.2009...... .... ...Kielce Zakochana mama......27............20.06.2009...............Kalisz obelixowa...............32............20.06.2009..... .........lubuskie mój pierwszy raz.....30............20.06.2009...............Śląsk sąsiadka dorothy.....28............20.06.2009.............dolny śląsk AniaP....................28.............21.06.2009.... ..........UK lusia.79.................29............23.06.2009.... ..........Śląsk myszka79..............29............23.06.2009....... .......UK loona_84...............24............30.06.2009..... .........dolny śląsk a jak tam wase samopoczucie bo ja akurat dziś to czuje się dobrze coprawda jestem od początku ciąży na dufastonie i furaginie i innych tabsach ale już witaminowych to narazie wszystko się uspokoiło a wy dziewczyny jak przechodzicie ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klunia, dla Ciebie też gratulacje! ❤️ Joola, dzięki za miłe słowo. :) Kasza, no rzeczywiście ciężko z tą pracą, ale przynajmniej możesz poczuć, że pomagasz, że ten Twój stres czemuś służy... Choćby tym dobrym słowem. Ja niestety mam taki stres, który wynika wyłącznie z chamstwa, buractwa mojego szefa. Zupełnie niepotrzebny... Ewcisko, z tym kwasem to chyba za dużo. Ja brałam kwas, ale jak przeszłam na Prenatal, to odstawiłam, bo w Prenatalu jest dzienna dawka kwasu. Z żelazem nie wiem, ale sprawdź kwas, jak jest w witaminach ta zwyczajowa dawka, to chyba raczej odstaw... Witam wszystkie nowe Oczekujące :) Życzę dużo szczęścia i pociechy z maleństw. Ja wczoraj, po tym usg, jak wróciłam do domu, to najpierw płakałam jak głupia, a potem, jak już się uspokoiłam, to nie moge przestać się uśmiechać. Teraz mi już nic niegroźne, będę miała cudowne Święta. Wy na pewno też. :) Pimach, leżaczku, jak tam u Ciebie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko bidulko może nadmiar tabsów faktycznie tak na Ciebie działa...a masz anemię ,że tyle żelaza musisz łykać?:) Tuncia,mnie jest wszystko jedno ale jeśli od tego zależy czy tylko my trzy damy zdjęcia czy ktoś jeszcze to się zgadzam:)o której masz badania? Nikola...no cóż różnie to bywa raz mnie energia roznosi raz leżę plackiem nic mi się nie chce..naprawdę nie mogę określić jednoznacznie... moja druga ślubna połowa ma dzisiaj urodziny więc zmykam gotować mu coś pysznego,może uda mi się w koncu bo na razie mdłości odrzucają mnie od kuchni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy raz, leżaczku, jak ładnie 😘 Ano leże, łykam moje prochy, masuję swoje zrosty i staram się przetwać. Chyba troche mineły mi mdłości, mogę więcej rzeczy zjeść, mam nadzieję, ze to dobry objaw. No i moje jelita wczoraj sie ozyściły po tygodniu, jaka ulga!!! Lusia.79, jak zdrówko? Lepiej? Ania P, ja siedzę na przymusowym zwolnieniu, poczatki były trudne, ale teraz bardzo sobie chwale. Klunia1912, jaki fajowy widok.... Ja muszę czekać do czwartku.... Dunia77, zatem plackuję. Juz mam d płaską jak naleśnik. Fasolkowa mamo, doskonały pomysł na prezent, ja chcę mamie wysłac płytę z usg na Gwiazdke. Sąsiadka dorothy, super, że dzidzis ma się dobrze. Kasza22, mnie wczoraj bolała calutki dzień. Moze cos z ciśnieniem było? Ewcisko, biedaku. Chyba lekarz wie, co robi? Wszystkie masz przyjmować codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko, musiałaś mieć złą morfologię. Nie przejmuj się, jak łykam tyle samo żelaza do tego 6 tabletek dziennie magnezu, witaminki i Nospę. Żelazo na pewno nie zaszkodzi. Wczoraj też po raz pierwszy mój żołądek po dawce 7 różnych tabletek na noc się zbuntował. Ale tragedia. Mąż z miską musiał mnie asekurować. Taki widać nasz los. Podobno żelazo lepiej się wchłania przy kwasie foliowym, pewnie dlatego masz kwas dodatkowo zalecany. Nie zaszkodzisz tym dzieciaczkowi, tym się nie przejmuj. Musisz przeciwdziałać ewentualnej anemii, bo anemia już jest niebezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×