Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

to ja tez witam z ranca, z poranna kawusia :-) Oj, trzeba mi dzis kawy, bo mlody nad ranem dal popalic. W koncu padl, jak go napoilam odpowiednio mlekiem. Coz, na 7 nocy w tygodniu jedna zdarzy sie taka, ze jest glodny i wtedy jeczy :-) A nie lece od razu z mlekiem, woda, smok itp i najczesciej to wystarcza. Coz, dzis nie wystarczylo :-) I kolejny dzien marudkowania przed nami, jak na moje oko :-o Ale wywioze dzis dzieciaki na zakupy. Oprocz paru swaitecznych do wyslania, musze kupic Hani ciepla kurtke i jakies butki na zime, bo dzis rano bylo 3C tylko. A ona w adidasach i cieplym polarku tylko z najcieplejszych ubran. Mam nadzieje, ze nie beda mi zbytnio marudzili, bo ja tez mam nastroj bojowy :-) Po dwoch dniach z dwojka dochodze do wniosku, ze jakbym tak miala miec non stop to cala chata lezalaby odlogiem, nic nie da rady zrobic :-o No fakt, ze nie jest to dla nas stan codzienny, wiec cala rutyna sie wali na leb i szyje. Ale od jutra juz dlugi weekend wiec jakos damy rade. Mamo E____ witaj po labie :-) Wypoczelas chyba, co? Ewcisko____ dobrze, ze z tata lepiej. Jak bedziesz cos wiecej wiedziala, koniecnzie daj znac. Zdrwoka 🌼 takietam____ super ze sie odezwalas :-) A jak znajdziesz chwile, wklej swoja Tosie na bloga, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza____ jak zdrowko? Juz sie zadomowilas w Texasie? shila____ trzymam palce, zeby Filipkowi juz sie nie przypaletalo zadne chorobsko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo, trzy godziny mi to zajelo!!! Na szczescie przez ostatnie 2 Mala spala (no i jeszcze pochrapuje). Na poczatek: Agulinko! Gratulacje udanego porodu!!! Pocaluj Szymonka Twojego ode mnie i badzcie zawsze szczesliwi!!!! Gratulacje zabkow!!! Kto mniej kto bardziej bolesnie, ale wylezc musza :) Moja Duza jak sobie zabkow nie umyje to ja strasze ze jej zaraz wypadna i bedzie bezzebna jak jej siostra i nie bedzie mogla czekolady jesc tylko z cycucha mamusi pic, hihihihi, dziala w mig :D:D:D U nas jeszcze nic sie nie wylega, choc Mala slini sie i ciagle raczke w buzce ma, ale jej siostra tak samo robila a zebole dopiero w 11 miesiacu sie pojawily. Chorujace dziewczyny, duuuuzo zdrowka zycze! I nie dawac sie grypie! Ja tak samo jak Dunia uwazam ze swinska sama w sobie nie jest grozniejsza niz kazda inna grypa, tylko osoby o slabym zdrowiu lub w podeszlym wieku powinny sie zabezpieczyc. Attila, w NL szczepienie jest obowiazkowe? Sztorm, u ciebie waga stoi a u mnie 2 kg w gore :D:D:D wiec nie ma co rozpaczac, bo zawsze moze byc gorzej ;) No ale ja w PL (Duniu, u rodziny Mojego w Gdansku bawilismy :) ) to wszystko w siebie pakowalam - raz ze pysznosci, dwa ze nikt tutaj mi tak nie ugotuje i pod nos podstawi ;) no i te pucharki lodow!!! Z bita smietanka i bakaliami!!! I jestem zakochana po smakowe uszy w serniku miodowo-cynamonowym na bazie mascarpone (chyba kiedys, jeszcze w ciazy Wam o nim pisalam - jest ciagle tak samo przepyszny!!!). Tak wiec staje przed nielada zadaniem zgubienia jakichkolwiek kilogramow i to jaknajszybciej, ale jak to zrobic w nadchodzacej przedswiatecznej porze spotkan i kolacji??? no nic, trzeba sie bedzie zaopatrzyc w jakies luzne i zakrywajace ubranka ;) Fasolkowa, pieknie ci w sari, pieknie ci w niebieskim!!! Sliczna kobieta z ciebie! Nasze dorasrajace Maluszki sa po prostu przepiekne! W kazdym spojrzeniu widac juz wyrazna osobowosc! Anakonda, witaj, *Zwariowana* Kobieto :) fajnie sie ciebie czyta :) Nie chce nikogo pominac, wiec wszystkim sle duzo buziakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........4//24...8100//71 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56.........5//7.. .7150//72 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.......4//28.....8000 // 67 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55.......4 /12 .....6130 /65 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...4/0 ....9000/70 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....4//10. .7150//69 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........4/ /15...6380/62 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........3 /13.....//6700 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........3/ .......8000/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50......5//11 . . ..8520//? Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .4//16....7200//66 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...4/24..9490/70 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......4/ /13......7940/68 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...4//12..7850/72 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......5/ 07......8400/71 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .5//1...6900// gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..3.....6450//65 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53.......5//6... 7980// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......3 /16...6600//61 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..8300/68 nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 4/2 .. ..7300/66 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....4/14.. .....7290//65 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 3/15 ...6750//64 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54......... /...........//... attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....6000//63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu sie wam zaczelam snic? :D:D:D:D Myszko, barrdzo chetnie sie na spotkanie pisze, piwne jeszcze lepsze, choc z tym musimy jeszcze troche poczekac :) postaram sie wpasc przed waszym wyjazdem jak mi sie uda ;) Mala sie obudzila z placzem i nie moge jej uspokoic, cyca tez nie chce a za moment trza wyjsc z domu Duza z przeszkola odebrac ... Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Mamo E - witaj ! fajnie ,ze odpoczynek w kraju ojczystym udal sie :) Duniu - moja ma tez dwie drzemki - zazwyczaj po ok 30 -40 min. Ewcisko - zdrowka dla ojca ! AniuP - swietny film :D ale takiej pobudki to nie chcialbym miec ;) choc moja o 5 nad ranem lubi akurat produkowac kupsko , a steka przy tym tak glosno ,ze chyba pol bloku slyszy :D Do czyszczenia zeboli niestety nic nie mam - nie myslalam ,ze to tak szybko pojdzie ... musze cos gdzies kupic , aby mala przyzwyczajala sie ze mlodu ;) A drugi zebol narazie czai sie. Mala dzis troche bardziej marudna i o 80% mniej usmiechow, rechotow zero, no i z trudem usnela... oby nocka byla spokojna... no i kupska produkuje na potege - po 3 dziennie... Kasza jak zdrowie Twoje i zebole Marianki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE- witaj! :D Miło widzieć posty od Ciebie. Wypoczęta z rozpieszczonym podniebieniem, no, no! ;) I Wielka buźka dla Ciebie za przemiłe komplementy. Normalnie aż w lustro spojrzałam, czy taka piękna jestem w rzeczywistości. Niestety to tylko za sprawą sari ... :P Mi też wstyd było przyznawać się, że to, co schudłam od stresu przed wyjazdem do Indii, przytyłam na wyjeździe.... Uwielbiam wszystko, co ostre, a niestety kuchnia indyjska nie należy do niskotłuszczowych.... Więc tak jadłam i jadłam i jadłam, a w biodrach tak się odkładało i odkładało..... :( Możemy zatem znowu podać sobie ręce i zabrać się za odchudzanie. Pewnie tylko na chęciach się skończy, ale to zawsze lepsze niż nic! Ewcisko- trzymam kciuki za Tatę, będzie dobrze. Wiki prześliczna! :) Te oczka to chyba ma po Tobie. AniuP- moja córa Marty słuchała z wielkim zainteresowaniem, próbując do niej zagadać. :D Co do grypy. Szczepionki na grypę to jedne z niewielu szczepionek, co do których nie wierzę, że coś dają. Wirus grypy co roku mutuje i co roku jest inny.... Świńska grypa- no cóż, cały czas jakieś chocki klocki wychodzą przy tej szczepionce.... Shila- no to zdrówka jak najdłużej dla Filipka! :) Wiki- jak opiekunka? Wybrana już? Gratulacje kolejnym Ząbkowiczom! U nas wciąż nic..... Jak nic, ja będę już pracować, a zęby Kingi dadzą mi popalić w nocy. Na rzęsach będę w robocie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E Witaj! Ale fajnie , że wrocilas,a jeszcze fajniej , że milo spedzilas czas w Polsce!!!! :D ewcisko, bedzie dobrze z tatusiem!!! a corcia ojjj bedzie z niej piekna dziewczynka, teraz sliczna dzidzia! Taka radosc! Sama slodycz!!! ;* Shila , no, niech juz chorobska Was sie nie imaja! a sio, poszly!!!! zdroweczka zdroweczka i jeszcze raz zdroweczka!!!! A ginekolog i moja wizyta u niego? he! nie jest mi chyba dane ;P przyjmuje, jak sie okazalo, od niedawna w piatki a nie w srody! No a w ten piatek nie pojade, bo M przyjedzie i ma juz jechac w sobote a chce chociaz chwilke z nim spedzic... wiec moze jesli nie zapomne, znooowu, to jednak tescik trzeba bedzie zakupic i juz... Wstyd! :D Duniu powodzenia na zakupach! Spokojniej nocki i jednak drugiego, bezproblemowego zebola! niech sie szybciutko wykluwa! :D U nas nic nadal w tym tremacie, chociaz raczka caly czas w buzi i sliny litry Fasolkowa mam nadzieje i zycze zeby jednak zebole cory nie daly ci popalic! A moze wlasanie wszystko sie ladnie pouklada...? Niech juz ten sezon grypowy sie skonczy bo juz mnie szlag trafia! szczepic, nie szczepic, codziennie jakies niusy , że ktos umarl, alebo dzisiaj , że w Kanadzie zaprzestaja szczepic, bo szczepionka moze wywolac powazna reakcje alergiczna! no masakra! ja chce wioooosnyyyyyy!!!! Albo przynajmniej normalnej zimy ze sniegiem i mrozikiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E witamy z powrotem. Fajnie ze urlop Ci sie udal. A co do objadania sie mam tak samo za kazdym razem jak jade do Polski. Carmen jestes niesamowita, ja juz pewnie mialabym z dziesiec testow zrobionych, a Ty nadal spokojna ;) U nas poki co w temacie zebow cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen ja zawalu przy tobie dostane nic tylko cie przez kolano i na tylek:-P fasolkowa slicznie ci w sari patrz ja mam chlopa z Indii a sari ani jednego buuuuuu:-( Mamo E witamy wsrod zywych:-P Duniu juz nie jestem chora wczoraj byl ostatni dzien ale myslalam ze umre na katar:-P od soboty chory jest chlop mysle ze z 2 dni jeszczepochoruje a mala...ma wszystko w pompie i zdrowa jak ryba cale szczescie Mala za to warzy, tak WARCZY , jeszcze powinna zaczac toczyc piane...chlop zamyka drzwi rano i sie zaczyna jazda znowu mam wrazenie ze dziecko mnie nie lubi:-( do tego krzyczy caly czas glosno ot tak wscieka sie nie wiem o co...na miejscu nie usiedzi; krzeselko nudne po 10 minutach, na brzuszku nudno po 3 a kiedys moglaby lezec godzinami, karuzela be, hustawka juz wogole poszla w nielaske teraz gryzie kable od laptopa ale juz powoli wlacza sie wyjec ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu P koncert twojej Marty cudny:-) gdzue te czasy jak moja mala tak sie budzila i cichutko albo nawet i glosno spiewala...tak jak mowie teraz jest wyjec i musi byc w centrym uwagi, a najlepiej jak moze stac na nozkach na kolanach nam i chwytac nas za okluary, albo szczypac w szyje, albo bic lapkami po buzi. Ja jej nie pozwalam bo nie chce zeby sie nauczyla ale wiadomo coreczka tatusia...;-/ Jutro nasze pierwsze swieto dziekczynienia. idziemy na obiad do tej laski z hongkongu tzn do jej tescio i to tylko ja i mala bo chlop pracuje (taaak ci naukowcy...) aha Duniu Aga C skontaktowala sie chyba z dziewczynami z CS bo tydzien temu na naszej klasie odezwala sie do mnie ejdna Gosia. Juz 2 razy u niej bylam super kobitka jeszcze raz dzieki za kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko z pierwszymi slowami serio takie przesady? hmm moja leci do tej pory baba dada a dzis kieduy jej zmienialam pieluche powiedziala TATA:-) szkoda ze chlopa nie bylo:-( czyli co hmmmm moze by tak braciszka...:-P chcialabym jakby moj maz wiecej zarabial to i tak na studia dopiero ide 2011/12 wiec teraz 2 lata jakbym zaszla w ciaze tak w czerwcu urodzila w marcu naprzyklad i wtedy drugie dziecko milo by 7 miesiecy i y mogla juz dwojka isc do zlobka i z glowy. No ale moge pomarzyc...wiem ze za kilka lat problem z kas sie skonczy ale czy wtedy bedzie chcialo mi sie znowu przerywac wszystko i wracac w pieeluchy? watpie Ewcisko zdrowka dla taty:-*** Takie tam pisz czesciej jak znajdziesz chwile tak jak pisza dziewczyny nie dajmy sie rutynie i postarajmy sie pisac jeszcze dluuugo,,,potem fajnie sie czyta ja ostatnio czytalam nasze poczatki matko boska jaka ja glupia bylam:-( No ja wlasnie tez ostatnio myslalam czy juz ie trzeba tych zebow malej czyms czyscic i jak zwykle przescignelysciemnie:-) chlop za kilka dni dostanie wyplate to kupie co trzeba... ale niestety juz czyuje te zeby gdy karmie mala piersia...taaak dalej karmie i nie moge przestac masakra. W nocy staramy sie jakos oszukac mala tzn jak sie budzi to ja na hwile na kazda piers a potem butla zeby sie napchala odkladamy do lozeczka i pospi sobie u siebie roznie z godzine albo dwie. Czasami zreszta spi od 22 do 3 albo 5 nawet w sobote zdarzylo sie do 6! i wtedy wlasnie piers, butla i znow lozeczko na chwile.Ale i tak zazwyczaj w okoliach 5 rano laduje u nas w lozku przytulona do nas. Wtedy spi jak susel i normalnie jak jest juz rano to nie zrywa sie jak do tej pory o 6;30 oj nie. Sam wstaje o 7, a ona pzez sen o 7;30 marudzi ze tatus jest za glosno, kopie przez sen , wscieka sie ale niestety wybudza:-( no i nie ma tak jak juz pisalam jak bylo w UK ze 'gada do sufitu' a ja moge sobie pospac oj nie....skonczylo sie za dobrze chyba mi bylo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czołem mam tyle zaległości,że szok.Ale Hania jest tydzień u tesciów i z Jaskiem to jak bez dziecka...Postanowiłam zrobić remont w pokoju małej .Maluję meble/bo wcześniej każdy byl z innej "parafii" / na biało,wieszam półki/na znacznej wysokosci bo wczesniej puzzle,układanki i inne duperele były codziennie wysypyewane i rozpieprzane po całym domu/ i robię dekoracje ścian. http://inspiracje.leroymerlin.pl/pokoj-mojego-rocznego-synka,1,25,24658.html Wymiękłam jak zobaczyłąm ten pokój-a babka wykóczyła go za jakieś grosze własnym rękami. U Jaśka ząbków niet.I coś mnie martwi-3tygodnie temu ładnie siadał,a teraz jak podaje mu rączki wypina brzuch do góry jakby nie kumał co chodzi.Jeździ w spacerówce,więc dla mnie to wieelka ulga.Jakiś czas temu byliśmy w Wiśle z przyjaciólmi i dzieciakami i było super.Zrobiliśmy sobie urlop w listopadzie:)bo w wakacje malizna był za maluśki żeby gdzieś pojechać dalej...Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza mam podobne dylematy odnosnie drugiego dziecka jak Ty. Teraz nas nie za bardzo stac ale czy za 5 lat ja sie bede jeszcze chciala bawic w pieluchy? A poza tym najmlodsza juz nie jestem tatus jeszcze starszy a nie chce zeby ludzie gratulowali nam wnuka. Gonzallo poogladalm sobie pokoiki na tej stronce znalazlam nawet jeden w tonacji zielono-zoltej ktory mi sie bardzo podoba. A zamierzam tak urzadzic pokoik dla Emilki bo planujemy gdzies w okolicach stycznia lutego przeprowadzke do jej wlasnego pokoiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czessc dziewczyny ja juz lepiej bole ustepuja nawet Milenke juz biore na rece leki czynia cuda :) co do wieku to spokojnie moja mama miala 41 i za babcie jej nie brali:) a moj szef ma 56 i zostala tatusiem :) ja narazie mysle tak za 2 lata o kolejnym dzidziusiu moze 3 zawsze myslalam ze chociasz 10 lat roznicy ale zmienilo mi sie :) co do zabkow to jeszcze chyba poczekam troche martwi mnie te jedzenie zero postepow nic nie chce oprocz mleka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy Thanksgiving naszym hamerykanskim kumpelom! ;) Dobrego Indyka! Goniu, no ja tez chyba cie przez kolano i w pupe - mnie zostalo tylko 2 tygodnie bycia trzydziestoparolatka i mnie tez nikt nie gratulowal zostania babcia :p Nie mysl kategoriami prowincjalnej Polski, bo w dzisiejszych czasach starzejemy sie pozniej a i tak wszystko zalezy od twojego sposobu myslenia. Ja dodam z wlasnego doswiadczenia, ze tak, moze energii mniej ale macierzynstwo odmladza :) (albo sie bardzo ludze .... :o) A co do kosztow, wg mnie drugie dziecko mniej kosztuje bo i sprzet juz jest i ubranka. Wiec do roboty Kochane!!!! ❤️ Ewcisko, jak tam tata? Zycze duuuuzo zdrowka! Dzis Olka mi cos poplakuje ale chyba chce jesc. W Pl rozpuscilam ja pysznymi sloiczkami gerbera i bobovita, bardzo ladnie juz je. Tutaj co prawda produkty sa inne ale tez Mala je az jej sie uszy trzesa :) Doswiadczylam tez polskiej kaszki (ale nie owocowej) i rzeczywiscie strasznie slodka :o oj, Mala sie przebudzila, spadam dac jej obiadek (chyba wyczula ze mowie o jedzeniu ...) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! ja od wczoraj mam zaQQ@isty bol w plecach,tzw.postrzal chyba;( normalnie wczoraj to z lozka sie nie moglam sturlac,az M z pracy wczesniej musial wprzyjechac,nasmarowalam sie mascia i kilka tabletek nurofenu ultra i jakos zyje,ale chdze jakby mi ktos w doopsko kolek wsadzil(sorry za slowa),mam nadzieje ze mi minie do weekendu bo chcialam do toysa jechac a to daleko wiec tylko w weekend z M mozemy. u nas przygotowania do zebow na calego,slinienie,raczki w buzi i bok smoczka,placz we snie,juz smaruje mascia dentinox i pomaga,zpobaczymy moze lewa dolna 2 szykuje sie na jutro-Benjamin konczy jutro 5 miesiecy!byloby fajnie:).ogolnie ciagle teraz wymaga zeby sie nim zajmowac,lezenie w kojcu i rozmowa z zabawkami i obrazem nad kojcem wiaszacym juz Mu sie nudzi,tylko rece wyciaga do podciagania zeby siedziec,a jak nie patrzy sie na niego to zaczepia,nietety jeszcze ami mama ani tata wyraznie nie wydal z siebie,ale taki ton ktory wiemy o co chodzi slyszymy czesto,zacepka maly sie zrobil;). co do drzemek to u nas juz dawno sa tylko 2 -pierwsze ok 11-12 ale max40 min,a druga ta dluzsza ok 15ej do 17-18,wtedy mam czas zeby czemus innemu poswiecic uwage,albo poprostu usiasc do kompa. dzisiaj pierwszy dzien ziemniaka z pastinakiem,przyznaje smakowalo malemu bossiowi,smakowalo,zobaczymy jutro czy bedzie jakas wysypka,bo to ze na trawienie ma wplyw juz mialam okazje sie przekonac,zmieniajac pampersa,a purkaski takie wali ze ufffuf;P Aniu P,Marta swietna,bedzie z niej chyba sopranistka;) moj Beni tez daje glos ale bardziej bruby w stylu jakby chcial kogos wystraszac ooooaaaahoooo,ale gdy sie przebudzi to rozmawia sobie ze zwierzakami na karuzeli,i na scianie ...chyba opowiada im swoje sny. Mamo E___witamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!przyznaje pobyt w PL to zawsze mnie sie na biodra odklada,tam poprosru nie mozna powiedziec NIE!,no i nawet przez mysl mi to nie przechodzi,gdy kazdy serwuje pysznosci,ktorych na codzien nie jem. zainteresowal mnie ten sernik z miodem i cynamonem,moze podasz przepis,niby nie pieke czesto ciast ale niedlugo swieta wiec moze sie skusze. Duniu,Kasza,Mantraelle___wesolego dnia dziekczynienia,nie objedzcie sie za bardzo,ale umiarkowane obzarstwo wskazane!!! Ewcisko,zdrowka dla taty! dobra lece troche polezec plackiem poki Maly Bossio smacznie spi. Goniu__czlowiek jest w takim wieku na jaki sie czuje,moim zdaniem to serce nam mowi ile mamy lat,Mama E ma racje mowiac ze dzieci odmladzaja,tak jest naprawde,znam pare ktora postarala sie o pierwsze dziecko po40,oni poprostu byli jakby mieli 25 max 30 lat,az czasem smiac mi sie chcecialao gdy ich spotykalam,tacy dojrzali,a tacy malo doswiadczeni jak po 20stce.niemniej jednak niewyobrazam sobie starac sie o dziecko gdy kobieta osiagnela juz wiek 45-50 lat,to juz jest nie rozsadne,ale wczesniej dlaczego nie.moim zdaniem kobieta dojrzala,ma ta zalete bedac matka,ze juz duzo widziala,byla,doswiadczyla,i zostajac matka nie ma uczucia ze dziecko sprawilo ze czegos tam nie przezyla. a dziewczynki ,ktore chcecie byc znowu mamusiami,do dziela:)! dobra spadam lezec! pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki,a te kobietki ktore sie odzywaja rzadko jak gonzallo i takie tam,ale daja znak zycia i pisza krotkie teksciki co u nich szczegolnie pozdrawiam. qurcze ciezko mi sie z WAmi rozstac jeszcze na blooga wpadne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganetko 😘 oby ci ten bol szybciutko przeszedl! Ja tez cierpie ale nie tak jak ty, wczoraj nadzwigalam sie klocka mojego w nosidelku i jeszcze dzis to odczuwam. W ogole postawa mi sie pogorszyla :o no ale ja zawsze sie lekko garbilam :o Najlepiej bylby gdybym mogla zaczac robic pilates, no ale gdzie ten czas znalezc? A ten sernik to kupny :o sama chce przepis bo mowie ci, on moglby byc moim ostatnim posilkiem w zyciu. Yakiej nlogosci to jeszcze nie doswiadczylam (oczywiscie kulinarnej ;) :p ) Gonzallo, fajne te fotki pokoiku. Ja tez sie musze zajac ozdoba pokoju Duzej, ale juz jej mowilam i pewnie razem to bedziemy robic. Tylko naklejki na sciane musze kupic i jakies ramki na jej obrazki. Moja Olenka dzis maruda, tylko na porannym spacerze spala fajniutko, a w domu poplakiwanie - mam takie lekkie wrazenie ze to kaszka ryzowa na modyfikowanym mleku, ktora jej podalam dzis rano. Ona modyfikowaneg mleka nie pije/je ... a moze cos innego? Qrka blada, bidulka a ja za nia bo nie mam pojecia o co chodzi :o Zadna zabawka nie jest interesujaca tylko raczki mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........4//24...8100//71 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56.........5//7.. .7150//72 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.......4//28.....8000 // 67 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55.......4 /12 .....6130 /65 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...4/0 ....9000/70 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....4//10. .7150//69 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........4/ /15...6380/62 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........5/15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........3/ .......8000/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50......5//11 . . ..8520//? Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .4//16....7200//66 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...4/24..9490/70 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......4/ /13......7940/68 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...4//12..7850/72 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .5//1...6900// gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..3.....6450//65 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53.......4//15... 7500//67 myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......3 /16...6600//61 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..8300/68 nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 4/2 .. ..7300/66 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....4/14.. .....7290//65 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 3/15 ...6750//64 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54......... /...........//... attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....6000//63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ganetka - zdrowia ! Mamo E- moja tez maruda i tez tylko raczki - winne zabki oczywiscie :/ Myslalam , ze jak wykielkowaly (bo dzis przebila sie druga dolna jedynka) to juz z gorki bedzie , a jakos coraz to gorzej ... Mala mega marudna, sama nie chce byc ani chwili i wszystko ja irytuje , nawet smok ... na spacerze - co prawda dosc dlugim , ale pod koniec dwa razy zaplakala - co jej nie zdarza sie... z jedzeniem problemy, a teraz meczy sie w lozeczku juz chyba z godzine i nie potrafi zasnac :/ Podgladam ja i tylko miota glowa z boku na bok, a moze to tak spi niespokojnie, pare razy zaplakala to poszlam poglaskalam po rece i jakos uspokoila sie, nie wiem jak bedzie dalej -moj poszedl kupic jakis zel na dziasla, bo nocka moze byc ciekawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........przed ciążą/wzrost...teraz....chce...forma...ciąża +?kg Sztorm..........53/158.........59,5....... 54.......fitnessx2.tydz.+22kg Anaconda_a...90/173.......85.......70.........basen1xtydz, bezsłodyczy nemezis2682...54/???..........50........54.. ......nerwy carmen37.......58/163.........59........54........spacer y+dieta..+21kg Dunia77..........64/170..........66.......64 min....duchowe wspieranie odchudzających się aktywnie joolaa............70/???..........79......70min...fitnes s ,basen,ćwiczenia Fasolkowa m....55/162.....58.......54/55.....spacery+przemyślenia a, stres+15kg ewcisko.........81/169.........81........71......wyciągn ięta kaseta z ćwiczeniami Gonia.............65/169........65,5.......60........nic ........+10kg Biała_czekoladka...65/162.....61........53...fitness 2x w tyg. dużo wody, spacerów i karmienie piersią ..+22kg tuncia...........82/173........82,5.......75..........st res ..........25kg mama E..........68/170.........78........63......ćwiczę i dietuje w myślach.. z 25kg ganetka.........70/155.........59........55......wielkie chęci i słaba wola AniaP.............60/169.........60........57.....szalej ące hormony.+18kg wiki3010........58/156.........71........58......szlaban na słodycze i plany żeby ćwiczyć (na razie tylko plany + 23kg jagoda369....86/176..........94........80.......francusk a dieta proteinowa +22kg AtillaMama....?/170.............66.......?........ograni czam słodycze,pływam raz w tygodniu lilianka09......61/169........58.......58........karmien ie piersią lusia.79.......55/168........59,5......55.......jakas za slaba motywacja moze na wiosne rower, moze wczesniej basen +15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza - moja tez warczy ! juz pisalam zreszta i jakos nie wyrosla z tego ;) Dodatkowo jak juz jest calkiem w kurzona to warczy i napina sie jak struna - wszystkie miesnie napiete i twarde jak skala :D Nie traktuje tego jakos osobiscie i ty tez nie powinnas - to nie ze dzieci nas nie lubia, czy lubia dlatego tak zachowuja sie - po prostu takie maja charakterki i juz tego nie zmienimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam kto ale ktoś pytał o stolik FP mój mały jest zachwycony bawi się i bawi! Już dawno miał być schowany bo to prezent pod choinke ale mały tak potrafi sie nim zająć że szkoda mi zabierać. Nawet w głos potrafi się przy nim śmiać. Stolik jest fajny ale nie ma co ukrywać że wydatek spory więc mam nadzieje, że jak będzie większy to też będzie się nim interesować. U nas 5 dzień karmienia łyżeczką i idzie małemu super :-) Tak Fasolkowa opiekunka już znaleziona w przyszłym tygodniu przyjdzie na pierwszy dzień zobaczymy czy się dogadają z małym! Ewcisko zdrowia dla taty! O, moje dziecko wzywa! Lece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tato już po tym zabiegu, ma wstawioną taką plastykową rurkę żeby żółć mogła odpływać, czy coś takiego!!!! Zabieg był przez gardło jakieś ECPW (tak się nazywa), nawet nie wiedziałam wcześniej ale tata miał normalnie narkozę, ogółnie źle to zniósł, ale dzisiaj czuje się już lepiej, ze szpitala wyjść ma po niedzieli. Najlepsze jest to że na zabieg jechał karetką, mówił że wieźli go gorzej niż jakiś worek kartofli, do tego sanitariusze palili papierosy i otwierali okno, tata strasznie zmarzł po drodzę i już odbiło się to na jego zdrowiu, dostał gorączki, świństwo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę coś jeszcze może jutro, dzisiaj jakaś przybita jestem, smutno mi i chce mi się ryczeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko jak przeczytałam o tym w jakich warunkach był transportowany twój tata, to aż się we mnie zagotowało. Kochana, jak już tata wróci do domku, to na twoim miejscu wyskrobałabym jakieś pisemko ze skargą do dyrektora szpitala, czy kogoś, kto jest ich szefem. Jak tak można, w głowie mi się to nie mieści!!! Od dawna miałam Ci napisać, że strasznie mi się podoba Twoja Wiktoria. Jakoś tak podobna mi się wydaje do mojej Marty, oczywiście szczuplejszej wersji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza dobrz, ze juz lepiej u Ciebie i przegonilas chorobsko, no , w sumie na Sama poszlo, ale najwazniejsze, że nie na Mala!!!:D Gonzallo a moze on chce juz na nozki! Moj przynajmniej tez tak ma i jak go biore do siadu, to owszem siedzimy to zaraz potem zapomina , że ma pupe i na nozki ! No i te pokoiki takie cudowne! Koniecznie musisz sie pochwalic Twoim dzielem jak skonczysz1 az mnie nabralo na zmienienie cos w naszym pokoju :D Nemezis tak trzymac! Oby juz tylko lepiej bylo! uuuuuu Ganetko, no wierez , ze boli! wspolczuje! smaruj, grzej, moze szybko przejdzie!!!! Mamo E moj dzisiaj tez dal i w kosc darl sie jak opetany!Zwlaszcza gdy kladlam go spac na drzemki i wieczorem! ale podejrzewam, że to przez brak jego kocyka, pod ktorym spi od malenkosc. dziaij akurat wypadl dzien, kiedy wypadalo kocyk juz wyprac, a ze kaloryfery zimne,... No chyba , że zabki ida , albo nie wiem co... Anaconda_a widze, że mala ladnie urosla! Brawo! a mamusia juz duzo zgubila! Czyli wszytko tak jak ma byc, prawda? ;P Moja waga nadalnie chce drgnac, no ale synek coraz ciezszy sie robi. 2 mamy szczepienie, wiec zobaczymy ile na kaszkach nam przybylo :D Wiki, życze, żeby opiekunka sie sprawdzilai zeby i Maly i rodzice byli zadowoleni I naiania oczywiscie tez :D Ewcisko zdrowka tatusiowi Twojemu zycze! A ci sanitariusze - szkoda gadac! to jest chamsto i brak wychowania! Brrr Duniu, Mantraelle, Kasza udanego Swieta Dziekczynienia! Smacznego idndyka !!!!:D Dobrej nocy dziewczynki !!!! Przede wszytskim spokojnej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys te moje +2 kg wpisze do tabelki, na razie szukam w necie przepisu na ten niebo-w-gebie sernik i lipa, bo tak jak mi mowila pani w cukierni, receptura to jakis wielki sekret :o Ganetko, to jest ten sernik: http://www.tdeker.pl/products/index/showprod/id/45 Ewcisko, mnie tak samo jak Ani az krew zawrzala! Absolutnie nie daj im ujsc z tym bezkarnie i zglos do kogo trzeba! A tatusiowi zdrowka zycze! Lusiu, no to troszke przerypane masz :o a zeby, niestety wyjsc musza. Z tego co pamietam podczas zabkowania mojej Pierwszej, to najgorsze jest to przecinanie dziasel, potem juz o niebo lepiej dla maluszka. Oby bylo wam coraz lzej :) Oj znowu ide pozno spac :o a nic takiego nie robie, tzn szukam na necie kilku rzeczy .... glupia baba ze mnie - jak jutro bede marudzic ze niewyspana jestem to mnie kijem w leb walnijcie! A teraz dobrej i spokojnej nocy nam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×