Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

u nas to samo Annna masakra, nie wiem wydaje mi sie ze jak wczoraj ta goraczke opisywalam to moze byc jednak przez zeby. Za dnia 5 kup, wodnistych, zoltych( takie jakie miala rok temu jak miala nietolerancje laktozy). A dzis w nocy znowu sajgon. Obudzila sie z krzykiem, nioe dala sie uspokoic w zaden spokoj, tylko butelka z woda pomogla. Trzymala ja kurczowo w ramionach co probowalismy zabrac to sie wybudzala i wyrywala butle popijajac wode. I o dziwo mnie nie chciala tylko tatusia. Wiec spali na lozku a mnie mloda skopala z lozka;-/ N a dodatek byla burza wiec mala jeszcze krzyczala przez to przez sen. Wstala normalnie o 6;30;-/ czuje sie jakbym nie spala od lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobral, srodek soboty to chyba czas najwyzszy na chwile oddechu i relaksu dla panci :-) Wczoraj mnei wzielo na faworki, M wrocil wczesniej z pracy, wiec i wywietrzylismy ekipe na placu zabaw i dalo rade faworki upichcic. tyle ze znikaja w takim tempie, ze jutro to chyba przy niedzieli bedziemy zlizywac cukier puder z pustych talerzy :-0 To moze jednak zrobie i paczki :-p Bo przepis Joli az mnie korci. Tyle ze musze nabyc taka spryce do ciast, bo nie mam. a strzykawka jedyna jaka mam to taka mini, do jakiegos leku dziecinnego :-p Zobaczymy :-) Kasza, padalo u was? Do nas nie doszlo, ale wialo w nocy mocno i znowu sie ochlodzilo :-O Annnnnna_____ wspolczuje przejsc zebowych :-o Jedyne co to fakt, ze to juz ostatnie i potem finito, cisza, spokoj i luz bluz. Tzn, zeby nie bylo tak teczowo :-p Zawsze mlody cos wykombinuje zeby rodzice sie nie nudzili, hehe. Ale przynajmniej z zebami to nie bedzie mialo nic wspolnego :-P Kasza______ no i u was tez faktycznie moga to byc zeby. Bo odreagowanie to i owszem, pierwsza nocka po imprezie - zdarzyc sie moze. Ale juz druga?! A impreza sama z siebie w opisie rewelacyjna! Ale az mnie zatlako ze i orkiestra i chleb i sol... A na samo wyobrazenie Przybyli ulani pod okienko z teksanskim akcentem to mnie smiech porywa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zobaczysz na zdjeciach moze kawalek zdjecia z prezantacji ktora wyswietlali na duzym monitorze i napisz 'Czesc Y'all. Witajcie NA Texas':-D troche im tlumaczenie nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza_____- niezly ten garaz, od tego zaczne :-D W moim trzeba by generalne porzadki przeprowadzic, zeby dalo rade stoly rozstawic, choc i tak jak na tutejsze standardy mamy czysto i porzadek :-) A ktory to ten profesor Polak? jakis charakterystyczny? aaaa, no i zapytaj"od kolezanki" przy okazji skad mieli piwo Zywiec na imprezie ;-) hehe, a ten kalendarz w strojach ludowych babuniek to byl od polskiej delegacji dla texanow czy odwrotnie? Hehehe, ale sie usmialam przy tym, bo juz widze go wyeksponowanego nad wejsciem kolo przyslowiowej Matki Boskiej (z calym szacunkiem). No kochana, ze skrzypcami bardzo ci do twarzy :-) Super. A ile masz jeszcze talentow nieujawnionych na forum? Widac, ze sie wszyscy dobrze bawili, fajnie :-D Szkoda tylko, ze Pandusia wszedzie tylem :classic_cool: Aha i na zakonczenie przegladu fotek. Srednia wieku to chyba mocno zanizaliscie :-D Lece, bo mloda mi jeczy zeby jej poczytac przed spaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia szybka odp ten w ciuszkach ludowych to prof i jego zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza to garaż????? o masakro ...wiecej pytan chyba nie mama:classic_cool: Wiem ,ze tego nie lubisz ale naprawde wygladasz na jakies 16 lat:pprzynajmniej w "tym"towarzystwie Panda ma takie sliczne włosy ..takie długie...co Ty z nimi robisz ,ze tak rosną??? Duniu faworki...mmmmm...zjadłabym ale przy mojej diecie ...bubuuuuuu nie wiem o co chodzi ze spaniem ostatnio ale goraczka nas juz nie meczy ale meczyla dosc dlugo ostatnio jest problem ze spaniem ,wstaje o 5 a wnocy regularnie zrywa sie i wyje nie placze a wyje...ze spazmami zanoszeniem sie...nei wiem czy to zeby czy wina tego ,ze tata pojechal. Shila Wy też aktualnie na tym etapie,ze tata nagle pojechal do pracy ,czy Filip też ma takie jazdy? a no i w nocy wcisniety we mnie spi ..tzn mamylozko 2 na 2,20 a ja spie na szafce nocnej a on wcisniety we mnie...o lozeczku nie ma mowy no i nie wspomne ,ze jak odejde od niego na dwa m to jest wycie a wczoraj bylismy na zakupach i byla afera zobaczyl pania z pieskiem chyba "ciułała"czy jakos tak:p pisk ON CHCE ...tak wył ,ze Pani podeszła ,piesek zaczal szczekac a Kuba na rece go ..Pani mowi ,ze nie gryzie..no ooooookeeeej i trzyma.pies go lize pisku radochy podskoki wszystko bomba ale jak pani psa zabrala to nawet cyrkiem nie mozna nazwac.. biegl za nim,pies do niego ,Maly go na rece i idzie w przeciwna strone...powiem Wam wszystko trwalo moze z pol godz,pani odeszla ze skomlacym psem a ja pod pacha z histerykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee no Kasza swietnie z tymi skrzypcami wygladasz....duzo masz jeszcze ukrytych talentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jeszcze raz..na tym zdjeciu z Panda wygladasz jak mloda Anna Dymna:) juz dawno mi sie skojarzylo a teraz przypomnialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola- taaa my tez na etapie kota nie ma myszy harcuja :P:P:P:P:P Filip zrobil sie okropny :P Bije, wymusza krzykiem, wczoraj w sklepie na chwile zostal z moja mama bo ja polecialam zwolnienie zaniesc i histeria na caly sklep. W domu baba baba a jak mnie stracil z oczu to moja mama nie byla w stanie go uspokoic. W nocy wtulony we mnie az mnie przydusza :P Az sie boje co to bedzie jak najdzie czas powrotu do zlobka :P Najbardziej mi go zal jak pokazuje na komputer i tata tata ze smutna minka :( Teraz kojarzy kompa z tata bo przez skype gadamy. No i moj synus kochany zaczal mowic mamusia :):) W jego wykonaniu to mamu albo mumu ale brzmi cudnie :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! wkurzona na maksa jestem - bo mialam miec dzis zajecia no i pocalowalam klamke - bo odwolane , a wczoraj nie moglam isc bo mala nie mial kto sie zajac... a tak sie cieszylam bo to w koncu jakas odmiana od tego kieratu w domu. nosz kurde ja jestem ciekawa jak to bedzie jak znajde prace - jeszcze okaze sie ,ze nic z tego bo i tak bede musiala z mala siedziec - jak w wiezieniu,brrr. koniec smutow Kasza - zdjecia widzialam i mialam to samo co Joola na mysli. Mariance bardzo szybko wlosy rosna i jeszcze takie ladne,geste, z polyskiem. co do spania to nie mamy problemow - jedynie co to smoki niestety dalej potrzebne sa :/ i czasami poplakuje sobie przez sen - wtedy poprawiam jej kolderke , poglaszcze i juz juz spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dalej ząbkowanie, wiec się nie rozpisuję tylko pozdrawiam :) Ps Kasza moze Ty wiesz jak długo (ile dni) można podawać bezpiecznie dziecku calpol nie częściej niż 2-3 razy dziennie po 5 ml ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dalej ząbkowanie, wiec się nie rozpisuję tylko pozdrawiam :) Ps Kasza moze Ty wiesz jak długo (ile dni) można podawać bezpiecznie dziecku calpol nie częściej niż 2-3 razy dziennie po 5 ml ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nareszcie sie zebrałam żeby coś naskrobać. Joola ja chyba jako jedyna rozumiem Twojego M bo w ubiegłym roku to niestety ja zapomniałam o naszej rocznicy. No na szczeście M mi wybaczył :-P więc nie bądź za sroga dla M. A co głupich żartów Ucznia - brak słów, mam tylko nadzieje ze zapamieta sobie na całe życie ze nie wolno bawić sie czyims kosztem. A propo płci bejbika nic nie przegapiłaś, dopiero 21 marca ide na USG wiec jak dzidzia raczy sie pokazać to poznamy płeć. A czuje sie w sumie dobrze tylko już coraz czesciej i szybciej sie mecze. A przy Emilce nie da sie odpoczać. Wczoraj mi M powiedział że on woli isć na 12 godzin do pracy niz zostać z mała w domu. Rozumiem go bo przy nim zachowuje sie jeszcze gorzej, ale i tak mu wypaliłam ze on zostaje tylko 2 dni w tygodniu z nia a ja 5. Zizu jak Zuzia??? Mam nadzieje że już jej sie polepszyło. A co do siostry M to dzisiaj po południu bedzie miała przeszczep. Także nie pozostaje nam nic oinnego jak tylko trzymać kciuki żeby sie przyjął. Kasza a co u Ciebie??? Jak samochód ożył??? Oglądałam zdjecia z imprezki, nastepnym razem ustawiaj Marianke przodem do aparatu ;) W kwestii nocnika chyba nie pomoge, u nas wyglada to tak mała wola siii pokazuje na pampersa i łazienke a w momencie kiedy otworze jej drzwi biegnie do umywalki i odkreca wode zeby ciapac rece. A jak sie zapytam czy chce siku to odpowiada NIE i nie da rady zeby posadzic ja na nocnik czy sedes. Takie małe a juz oszukują grrr. Tunciu - super wieści z Mateuszkiem. Gratuluje postepów. U nas tłusty czwartek obył sie bez paczków ale za to zrobiłam faworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna cos mi po glowie biega ze calpol mozna do 5 dni ale nie jestem pewna, wybacz. Wstap to pierwszej lepszej apteki i spytaj farmaceute. Gonia jak ja nawet nie wiedzialkam ze oni nam zdjecia robia he he. Rozumiem cie z tym pilnowaniem mlodej, mi tez na leb siada, w sobote to normalnie wieczorem bylam tak wkurzona, zmeczona i zdolowana ze jak mloda mi sie po raz 7 tego dnia poszczala na dywan i odmowila pojscia na nakladke to wstalam, ubralam sie i wyszlam bez slowa. Zostawilam tel i mloda z tatusiem na godzine, poszlam do ksiegarni obok domu, kupilam sobie kawusie, pozbieralam gazety z polek i sobie siedzialam. Ale jakis chlopczyk ok 2 letni przeszedl obok mojego fotela z tata i tak strasznie plakal. No i mi sie przykro zrobilo ze mala pewnie tez tak placze i poszlam do domu. A mala bawila sie z tatusiem w najlepsze:-P ehh ale naprawde mysl;alam zeby isc na poczatku i ingdy nie wracac... Dzieki za komplementy dziewczynki w spr skrzypiec i zdjec. Kiedys gralam bo jestem po szkole muzycznej I stopnia ale nie znosilam skrzypiec , zwiewalam z zajec (dluga historia) Dunia ta Polonia nie raz takie imprezy robi w Dallas czy w Panna Maria, TX kolo San Antonio , poszpereaj sobie na tej str co wkleilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to samochod ozyl. Tzn chlop go ozywil. Najpierw przyszedl mechanik znajomy mojej Gosi i zaplacilam mu 25 dolcow za zdisagnozowanie. Na co on ze trzeba wymienic aleternator. I ze po znajomosci 150 + stawka godzinowa 50. Czyli minimum 200 dolarow. Sam wiedzial ze to alternator ale Sam sie uparl ze wymieni pasek tam i ze bedzie chodzil. Zaplaci 15 dolcow, plus kupil karnister i benzyne(bo juz swicilismy) czyli w sumei cos kolo 35 wydal. Pogrzebal z 2 godziny i dziala:-D nawet juz nie piszczy i nie wydaje dziwnych odglosow, aczkolwiek jak jedzie pod gorke to jak sie slyszy ze biegi sie zmieniaja to tak jakby lekko sie krztusil.Dalej sie przegrzewa (tzn w teori bo wskazowka rosnie jak stoimi i opada jak jedziemy). Pojechalam do sklepu i potem jak stalam na glownym skrzyzowaniu w miescie to sie modlilam aby nie padl:-D kurcze a ciezko mi obczaic inna droge ze sklepu w Bryan chyba bede musiala jezdzic do College station a szkoda bo wole supermarket w Bryan Ale pochwale sie corka znowu; od wczorah popoludnia mlodej juz zupelnie odbilo i ona teraz chce sikac normalnie jak dorosla bez podkladki i musze ja tylko trzymac. Po rozmowie z mama postanowilam sie nie poddac i nawet isc dalej tzn jak ide do sklepu to NIE ZAKLADAM mlodej pieluchomajtek. Tak tez zrobilam pojechalysmy na zakupy, zaplacilam (kupe kasy i nie wiadomo za co;-/) zabralam do kibelka. Posadzilam NIE> No to ok zapakowalam woz, poszlam jeszcze do sklepu obok, potem samej mi siezachcialo wiec wzielam mloda, mowie ;'patrz' mala ptrzy, ja skonczylam a ta mi brawo bije:-D no i ja trzymam i zrobila! od 5 miesiecy nie sikala w miejsu publicznym i obeszlo sie bez nakladki:-=D oby tak dalej chociaz z moim dziecieciem to nie mozna byc pewntym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza- ale imprezka! :D Fajowo :P Zgadzam się z Jolą- normalnie młoda Anna Dymna. mój Mały Glut mi spokoju nie daje. Koniecznie chce spać ze mną i właśnie mnie wrzaskiem terroryzuje, żebym ja z jej pokoju zabrała...... Ostatnio wszystkie noce z nami w sypialni... My na brzegach łóżka, królowa na środku w poprzek rozłożona......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jak po ogien dzis, ale wybaczcie. Glowa i nastroj zupelnie gdzie indziej. Lece jutro nagle do PL na pare dni, na pogrzeb babci 😭. W niedziele po nocy wracam, dzieciaki zostaja z tata na pare dni. A mi na dusyz tak nijak, bo to byla moj aostatnia babcia z pokolenia dziadkow ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu bardzo współczuję :( Kasza dziękuje, od wczorajszego poranka bez leków wiec na razie 2 dni brał calpol. Pytałam kiedyż GP to mi powiedział - jak długo jest potrzeba - ech , pisałam na stronę dziecko.24 - odpisali "kilka dni można podawać" no kurczę :o Teraz obejrzałam fotki, fiu fiu ale talenty tu mamy a Marianka jakie ma włoski cudne ! wrzucaj fotki na bloga nic się nie chwalisz no ! ;) Joola dziękuje za przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu bardzo mi przykro :( Wszystkiego naj, naj, naj kobitki w dniu naszego swieta :):):):):) 🌻🌻🌻 A ja wczoraj napisalam oficjalna skarge na swoja menager :P Teraz to bedzie ciekawie jak do pracy wroce :):):):):) Najpierw dostalam zrypke, ze tak oficjalnie, ze wystarczylo przyjsc pogadac, a potem powiedzieli, ze dostane pisemna odpowiedz na skarge :):):):) A ja chcialam napisac oficjalnie, zeby nie przeszlo to bez echa :P:P:P No, ale zaczynam sie bac jak to bedzie jak wroce :):):) Dobrze, ze mam zamiar wyjechac, to nie boje sie, ze mnie zwolnia :P:P:P:P:P:P A i jeszcze pytanko do dziewczyn z uk. Jak bede tam jechac z Filipem to co wziasc dla niego, czego tam nie dostane? Napewno jego leki i inhalator musze zabrc, ale jakies sugestie czy cos jeszcze? Lata ktoras z was easyjet? Jak to jest z wozkiem dla dziecka? Zabieraja przy samolocie czy wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shila to ja Ci napisze co moi rodzice z PL dla młodego teraz przywiozą denintox N otrivin 0,05% otrivin baby spray probiotyki dermatol Ibufen D mydło/szampony bambino ukochane pantofle takie po domu kolejne 2 rozmiary książeczki/bajki polskie jakieś mądre klocki np typu wafle to u mnie tyle, ja mam swoje ulubione artykuły które wole polskie niż uk-jowskie ale wydaje mi się że na uk-jowskich tez spokojnie można przeżyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia - bardzo Ci współczuję . Gonia - dziękuję ,że pamiętałaś o moim pytaniu . Będę trzymać kciuki za siostrę M . Carmen - moja radość też była ogromna jak mała policzyła kwiatki na śliniaku od pierwszego do dziewiątego i to bez pomyłki ! Potem jeszcze przez jakieś 3-4 tygodnie ładnie liczyła różne rzeczy , teraz jej się znudziło i za nic w świecie nie mogę jej zmobilizować do liczenia , nawet mam wrażenie jakby wszystkiego zapomniała. Kasza - Twoja córcia jest niesamowita ! I z tego co piszesz to pierwszy poważny konflikt zażegnany ! :D :D :D A tak na marginesie to wyglądasz jak siostra Marianki a nie jak jej mama :) Brawo dla Sama , dzięki niemu zaoszczędziliście trochę grosza . U nas dużo lepiej . Zrobiłam małej prześwietlenie klatki piersiowej i okazało się że Zuzia miała zapalenie płuc . Dzisiaj rano dostała ostatni zastrzyk , teraz jeszcze przez 3 doby ma dostawać antybiotyk doustnie , podobno jest niezbyt smaczny ale jest go mało i mam nadzieję ,że jakoś go przełknie . Do tego wszystkiego Zuzanka dostała biegunki po antybiotyku , bo pani doktor zapomniała o przepisaniu bakterii kwasu mlekowego . Widać idealny lekarz nie istnieje :( Dobrze , że mnie oświeciło i kłopot z głowy zwłaszcza że małej to bardzo smakuje . W poniedziałek niestety znowu do lekarza na kontrolę , ale za to pod koniec tygodnia możemy wyjść na kilkuminutowy spacer :) Hura !!! bo siedzimy w domu od 4 tygodni , normalnie szok jak czas szybko leci . Dziewczyny jeszcze raz dziękuję Wam za miłe słowa i wsparcie 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę Wam jak moja mała kobietka zaznaczyła swój kwiatek ,żeby się nie pomylił z moim. Rano M dał nam z okazji Dnia Kobiet kosz z owocami i słodyczami (nie jestem zwolenniczką kwiatów , bo uważam że najładniejsze są w ziemi nie w wazonie , no i nie da się ich zjeść :P ) Zuzia jakoś specjalnie nie była zadowolona , wzięła tylko lizaka , trochę go polizała i odłożyła . Tak więc M uznał ,że bez kwiatka się nie obejdzie i przywiózł nam po róży . Zuzia miała radochy co nie miara , wzięła swojego kwiatka i nie chciała włożyć do wazonu , odwróciła się na pięcie , pobiegła do pokoju , po kilku sekundach wróciła i daje mi różę do ręki mówiąc : proszę , mamunia włoży do wazonu . Jak zobaczyliśmy tego biednego kwiatka to nam szczęki opadły , mała całego go oskubała z liści (o dziwo zostawiła przybranie ), a na pytanie :o rany , co ty zrobiłaś z kwiatuszkiem ?odpowiedziała z naciskiem : to mój kwiatuszek ! mamunia włoży do wazonu ! Potem co chwilę podchodziła do wazonu i pokazywała nam który to jest ten JEJ kwiatuszek :) 🌻🌻🌻 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu ogromne i najszczersze wyrazy wspolczucie:( Zizu ciesze sie,ze z Zuzia juz lepiej🌼 ehh mała kobietka ..urocze z tym kwiatkiem:) ja tez nie przepadam za kwiatami cietymi...tzn uwielbiam je i podobaja mi sie bardzo ale zal mi ,ze tak krotko je mam w wazonie;) jak czytam o Zuzi ile już mówi i potrafi to mam wrażenie,ze mojego syna dziela od niej lata świetlne!! Kasza u Was takie rewelacyjne postepy z toaletą...eh....czy na to wychodzi ,ze dziewczynki szybciej sie rozwijaja?? bo u nas doopa blada,owszem Kuba komunikatywny jest bardzo ,umie te swoje kilkanascie slow ,rozumie co do niego mowie,wykonuje polecenia ,nawet sam ma przyzwyczajenia,typu odnoszenie papierkow do kosza,samodzielne jedzenie (oprocz zupy) sprzata za soba,nasladownictwo itd itd... jednak jak czytam ile Wasze dzieci mowia itp mam wrazenie ,ze jestesmy mocno do tylu jedyne co szybko nam poszlo to chodzenie..hehe Goniu zdrowka dla Ciebie i dzidziusia obys miala wiecej czasu na odpoczynek:) zmykam .jestem zmeczona i troche przestraszona ,duzo wlaman ostatnio u nas sie zdarza a ja wiadomo dom duzy ..sama z dziecmi i boje sie wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dunia:-( przykro czytac, trzymaj sie kochana:-* Zizu no to z mloda juz wszystko dobrze jak juz takie teksty powrocily:-P Jolu tak chlopcy zazwyczaj pozniej zaczynaja a co do Marianny to ona niestety jest z tych szybciej rozwijajacych sie ; glowe od ur trzymala, raczkowala, stawala w wieku 7 miesiecy potem chodzenie w polowie 8 miesiaca no masakra. Ja bym wolala zeby to wszystko wolniej szlo bo niby fajnie miec dziecko takie 'geniealne' aleniestety zazwyczaj nie idzie to w parze z dojrzaloscia emocjonalna. Shila i bardzo dobrzez ze napisalas skarge, trzeba walczyc z durnymi pracodawcami i managerami. Nie wiem czemu w naszej spolecnosci jest utarte ze szef/kierownik moze robic co chce. Ja do tej pory slysze komentarze w stylu 'po co pozwalas szefa do sadu, trzeba bylo zacisnac zeby i robic swoje'. Bla bla po moim trupie! I to nie ty sie masz bac tylkko ta kobieta! Do UK zabierz sobie czopki do dupkowe na zbicie wysokiej goraczki- o ile uzywasz (z tego co pamietam tam daja tylko na recepte i to z duza laska). Fasolkowa u nas to samo ze spaniem juz sie poddalam,. Zazwyczaj mala budzi sie bo cos uslyszy (uroki mieszkania w tym miejscu) albo pielucha mokra (od kiedy jest bez pieluchy w dzien to w nocy nawet mala ilosc moczu potrafi doprowadzic ja do histerii). I juz wiem ze przez najblizsze 4 miesiace nie pospie sobie bo najpierw przeprowadzki, potem moze uda sie z lotem do Indii znowu zmiana czasu, powrot szukanie mieszkania, spanie byle gdzie eeehhh... Dzis w nocy znow byl sajgon mala znowu krzyczala i nie mogla zasnac ponownie ponad godzie. Krzyk taki jakby ja ktos nie wiem zmaltretowal, chlop poszedl przeszukac pokoj czy cos sie nie wkradlo i jej nie ugryzlo ale nie. I na lpniec sie okazalo ze ma strraszne gazy, tzn najadla sie hinduskiego jedzenia (w niedziele byly ur corki kolezanki i dali nam na wynos duzo jedzenia). Teraz juz bedziemy madre ze nie wolno jej zapychac sie caly dzien ostrymi samosami;-/ Annnna no to jak tylko 2 dni Michas byl na Calpolu to luz:-D widze ze wszyscy jestesmy doinformowani:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki !!!!!!!!! Duzo zdrowia, szczescia , milosci!!!!!!!!!!!!!!!!! z okazji DNIA KOBIET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja dostalam od M rajtopki i kolczyki!!! za kwiatkami cietymi jakos tez nie przepadam. Duniu bardzo współczuje!!! mocno przytulam ❤️ Zizu, dobrze, że Zuzia wraca do zdrowka!!!! to straszne, ze miala az zapalenie pluc! duzo zdrowka zycze!!! cos wspanailego jaka ona madra i wygadana!!!! Shila powodzenia w pracy! mam nadzieje, że Cie przeprosza! u nas ie podzialo! mamy współlokatora na 3 miesiace. Zona wywalila go z domu, zgadnijcie z jakiego powodu.......... i przygarnelismy go do siebie az nie znajdzie nowego lokum. nastepna nowina! jestem w ciazy! ;/ tak! w niedziele zrobilam test i tarrrrrram! 1-2 tydzien ciazy! :/ a tak sie zarzekałam, ze jeszcze nie teraz, ze za 10 lat to moze tak..szkoda slow .... i prosze bardzo! opowiedz bogu o swoich planach, to Cie wysmieje! M zadowolony i rozowo widzi przed nami przyszlosc, no a ja, jak to ja juz widze problemy... Nie mam sily juz pisac, padam! spokojnej nocy i do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen:-D AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen :):):):):):):):):):):):):):):) SUPER 🌻🌻🌻 Zizu - super, ze z Zuzia duzo lepiej :) Co do dzieci,ktore wybiegaja przed szereg w rozwoju :) To moj Filip ma kolege Milosza - on teraz w marcu skonczyl 2 lata. I ten to dopiero rozwiniety. Szok normalnie!!!! Dwuletnie dziecko mowi mi, ze Komorowski jest prezydentem, stolica Polski jest Warszawa, a jak mowi, ze jego ulubione zespoly to the doors i metalica to wymiekam :P:P:P Po kazdym spotkaniu z nim stwierdzam, ze moj Fili chyba niedorozwiniety :P:P:P:P:P:P:P Annnnna, Kasza - dziekuje za sugestie. Nie pomyslalam o ksiazeczkach - musze je koniecznie spakowac!!!!! I nurofen tez wpisalam na liste, procz innych lekow :) Czopkow nie uzywam :) MAtko te leki Filipa to pare kilo nam zajma Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA powtorze się za Kaszą... :):) Carmen gratulacje ,przytulam mocno i ciesze sie ogromnie,duzo zdrowka dla Was .. Dobrze ,ze nie czekaliscie 10 lat jak ja:):) Tak szczerze to aż się łezka w oku kręci bo my już nie planujemy a jak patrze na Kubusia na Tomka i sobie przypomne jak ten czas leci to jestem przerazona...ehhh wzruszyłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×