Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Tuncia szok szok yyyy sama nie wiem co napisac. Staram sie zrozumiec, ze oboje zyjecie pod straszna presja, ze wszystko sie sypie, ale musicie starac sie w tym wszystkim nie zatracic siebie kochana. Bo to moze doprowadzic do jeszcze wiekszych problemow... Barbarka wszystko w porzadku? bo cos mi se nie wydaje? haslo takie samo Annnna super ze wszystkjo idzie po Twojej mysli. Zdrowas juz?nie probowalam nigdy tego rodzaju ubran aczkolwiek moja mama kupila sobie raz taki podkoszulek. Jakies super magii nie ma niestety Fasolkowa u nas lepiej ze skora kupiam polecony przez lekerke krem bez recepty i dziala cuda , smaryuje teraz mala razy dziennie a zaczynalam od 4 razy i naprawde poprawa jest Dunia; niech Hanka lepiej nie kwacze bo jeszcze jakies tornado nie daj Boze wyproprorokuje,ja z tutejsza pogoda co silniejszy nagly wiatr, czy szare niebo nagle to od razu schiza...:-P Wogole musze zaraz poczytac o co chodzi z tym dziesiejszym swietem... Moja kolezanka raz taka gafe strzelila jak byl MLK day pojechala na poczte a tu zamkniete. Z wywieszonym jezorem z 2 dzieci, szarpie drzwi, koles z 2 strony chyba wozny mowi ; MLK day, we are closed, special day sorry! Kolezanka nie uslyszla ze MLK day i na to wsciekla ;What the hell is that ?what kind of a day is it?! dopiero pojechala do domu, uslyszala w TV i zdala sobie sprawe ze koles powiedzial MLK day:-P normalnie cieszyla sie ze nie byl czarny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza_____ alez mnie zatkalo :classic_cool: Z tym tematem na kafe o tobie, to faktycznie ktos ma w glowie nas...ne! Ale koleznako, znaczy sie slawna jestes, czytaja cie "ludzie" :-p Ja juz tam nawet nie chce sie udzielac, bo tylko dolalabym oliwy do ognia i tyle. A uwazam, mimo ze sie noz w kieszenie sam otwiera, ze takie glupie tematy i prowokacje to trzeba szerokim lukiem omijac i zlewac. Coz, zyczyc tylko "kolezance" zeby jej mama, tesciowa, siostra, szwagierka nie byly kiedys fizycznie uzaleznione od jej pomocy, bo beda brudne i niedomyte biedaczki, bo to przeciez "fuj" :-O Kasza, a z innej beczki. Jaki ten krem ci polecila pediatra, ze juz jest lepiej ze skora Marinaki. Moze ja tez sie zaopatrze i u moich bedzie lepeij? Po tych dzikich mrozach i klimie na grzaniu non stop nawet moj M zaczal sie skarzyc na drapiaca sucha skore na ramionach (a on z tych facetow, ktorzy krem to tylko na slonce a i to po pierwszym spaleniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, cos mi sie wydaje, ze zezarlo mi posta. Wiec wlkeje raz jeszcze. Kasza_____ alez mnie zatkalo :classic_cool: Z tym tematem na kafe o tobie, to faktycznie ktos ma w glowie nas...ne! Ale koleznako, znaczy sie slawna jestes, czytaja cie "ludzie" :-p Ja juz tam nawet nie chce sie udzielac, bo tylko dolalabym oliwy do ognia i tyle. A uwazam, mimo ze sie noz w kieszenie sam otwiera, ze takie glupie tematy i prowokacje to trzeba szerokim lukiem omijac i zlewac. Coz, zyczyc tylko "kolezance" zeby jej mama, tesciowa, siostra, szwagierka nie byly kiedys fizycznie uzaleznione od jej pomocy, bo beda brudne i niedomyte biedaczki, bo to przeciez "fuj" :-O Kasza, a z innej beczki. Jaki ten krem ci polecila pediatra, ze juz jest lepiej ze skora Marinaki. Moze ja tez sie zaopatrze i u moich bedzie lepeij? Po tych dzikich mrozach i klimie na grzaniu non stop nawet moj M zaczal sie skarzyc na drapiaca sucha skore na ramionach (a on z tych facetow, ktorzy krem to tylko na slonce a i to po pierwszym spaleniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza swój temacik miałaś :D popatrz jak kogoś musi coś boleć żeby sie tak pofatygować :D ;) przypuszczam że nic miłego tam nie pisali, jesli tak to się nie przejmuj, po mnie tez pojechali w jednym temacie jak po dzikiej świni i starał mi się jedna pani coś udowodnić - mają ludzie fantazję i za dużo wolnego czasu :o co do mojego zdrowia to łazi jeszcze po mnie choróbsko i opryszczkę mam na pół twarzy, dobrze że w szkole ferie bo jak by mnie dzieciaki zobaczyły to by sie działo ;) Michał ciągle mi palec wkłada w krem na twarzy ech ;) Co do tych ubrań to niedobrze :( właśnie znajomi liczą na cud, mają synka z azs plus uczulonego na pleśń, na zboża, trawy wiec ani UK ani PL mu nie służy, ma kurację sterydową z UK niesterydową z PL i właśnie w PL doradzili im te ciuszki, choć pizankę a że w UK te ubrania są na receptę to liczą ze małemu pomoże bo wygląda jak by go pumeksem myli - jeden strup :( U nas paskudna pogoda, +1,5 ciągle kapuśniaczek pada brrrr, mgła - typowa angielska pogoda ojjj dawno takiej nie było wiec gnijemy w domu bo młodemu 5-tki ida wiec o infekcje nie trudno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My wczoraj mielismy mały wypadek tzn Emilka miała, siedziala u taty na kolanach i probowała sciagnać ze stołu kalendarz taki duzy ( a propo M wydrukował wczoraj własnie z jej zdjeciami) i tak niefortunnie sie wychyliła ze przywaliła głowa w stół. Oczywiście było duzo płaczu a po chwili okazało sie ze główka jest ok ale ząbki... obydwie górne jedynki ułamane w połowie. Nie moge tego przezyc az sie poryczałam wczoraj. M mi tłumaczy że mogło sie to skończyć gorzej ale i tak to dla mnie żadne pocieszenie, może dlatego ze ja zawsze miałam problemy z zebami i obiecałam sobie że zadbam o zabki dzieci a tu taka historia. Byłam u sasiadki od razu bo ona pracuje u stomatologa co prawda jest akrat w Polsce ale przez jej męża udało mi sie dowiedziec ze nic nie robia z takich przypadkach, jedynie musze regularnie myc jej zabki. Ale coś mi sie wydaje że jednak bedziemy musieli jej wyrównac te ząbki. A teraz sie zastanawiam na zmiana stołu bo mamy szklany, może gdyby był drewniany... Nie mam weny teraz pisać więcej. Odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kasza - link nie dziala, ale chyba nie doczepil sie nikt kto tutaj nas podczytuje? i o co poszlo? Zreszta niewazne wiekszosc tematow tu na kafe i tak nie jest wartych aby czas marnowac na ich czytanie;) Barbara - fajnie ,ze jestes daj znac co tam u Ciebie! pozdrawiam! Carmen - jak tam na nowym?jak to szybko u Was poszlo. aaa Tuncia wlasnie - jak to przeczytalam, to !... hmm pamietaj,ze sa granice ktorych nie wolno przekraczac (i pozwoliic aby byly przekraczane ) - jesli Twoj m bedzie dalej ja przesuwal to... zreszta wiesz sama. Oby juz nigdy do takich scycji nie doszlo - moze lepiej poduszkami w siebie porzucac aby dac upust emocja;) Ja wyzywam sie na meblach, kiedy furiatka ze mnie wychodzi. Czasami emocje i frustracja sa tak silne ,ze nie wystarczy ich wykrzyczec aby rozladowac. A jesli m jest taki naladowany to moze troche wysilku codziennie - np jazda rowerem, albo choc takim stacjonarnym - zmeczy sie, napiecie spadnie i bedzie ok. Annnnna - nie slyszalam o takich produktach, ale tak sobie mysle jak dzieciak jest az w takim powaznym stanie a dodatkowo u Was jest to na recepte wiec pewnie refundowane w jakims tam stopniu to chyba nie zaszkodzi sprobowac. Sterydy na dluzsza mete tez niszcza skore - a jesli to potwierdzone uczulenie to moze jakas kuracja odczulajaca, przez zime przy uczuleniu na trawy chyba powinno byc lepiej... no nie wiem :/ biedny dzieciak :( a pogoda u nas tez paskudna - wczoraj - 10 i siedzialysmy w domu, chcialam dzis pojechac w odwiedziny do mamy , ale rano bylo -16 teraz tez -10 i chyba odpuscimy sobie. Dobrze, ze w niedziele wybralysmy sie jednak na spacer (przy -7) ale nie bylo najgorzej i mala szalala na placu zabaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia - kurcze to Ci pech! nie wiedzialam ,ze mleczniaki sa az takie slabe :/ Moze nie trzeba bedzie ich wyrywac, w koncu one "trzymaja" miejsce na zeby stale. Wiem, ze i wypelniaja ubytki w mleczniakach to moze jakos uda sie je "polatac" aby jeszcze te kilka lat wytrzymaly! Nie martw sie na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia.79 refundowane w całości i w tym nadzieja ech. Goniu ale przygoda :( ułamane ząbki mleczne można nad kleić (przynajmniej w PL można) moja podopieczna 2-letnia miała górne jedynki na kleju a przy tym zakaz jedzenia twardych rzeczy nawet płatków śniadaniowych nie namoczonych w mleku czy paluszków, surowych jabłek itp, wiec może faktycznie lepiej nie naklejać żeby dziecko mogło jeść resztą ząbków wszystko co mu smakuje a nie tylko papki - musicie zadecydować z jakimś mądrym stomatologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, żyję, mam się dobrze :) My już oczywiście na nowym mieszkaniu. Jest cudownie! Nigdy sami nie mieszkalismy, dlatego tez tak nas ta przeprowadzka cieszy! realacje międy mną a M są dobre ! nie napiszę jak bardzo , bo nie chcę zapeszyć! Jeśli tak nadal będzie to nam się uda.... Kasza pisałaś o tych benefitach itd.. dzieki!!! tak, wszytsko załatwiamy, chociaż wciąż do załatwienia papierkowych sparw zostaje... :) a mieszkanie dwupokojowe, kuchnia polaczona z livingroomem. Kamienica bardzo blisko centum ( jakieś 20 min do iglicy), minuta do parku, a 5 do placu zabaw :) 800 eu za miesiac. Oczywiści sa małe minusy takie jak strasznie mała łazienka z ciasnym, malutenkim prysznicem! :D Zizu i jak tam Zuzia? lepiej już czy musiałaś zmienić antybiotyk? Zdrówka! U nas sprawa pampersowa wygląda tak samo! Annnnnnna nie otwarły mi sie linki :/ nie mam pomysłu dlaczego ... ale wierze, że byutki fjne :D Fasolkowa pozdrawiam!!! odpocznij czasami z nami na forum :D Tunciu mam nadzieję , że taki wyskok Twojego M zdarzył sie po raz pierwszy i ostatni!!! pozniej dokoncze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara!!! Czekamy na posta od Ciebie!!!!!! mam nadzieję, że wszytsko gra!!!!!!!!!! Duniu zdrówka życze!!! chyba faktycznie lepiej bedzie jak pojdziesz do lekarza. I oby sprzet domowy juz nie omówił posłuszenstwa! A córeczkę masz cudowną i niesamowitą!!! :D A tekst pielegniarek hehehehhehhe, to Ci strzeliły komplement!!! Kasza, Twoja znajoma też sie popisałą! hhehehe. Tak, lepiej wiedzieć jaki jest dzień w kalendarzu.. :) Ciekawe jak bardzo musi ktoś mieć "zryty beret" żeby zakładać temat o kims z jakiegoś forum, żeby go obgadywać... Ale ale! Kasza wzbudzasz emocje! może reaktywujesz swojego bloga?może staniesz sie sławna blogerka? podobno i na tym dosc dobrze zarobić sie da! Ja bym chętnie czytała!!!! :D Gonia rozumiem Twój smutek z powodu ząbków Emilki! zbierz wiecej informacji na temat ewentualnej rekonstrukcji ząbków! a jeśli sie nie da, to ... pamietaj, że nasze dzieci już niedługo beda szczerbate i beda rosły im zabki stałe i to te będą najważniejsze! i M ma racje, mogło się skończyć gorzej. Poza tym, pamietaj, że dzieci ulegaja powazniejszym wypadkom. Mam nadzieję , że rozumiesz o co mi chodzi. Przytulam mocno!!!! ❤️ pozdrawiam Was wszytskie i do pozniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnna____ ja o takich ubrankach nic nie slyszalam, ale tak jak pisze lusia - skoro na recepte to pewnie refundowane i sprobowac nie zaszkodzi. Az szkoda takiego malucha z takimi problmemami, uh. A w sumie pizamka i jakas biezlina, cos co najblizej cialka i moze faktycznie efekty beda? Ja jedyne co widzialam i czasami nawet w sklepach ogladam to ciuszki organiczne, ale ich cena zwala mnie z reguly z nog, wiec poki co zupelnie niedostepne dla mnie. Goniu____ oj, nie dziwie sie, ze sie zdenerwowalas. Jesli mozesz, idz do dziecinnego stopmatologa, zapytaj speca co i jak. Dobrze wiedziec czy np. korzenie sa w porzadku, bo moga byc tez obruszone i zebyscie sie za jakis czas nei przestraszyli jesli zabki zaczna szarzec, ciemniec. Nie chce cie straszyc w zaden sposob, ale sama warjuje w temacie zebow u moich dzieciakow - odkad rok temu Hanka stwierdzila, ze gorne jedynki jej sie ruszaja :-o No i faktycznie, teraz im coraz blizje juz wymiany na stale, ale rok temu? No i zmrozilo mnie jak dentystka wtedy powiedziala,z e mloda prawdopodobnie gdzies nimi przydzwonila jak byla jeszcze mniejsza, zeby sie nieco obluzowaly, ale nikt na to nie zwrocil uwagi, a i zeby sa w porzadku do tej pory. Takze rozumiem nerwy i lzy ❤️ Nie szalej jednak ze zmiana stolu bo na drewnianym staloby sie to samo, bo to przeciez akurat tak a nie iinaczej malutka uderzyla w twarda powierzchnie. Nie rob sobei wyrzutow - dzieciaki i wypadki - tak to jest ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen- i ja się dokładam do Duni życzeń: duuużo szczęścia na swoim! :) Oj, chciałabym z wami na forum wypoczywać, gdyby tylko doba trwała 30 godzin..... Mam jazdy w pracy, intensywnie szukam nowej, więc każda chwila przy kompie w domu to portale pracowe..... Annnnna- zdrówka.Co do ciuszków, ja o nich słyszałam, jak moja Kinia miała silną alergię. Koleżanka, która przez całe życie boryka się z egzemą, polecała. W Polsce chyba nie jest to refundowane, ale podobno przy tak silnych alergiach i AZS się sprawdza. Ceny są kosmiczne.... Dunia- ale mieliście przeboje, złośliwość rzeczy martwych.... Hanka to naprawdę modelka, jak poczytałam o stosownym zachowaniu przy stole, to uśmiech przez dłuższą chwilę z twarzy nie znikał. Boskie są dzieciaki! :D Kasza- link nie działa, więc chyba temat umarł. Chyba komuś się bardzo nudziło.... Gonia, mojej koleżanki synek w wieku dwóch lat przydzwonił w betonowe schodki. Jedynki połamane. Dentysta powiedział, że nie ma co podejmować jakiś działań, coś doklejać, bo i tak za jakiś czas zęby wypadną. Głowa do góry, skonsultujcie się ze stomatologiem na wszelki wypadek. Najważniejsze, ze nic poważniejszego się nie stało. Barbara- macham do Ciebie. Tak dawno się nie odzywałaś. Wszystko dobrze? Ziziu- jak tam Zuzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak w skrocie i pod wplywem emocji i wogole zagubiona; w maju kierunek Warszawa:-D tzn najpierw Nowy Jork, Potem Warszawa, potem Indie i chyba juz na stale (tzn kolejne 3lata Warszawa). Chlop sie zalapal na niezly program ale szczegoly to za kilka dni... Tym samym: Dunia 15 kwietnia ; mamy wycieczke z MOPSa do Waco Zoo. Dala bys rade podjechac? moj samochod ledwo zipie wiec jechalabym w sdamochodzie z kolezanka wiec chce polaczyc jedno z drugim i wycieczke i zobaczyc Was. Mantra , ja wiem ze to moze troche nie na miejscu sie pytac ale...czy ty jestes z NYC bo ja nie pamietam? jak tak to czy hmmm bylaby opcja abysmy i my sie mogly spotkac i ewentualnie (wybacz za smialosc); przenocujesz nas z 2 albo 3 noce?:-D Pytanie do dziewczyn w PL i w Wawie; czy za 7 tys zl da sie wyzyc w wawie z rodzina 2+1 wynajac 2 sypialniowe mieszkanie na Ochocie? ok IDE sie napic...kawy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza_____ tfu, przez lewe ramie, "czy widzisz swiatelko w tunelu"? Trzymam palce, zeby wam spokojnie Polska (przez wszystkie przystanki po drodze, lacznie z tym na drugiej polkuli) wypalila :-D Na szybko sprawdzilam, ze 15 kwietnia to piatek, wiec wstepnie mi pasuje, zeby sie "kopnac" do waco, bo nie mam zadnych zajec dzieciatych. Hanka pewnie chetnie zamieni przedszkole na wizyte w zoo, wiec jak na te chwile - jestem na tak. szczegoly dogadamy sobie blizej terminu :-) Oj, ciesze sie, ze po tych wszystkich dolkach nieco sie wam poprostuje, bedziecie razem itp itd. Co do kasy i czy wystarczy to nie mam pojecia jak to teraz wyglada, moje dane to sprzed 7 lat, na kabatach i w kawalerce :-D czy w tym zamieszaniu rodzinnych planow, khm, moglabys mi podac, pliizz nazwe tego balasmu poleconego przez pediatre :-D Bede ci chyba odwlok trula do skutku :-p A ja wlasnie tworze ciasto jakies. m ma jutro imieniny, poza tym w piatek przychodza znajomi i wogole mocno intensywny weekend nam sie szykuje. A ja musze wybrac sie w koncu do lekarza, bo ilez mozna jechac na prochach na glowe, skoro to od zatok? I nie widac poprawy, uh. Jakos musze sie wpasowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziwczyny za Wasze szczere zyczenia! niech i Wam się szczesci :D Duniu taki artykuł na necie znalazlam o zatokach: może jakas inf Ci się przyda http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96857,9124787,Niebezpieczna_zatoka.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Wysokie_Obcasy Kasza!!!! No ładnie! Do Polski wracasz!!! :D Dobrze, chłop pozna "kto Ty jestes, jaki znak Twój" :D heheh Dobrze , że razem!!! mam nadzieję, że Wam będzie dobrez w Wawie :) o warszawskim cenniku niestety nic nie wiem :) U nas wszytsko gra... no prawei wszytsko... Zaczynaja mnie niepokoic problemy "kupkowe" Witka, tzn nie wypróznia sie codziennie, a jak juz chce zrobic kooopę to strasznie płacze, jakby robienie kupy sprawaiało mu wielki ból! I fakt to co uda mu sie zrobić jest bardzo twarde, więc może go boleć... Ja sama w dziecinstwie mialam tez duze problemy w tym temacie, wiec może Wita ma to po mamusi? tez jego dieta zostawia wiele do życzenia, bo oczywiście wybrzydza... podsumowując najbardziej niepokoi mnie ten płacz przy robieniu koopy... :/ macie jakieś rady? bede wdzieczna za podpowiedzi :) Dobra, spadam do M :D spokojnej nocy dla wszytskich i cudownego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie z linkiem trzeba Duniu kombinować :/ pewnie spacje usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szybko!! Jestem, czytam, czasu brak na pisanie!!! Kasza z moją pracą narazie nici, postanowiłam iść jeszcze na zwolnienie lekarskie, tak poradzili mi w mojej już byłej pracy,w ciągu 2 tyg po ustaniu zatrudnienia można zachorować poprosić o zwolnienie lekarskie wystawione na ostatiego pracodawce, no i tak właśnie uczyniłam, a że mój kręgosłup nie jest w najlepszym stanie to ze zwolnieniem nie było problemu. Takie zwolnienia podobno są bardziej kontrolowane więc może przydażyć się i tak że wezwą mnie na kontrole i wystawią że jestem zdolna do pracy:( Zobaczymy może uda się jeszcze troche odwlec w czasie zarejestrowanie w UP. A przynajmniej moge ten czas spędzać z małą. Oferty pracy przeglądam codziennie i jest maaaaaarnieee:( Supper że w końcu u Was coś się rozjaśnia:P Czekamy na więcej szczegłów!!! Carmen na problemy kupkowe Witusia za bardzo nie wiem co Ci poradzić, może jakaś herbatka???, coś ze śliwakami, jabłuszko no a w ostatecznośći jakieś czopki glicerynowe?? Barbara fajnie że się odezwałaś, co u Ciebie/Was??? Więcej nie pamiętam, przepraszam!! A co do mojej Wiki to: rozgadała się bardzo, wszystko powtarza jak papuga:P nie możemy spokojnie pogadać z M bo wyłapuje słowa i nawet bawiąc się w drugim końcu pokoju powtarza jakieś słowa z naszej rozmowy:P Można się z nią już dogadać:) Z nocnikowaniem odnosimy ciągle porażki:( Ostatnie trzy dni próbowałam ponownie z nocnikowaniem (po 3 tyg przerwy) no i odnislam zupełnie odwrotny skutek, Wika boi sie nawet usiąść na nocnkiu, a co tam wręcz boi się sikać lub robić kupke nie do nocnika, wczoraj potrafiła przychodzić do mnie i mówić "mama nie siku" z przerażeniem w oczach szła w jakiś kąt sikała i wciąż mówiła "nie siku" i ściskała nóżki, dzisaj odpuściłam i znowu poczekam ze 2 tyg. Cięzko będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza a o co chodziło z tym tematem na Kafe o Tobie??? Link się już nie wyświetla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nienawidze swojego kompa, a moze raczej swoich niezdarnych lap, znowu napisalam sie jak glupia o samie i znowu cos z lewej wcisnelam i nie ma. A daje edycja i cofnij i nic! :-( Duniu 15 kwiecien zatem:-) Kuruj sie kobieto abys mi zdrowa byla:-) przy okazji zobaczysz stado nawiedzonych mamusiek ktore mnie otaczaja i zrozumiesz dlaczego chce stad zwiewac:-P A o magicznym kremie pisalam przy kazji jak ci kilka dni temu polecilam jechac do HEB (bo byly na niego kupony 3 dollars off) . Sama go znasz bo go wyliczalas jako dosc dobry konsmetyk: Eucerin -dry skin therapy, Z niebiesko-morka zakretka. Ewcisko, odpusc na moment nocnikowanie, poczekaj do wielkanocy moze? bedzie cieplej, kup zajac i pokaz ze przyszedl np zajac wielkaocny i on teraz bedzie z Wiktoria chodzil na nocnik:-P yyyy z ta praca to mnie przerazasz, kurcze ja chyba na kasie w biedronce skoncze cos tak czuje bo nie dosc ze doswiadczenie z PL marne tylko kilka miesiecy, to do tego smialam byc na wysokim stanowisku w UK w mlodym wieku. A wiadomo jakie legendy chodza w PL o zatrudnieniu Polakow w UK. Moj kumpel po 4 latach pracy i studiow w UK uslyszal wprost ;'taaa manager...Pan managerem byl ale chyba na zmywaku prawda?' daaaaa? chamstwo sie szerzy normalnie. Ewcisko wspolczuje ze musisz kombinowac:-( Carmen posmaruj Witowi okolice odbytu moze oliwka? jak widzisz ze sie meczy mozebedzie mu latwiej? Marianna ma momentami podobny problem (tez znowu wybrzydza) i pomagaja rodzynki i winogrona (az czasami za bardzo) Topik o mnie nei wiem czemu skasowyany???? he he normalnie myslalam ze bede miec na pamiatke. Ale ktos sie przyczepil do tego ze napisalam (zarowno tutaj jak i na jednym topiku o opisie porodu) ze moja mama byla ze mna. I ze jak bylo widac glowke to mama zajrzala mi 'tam' i skomentowala ze 'ooo ma wlosy po tacie'. No i ktos oswiadczyl ze moja mama jest zboczona i ze mamy niezdrowe relacje no bo jak ona moze mi 'tam' w ci*** zagladac tak bezczelnie :-D oj kocham kafeterie Ale dziewczyny to czesciowo wasza wina.:-P Kiedys jak sie duzo udzielalyscie to nasz topik byl na przedzie i gorze listy topikow. A teraz zanim ja sie doniego dokopie (nie moge dodac do ulubionych bo sam pozmienial ze nam sie z pamieci kasuja po wylaczeniu) to spojrze na inne tematy i odpisze czasem. No i zgrzeszylam raz i od razu taki bulwers...:-D ok ide spac wybaczcie jak nie wszystkim odpisalam ale u nas juz po 22 . A ostatnio panna marianna tak daje w kosc ze szok w nocy. wczoraj wstawala co godzine i na przytulanki ciagle jej sie zbieralo. Gadala przez sen, charczala. Wogole ma lekko charczace oddychanie znowu. Cos chyba pseudo astma wraca (czyzby wiosna ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza Polska :D :D :D super !!!! :D Marianka będzie miała okazję poznać ojczyznę mamy po drodze ojczyznę taty oj zazdroszczę trochę :) Oby Wam się wiodła jak najlepiej, co do finansów nie mam pojęcia z wawy mam tylko jedną znajomą której teściowie tam mieszkają (oni w UK ) jak ja dzś dorwę to się podpytam, ona często dzwoni do teściówki wiec może coś się dowiem ;) co do tematu to moge wysłać Ci linka na pocztę i będziesz sobie wchodziła bezpośrednio :D :D :D co by Cie nie kusilo ;) carmen37 co do kupki http://www.mysupermarket.co.uk/tesco-price-comparison/Longlife_Fruit_Juice/Sunsweet_Californian_Pure_Prune_Juice_1L.html tylko 4 łyżki nie więcej bo będa w drugą stronę kłopotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kasza - no super , ze udalo sie i bedziecie jednak razem:) Co do Warszawy to nie mam pojecia (u nas wynajecie 2-pok mieszkania to od 1 tys do 2, srednia 1,5 tys. Poszukam cos i zaraz linka posle. Carmen - no niech uklada sie Wam:) i ciesze sie, ze jest tak optymistycznie - co do Witka to moze wiecej blonnika - owoce, sliwki suszone !, kefir, wiecej picia, przed jedzeniem wode przegotowana . Najgorzej jak maly sie zrazi i bedzie sie bal cokolwiek robic, bo problem bedzie narastal... Ewcisko - z praca wiem ,ze nie wyglada to za rozowo - ciesz sie ,ze i tak dlugo przeciaglas te l4, ja od wrzesnia zyje jak rentierka :D ;) Ogloszen co prawda u nas jest dosc sporo - w koncu wielka aglomeracja, ale co z tego jak ja wyslalam do tej pory 2 CV - w dodatku do wyslania jednego bylam zmuszona przez up ;) Ciegle jestem w kropce i nie wiem ktora z drog wybrac ;) Kasza- a z tym tematem to ha! chyba niektorzy nie maja swojego zycia, tylko to kafe im zostalo i szukanie "sensacji" biedacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://warszawa.gumtree.pl/c-Nieruchomosci-dom-mieszkanie-wynajme-agencje-dwa-pokoje-na-ochocie-W0QQAdIdZ262398760 i prosze na ochocie - ale 30 m to chyba jakas dziupla :D to kawalerki maja wiekszy metraz ;) Kasza ,ale jak widac z tymi cenami wynajmu nie jest tak zle, wydaje mi sie ,ze za 7 tys - nawet jakbys ty poczatkowo nie pracowala to wcale nie bedzie zle - a napewno bedzie o wiele lepiej niz w tym kraju mlekiem i miodem plynacym w ktorym teraz zyjecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://warszawa.gumtree.pl/c-Nieruchomosci-dom-mieszkanie-wynajme-agencje-Nowe-4-pokojowe-103m-Ochota-ul-Opaczewska-W0QQAdIdZ262881629 o a to jakbys chciala zaszalec ;) hmmm dwie lazienki ;) hmm ;) dobra nie zasmiecam topiku - ale mozliwosci sa spore! a co do pracy to nie martw sie - to jednak stolica, ofert pelno, ty masz atut w postaci perfekcyjnej znajomosci jezyka obcego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Juz sie troche pogodziłam z ułamanymi ząbkami, ale w jak bede w Polsce w wakacje to wezme Emilke do dentysty. Zobaczymy co powie, czy jest sens nadrabiać czy lepiej poczekac na stałe. A ja przed chwila miałam poranna sasiedzka kawe i czworo małych rozrabiaków w domu (Carmen szkoda ze nie mieszkasz bliżej mogłabys wpaść). Odwłali dzisiaj grupe w MC i zaprosiłam Emilce towarzystwo do domu, żeby sie nie nudziła. A teraz po szaleństwach padła, a ja niestety musze ogarnać troche kuchne hihi, ale kawka i forum najpierw. Carmen - szybko znaleźliscie mieszkanie i z tego co piszesz co samo centrum, chociaż cena też niezła. Ale uważam że czasami lepiej dać troche wiecej i być na swoim. A co do problemów Witka, też to przerabiałam z Emilka. Ja dawałam jej codziennie Activie i pilnowałam żeby dużo piła. Tutaj masz linka do poczytania http://www.zdrowybrzuszek.pl/nook/sos_niezbednik.html z tym że ja nie używałam tego preparatu, ale sam artykuł jest ciekawy. Ewcisko - musisz odpuścic chyba na jakiś czas nocnik i trening. Ja tez póki co dałam sobie spokój. Chociaz Emilka ostatnio zauważyłam próbuje siadac na nocnik lalki. Najpierw sadzam lale, (można nawet usłyszeć odgłos) a póżniej mała sama pakuje swoja pupe na nocnik. Może też spróbuj kupić taka lalke. Tylko chyba powinnaś odczekać chwile żeby mała zapomniała. Kasza a z tą Warszawą to już pewne??? A jak Tobie sie podoba perspektywa powrotu do kraju??? W sumie to najważniejsze że bedziecie razem. A jak wygląda sytuacja z mieszkaniem i pracą niestety nie mam zielonego pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Lusia dzieki za linki, zapomnial;am o tej stronce ale i tak mysle ze jak np by sie wzielo gazete w lape to moze bysmy cos tanszego znalezli. W kazdym badz razie ja sie nastawiam na cene za wynajem 3 tysiace plus oplaty do tysiaca. 3 tys zostaje na przetrwanie, potem ja ide do pracy. Na poczatku pewnie tak jak mowie na kasie w biedronce:-P ale moze na zlobek starczy:-D Gonia; szczerze? nie chce do Polski. Nie wiem jak to bedzie, mnie wkurzalo jak jezdzilam na wakacje jak musialam isc do urzedu, jak trzeba bylo gdzies zadzwonic. Ba ja nie mam pojecia jak sie w PL rejestruje np samochod, przepisuje rachunki na siebie, zaklada konto w banku. Mam cicha nadzieje ze Sam jeszcze dostanie odp z UCL w Londynie i bedzie po problemie. Poza tym ta Pani z ktora moj chlop rozmawial powiedziala ze SAM MA od nich oferte , ze ona zacxznie zalatwiac papiery ALE kazala mu przyjechac (zaplaca mu za bilet) zobaczyc uczelnie, labolatorium poznac ludzi. A przede wszystkim pochodzic po sklepach, po miescie i zobaczyc jak sie mieszka w PL. Bo ona raz juz miala studentow z zagranicy i oni ze zgledu jak byli traktowani w spoleczenstwie zwiewali jak najszybciej sie dalo;-/ jej slowa... Poza tym najbardziej fair bylo by w UK. Blizej do naszych krajow, 'stare smieci', ani Indie ani Polska wiec neutralny grunt... Malo tego Sam nalega abym poszla na studia w UK (tak jak chcialam) ze mam chociaz sprobowac, ze to tylko niecale 2 godziny lotu z POlski...wiec mimo wszystko moje podanie na studia jest dalej aktualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen_____ sprobuj Witkowi dawac wlasnie winogrona i sok z suszonych sliwek, link chyba annnnnna dala do czegos takiego. Ew sprobuj suszone sliwki, wiem ze sa dzieci ktore lubia pogryzac sobie. A ja juz jakis czas temu mialam poruszyc wlansi etemat smierdzacy :-p Dziewczyny, jakie tak srednio sa koopole maluchow? Pytam, bo Jasiek tylko po ryzu zrobi taka normalna, a reszta to takie maziate, nie wodniste rozwolnienie, tylko takie geste, ale nie twardawe. Sory, za obrazowosc, ale jakis czas temu M zapytal czy to normlane, a ja w sumie to nie wiem :-o Jakos fakt, ze mlody wyproznia sie regularnie jest dla mnie wystarczajacym, nie zastanawialam sie nad konsystencja (tym bardziej, ze pupa w porzadku, bez odparzen). No i przy okazji - zapominam zapytac lekarke. ewcisko_____ oj, to mloda faktycznie nie chce nocnika, skoro tak reaguje. Odpusc jeszcze troche. Wiem, ze papmery to kasa i to sporo idzie, ale moze za pare tygodni zrob kolejne podejscie. A w miedzyczasie meczcie "sikajace" lalki, jakies ksiazeczki o nocniku, nawet sprobuj zeby mloda z toba chodzila do wc jak ty idziesz siku - niech zobaczy o co chodzi :-D Ja Jaska jeszcze nawet nie probuje sadzac, bo az sie boje co to bedzie :-p Poczekam na cieplejsze dni, wakacje w polsce, niech babcie i dziadki go trenuja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×