Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość kasza22
Dunia jak moglas sie nie przyznac! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-*** Ty lobuzie Ty:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Carmen nie martw sie na zapas co do Twoich wynikow, niech najpierw okresla co i jak, ktora bakteria, jak ja leczyc itd.Co prawda nie jest to zbyt mile szczegolnie jak ma sie objawy infekcji? Masz jakies objawy niepokojace? pieczenie, swedzenie sikanie? Joola ja to samo z rozstepami! tez na boczkach tak symetrycznie dwa swieze czerwone brrrrr okropne:-( a ja mam juz kilka na boczkach wlasnie bo najpierw w wieku dojrzewania przytylam potem troche schudlam znow przytylam na 2 roku studiow a na 3 i zaraz przed porodem nagle dzieki kawie i papierosom wygladalam jak kosciotrup. I te stare sa juz jasne plus te dwa nowe buuuu czym sie smarujesz? ja mam niby jakis specjalny krem palmera na rozstepy ale teraz widze ze jak 2 sie naprodukowaly to krem nie dziala,. smaruje na przemmian czym sie da. Bede walczyc do konca:-P Ewcisko mowie Ci kobieto wsyzstko poszlo ci w brzuch szczesciaro. Ja normalnie juz ostatnio probowalam spodnie sprzed ciazy:-P no zrozumiale ze w brzuchu sie nie dopne ale na nogach mnie opinaja i wogole i dupka i cyc jest znowu:-( a Ty tak ladnie wygladasz a nie jak panda:-D teraz przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, raz jeszcze serdecznie dziekuje za zyczonka👄 Tak sie przyczailam, bo co bede rozglaszac, ze po raz kolejny koncze osiemnascie lat ;-) Ja nadal na wadze cos miedzy 11-12kg do przodu i moze nieco wyhamuje. Choc pamietam, ze w pierwszej ciazy to najbardziej bujny rozkwit nastapil u mnie wlasnie w osmym i dziewiatym miesiacu. Miedzy bajki sobie moglam wlozyc opinie, ze w dziewiatym to nawet mozna z kilogram czy dwa zgubic, szczegolnie pod koniec :-) No ale dzis zjadlam pozne sniadanie i zgaga mnie do tej pory trzyma i chyba skutecznie broni przed jedzeniem - ale wiem, ze maly sobie nozki na moim zoladku oparl... No a w ciuchy teraz nawet takie wieksze sprzed ciazy powoli moze byc nam ciezko wlazic. Dupka, bioderka - nalezy sie pocieszac, ze na tym etapie robia sie wieksze bo kosci powoli zaczynaja sie rozchodzic :-) A co do kremow na rostepy - jak dla mnie to tez troche bujda na resorach, mimo ze sama sie tez Palmerem smaruje :-) Albo sie ma sklonnosci do rozstepow albo nie i tyle moje zdanie w tym temacie. Sama mam niezla siateczke, na biodrach, na plecah nisko (no, prawie na tylku), na biuscie i nawet kilka na ramionach, na szczescie pod ramiaczkami od stanika (yhm, po tym jak biust zaczal rosnac, szybko i od razu duzy :-o). Tez kiedys bylam duuuzo wieksza tu i owdzie i sie tak porobilo, potem gwaltownie schudlam no i mam. Ale jakos tak mi sie wydaje, ze moze chociaz brzuch mi oszczedzi :-) Zobaczymy. O, a propos Palmera. Normalnie stosuje taki balsam w butelce z pompka. Ostatnio mi sie skonczyl i kupilam takie \"maslo\" na brzuch przeciwko rozstepom, tez Palmer\'s. No i dostalam na to takiego uczulenia na brzuchu, ze czym predzej wrocilam do balsamu a tamto wywalilam do kosza :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra- niezłe przeżycia ;) AniaP- ja mam mieć córcię, ale ciuszki kupuje nie sugerując się kolorami. Najwięcej mam takich kolorowych, białych z jakimiś wzorkami, no i przede wszystkim zielonych. Róż też jest, ale bez przesady, raczej niedużo. Najpierw byliśmy pewni, ze to chłopak, potem usg wskazało dziewczynę i każde kolejne potwierdzało, że to laseczka, ale taka odrobinka niepewności do porodu zostaje. Stąd najwięcej neutralnych kolorów. :) Z resztą będą na przyszłość, jakby braciszek lub siostrzyczka się szykowali. ;) Na każdego będzie pasować. :) No poza pewnymi wyjątkami... ;) I jeszcze- Fajnie, ze dzidzia duża, widać- nie ma co się przejmować wielkością brzucha. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmmoza
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
wrocilam sorry ze tak lece po kolei ale nie bylo mnie caly 1 dzien a juz mam 3 strony do nadrobienia!!!! Ewcisko ja braku wyobrazni u matek naprawde nie daruje. Tak jak Ty piszesz ze jedna przyszla po 2 dniach ze nie czuje ruchow tak? niby nie powinnam pisac ale mialam przypadek ze dziewczyna w 7 miesiacu spadla ze schodow 9 dni nie czula ruchow!niby poszla do szpitala ale ani be ani me po ang nie umiala wytlumaczyc. Potem trafila do nas. Cale szczescie wszystko dobrze sie skonczylo. A bylo nieciekawie tez ze wzgledu na inne okolicznosci ale nie bede sie rozpisywac bo byscie nie uwierzyly,,,ja nie mowie ze trzeba latac z kazda pierdola ale na litosc boska troche wyobrazni... Mama E i myszko 79 nie zaczynaj cie nawet tematu pracodawcy ktory NAGLE zaczyna sie czepiac bo normalnie mam piane na ustach gggrrrrr ja swojemu tego co odpieprza nigdy nie wybacze, smrod jeden tyle mu tylek krylam , sluchalam zalow, jak rodzine traktowalam a on tak sie odwdziecza...skopac w ciemnym zaulku tylko ot co:-( normalnie tak sie tutaj licytujecie ze wpadne jutro do kolezanki zmierzyc brzuchol z czystej ciekawosci:-D ciekawe co bedzie hmmm... Apsika ja 2 dni temu wlaczylam animacje komputerowa i wymieklam! rozumiesz?pokazalo tylko jak dziecko wpych glowe w kanal rodny jak sie przeciska przez kosci jak te kosci miednicy sie rozchodza...yyyyyy:-( 'Shrek ja umre' normalnie . Dzis dawny znajomy dzwoni dal mi na telefon swoja nowa dziwzyne a ona boisz sie? nie boj sie podobno przy kolejnych mniej boli. A ja do niej;kobieto jakie drugie?!czego Ty mi zyczysz?!:-P Biala czekolado ja tez mam bez przerwy schizy z uplawami, pieczeniem, wodami nie wiem naprawde jak juz wczesniej pisalam mozliwosc racjolanego myslenia mi maleje tak samo jak umiejetnosci wyslawiania sie w macierzystym jezyku. Moja psiapsiola jak mnie za kazdym razem widzi to az sie pyta ile razy mi juz dzisiaj wody odeszly hehehhehehe co do tej niby wody utlenionej co polecasz to jej raczej chyba w UK nie dostane, rozumiem ze to jest nazwa rynkowa w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
ale zaprawa... jeszcze godizne pozniej przypomnialo mi sie o antybiotyku... wiec pojechalam po jakis napoj... i zamiast maly dali mi duzy... wyskoczylo wieczko i rozlal sie... normalnie az sie rozplakalam z tego wszystkiego... co do mnei nie podobne wiec hormony szaleja mialo zajac 2 godz... zajelo 7 no coz ale jzu w domciu po prysznicu.... trzeba chwile popracowac i przygotowac sie na weekendowy wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
co do prania i prasowania: ja wypralam wszystko jak leci, przeprasowalam i czekam. Wyzbylam sie 'sklepowycg'bakterii teraz ciuszki moga lapac nasze domowe bakterie.Niby w przeciwisinstwie do Ciebie Fasolkowa lubie prasowac ale ale czy bede w przyszlosci prasowac wszystko??...hmmm zobaczymy:-D tak piszci o kolorkach ciuchow hmmm czy ja jestem jedyna z dzieckiem niespodzianka nieuswiadomiona plci? nie chcielismy wiedziec i wszystkie ciuchy niby sa bezowe, biale, zolte, zielone...ja niby wyczuwam ze bedzie chlop natomiast Sam pieje i jeczy ze musi byc dziewczynka i mowi do Brzucha jak do dziewczynki. Nawet moi przyjaciele sie go pytaja ze jak to nie chcesz syna zeby nosil nazwisko rodowe przekazywal itd? a on ze moze potem nastepne ale on teraz chce dziewczynke...yyyy Dunia Ty piszesz ze dopiero teraz kosci sie rozchodza? o Jezuuu zamienie sie w szafe 3 drzwiowa:-( piszac ostatnie zdanie wlasnie przejadalam do konca triple chocolade muffin...bez komentarza...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza no wlasnie nic nie piecze, nie boli, sikam normalnie czyli 50 razy dziennie ;P, zadnych objawow infekcji nie mam, pewnie jakas huba sie czai. Niby sie jeszcze nie zamartwiam, ale wkurzaja mnie troche takie wyniki bo nic na takie nie wskazywalo wlasnie, a tu masz babo ... bakterie ;P co do rozstepow to wlasnie ja mam na boczkach, na brzuchy tak od spodu i na piersiach, chyba sprobuje sie smarowac 2 razy dziennie a nie raz, moze pomoze...? Kasza ale robisz smaka tymi mufinami!!!!! MantraElle no to mialas dzien pelen wrazen:) No, a teraz chyba pora do lozeczka z ksiazeczka, przynajmniej w moim wypadku z ksiazeczka a nie z facetem ;P Kolorowych snow Wam wszystkim zycze! Spijcie dobrze!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra____ ale mialas dzien, z tych \"lepszych\" wybitnie. I gdyby chociaz to byl piatek, trzynastego, nie? To byloby na co zwalic, a tak... Dobrze, ze juz niedlugo sobota i na pewno bedzie lepiej. A gdzie na weekend sie wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zona54442
kiedys udzielalam sie na tym forum ale teraz widze jakie jest badziewne . Dziewczyny czy Wy nie macie innych tematow jak pisac do siebie ze martwilyscie sie o druga bo np miala jakies badania przeciez to bzdury tak naprawde to zadna z Was przez dzien o tym nie mysli . O: I pisanie do siebie pt. kochana jak ty pieknie wygladasz, jak poszlo USG itp przyprawia mnie o mdlosci chociaz juz dawno ich nie mam. Chociaz mam rodzic w czerwcu to i tak udzielam sie na majowkach bo Wy to tak nudne jestescie ze szok. Nie chce byc zlosliwa ale napisalam co mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie chwilkę a juz muszę tyle stronę nadrabiać, no wiec po koleji: Biała czekoladko ciesze sie ze lekarz rozwiał Twoje wątpliwości i ze z dzidzia wszystko oki. Ile Ty masz tej hemoglobiny? Wiki GRATULUJE zdania prawa jazdy, deptane już było? AniuP ja tez po każdej wizycie u położnej lepiej sie czuje, a teraz mam kontrole co tydzień - tak to dziwne w UK ale główna prowadząca mam angielkę ala na kontrole chodzę do polskiej położnej - jakos łatwiej mi sie rozmawia no i podejście troszkę inne. Ale 34 cm to super wynik, przy moim 28 w tym samym tygodniu. Ubranka mam juz poprane i wyprasowane i pamiętam ze prze pierwszej królewnie prasowałam je 3 mce, potem odpuściłam. Do tej pory piorę w płynie do prania dla dzieci ze względu na pojawiająca sie egzemę. Najmniejsze rozmiary rzeczywiście sa w Next, który to sklep szczególnie polecam, sama w nim zrobiłam wyprawkę - jakość rewelacja. Jeszcze nie mamy łóżeczka i zakup wózka dla dwojga nas czeka. Narazie jest upatrzony ale to mega wydatek wiec chyba z \"becikowego\" zakupie:-) Tyle pomiarów podajecie ze i ja zaraz obwód zmierzę:-)))) Marteczka to dobre wieści od dermatologa, napewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki:-) Kurcze a mnie wczoraj wieczorem dopadły takie rwące bole po bokach w dnie brzuszka, pojawiały sie i znikały i krzyż pobolewał przy tym. Juz mieliśmy do szpitala sie wybierać az wkoncu zmęczona zasnęłam. Zaraz do położnej bede dzwonić bo strasznie mnie to martwi. Bole zjawiają sie od 3 dni i tylko wieczorem i tylko wcz z takim nasileniem. Juz nie wiem czy to cos w rodzaju skurczy czy to szwy po cc, tuaj na wszystko maja wytłumaczenie \"jest pani w ciąży\" no ale dzis im pomarudze. Miłego dzionka i udanego weekendu każdej z Was życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluniu, a moze to te slawne kurcze probne? Mam nadzieje ze to tylko te! Ale z polozna sobie troche pomarudz! A jak tuczenie dzidzi idzie? Ja natomiast mialam poraz pierwszy w tej ciazy skurcz w nodze tej nocy :o dziewczyny biorace magnez, jaka dawke bierzecie? bo mam tez w domu ale ze ja mam multi witaminy dla ciezarnych wiec nigdy nie bralam osobno, ale widac ze chyba organizm potrzebuje :o Matreeeczka, wytrzmacie ty i Matyldka ta krotka rozlake, zobaczysz.Pamietam jak musialam jechac na trzy dni w delegacje w zeszlym roku - moja pierwsza rozlaka bo nigdy przedtem nie spedzilam nocy oddzielnie, no i przezylysmy, tatus dzielnie sie spisal, mala tez, ja troszke mniej, bo ciezko mi bylo zasypiac w samotnym lozku w anonimowym pokoju hotelowym .... zycie :o MatraElle, no przezycia niezle :o mam nadzieje ze to juz za toba i dzis juz ladnie sloneczko ci swieci. Ja takich dni kiedy wszystko mi leci na leb na szyje niecierpie ale zdarzaja sie rzadko, raz na kilka lat wiec zaliczylas twoj, do nastepnego kilka lat ;) dobrego weekendu! U nas dzis ladnie sloneczko swieci :) az lepiej na duszy sie robi. Ide zrobic pranie to sobie rozwiesze w ogrodzie, pa patki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! No i musze sie pochwalic ;) Jak narazie zero roztepow ! Choc podobno najwiecej wyskakuje ich w 8 czy 9 mce , wiec pewnie wszystko przede mna ;) Smaruje sie Perfecta Mama - z rana i oliwka taka dla dzieci z wieczora - ale tylko brzuch , dupsko , uda zwyklym balsamem - no i jak narazie dziala. Czytalam gdzies ,ze prasowanie jest wymagane, ale tylko przez jakis 1 mce - kiedy dzieciak jest najbardziej wrazliwy. Kurde i nie wiem czy te uzywane ciuszki wystarczy prac jeden raz czy moze wiecej ? I czy wlaczyc opcje dodatkowego plukania ? Do prania mam lovele , ale tez chyba poczekam do polowy maja o ile dam rade ;) bo juz w sumie chcialabym miec wszystko przygotowane ;) Jakas fobia mnie ogarnela ,ze nie zdaze ze wszystkim na czas ... Z wanienki z Ikei jestem zadowolona - jest malutka, no ale mysle ,ze to jej plus na poczatek - bedzie mobilna , wiec spokojnie bede mogla przeniesc ja do innego pokoju, lub zabrac z nami na week w gory, a jak dzieciak podrosnie to kupie wieksza. Koncze powoli ten 7 mce , ale powiem Wam ,ze czuje sie chyba najlepiej ze wszystkich poprzednich, tak tfu tfu aby nie zapeszyc ;) Jak tak dalej pojdzie to moze nawet polubie ten ciazowy stan... Milego weekendu zycze Mamuski ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Mamo E - ja lykam dodatkowy magnez 2/3 razy dziennie. Ale w moim suplemencie Prenatal Classic magnezu nie ma ani grama. Magnez jem osobno ,tzn nie o tej porze co Prenatal - bo wapn i zelazo zle wplywa na wchlanianie. No i na skurcze tez potas - mam jeden magnez lacznie z potasem, no albo pomidory i banany i tez bedzie dobrze ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, dzieki, zaraz napcham sie bananow :) ide sie troszke okrzatnec bom jeszcze w pizamie - hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleiłam nowe fotki na bloga:) Zebyscie nie płakały ze tylko wy puchniecie:P Na panienskim faktycznie super sie bawiłam, nawet z tym brzucholkiem dałam rade:P Ale dziewczyny sie bały ze jak bede tak wywijac to urodze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ciesze sie ze m oje przepisy moga sie na cos sprzydac:) wiki gratuluje prawka. to bedziesz maiła teraz łatwiej w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E- ja trzy razy dziennie Magne B6 łykam (pewnie tylko w Polsce jest dostępne- nie wiem). My - a raczej Mój- właśnie szykujemy pokoik. Mebelki były rozłożone, ale teraz naklejki na ściany, żyrandol i wykończeniówka. ale fajnie! :) :) Ja kremami na rozstępy smaruję się dwa razy dziennie i na razie jakoś nic nie obserwuję nowego. Mam jakieś stare na piersiach niestety. To z czasów burzy hormonów przed każdą miesiączką. Wtedy zawsze biust miałam o rozmiar większy i rozstępy się porobiły. :( Myślę jednak, że to jest tak, jak Dunia pisała- wszystko uwarunkowane genetycznie. Moja Mama nie miała po ciąży rozstępów, ja pewnie wdałam się po niej. Ostatnio boli mnie górna część brzucha, taki piekący ból skóry. Mama twierdzi, że się skóra rozciąga. Niezbyt to przyjemne, wiec natłuszczam dodatkowo oliwką jeszcze. Kasza- ja w swoje stare rzeczy, poza spodniami od dresu oczywiście, nie włażę od dawna. Tyłek i udzicha większe niestety. Liczę na to, że zrzucę potem. Z resztą, żeby mnie za bardzo nie dołowało po ciąży, ze nie włażę w stare ciuchy, na początku ciąży zrobiłam remanent w szafie i dużą część ubrań oddałam koleżankom. One teraz w tym pochodzą, a ja i tak nie wiem, czy potem by mi się jeszcze podobały. U nas deszcz niestety, Mamo E zazdroszczę słońca! Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAKIETAM dostałam twojego maila jak tylko odzyskam siły to wkleje na bloga.Na razie ie odsypiac panienski wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia swietny ten tekst, usmialam sie hrhrhrhrhr Mamo E ja mam magnez w kompleksie witamin i dodatkowo jeszcze 2 magnezy :) dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu fajnie, że imprezka się udała, rzeczywiście bardzo ładna ta bluzeczka :) Ja też wczoraj wieczorem miałam wyjście - urodziny 2 koleżanek. Byliśmy w pubie, ale ja niestety nie bawiłam się dobrze. Nie żeby było niemiło tylko jakoś nie mogłam pozbyć się myśli, że krzywdzę małą tak strasznie głośną muzyką i że ona się boi. Poza tym czułam zapach papierosów dobiegający z zewnątrz. Muzyka była świetna, ale nie odważyłam się pójść na parkiet. Chociaż to UK, to jakoś miałam wrażenie że wszyscy będą się na mnie gapić - nie lubię takich sytuacji. Ostatecznie przed północą byliśmy w domu. Chyba czas wyjść dla mnie się skończył, pozostają tylko domówki. No cóż wszystkie jesteśmy inne. U mnie dziś też śliczna, słoneczna pogoda, ale my jeszcze razem z M w łóżkach :) Trzeba leniuchować póki można. Wklejam zdjęcia na bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu bardzo ladne bluzeczka, ja mam podobne motywy kwiatowe na mojej jednej z ulubionych bluzek ciazowych. Fajnie ze sie impreza udala. Nie ma to jak babskie wieczory ;) Aniu P ale malutka z Ciebie ciezarna :) Nie bedziesz miala klopotow z dojsciem do formy po porodzie ;D A mnie dziewczyny strasznie bola kolana!!!!! Nie wiem czy ktoras z Was tez tak ma? ja ledwo chodze po schodach i unikam klekania bo masakra co sie dzieje!!! Mam nadzieje, ze to przez to przytycie w ciagu krotkiego okresu czasu 17 kilo i ze po ciazy jak bede tracila kilogramy (mocno w to wierze ;P ) ten bol minie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Wieczor byl ok, ale juz teraz wzielam lapa i jakims cudem sam sie zrestartowal, moze jakies updates… ale to OK tylko, ze zabezpieczeniem jest moj odcisk palca… no i zaczelo sie 15 minut bawilam sie bo nie akceptowalo… nie wiem moze przez lekkie opuchniecie, ale co za roznica odcisk ten sam… no ale nic ogolnie mam cierpliwosc do tego typu rzeczy wiec spokoj mnie ratuje, moj maz by juz wyszedl z siebie Duniu - jedziemy w gory Poconos w PA MamoE - jakis czas temu pytalam lekarza jakich dawek magnezu nie powinnam przekraczac i powiedzial ze okolo 800 mg. Ja biore 500mg + 25 w multi vit dziennie i jak na razie odpukac jest dobrze… czasami mam lekki bol lydek i twardnienia, ale na szczescie bez skurczy. Ten dodatkowy supplement poza magnezem ma rowniez potas (99mg), fosfor(250mg) i rowniez wapno… chyba Lusia pisala, ze nie powinno sie brac razem, poniewaz gorzej sie wchlania… wiec nie wiem jak to jest ja mam w jednej tabletce razem, wiec biore w tym samym czasie… wapna jest 500mg. Podane mg rozlozone sa na dwie tabletki dzinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przy sobocie...mam mało czasu więc tylko podgladam;) Tunciu wow...no no ładnie:) zdradz w czym idziesz na wesele...bo ja za tydzien mam pierwszą komunię i nadal nie mam sie w co ubrac:( Kasza 22 smaruję się oliwką z rosmana była dobra aż do teraz dzisiaj szarpnęłam się za kieszeń i kupiłam Mustellę. Wiki gratuluję prawka mobilna kobieto🌼 piszę w przelocie bo byłam z synem na zakupach w związku z tym,że jedzie na komunię mojej chrześnicy do NIemiec ,musiałam go zaopatrzyć w nowe ciuchy:Dja nie jadę :( załuję bardzo ale moj gin,..no cóż wyśmiał mnie krótko mówiąc jak uslyszał,że chcę jechać 1200 km w jedną stronę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za komplementy. Ta bluzka nawet nie była ciazowa:0 Kupiłam ja w zwykłym sklepie:) Na wesele ide w spodniach i bluzce-tez zreszta nie ciazowej, ale dobrze w niej wygladam. Jak zmienie fryz to sie ubiore, zrobie fotki i sie przebiore i pokaze:0 Aniu P nie musiałas miec wyrzutow z powodu głosnej muzyki. Dzidzia sie nie bała jesli Ty sie nie bałas. Moze było jej to cos dziwnego, ale dzizia czuje Twoje emocje. Jesli Ty sie nie bałas to dzidzia czuła sie bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie weekendowo! Ale zaraz u mnie lunie! Lubie burze wiosenne, ale jak jestem w domu i to nie sama;-) Tuncia, bardzo ladnie wygladasz w tej bluzce nieciazowej:-) Ja dziwnym trafem wlasnie lepiej wygladam w bluzkach nie stricte ciazowych i lepiej sie w nich czuje, podobnie z sukienkami(oczywiscie chodzi mi o te, w ktorych mozna sie wpasowac z brzuszkiem:-D AniuP, bardzo zgrabny brzuszek:-)Masz dosc nisko...nie wiem, czy to, cos by mialo oznaczac, ale...wiecie co to oznacza w teorii? Zblizajacy sie porod. Tylko, Aniu nie mysl, ze ja cos prorokuje!Ponoc jak mozna polozyc szklanke z woda na brzuchu(siedzac) i sie ladnie trzyma na \"spodeczku\" to tez zwiazstun rychlego porodu. Podobno.Ale nie zawsze tak musi byc. Co do glosnej muzyki to faktycznie moze ona byc troche niepokojaca dla maluszka, szczegolnie jak sa szybkie pam-pam. Ja z Matylda w brzuszku bylam dwa razy na duzym koncercie, ale stalam z tylu i mysle, ze nie bylo Jej za glosno. Raz tez bylamn w pubie, a tam wlasnie takie glodne pam-pam, to brzuszek zakrylam plaszczem i tez chcialam jaknajszybciej stamtad wyjsc. A Matyldzia jest teraz baaaardzo muzykalna, nie wiem, czy to przez te koncerty, czy przez Mozarta ze sluchawek:-P Carmen, mnie tez czasem bola strasznie kolana. Ale o dziwo nie jak chodze, tylko np. po nocy! Okropny bol. Tak mysle, ze jakos pewnie sa zastane po nocy i stad ten bol. U Ciebie to pewnie z chodzenia i przybrania wagi, ale to normalne, bo sa przeciez teraz bardziej obciazone. Mnie wieczorami bola stopy, jakbym z 40 km robila. Pomoga krem z Perfekt-mama- na zmeczone nogi. Rozstepow tez nie mam(uf uf), ale tez sadze, ze naczny wplyw ma tu genetyka no i mega smarowanie od samego poczatku ciazy. Smaruje sie Fissanem( moim zdaniem jest the best) i olwika Nivea. Teraz mam jeszcze dodatkowo masci na te moje czyraki(jak to nazwala lekarka), wiec nie wszedzie moge sie balsamowac. Ja juz powoli sie spakowalam do szpitala, dzis sobie pokupowalam nowe skarpetki i figi, a co:) Jeszcze musze mojej mamie napisac plan dnia Matyldy...Ja nie wiem, jak ja dam rade tam bez Niej...:-( No, ale musi byc ten pierwszy raz. Pozdrawiam, jeszcze niedeszczowo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×