Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Ewcisko, nie jest źle, przynajmniej widać, że w ciąży jesteś, a wogóle to wygląd brzuszka w dużej mierze zalezy jednak od kata, z którego się na niego spogląda no i od ubrania, które mamy założone. Twój brzuszek wydaje sie większy na tym pierwszym zdjęciu, na drugim już jakbvy mniejszy, nie wiem , takie są moje spostrzeżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprwdę mój brzusio przez ostatnie 2 tyg. baaardzo się powiększył, w obwodzie aż o 4 cm. Ale faktycznie zależy jak się stanie lub co się założy, na pierwszym zdjęciu odchyliłam się do tyłu i może dlatego się większy wydaje!!! Mam pytanie do dziewczyn które są na zwolnieniu. Wkurzyłam się ostatnio bo moja wypłata za marzec była o ponad 100 zł niższa od lutowej. Poszłam do płac do mnie i koleżanka powiedziała mi że faktycznie jak się jest w ciąży to jest 100 proc płatne, ale bierze się średnie wynagrodzenie z ostatnich 12 m-cy i dlatego wypłata niższa. Bo podwyżkę miałam od nowego roku, ale się wkurzyłam bo nie słyszałam że tak się liczy!!! A wiecie może jak jest z macierzyńskim, ono będzie na takim samym poziomie jak moje wynagrodzenie na zwolnieniu czy może (mam nadzieje) takie jak po podwyżce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w marcu też dostałam niższą, bo oni wypłacają za przebyte L4 czyli za okres lutowy,a luty wiadomo krótki miesiąc. Mnie wypłaca pracodawca bo zatrudniają powyżej 20 osób. Owszem, biora średnie wynagrodzenie z 12 miesięcy ale to liczą jak te pierwsze 33 dni wypłaci ci pracodawca to od następnego. Jak mi naliczyli w grudniu to tak już mam zawsze. Ja jestem na L4 od listopada cały czas i np teraz moje kumpele miały podwyżkę od stycznia, a mnie ta podwyżka nie chwyciła, bo nie wykonuję pracy. Więc myślę, że ci dobrze policzyli. Co do macierzyńskiego to podobno też jest 100% i z tego co wiem wynosi tyle samo jak na L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby podwyżka cię chwyciła to musiałabyś wrócić do pracy przynajmniej na miesiąc a i tak nie jestem pewna. Strasznie to wszystko zawiłe. Jedyne co jest jasne to to, że od 1 stycznia tego roku kobietom ciężarnym przysługuje 27o dni na L$ wiec nie musza się starać o świadczenia rehabilitacyjne i to jest duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko co do tej niższej wypłaty to popatrz sobie na kwitek, masz tam napisane za ile dni ci wypłacili i jaka masz stawke za dzień. Niby jest 100% ale i tak ściągają z tego podatek więc tak naprawde nie ma 100% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane :) Klusia jedz zdrowo i niech dzidzia przybiera na wadze. dobrze, ze juz po wizycie i wiesz co robic. Powodzenia! Marteeeczko, no to nieciekawe te wiesci no ale dobrze, że lekarze zauwazyli nieprawidłowość i wiedzą co robić. Wszytsko będzie dobrze i powtarzam zyczenie zeby to nie byl gronkoqwiec! tzrymaj sie mocno!!! Aniu P ja wlasnie tez lapie sie na tym ze mowie o Was : \"a moja znajoma...\" Ja dzisiaj po badaniach krwi moczu i mialam wymazy na te cale bakterie... no i pozbylam sie z portwela 180 zl. (a te wymazy to byl koszmar; wiem że niespecjalnie i sie polożna starala ale wziernik troche niedelikatnie wlozyla, strasznie mi przeszkadzal a na dodatek bez przerwy, albo ktos dzwonil do niej, albo jakas baba wchodzial i o cos pytala, no i oczywiscie problem bo polożna nie wiedziala czy moze mi pobrac wynik z yyyy... no tak gleboko siegnac, ze to w ciazy to raczej sie takich wymazow glebokich nie robi i sie pyta mnie a ja skad niby mam wiedziec???... i tak lezalam z 10 minut rozwalona na kozle z tym cholernym wziernikiem!!! AAAA!!! no a co to bedzie przy porodzie? glowka wieksza od wziernika ;P No , wyrzezilam sie troche...) Czy Wam tez tak ostatnio strasznie sie chce pic? bo mnie suszy jak szczura po karbicie! Maskra! Albo to przez to cieplo, albo nie wiem, moze cukrzyca czy co???? Pozdrawiam, zagladne pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko- niestety jest tak, że biorą średnią z 12 mc. Jeśli ma się premie , ale uwaga- nie uznaniowe, tylko takie normalne, to one też się liczą i niekiedy można dostawać dużo więcej kasy niż normalnie. Uznaniowe niestety się nie liczą... Z tego, co się dowiadywałam w moich płacach na macierzyńskim też tak jest. Problem się pojawia, jak ostatnio była podwyżka, zwłaszcza znaczna, bo na zwolnieniu jej prawie w ogóle nie czuć.... Ta nieszczęsna średnia wszystko zaburza.... Ja jak dostałam pierwsze wynagrodzenie na zwolnieniu, to zrobiłam mega burzę w pracy, że się pomylili. Niestety naliczyli dobrze, takie są głupie przepisy. Mam kilka linków do artykułów na ten temat, ale na innym kompie. Jak będziesz chciała, mogę Ci wkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, za luty też miałam mniej, ale za to, za styczeń miałam 100 więcej, nic już z tego nie rozumiem. Jak byłam w kadrach, to akurat nie było dziewczyn od płac :( i nie miałam kogo spytać. I jeszcze jedno pytanie, czy macierzyński dostawałyście w takim samym terminie jak pensję? I jak te paski za wynagrodzenie rozszyfrować? Każdy inny, przynajmniej u mnie to czarna magia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz!!! Ja przepracowałam cały styczeń, luty i połowę marca, od stycznia mieliśmy podwyżkę niby 200 zł brutto ale zawsze, kurcze może mogłam przepracować jeszcze ten marzec i kwiecień, pewnie jakoś bym wytrzymała, noo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka_____ trzymam palce za wyniki badan, zeby jednak bylo dobrze. Najwazniejsze, ze bedziesz pod stala opieka lekarza, w takich przypadkach to chyba najlepsze wyjscie. jakby co to beda interweniowac. No i mam nadzieje, ze te plamy na rekach to tez \"tylko\" ciazowa przypadlosc ❤️ Nosek w gore, sciskam cie bardzo mocno, a Matylda da sobie rade, zobaczysz 🌼 Klunia_____ a ty lez i sie podtuczaj! Masz kogos do opieki nad corcia w tym czasie, czy to lezenie bedzie takie umowne? Mam nadzieje, ze odpoweidnia dieta odpowiednio wplynie na dzidziusia, choc ty na mega kobiete nie wygladasz (a jak bylo z waga dzidzi w pierwszej ciazy? Ile malutka miala jak sie urodzila?) Caluski 🌼 Kasza_____ zadzwon do tego szpiatla jeszcze raz i nieco namotaj, ze masz wczesniej termin :-) A co do College Station to kawalek ode mnie, ale jak chcesz dokladniejszych informacji, to mam kolezanke, ktora tam mieszkala przez pare lat z mezem (on tez byl na wizie studenckiej), teraz sa w Oregonie. Ale mam z nia kontakt i jesli bylabys zainteresowana to zapytam czy w przypadku jakis pytan moglaby ci troche poopowiadac o warunkach \"studenckich\" (jej maz robil bodajze doktorat) A wiecie, ze w tych lodach waniliowych cos moze byc... Ja wczoraj tez sie troche do takich dosiadlam (na inne smaki wogole nie mam ochoty) i jakos nocka minela. Choc z drugiej strony staralam sie nieco ograniczyc jedzenie pod wieczor (chociaz ja to wybitnie z tej grupy ludzi, ktorzy od rana nic moga nie jesc, z dopada ich wieczorem) :-o Zobaczymy na dluzsza mete :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra_____ u mnie nie ma zwyczaju dawac jakis pierdulek pielegniarkom i innym osobom obecnym przy porodzie, przynajmneij nic o tym nie slyszalam od nikogo. Wiem natomiast, ze przyjete jest wyslanie juz po porodzie jakiejs takiej kartki ze zdjeciem noworodka swojemu lekarzowi prowadzacemu ciaze i ew przyjmujacemu porod. Tyle ze zwyczajow teksanskich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhhhh, ja o pieniadzach to nawet nie chce zaczac myslec… u mnie ciagle nikna, zamiast odkladac na dluzszy macierzynski to u nas sie rozchodza na remont :o no ale to chociaz w cegle wchodzi I rezultat widac, gorzej by bylo gdybym przepijala ;) :D:D:D C do picia, Carmen, tak ja ciagle bym pila I pila! W poprzedniej ciazy tlumaczono mi ze to dlatego ze wiecej krwi musimy produkowac, I zapotrzebowanie organizmu na plyny wzrasta. Trzeba tylko pamietac zeby pic wiecej wody niz plynow \"suszacych\" takich jak herbata czy kawa ;) AniuP, ja tez jak o Was rozmawiam to mowie \"moje kolezanki\" no bo jak inaczej? I mysle ze nasze wspolne przejscia jeszcze bardziej nas zbliza w przyszlosci :) A brzuszek masz taki slodki I malusienki :) no ale ty drobna jestes, wiec nie ma sie co dziwic ze taki a nie inny. Ewcisko, brzusio okazaly ale widzialam I wieksze, np u mnie!!! Ale uda I pupcia wydaja mi sie szczuple czyli rosniesz tam gdzie trzeba :) !!!! Ja teraz spadam moje drogie na moje dodatkowe platne usg :) juz sie nie moge doczekac!!! Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko co Ty opowiadasz...brzuszek w porównaniu z moim malutki a Ty wyglądasz ładnie:) no i tyjesz tylko w brzuszku a ja zrobiłam się cała okrągla prawdziwą galerię mamy na blogu ,niby ten sam etap a każda inaczej wygląda:) Aniu dla mnie też jesteście oczywiście koleżankami a jeśli komuś o Was mowię ,np mężowi albo przyjaciólce to początkowo dziwili się ...skąd nagle mam tyle koleżanek które rodzą w tym samym czasie ,teraz już wiedzą ,że jesteście forumowe :D zresztą nie wyobrażam sobie już jak to było bez naszego topiku,cieszę się ,że tu trafiłam bo kto mnie bardziej zrozumie niż kobieta w tej samej sytuacji:D a dzisiaj wyszła ze mnie głupia blondynka:D:p mąż dwa miesiące temu kupił mi dość drogie żelazko ... ale coś mi sie wydawało ,że przypaliłam go..no i mądra Jola włączając kafe w polecanych tematach zauważyła...\"jak wyczyscic przypalone żelazko\",ze moje wydało mi się przypalone zastosowałam się niezwłocznie do zamieszczonych porad i prasowałam pieczołowicie sól :D efekt żelazko przestało działać...mężowi wmówiłam ,że kupił szajs i ja oczywiście zielonego ani bladego pojęcia nie mam o co chodzi..o zgrozo mąz się wkurzył i pojechał do serwisu...tam go oświecili ,że nowoczesnego żelazka parowego solą się nie czysci i spaliłam grzałkę.. morał?nie wiem jeszcze jaki ale póki co ...pójdę na spacer żeby zejść mężowi z oczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja nie umiem sie wkleic w bloga :( jak to zrobic jest tam jakis samouczek? mnie wczoraj położna skierowała na badania poziomu cukru a do tej pory (30 kwietnia) mam ograniczyc słodkosci a Wy tu o lodach ciagle mówicie no ale co zrobic ja zęby wbijam w jabłko czy banana a Wam życze smacznego :) Dziś zadzwonili do mnie z przychodni zebym przyszła po recepte, odebrałam i jest to Canesten combi, poczytałam i jest to jakas globulka przeciwgzybiczna i krem, stosuje sie to na 4-6 tygodni przed porodem, nic zaaplikuje zobaczymy co bedzie choc na wymazach nic mie nie wyszlo niepokojacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza22 zdecydowanie nie miałam na myśli pandy :D ale to też ładne zwierzątko Ewcisko no brzucho urósł bo to 1,5 miesiąca minęło od poprzedniej fotki. A zauważyłaś, że jedno się nie zmieniło? ... cały czas masz śliczny uśmiech na twarzy i tak trzymać 🌼 Takietam moja mała też kopie jak jej niewygodnie. Zazwyczaj zasypiam na boku, ale ona i tak się wierci - pewnie ma to po mnie bo ja zanim do snu się ułożę to trochę czasu mija. No i jak jem przy stole to już mogę zapomnieć o pochylaniu się nad talerzem, wtedy od razu kopie, tak więc jedzonko na widelcu ma do pokonania długą drogę zanim trafi w me usta. Carmen ja też ostatnio bardziej spragniona jestem. I jakoś tak na mleko się uwzięłam (nawet kakao kupiłam ) i kefirek na czysto lub zmiksowany z truskawkami pyyyyyycha A teraz idę po loda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza mój tez az sie trzęsie by mi więcej i więcej wciskać, tyle ze takie konkretne rzeczy, mięsa, ryby (tj pisałam wczesnej). Właśnie klopsiki wołowe z fasolka szparagowa zaliczyłam. To ile masz cm od góry do kości łonowej? Ja mam 31 tyg i 1 dzien i wyliczyli 28 cm. Carmen mi również non stop zasycha w ustach, zgrzewki wody znikają błyskawicznie. A najlepiej wchodzi porządnie schłodzony tonik lekko gazowany hihi Duniu niestety jestem zdana na siebie jeśli chodzi o opiekę nad Oleńką. A ta jest naprawdę wymagająca, żywioł straszny, nie wiem skąd u niej tyle energii sie bierze. Do tego w UK teraz sa ferie i przedszkole zamknięte, a to zawsze 2 godziny odpoczynku. A w drodze powrotnej zmęczona pada i kolejne 2 wiec jeszcze byle do poniedziałku. Z Oleńka tez byl problem wagowy ale przynajmniej wiadomo było ze chodzi o łożysko (za szybko się zestarzało) a tutaj mogą sie tylko domyślać problemu zamiast zrobić skan. Mowie im od początku ciąży o tym łożysko a usłyszałam \"jak dziecko przestanie rosnąc to zrobimy skan i sprawdzimy\". No wiec musi stać sie tragedia żeby ktoś sie zainteresował......porąbany system. Oleńka cala ciąże byla za malutka średnio 10-12 dni ale właśnie przez dietę o jakiej wcześniejszy pisałam przybrała doslowie w ostatniej chwili. I jak przewidywali lekarze ze bedzie wazyła max 2,400 to tak sie zawzielam ze urodzila sie z waga 3 130. Także historia sie powtarza i wiem ze mogę wiele zdzialac sama. Aaaaa gdzie fotka z Twoja nowa fryzurka? Ja juz mam takie odrosty....muszę przed porodem coś z tym zrobić bo córcia sie mnie wystraszy jak na świat zawita ;-) MamoE rety jakoś dziko ciesze sie tym twoim skanem. Chyba tak bardzo juz bym chciała dziadziunie zobaczyć ze przezywam to badanie jak własne. Pewnie wrócisz z uśmiechem od ucha do ucha czego Ci życzę z całego serducha i natychmiast zdaj nam relacje co u Twojego skarba słychać. A no i pomachaj maleństwu od ciociuni ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza22 a moze sprobuj zastosowac nawilzac w trakci stosunku to nie bedziesz miała takich otarc. No i polecam mydło do higieny intymnej dla kobiet w ciazy z AA. oDKAD STOSUJE TO MYDŁO TO NIE MAM zadnych nieprzyjemnych dolegliwosci a miałam czeste. Takie tam posłałam namiary na bloga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko wygladasz swietnie. Ja tez mam taki brzuchol. Jak tylko cykne fotke to wkleje. Ale ja sie brzucholem nie przejmuje, lubie wygladac jak ciezarna:P Troszke przerazaja mnie 14 kg na wadze ale to unikam wagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen pragnienie to zadna cukrzyca tylko normalka. Ja to sie nie rozstaje z butelka wody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do was tym razem pisze z... garazu :-D Maz miedzy wyjazdami zadzialam i teraz mam internet wszedzie, takze w ogrodku :-) Wlasnie sobie skonczylam robotre przy takich drewnianych plotkach do ogrodka - musialm je potraktowac papierem sciernym, bejca i takim \"lakierem\" ochronnym na wierzch. jeden juz skonczony, a drugi dopiero zaczelam bejcowac. Teraz zastanawiam sie czy brac sie za szafki w kuchni bo tez mam pare drzwiczek do poprawki (coz, jak sie kupuje \"satry\" domek to tak sie krok po kroku dziala). ewcisko_____ super masz brzusio! Sliczne, w koncu jakby nie bylo coraz mniej czasu do konca to i brzusio musi zaczac sie pokazywac :-) nowej fryzurki nie mam jak sobie poki co zrobic, bo nie lubie fotek z kamery internetowej, a meza jeszcze jakis czas nie bedzie. Moze sie uda kogos w to \"wrobic\". Ale jak przyszlam do domu i popatrzylam na swoje \"wzorcowe\" zdjecie to stwierdzilam, ze za ktorko mnie obciela., Cholera, juz drugi raz. A nie bralam \"wzorca\" (to moje fotki ze wszytskich stron po ostatniej wizycie u fryzjerki w PL, gdy obciela mnie wprost rewelacyjnie!!), bo wczesniej zostawilam u tej mojej fryzjerki. A ta mi wczoraj wyjezdza z textem, ze robila porzadku w szafce i wywalil, bo tyle juz miala \"szparagalow\". Nosz, cholera, to po to jej zostawiam, zeby wywalila?! Nastepnym razem znowu sie uzbroje we wzorca i bede plinowac, zeby bylo podobnie. juz pisalam, ze z fryzjerami tutaj to jest jazda! Wczoraj, zza ciecie i farbe (jeden kolor, bez zadnych szalenstw, tylko z dodatkowym blyskiem - fakt super to wyglada) wybylulam podnad $100!!!! Dobrze, ze w ciazy jestem, mialam urodziny przedwczoraj, imieniny na horyzoncie., meza nie ma w poblizu to mnie nie zabije za takie rachunki od fryzjera :-) Bedzie w ramach prezentow i poprawiania sobie nastroju... No walsnie musze zmienic tabelke... NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........małopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................Śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........Świnoujście joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369.........27.....17,06...........C.....Julia/Mar tyna.Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Gonia.................30.....17.06.............C.Emilia. .............Limerick Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biała polka1983...........25...20.06.................Leon..... ..............Kielce Zakochana mama..27...20.06............................................ Kalisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06............................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................dolny Śląsk AniaP.................29...21.06......c...........Martul a...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków loona_84............24...30.06.................... .................dolny Śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia.................Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolaa ja tez ostatnio cos wyczyscilam i stracilo swoja przydatnosc do uzytku ;D a mianowicie nie podobaly mi sie domowe sztucce, takie aluminiowe czy cos w tym typie, ktore sluzyly tylko domownikom, takie niereprezentacyjne... i pewnego dnia w telewizji tez uslyszalam o domowych sposobach czyszczenia sztuccow gotujac je w wodzie z sola, co uczynilam. Po zdejciu pokrywki zamiast cudownie lsniacych sztucow zobaczylam sztucce zaczernione!!!! Masakra! Jakie bylo moje zdziewienie!!!! :) Ale... przynajmniej bylismy zmuszeni do wymiany na nowe ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu i sie nie pochwaliłaś w takim razie spóżnione:) ..H..A..P...P. ..,.- ' " ' -..,...Y ./..#........\.......B..I..R. .;.#.........;..., - ' " ' - ,...T .\............/../...#......\...H ..\........../..;..#.........;..D ...`.'.q.'.´....\............/.A ...... (..........\........../.Y ........)..........`.'.p.'.´ .......(................) ........)..............( .......(................) ........)..*.....*.....* .......(..’ 0....”0....”0 ......... _||___||___||_ ....’* ,{,,,,,,,,,,,,,,,,,,,},* .... 0,,{/\/\/\/\/\/\/\/\/\/},’0 ..._||_{_________”___}_||_ ..{/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/} ..{,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,} ..{/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/} ..{_____________”_______} W trzecim dniu po urodzinach :) życzę Ci, abyś w tym odwróconym, pokręconym świecie potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami. Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć i o co walczyć. Abyś kochała i była kochaną:) Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych i odwagi by je spełniać. Aby to o czym tak marzysz się spełniło, a to co tak kochasz, aby Twoje było:) Żyj tak, aby każdy kolejny dzień, był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności:) Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób. Żyj najpiękniej jak umiesz- po swojemu. Spełniaj się! Żyj mądrze i dokonuj odważnych wyborów. Próbuj, bo jeśli nie będziesz próbowała, nie będziesz wiedziała co tracisz... Idź przez życie z odwagą w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz... 👄 no i cudownego bezbolesnego szybkiego rozwiazania i pociechy z maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Duniu - Wszystkiego NAJ NAJ NAJ z okazji urodzin i zblizajacych sie imienin! Powiem Ci ze jesli chodzi o tego fryzjera to nie jest chyba tak zle... dla pocieszenia Nowy Jork i okolice ma duzo wyzsze ceny:( ale tutaj wszytskiego ceny sa wyzsze niz w pozostalych czesciach kraju... o nieruchomosciach (pomimo spadku) juz nawet nie wspomne Pewnie wynagrodzenia sa tez wyzsze... ale z tego co wiem to wcale wyzsze nie sa norma... pewnie srednia zawyzona przez wall street

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Mamo E - czekamy na wiesci z USG, ciekawe czy dzidzia pokazala twarzyczke... moj jakos nie spieszyl sie, zeby pokazac buziunie, zeby mozna bylo zobazyc go na 3/4D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja Duniu życze CI wszytskiego co najpiekniejsze i najlepsze i przede wszytskim zdrowia dal Ciebie i twojej calej rodzinki, oczywiscie szczesliwego porodu i duzo milosci!!! stoooo lat! ;* Mamo E pewnie juz jesteś po usg, czekamy wiec na wiadomosci!!! Co tam u dzidzi slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak czekamy MamoE :-) A dla Ciebie Duniu wszystkiego co w życiu najcenniejsze i najpiękniejsze, szczęśliwego rozwiązania, dużo miłości i radości oraz wszystkiego o czym sobie w głębi serduszka życzysz CMOK CMOK CMOK :-) :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×