Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość kasza22
a ja pieke ciasto bo kupilam truskawki i dowale na gore zaleje galaretka i zaraz biore sie za zapiekanke z ziemniakow z serem i warzywami mmmm:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mi udało się zrobić dziś zdjęcie, świeżutkie dodałam do blogu, tylko nie śmiać sie proszę......kurcze ależ mnie ta ciąża postarzała:-( doganiam metrykę.....no cóż latka lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko mnie wlasnie nie bola kolana jak chodze, ale jak wczesniej pisalam, gdy schodze n ze schodów. Maskra! Stopy tez przemeczone i cieple a zawsze mialam stopki zimne jak lody! Marteczko życzę Ci aby Twoj pobyt w szpitalu byl spokojny i czas w nim szybko mijal, i oczywiscie niech lekarze zrobia co do nich nalezy jak najlepiej, zebys mogla spac spokojnie. Dasz radę a o Matylde na pewno dobrze zadbają tatus i Twoi bliscy! :) Co do brzuszków to ja tez mam juz nisko i poleczki z brzuszka nie da sie zrobic ;) No nie wiem jak to bedzie, mam nadzieje, ze urodze we wlasciwym czasi! ;) Kasza ja tez mialam dzisiaj zapiekanke ziemniaczana a co do truskawek to zjem zarz lody truskawkowe... uuuuu ale mam smaka na nie!!!! Smacznego Kasza ;) No to ja lece, trzymajcie sie zdrowo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza22 ja dzisiaj też zrobiłam ciasto z truskawkami i galaretką :) Marteeczka miejmy nadzieję, że to jeszcze nie czas. Kształt mojego brzucha zmienia się co chwilę bo mała się ciągle przeciąga i może wtedy akurat łapskami na dole wypchnęła. M zrobił mi kilka zdjęć i na każdym brzuch wygląda troszkę inaczej. Czy to tak już jej zostanie, chodzi mi o tą ruchliwość? Jeśli tak to chyba będę musiała sobie wyhodować dodatkową parę rąk i oczy wokół głowy :) Marteczka trzymam kciuki za Ciebie i Matyldę - mam nadzieję, że czas rozłąki szybko Wam zleci 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wy tu o ciastach, a ja drugi dzien poszcze. No troche dzemu zjadlam, bo juz naprawde chcialo mi sie slodkiego. Ponoc sa specjalne slodycze bezcukru dla diabetykow, chyba sobie kupie. Zreszta zobaczymy co mi diabetolog zaproponuje. Klusia, wygladasz bardzo mamusiowo, a najwazniejsze, ze promienny usmiech od Ciebie bije!:D Przylookalam, ze masz McLarena;-) A co do wozka podwojnego, o kt. pisalas, to jestes zdecydowana nadal na Phil&Ted\'sa? My w kazdym razie chcemy go kupic, a dokl. Vibe\'a. AniaP, no moja Malutka tez tak sie czasem rozpycha, ze mam wrazenie, ze chce sie obrocic wokol wlasnej osi.Gin. powiedzial, ze juz sie nie przekreci( jest glowka w dol), bo juz nie ma miejsca. Super, ze jutro niedziela!Sedzimy dzien we trojeczke(czworeczke):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluniu... normalnie nie poznałabym Cię na tym zdjęciu:D chyba ,że to złudzenie przez to,że inaczej włosy upięte itd...jednak większość z nas dodaje fotki na bieżąco a Ciebie widzimy po kilku m-cach:) ładny brzuszek już jest:) Aniu ,Twój brzuszek na ostatnim zdjęciu wcale taki mały nie jest..tylko ,że poza brzuszkiem nic więcej Ci nie przybyło ,tak mi się wydaje... Kurcze i chciałoby się nie słodzić ale co zrobić jak wszystkie ślicznie wyglądacie... Marteczko miejmy nadzieję ,że pobyt szybko minie i wszystko będzie dobrze.. mmmmmm ciacho z truskawkami,...mmmm..miałam w planach ale.... no ten teges zjadłam truskawki nim zdążyłam biszkopt upiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu P wygladasz super. az Ci zazdroszcze. Taka ładna zgrabna ciezaroweczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Marteczko to McLaren XT z którego jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim. A wózek rzeczywiście ten sam chce nabyc ale jeszcze nie decydowałam który model. Naczytałam sie samych dobrych opinii i własnoręcznie sprawdziłam jak leciutko sie go prowadzi. Mam nadzieje ze obie będziemy zadowolone :-) Carmen ja tez mam problem z kolanami i zawsze zw zamrażarce mam zel do okładów który przykładam i działa rewelacyjnie. Joolciu to pewnie odrosty, moja głowa wymaga porządku i tak po malu sie zbieram do fryzjera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...nie chciałabyś Kluniu zobaczyć moich odrostów:) wiecie co dzisiaj przeczytałam odnośnie przesądów co do płci...uśmiałam się bo to po wróżeniu z obrączki ,chinskich kalendarzach ,dniu w którym się zaszło itd itd.....kolejny przesąd który wróży mi córkę a nie syna:D a więc jeśli pępęk jest wypukły to będzie syn a jeśli wklęsły murowana dziewczynka:p no więc mój pomimo ogromnego brzucha jest wklęsły:) tylko ,że moja \"dziewczynka\" na usg jajeczkami świeciła mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
a ja jestem upset bo moj chlop mial pierwsze starcie z moja mama tzn cos za ostro powiedzial ona sie obrazila, 2 h mu tlumaczylam wreszcie przyznal ze mam racje, chcial ja przeprosic a ona sztrzelila focha ze ona nie bedzie z nim rozmawiac. Godz pozniej on sie znowu wkurzyl niby przeprosic sie dala ale napiecie w domu jest. Znow czuje sie jakbymmiala 10 lat grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolciu ja tezz mam gigantyczny brzuch ale pepek wklesły:) Przy pierwszym dziecku tez tak miałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w niedzielę! Ja dziś troszkę sama, Mój się uczy... :( AniaP- brzuszek nie jest mały, Ty jesteś chudziutka i ciążę tylko w brzuszku widać! Bardzo zgrabnie! :) Klusia- ja też bym Ciebie nie poznała! Co tam odrosty, brzuszek bardzo ładny! :) Ja mam coraz poważniejszy problem ze schylaniem się. Nie dość, ze ciężko jest mi się nachylić, to podniesienie się jest już niesamowitym wyczynem. Od wczoraj Mój wiąże mi buty. :) Ciasto z truskawkami, mniam ;) Ja też chcę. :) :) Niestety codziennie muszę zjeść coś słodkiego, nie mogę się oprzeć. Faza lodów już minęłą, teraz jest czas na ciasteczka różnego rodzaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wklęsły pępek, mimo brzucha, ale coraz bardziej wyłazi. Zostało troszkę ponad miesiąc, więc myślę, ze tak do końca się nie uwypukli. :) U mnie przesądy wskazują na dziewczynkę, zupełnie jak usg. ;) Rozmawiałam ostatnio z koleżanką, która niedawno dzidzię urodziła. Karmi piersią, a mimo to waga jej się nie rusza. Przytyła w ciąży 15kg, wiec książkowo, a polowa jej została. Troszkę się martwię. Na lato z dodatkowym paru kilowym bagażem, brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie!!! Ja też mam pępek wklęsły, więc na dziewczynkę tak.:) No zobaczymy :) Dowiem się na 100 proc. dopiero przy porodzie:) Kurcze co z nemezis, coś się nie odzywa!!!!!!!! Też coraz trudniej mi z pewnymi czynnościami, ale jeszcze daje radę. Moja dzidzia tak ostatnio szaleje, mówie Wam!!! Najczęściej właśnie tak między 8 a 10 rano. Ciekawa czy to oznacza że właśnie w tych godzinach będzie dawała czadu jak już się urodzi:) Tak po ruchach myślę że jest ułożona w poprzek, czuje ruchy tylko po dwóch stronach brzucha ( z prawej i lewej strony od pępka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie zwazylam +14 :(:(:( wina wszystkich tych lodow i calej paczki jaffa cakes (delicji) zjedzonej wczoraj i to na pewlny zoladek :( czas postanowien, nie jesc jak sie nie jest glodnym!!!! Nie chodzi o ilosc kg bo 14 to znowu nie az duzo (w zeszlej ciazy przybralam wiecej) ale o to ze w \"podeszlym\" wieku trudniej sie potem te kg gubi :o i brzydziej .... Fasolkowa, to ze twoja kolezanka jeszcze nie zgubila wszystkich kg to tez nie regula kazda z nas jest inna. Nie powiedziane ze ty zgubisz wszystkie twoje w 3 -4 tygodnie po porodzie. Nie przejmuj sie a zapas. Mnie schudniecie zajelo prawie rok - ale z jednej strony nie robilam zadnych diet (zadnej diety karmiacej) a z drugiej, nie chcialam sie jeszcze bardziej dolowac i dodawac tortury dietologicznej do ciaglego zmeczenia. Koszmar. Dopiero jak wrocilam do pracy to troszke inaczej i szybciej poszlo. Aniu, och jaki sliczny ten twoj brzusio, zaloze sie ze patrzac z tylu w ogole nie widac ze jest! Bardzo zgrabnie wcale nei za mala wygladasz!!!!! Kluniu, no nareszcie nowe zdjecie!!!! Sliczny dziubek, sliczny brzusio!!!! Ewcisko, kto wie co znaczy ta zwiekszona aktywnosc naszych maluchow o pewnych godzinach? Moja warjuje ok 22-24, ale daje mi przespac mi cala noc i \"odzywa\" sie dopiero jak ja zaczne funkcjonowac :) ale cos mi mowi ze w czerwcu juz tak nie bedzie :o Spadam bo sniadanko jakies trzeba zrobic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, chcialam cos podpowiedziec, jesli sie zgodzicie. Bo naprzyklad teraz w przypadku nemezis sie martwimy ale ona sama mowila ze jest z malej miejscowosci i jesli jest juz w szpitalu to na pewno dostepu do neta nie ma. Mozemy dolaczyc do naszego bloga tabelke z numerami komorek? Jak cos to kazda z nas zawsze moze txt puscic, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja wstałam z bolącymi kolanami, chyba bede musiala sobie cos kupic na te przypadlosc. Klusiu jakiego Ty uzywasz tego zelu? Mamo E snilas mi sie dzisiaj, tzn nie widzialam Cie ale chodzilo o Ciebie, ze bedziesz rodzila trojaczki chyba i cos jeszcze Dunia na Twoj temat w tym snie wspominala, chyba jak to ma sie odbywac :) Juz prawie nic nie pamietam z fabuly tegosnu ale wlasnie wiedzialam, ze to Ty i Dunia w nim wystepowalyscie :D Co do pępka to ja tez mam wklesly i to sie chyba nie zmieni, a spodziewam sie chlopczka :) A nr telefonu na blogu naszym? czemu nie, ja jestem za :) Nemezis pewnie w szpitalu...Oby wszytsko u niej bylo dobrze zdieciatkiem i z nia... Moze bedzie pierwsza \"rozpakowana\"?... Do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
wstaje powoli od 2 godzin i nie moge:-P zjadlam ciasto na sniadanie hihihihi wyszlo calkiem niezle:-D Moim zdaniem Nemezis walczy w szpitalu i dlatego sie nie odzywa biedactwo... Mama E ja nawet nie chce sie wazyc boje sie:-( kolejny rozstep sie pojawil :-( masakra jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no wlasnie mnie zaczynaja powoli napadac mysli, ze wczesniej urodze, przez ten brzuch glownie ktory sie obnizyl jakos tak... ;D Kasza Ty wstajesz, a ja chyba sie zaraz poloze, bo po obiedzie jakos tak senna sie zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Carmen slodkich snow:-D heh ja kilka tyg temu mialam uczucie ze moge urodzic a teraz phi! mysle ze chyba nawet przenosze jak co chociaz wolalabym nie...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,a co aj was tak mecze po nocach????? To juz chyba u trzeciej z was wystepuje w nocnym przedstawieniu :D:D:D:D Carmen, oj zeby tylko proroczy ten twoj sen nie byl! Bo brzusio mam taki wielki ze wcale bym sie nie zdziwila gdyby to blizniaki byly, ale trojaczki to mi na mysl jeszcze nie przyszly ;) Fasolkowa, u nas tez zacznie sie niedlugo, nieuniknione :) Ale tylu wczesniakow jak u Majowek to ja niegdy na raz nei widzialam. Kasza, dluzej niz 42 tyg dzidzi w brzusiu nei dadza ci trzymac ;) a sa i ci ktorzy uwazaja ze wlasnei 42 tc to wlasciwy termin. Ide na rosolek :) wlasnie wrocilismy ze spaceru w parku, bylo swietnie ale nadmiar swiezego powietrza zaostrzyl apetyt i troszke nas zmorzyl. Moze nawet drzemke sobie utniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas piękna pogoda i już po spacerku, obiadku a nawet drzemce jesteśmy, teram mam ochotę na.....lody ;-) upssssss Co do pępka t u mnie wystaje i to tak porządnie, ze az przez ubrania bez problemu można dojrzeć, a mam mieć córeczkę. Przy pierwszej wcale sie nie pojawił wiec już sama nie wiem, ale w przyszlym tyg sie upewnię na skanie;-) MamoE proooszzzze nie pisz \"w podeszłym wieku\" buuuuu w czerwcu znowu latek przybędzie. A ile w pierwszej ciąży przytyłaś? Carmen jest dużo rzeczy które przynoszą ulgę np : od w spray-u, ale mam wątpliwości czy w ciąży można go stosować ale tego kupiłam w aptece w Pl żel ColdHot Pack firmy 3M - taki dlugi pasek kt.trzymam w zamrażarce i w razie potrzeby owijam kolano przez szmatkę. To taki domowy sposób krioterapii (przerobiłam wszystkie zabiegi fizykoterapii). Działanie jest przeciwbólowe - polecam. Po ciąży jest juz większe pole do popisu choć mam nadzieje ze ta dolegliwość jest tylko i wyłącznie spowodowana ciąża;-) i ze potem minie bezpowrotnie. Aha jak siedzisz to staraj sie nogi trzymać w gorze - oprzeć na pufie czy temu podobne. Lepsze krążenie pomoże również stopom. No a sen z MamaE w roli główniej......nieeeee nie życzymy MamciE trójki naraz ;-) ;-) ;-) To ja skocze po lodyyyyyyyy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zjadłam truskawki z bitą śmietaną :):) Mniam:) Na lodach też byłam jogurtowo truskawkowych. Mam coś dzisiaj niedziele pod znakiem łakomstwa, ale potrzebowałam tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wagę nie chce nawet wchodzić, bo ostatnio niemal codziennie na lody sobie pozwałam, takie z Macdonalda w wafelku z polewą truskawkową!!!! Mamo E ale ty prześladujesz te dziewczyny w snach, faktycznie już kolejny raz się którejś sniłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........małopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................Śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........Świnoujście joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369.........27.....17,06...........C.....Julia/Mar tyna.Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Gonia.................30.....17.06.............C.Emilia. .............Limerick Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biała polka1983...........25...20.06.................Leon..... ..............Kielce Zakochana mama..27...20.06............................................ Kalisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06............................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................dolny Śląsk AniaP.................29...21.06......c...........Martul a...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków loona_84............24...30.06.................... .................dolny Śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia.................Małopolska Tak się zastanawiam nad dziewczynami które się w ogóle nie odzywają, może zaczniemy je usuwać z tabelki:) Np. wiem że loona_84 udziela się na lipcówkach, więc może na czerwcówkach już nie będzie. Pakston jest na majówkach. No nie wiem co myślicie. Dziewczyny które dawno się nie odzywały napiszcie chociaż, czy wciąż z nami jesteście. Może tylko podczytujecie?? To w sumie też się liczy, ale dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
mmmm wasnie zjadalam lody hihih:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×