Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Duniu, spoznione bos nic nie mowila lobuziaro!!! ale z calego serca zyczenia spelnienia najskrytszych marzen i osiagniecia nadanych sobie celow (wiem ze studiujesz). Zeby rodzinka ci sie rozwijala w zdrowiu, szczesciu i zgodzie. No i najwazniejsze, duzo milosci!!!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia.
Duniu ja tez przylaczam sie do zyczen. Duuuzo zdrowka, szczescia, spelnienia marzen i samych slonecznych dni. Duza buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :):):):):):):):) jak mowila Klunia, od ucha do ucha - jestem pod wielkim wrazeniem, strelilam sobie cudowny prezent :) MantraElle, mala (bo juz na 100% dziolcha) pokazala buzke, nawet miny robila :) aaaaaahhhhhh Dziewczyny, wzielam najtansza opcje bo w UK prywatnie strasznie duzo sie placi, wiec za 80F tylko bylo okreslenie plci, szybki przejazd po organach wewnetrznych, oczywiscie zatrzymalysmy sie na dluzej na ogldaniu "hamburgera" czyli psipsi malej ;) , potem ogladanie buzki w 4d, oj cudo. Ciesze sie przeogromnie ze wpadlam sobie na ten pomysl. Mala jest ulozona ciagle w poprzek, dajemy jej jeszcze miesiac na poprawne "zaparkowanie". MantraElle, jeden z moich najudanszych obciec byl wlasnei zrobiony w NY, gdzies w lower east side, w pierwszo-znalezionym salonie i za $10 :) bez mycia, gruba Rosjanka spsikala mi tylko wlosy i ciach ciach, na bardzo krotkie. Wyszla bardzo fajna, ala Sharon Stone wersja krociutka. Ach, to byly czasy kiedy "wypadalam" na weekendy gdzie chcialam ... dlugo tak jeszcze nie bedzie. Acha, juz od dawna mialam Wam napisac ale ciagle mi wypada z pamieci, dobrze tez naszykowac i zamrozic jakies objadki na pierwsze dni po powrocie ze szpitala. To dla tych z nas ktore raczej nie moga liczyc na duzo pomocy od rodziny. W pierwszych dniach bedzie nam trudno zrozumiec kto co i jak a co dopiero myslec jeszcze o gotowaniu. Co prawda ja mam nadzieje ze tym razem moja mama bedzie mogla przyleciec, ale na wszelki wypadek zamrazalke juz napelniam sosem bolognese, pierozkami itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu ja również życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Uśmiechu w każdej sekundzie, radości w każdej minucie, przyjaźni o każdej godzinie, szczęścia każdego dnia i miłości przez całe życie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz, przypomnialo mi sie gdzie to bylo - pare blocks down od tego diner z filmu "when Harry meets Sally" - pamietam najpierw bylam w polskim barze na pierogach ze skwarkami, a potem cos mnie napadlo i poszlam sobie obciac wlosy ... :D:D:D cos chyba w tych skwarkach musialo byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
MamoE - wilekie gratulacje! super, ze mala ulozyla sie tak, ze nawet minki bylo widac... chyba musi to byc przeslodki widok wydrukowali ci zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnna, na jakiej podstawie polozna wysyla cie na badania i nakazuje dietke? tego paska? Bo wy wszystkie w UK piszecie ze mialyscie badania na glukoze a ja nic..... kluniu, ja w 30tc + 3 dni mialam 27cm. Ale polozna sie nie martwi bo zrozumiala ze dzidzia ulozona w poprzek to macica sie inaczej troche rozciaga, wiec zadnych dodatkowych badan mi robic nie beda. Zreszta po mnie widac bez watpienia ze dziecko malutkie nie jest ;) Ewcisko, jeszcze cie pociesze, nie dosc ze brzusio mam chyba nawet wiekzy od ciebie, to ostatnio zaczelam przybierac w pupie i na udach - efekt cowieczornych misek lodow :o z tej wielkiej pupy sie nie ciesze ale z brzusia tak, ja sie lubie w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak MantraElle, zdjecia mam :) na szczescie mala ma nosek po mnie (taki kartofelek) a nie po tatusiu :p ale usta chyba jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
to wlasnie jest takie fajne miasto... tak samo z masazami, czy manicure u chinczykow:) tylko ze to w NY... od jakiegos czasu juz nie pracuje na manhattanie, wiec nie chce mi sie tam jezdzic do fryzjera itd... tutaj juz nie ma tak lekko i przyjemnie mniej zakladow, a ze jedno z najbogatszych county w stanach to ceny tez slone nie wspomne juz jak kilka lat temu poszlam na zmiane fryzurki do goscia, ktory robi przemiany w tv shows... i mialo by cos okolo 400.... no ale coz po wszystkim zabili mnie cena, bo bylo ponad 700... myslalam, ze zemdleje:) dobrze trafilas... jednak jesli chodzi o pasemka lub cos w tym rodzaju to gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
ale fajnie tak zobaczyc takiego maluszka na 3D no coz ja zobacze po poodzie taki mam jakis dziwny odbior jakby to bylo tylko moje dziecko i jak pomysle ze moj facet tez mial w tym udzial.. to zaczynam myslec co z tej miszanki wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to swietnie Mamo E ze dzidzie zobaczylas i ze wszytsko u niej w porzadku! Ja tez zobacze swojego synka dopiero po porodzie bo nawet nie wiem gdzie tu w mojej okolicy robia 3D, pewnie gdzies dalej od mojego miejsca zamieszkania wiec nawet mi sie nie chce gdzies dalej jechac... I powiem Wam ze nawet ostatnio u lekarza tak zglupialam, jakos mnie zacmilo, ze nawet nie spojrzalam na obraz z usg bo po pierwsze z mojej pozycji lezacej nie bylo widac co tam na ekranie, po drugie stwierdzialm ze pewnie zdjecie dostane pozniej iiii... zapomnialam o tym zdjeciu bo sie zagadalam z lekarzem!!! i nie zobaczylam mojego syneczka... Ale glupia ze mnie koza!!! Moze przy nastepnej wizycie uda mi sie odzyskac zdjecie =/ A co do mojej morfologii krwi to mam dobrze wszytko jak na stan ciazy, tylko niepokoja mnie bakterie jakies w moczu :( hmm... ale moja ciocia laborantka powiedzial zebym sie juz nie denerwowala, bo nie oznacza to jeszcze nic strasznego, ze moga to byc te dobre bakterie i ze jak cos bedzie mialo wyjsc to bedzie z wynikow tych calych wymazow z pochwy,takze dobrze ze sobie to zafundowalam. wyniki za jakis tydzien, oby byly dobre! nie chce miec jakisgos dziadostwa tam przed porodem!!!!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super mamo E ,ze zobaczyłaś córcię w pełnej okazałości:) ja po kąpieli obejrzałam się w dużym lustrze i widzę ,że robią mi się rozstępy a myślałam,że uniknę:( najgorsze ,że po Tomku mam masę a te robią mi się w zupełnie innym miejscuna\"boczkach\" i to prawie na plecach ,nie dziwota,że tam nie zauważyłam przy zwykłych oględzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE to rzeczywiście super prezent, no i te minki.....ech dzieci to prawdziwy dar i tyyylle szczęścia:-) warto pocierpieć jeszcze kilka tygodni. Moja mała jest ułożona główka w dol i ciągle pupkę i kręgosłup wypina i te pomiary wzięto z takiej pozycji,a i te nie mieszczą się ich tabelce. Ale ja mam nadzieje ze na skanie wszystko będzie ok, a ze maleńka niunia - ja tez drobna jestem i mała sie urodzialm, tyle ze przez to daty cc nie chcą ustalić. Jakos to będzie..... Wkoncu na każda przyjdzie czas, a urodzić trzeba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraElle, ty jestes w NJ czy Conneticut? NJ tez troszke widzialam, nie wiem czy to az tak zaszczytne. Lubie tez Nets :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea to moje alter ego ;) :D:D:D Kluniu, masz racje, czas przyjdzie i to juz nawet niedlugo :) Jolu, roztepy tez przeciez kiedys zbledna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Carmen - ja jak bylam u lekarza tydzien temu to zaczynala mi sie jakas infekcja i po raz pierwszy od poczatku ciazy zbadal mnie ginegologicznie i nic nie bylo widac, ale wzial wymaz i okazalo sie ze jest jakas infekcja... i wlasnie biore antybiotyk co 6 godzin przez tydzien. Nastepna wizyta za tydzien,cyli skoncze juz antybiotk i mam nazieje, ze wszytsko bedzie dobrze. Wiec nic sinie martw jak cos dostaniesz penwie antybiotyk jak bedzie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
NJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, serdecznie dziekuje za zyczenia 🌼 Sliczne, niech sie spelniaja :-D :-) :-D Mama E______ super, ze taka zadowolona jetses po tym usg i ze malutka zechciala wspolpracowac! Ja swojego malucha zobacze dopiero po porodzie, jakos nie ciagnie mnie na te 3D usg, pewnie zrobiliby je prywatnie, bez skierowania, bo mnostwo ogloszen jest w gazetach, ale tez kosztuje sporo, okolo stowy, z tego co pamietam (i to nie wiem jaka \"opcja\"). Jakos wytrzyamam i zobaczymy jaka miesznaka nam tym razem wyszla ;-) Matra____ niezle z tymi cenami :-) Ja chodze do takiego sredniego salonu, jesli chodzi o ceny wiec te twoje 700 zwalilo mnie z nog!!!! Doslownie. Wiem, ze Texas jest tani i w sumei to ciesze sie, ze tu wyladowalismy. Wiemy, ze gdzie indziej, w innych stanach wyzsza pensja nie rekompensuje wzrotu kosztow utrzymania, wiec poki co nigdzie sie nie wybieramy :-) Dobra, lece z mala troche na powitrze, bo sie nieco \"nawdychalam\". Mimo ze wszystkie te bejce i inne slobo smierdzace, ale zawsze cos tam podsmierduje. A ja jeszcze pobejcowalam szafki w kuchni te, ktore byly w najgorszym stanie. Wiem, ze gdybym nadal byla sama w chacie to ciagnelabym dalej ten wozek - czyzby mnie juz \"gniazdowanie\" powoli dopadalo??? Narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki dzięki za komplementy. Ale z brzuszka to jestem naprawdę dumna i go ciągle eksponuje, tylko mnie się wydaje że ja wszędzie przytyłam!!! W ramionach, udach, pupie no i buzia jeszcze bardziej okrągła się zrobiła. Mamo E fajnie że zafundowałaś sobie takie usg i że wszystko ok, ja też swoją dzidzię zobaczę dopiero po porodzie i też jestem ciekawa co za mieszankę zmajstrowaliśmy:) Wczoraj miałam już przed ostatnie zajęcia w szkole rodzenia, ale to zleciało. Mieliśmy pielęgnacje dziecka, fajnie było. Tylko później zaczęła opowiadać że jak tylko coś będzie nam się wydawało nie tak to żeby zgłaszać się do szpitala. Opowiedziała że ostatnio zgłosiła się dziewczyna w poniedziałek wieczorem i stwierdziła że od soboty już ruchów dziecka nie czuje no i niestety było za późno!!! Jak ona to powiedziała to aż zaczął mnie brzuch boleć. Chyba nie powinna takich rzeczy nam gadać. Fakt że chodziło jej o to żeby jak tylko nas coś niepokoi zgłaszać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Mam pecha z tym blogiem :( Tuncia, nie doszło nic do mnie, bo ta wcześniejsza poczta jest zablokowana. Spróbuj jeszcze raz mi wysłać namiary na mysza55@gmail.com Nie dość, że poczta to i komp ciągle nie tak chodzi. Trzeba w nim zrobić generalne porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego ranca. Własnie zmierzyłam obwod brzucha. Mam 117. A wy ile teraz macie? Dzis pomykan na wieczor panienski mojej siostry a za tydzien juz wesele. Och jakbym chciała sie wyszalec, ale tak w domu probuje potancowywac i w połowie piosenki juz nie potrafie dalej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takietam juz wysyłam, a jakby co to mozesz mi popropstu wysłac fotki to wkleje maliszenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co te polozne? Zamiast uspakajac to one tak prosto z mostu, za nic dyplomacji 😠 Mialam niemale problemy z wejsciem na kafe dzis rano, juz sie balam ze nie bede mogla z Wami poklachac :o uzaleznienie eh? MantraElle, ja przepracowalam kilka tygodni w Floral Park NJ ze stara firma, nie wiem jak to geograficznie w relacji od ciebie. Tylko ze dla mnie to byly ciezkie tygodnie pracy I wylacznie biuro - hotel przygoda. Wiec ten NJ co znam ja to troche smutny. No I Newark Airport :( Nie wiem czy wam wczoraj nadmienilam ale moj szef zachowywal sie jakos tak dziwnie w stosunku do mnie albo ja to tak odbieralam. Na koniec dnia powiedzialam mu ze bardzo mnie krytykowal, a on na to ze w zyciu trzeba byc realista. Czyzby on mial mi cos za zle? Albo rzeczywiscie mam juz tak niezle zgnieciony mozg ze nie ma z niego zadnej juz korzysci? Nie chcialabym zeby kot z wora wyszedl I zebym przed macierzynskim zmienila moja opinie o szefie ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu, zobaczysz ze sie fajnie wyszalejesz I dzis wieczorek I na weselu :) atmosfera na pewno bedzie inna I bedzie ci sie lepiej tanczylo z innymi niz samej w domciu ;) My na wesele jedziemy 2 maja a ja jeszcze odziania nie kupilam :o ale ja I tak tam nikogo nie znam, to przyjaciele mojego z uniwerka ktorych nigdy nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Dunia jeszcze ja dokładam się do najserdeczniejszych życzeń! Sto lat! :) :) Oj, Dziewczyny ale Wam zazdroszczę tych usg 3D. To przepiękne wspomnienia i dzidzię tak wyraźnie widać! ;) AniaP, Ty chudzinka jesteś, to brzuszek też nie za wielki, wygląda bardzo zgrabniutko.:) Ewcisko- u Ciebie brzuszek pokaźny, a Ty promieniejesz! Ślicznie! :) Marteeczka, będę wdzięczna za podpowiedź. Pisałaś, że laserowy zabieg na oczy miałaś w 9mc. Jak to wygląda? Jest znieczulenie, czy jest to bezbolesne? Nie ma żadnych ciążowych przeciwwskazań? Ja też o Was mówię \"moje koleżanki\", a potem dodaję, że jestem na takim forum. :) :) Tak jak Ewcisko słyszała od położnej, że ze wszystkimi niepokojącymi objawami mamy się kierować od razu do lekarza lub szpitala, moja gin to samo powiedziała. Wczoraj dostałam mega ochrzan za to, że nie dzwoniłam, że coś się w Święta działo.:( Mi jednak zawsze jak coś się dzieje, wydaje się, że zaraz pomyślą sobie w szpitalu, że jestem nadwrażliwa. Może trzeba podejście zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie sama zafundowałąm emocjonalną jazdę. Chyba mam zamiłowanie do jakiś turpistycznych filmów bo weszłam na jeden z popularnych portali dla mam a tam można było oglądnąć filmiki z porodu; takie ze zbliżeniem na to co się dzieje, gdy rodzi się dzidziak.. więc choć wszystko w głowie krzyczało \"nie oglądaj\" oczywiście włączyłam. I od tego momentu chodzę jak w amoku. Ech.. glupota moja nie zna granic. Tunciu, ja w obwodzie brzusia mam rowno 100. Teraz chodze na szkole rodzenia i na tle kobitek mam dosc niewielki brzusio. Fajnie Ci ze sie wybawisz na weselichu, ja staram sie jak moge meza wyciagnac na plasy po dywanie hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraElle dzieki za pocieszenie! Wciaz jednak mam nadzieje, ze to nic powaznego. Jakies 2 miesiace temu podobno mi rosla jakas huba\" ;P i dostalam tabletki dowcipne\". Mam nadzieje, ze to nie bedzie powtorka z rozrywki... Apsika ja tez niedawno ogladalam takie filmiki i troche sie przestarszylam, no ale musialam zobaczyc! jedna bohaterka rodzila w pozycji pionowej gdzie dziala sila grwaitacji i mysle ze ja chyba tez wolalabym tak rodzica, nie na lezaco - jakos to latwiej mi sie wydaje niz tradycyjnie - ot takie przemyslenia na temat ;P I stwierdzilam tez, ze ja nie chce sama rodzic!!!Ja chce moje kochanie przy mnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki;-) Byłam u lekarza z tymi moimi podejrzeniam i wyciekania wód płodowych no i na szczęscie okaząło się, ze znów sobie ubzdurałam;-) Dzizdia sie rozwija prawidłowo i wogóle wszystko jest dobrze, mam nadzieję, ze tak bedzie do końca. Troszkę spadła mi hemoglobina, dostałąm żelazo, ale poza tym spoczko;-) Tuncia, ja wtedy co Ci napisałam, zę mam w brzusiu 113 to miaąłm 103, coś źle zobaczyłam, pewnie to przez wielki brzuszek, teraz mam 110;-) wczoraj gimnastykowałam się przy depilacji, jeju to naprawdę trudne, nawet z lustrem widać niewiele;-) Joola, pewnie mój lekarz tez się zastanwiał nad moją \"fryzurką\";-)ale nic nie mówił tak jak Tobie;-) Kasza 22, jeżeli chodzi o otarcia po seksie to ja mam identycznie jak Ty, od razu mnie szczypie i piecze, podejrzewałam nawet uczulenie na męża;-), ale chyba jesteśmy po prostu teraz bardzo wrażliwe, w każdym razie mi nawilżacze nie pomagają, ale pomaga mi Octanisept, to taka jakby woda utleniona, tylko lepszej jakości, odkaża, stosowana w dermatologii, położnictwie itd., przemywam tym i na początku tyci szczypie, ale szybko pomaga i nawet jak to otracie to goi się rewelacyjnie i przestaje piec…zawsze to lepiej niż clotrimazol. Najmniejsza pojemność kosztuje ok. 27zł. Ale naprawde warto. Super jest też na krostki. Jak mam na plecach trądzik (jeju, mam go już dość, ale mówia, że po ciaży przejdzie) i bardzo mi łagodzi swędzenie. Ewcisko, ja mam z wynagrodzeniem praktycznie tak jak ty. Dostałam w styczniu podwyżkę i teraz nici z niej. W tym miesiącu dostałam mniej o prawie 400zł. Niestety mimo, ze mamy 100% płatne, to stawka zdrowotnego naliczana jest z 12 miesiecy nie z 3, tak jak pisałaś, a dodatkowo, gdy było się na zwolnieniu wcześniej i w ostatnich 12 miesiacach nie pełnych 3 miesięcy przerwy między nimi(jaka u mnie) to stawki nie nalicza się na nowo i działa to na niekorzyść, jeżli wcześniej się zarabiało mniej;-( macierzyński działa na tych samych zasadach;-( Carmen, a może masz bakterie w moczu, bo śluz się dostaje? Ja tak miałam na początku i lekarz kazał mi zakładać tampon do badania i teraz mam wyniki idealne za każdym razem. Fasolowa mamo, gdzieś tam pytałaś czy w H&M są pampersy zapinane z przodu, nie wiem czy już wiesz, ale piszę, ze są;-) zresztą w smyku też, kupiłam łącznie 7 i wszystkie SA rozpinane z przodu. Dziewczyny, wiecie ile przytyłam...12 kg..jestem w szoku, jak ja to potem zrucę, miałam nadzieję, ze tyle to mi przybędzie przez całą ciąże, po co się objadałam mlekiem z tubki...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×